Skocz do zawartości

Czego Teraz Słuchacie IV-2


Cardinal

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Powiem szczerze, że próbowałem większości popularnych i jakość dźwięku jest dobra, może nie ma, aż tak rozbudowanych możliwości, ale nie popadajmy w zbędny przesadyzm ;)

Zdaje się, że odtwarzacz nie ma wpływu na jakość danego pliku muzycznego, natomiast może mieć (lub nie) dużo funkcji służących zmianie brzmienia, efektów, etc. Od foobara odrzuciła mnie w głównej mierze konieczność konfiguracji, bo zaraz po otwarciu wygląda jak okno eksploatora Windows, co mocno zniechęca, a ja po prostu nie mam głowy do zabaw z opcjami. Dlatego powrócił Winamp i będzie siedział na pulpicie tak długo, aż ktoś mi zrobi z foobara mały, kompaktowy i miły dla oka player. Bo ponoć się da. :P

Death - The Sound of Perseverance

Łoj, zacny to album, aż się łeb sam giba na karku. Standardową formułkę "kto nie zna, ten kasztaniak" chyba mogę sobie darować, c'nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że odtwarzacz nie ma wpływu na jakość danego pliku muzycznego, natomiast może mieć (lub nie) dużo funkcji służących zmianie brzmienia, efektów, etc.

Jak zwał tak zwał. Odnośnie wtyczki, oficjalnie brak, więc jakaś większa aktualizacja i będzie problem, po co sobie stwarzać problemy ? ;)

Daft Punk ? Daft Club

Materiał Daft Punk zremiksowany. Całkiem ciekawie wyszło, niektóre kawałki mają zupełnie odmienną formę, niektóre lepiej brzmią w oryginale, ale nie jest źle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy nie czasem Toxicity?

Fakt. Pomyliłem się.

Disturbed - Stricken - po prostu gitarowa masakra

Disturbed - Deify - czyli George "Krzak" Bush feat. Disturbed :turned:

Disturbed - Guarded

Chyba już Cię polubiłem ;)

Disturbed - Player

Delikatna jak na nich, ale trzyma wysoki poziom. W ogóle cover Beleve trochę delikatniejszy, ale już 10000 Fists znów wchodzi na wysokie obroty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paulie
The Number Twelve Looks Like You - Worse Than Alone

Gdyby nie Pałki, pewnie w życiu bym się nie zainteresował tym bandem z dziwną, długą nazwą. A tak, to dorwałem się na spróbunek do ich nowej płyty i jestem szczerze zaskoczony. Fantastyczna muzyka, jakiej jeszcze w życiu nie słyszałem! Co w tym jest? Lepiej się zapytać, czego w tym nie ma. Tu jest wszystko, od grindu, przez jakieś szalone instrumentale, mathcore, a skończywszy na bujanym, czilałtowym rocku. Miazga, jestem zmieciony!

<33333

Ja zaskoczony jestem nieco mniej niż Mateusz, aczkolwiek zmiana stylu jest wyczuwalna. Co tylko dobrze świadczy o chłopakach, bo oznacza to, że mają jeszcze pomysł na granie i nie mają ochoty grać ciągle tego samego (mimo, że ich muzyka jest głupia, w dalszym ciągu :D).

Jeden z moich ulubionych zespołów i jedna z bardziej wyczekiwanych płyt roku nie zawiodły mnie! :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jason Steele - Put A Banana In Your Ear

Wiosna. :bunny: Ten song jest bezbłędny. Brzmi tak samo bajecznie bez oprawy wizualnej, chociaż oczywiste, że ten, kto nie widział Charlie The Unicorn, to psiocha.

e:

Tylko dlaczego Pałli nie robił zdjęć ;/

A komu miał robić? Jedno z językiem Żniwa, którym ów dobierał się do ucha Mopa, chyba wystarczy do następnego gigu. ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iron Maiden - Scream for me Warszawa!

Bezstratny audio-bootleg z sierpniowej wizyty Brytyjczyków w stolicy. Do tego zadbałem, żeby wyglądał jak koncertówka z prawdziwego zdarzenia: dwupłytowy box, okładka na papierze kredowym, nadruk na krążkach. Będzie pamiątka na lata. :)

Tylko dlaczego Pałli nie robił zdjęć ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paulie
Tylko dlaczego Pałli nie robił zdjęć ;/

Bo ta mała z posta nad tobą na mnie siedziała i nie miałem jak. :P Nawet dałem Ani aparat, ale coś jęczała, że nie wychodzi. :D Co prawda byli jeszcze inni, ale Mop jadł batony, ty jesteś za malusi, a Żniwowi się pewnie nie chciało, więc nawet nie pytałem. Oto dlaczego są tylko 3 foty z mejdenów (z samego koncertu oczywiście. Inne są, owszem =D).

The Number Twelve Looks Like You - Worse Than Alone

:miner: Nie mam pytań, a to dopiero trzecie przesłuchanie. : O

Edyta:

A co do pewnej damy na baranach, to nie przeceniaj swoich zasług, bo nie chcę mówić, kogo to był pomysł i kto to zainaugurował. ;]

Jak ty mało wiesz, Mateuszu. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto dlaczego są tylko 3 foty z mejdenów (z samego koncertu oczywiście. Inne są, owszem =D).

Właśnie chodziło mi o te inne, których jest tyle, co kot napłakał. A co do pewnej damy na baranach, to nie przeceniaj swoich zasług, bo nie chcę mówić, kogo to był pomysł i kto to zainaugurował. ;]

A komu miał robić? Jedno z językiem Żniwa, którym ów dobierał się do ucha Mopa, chyba wystarczy do następnego gigu. ;P

Mopowi na pewno wystarczy. ;D

Iron Maiden - The Trooper

Kapitalnie im wyszedł, ale co się dziwić. W końcu to klasyk, że nie ma przebacz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seether- Broken

Głosy wokalisty Sethera i Amy Lee podobają mi się bardzo, pisoenka jest balladkowata, smutnawa i przez to pasuje do mojego dzisiejszego dość melancholijno-sentymentalnego nastroju (to przez ten deszcz...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Game feat. Lil Wayne- My Life

Dlaczego? Bo właśnie mam za sobą kawał ciężkiego dnia. Zapierdzielałem jak chory żeby ze wszystkim się wyrobić i po prostu...się udało. Teraz siedzę już w domu, jest ciepło, miło i spokojnie, a ta piosenka w całości odzwierciedla trud przez jaki dzisiaj przeszedłem (w szczególności refren, który też otwiera piosenkę). Poezja

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A komu miał robić? Jedno z językiem Żniwa, którym ów dobierał się do ucha Mopa, chyba wystarczy do następnego gigu. ;P

Mopowi na pewno wystarczy. ;D

Carcass? :tongue:

Faktem jest, że fotki z samego gigu były marne, ze względu na to, że z naszego wspaniałego miejsca, skoro nie chcieliście ruszyć dupci, było widać ledwo 1/3 sceny. A że innych jest równie niewiele, to już swoją drogą.

Diamond Head - Shoot Out The Lights

Dire Straits - Telegraph Road

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A komu miał robić? Jedno z językiem Żniwa, którym ów dobierał się do ucha Mopa, chyba wystarczy do następnego gigu. ;P

Mopowi na pewno wystarczy. ;D

Carcass? :tongue:

Haha! :D Właśnie, właśnie. Również mam zamiar zjawić się na tym koncercie, tak więc powtórkę ze spotkania można zorganizować. Jeszcze mogli by dodać jakieś ciekawe supporty :]

Acid Bath - Scream Of The Butterfly

Acid Bath - The Bones of Baby Dolls

Cały album When The Kites String Pops jest przegenialny, ale w tych dwóch kawałkach się po prostu zakochałem. Nie ma co czekać, tylko odpalać jutuba i słuchać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, tylko nie jestem pewien, czy to aby utwory adekwatne do działu, w który znajduje się topic ;P

Led Zeppelin - Black Dog

Oł, jea, ten kawałek jest lepszy niż "stairway to heaven".

GnR - Chinese Democracy - dobry motyw przewodni, ale bez Slasha to już nie jest to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metallica - Master of Puppets (S&M)

Majstersztyk! Meta i orkiestra. Piękne, ostre i `traszowe`. Solówka wgniata mnie w krzesło za każdym razem w krzesło, gdy tylko ją zasłyszę.

`Master! Master!

Just call my name, `cause I'll hear you scream(...)`

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Led Zeppelin - Black Dog

Oł, jea, ten kawałek jest lepszy niż "stairway to heaven".

Gdyby nie solo byłaby to średnia balladka. Ale w ogóle IMO to Led Zeppelin - IV jest świetnym albumem gdzie oba utwory się znajdują. Szczerze mówiąc nie ma tam słabego kawałka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialne !
Jeśli chodzi o Ironów i ten kawałek jestem w stanie się zgodzić, ale co do Metaliki to IMO nie :sweat:

Samael - Above

Najnowszy krążek szwajcarskich mistrzów i powiem, że wbija mnie w ziemię. W porównaniu pierwszych utworów, to Above totalnie idzie w kierunku ostrzejszego stylu (nie mówię, że Solar Soul był lekki, nic z tych rzeczy). Cytując rockmetal.pl - 40 minut grania ciężkiego jak grzech pierworodny (bardzo surowy black metal, ale jak mówią - w duchu starych płyt Samaela) :) Nie można się z tym nie zgodzić. Polecam wszystkim, na czele z Cardinalem ;) Reckę macie tutaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maximun The Hormone - Whats up People?

Piosenkę poznałem wraz z drugim openingiem z Death Note. Oczywiście tam pojawiła się wersja dość skrócona - gorsza. Zespół mocno pojechany. Mocniejsze piosenki polecam raczej dla fanów alternatywnego metalu, gdyż nie każdemu pasują kombinacje z efektami i wokalem. Jak dla mnie zespół godny posłuchania.

P.S. Jeśli komuś spodoba się ta piosenka proszę się nie zdziwić słysząc coś typowo pop-punkowo, lub rapcorowo w ich wykonaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie solo byłaby to średnia balladka.
O Comfortably Numb można powiedziec to samo, a nawet dobitniej - bo nie zaczyna się wejściem na akustyku, które jest jednym z najczęściej granych przez ogół ludu gitarowego wstępem do utworu ;)

Opeth - In My Time of Need

Bo w radiu wpadło.

Led Zeppelin - IV

Słabych kawałków nie ma faktycznie, a z wybitnych jeszcze o When the Levee Breaks i Rock and Roll można wspomniec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Jeśli komuś spodoba się ta piosenka proszę się nie zdziwić słysząc coś typowo pop-punkowo, lub rapcorowo w ich wykonaniu.

Plus miejscami wręcz pop w "Koi No Mega Lover". Ale ogólnie zespół fajny, choć słyszałem tylko ostatnią płytę... 

KMFDM - Sucks

Bo świetnie się przy tym zespole (i jeszcze przy Ministry) gra w Fallouta

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ill Ni?o - How Can I Live (Spanish Version)

Słucham tego i po raz miliardowy przeklinam dzień, w którym zaczęłam uczyć się francuskiego. Trzeba było wybrać HISZPAŃSKI.

Ten zespół jest świetny. Gra bardzo przystępnie, choć ciężko, głos wokalisty jest wprost przepiękny w melodyjnych partiach (ale umie się też drzeć ^^)

Uwielbiam, uwielbiam tą piosenkę w obu wresjach

Yo si sueno en ti

Yo si pienso en ti

No se si piensas de mi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...