Skocz do zawartości

Czego Teraz Słuchacie IV-2


Cardinal

Polecane posty

idzie ze mną na zakupy na swój koszt. Do warzywniaka. >:\

Kusząca propozycja, nie powiem. ;)

Terrorizer - Darker Days Ahead

Czy jest ze mną coś nie tak, jeśli po raz pierwszy słyszę ten band? Nie mniej jednak, dobrze dają pop... ehm... po garach, znaczy się. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Terrorizer - Darker Days Ahead

Czy jest ze mną coś nie tak, jeśli po raz pierwszy słyszę ten band?

Zdecydowanie coś nie tak, chociaż z 10000 razy lepsze jest World Downfall.

Teeth Of Lions Rule The Divine - Rampton

Dość klimatyczne. Czuje się jakby mi ktoś drążył dziurę w głowie, ale w przypadku takiej muzyki to chyba jest wskazane :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teeth Of Lions Rule The Divine - Rampton

Dość klimatyczne. Czuje się jakby mi ktoś drążył dziurę w głowie, ale w przypadku takiej muzyki to chyba jest wskazane :)

Zdecydowanie wolę Doriana w Cathedral :P

Anthrax- Madhouse

Mega utwór... Pewnie każdemu się Vice City kojarzy:P Miła odskocznia od szkoły z Bay Area...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lisa Miskowsky - Still Alive

Amy MacDonald - This is the life

Jakim cudem te dwie piosenki mnie dopadły, nie wiem. Może po prostu są naprawdę dobre?:D

Ale słucham ich w przerwach między:

Vital Remains - Dechristianize

Krisiun - Works of Carnage

Jedni i drudzy dają mi tyle energii, że mógłbym wybudować jakiś nieduży fragment autostrady^^

Nie ma nic lepszego, od odpowiedniej dawki deathowego rzygu. *mlask*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co myślicie, o All That Remains, pytam ponieważ zacząłem ich niedawno słuchać i znalazłem dużo negatywnych opini na ich temat???;)

Jak dla mnie zespół ten zalicza się do czołówki metalcore'u. Co prawda ostatni album jest dla mnie dość przeciętny (słuchałem na MySpace, z kupnem się na razie wstrzymam). Ale dwa poprzednie albumy - zwłaszcza The Fall of Ideals - uważam za kawał naprawdę dobrej muzyki. I masz rację - po sieci krążą opinie że cały gatunek ulega komercjalizacji, ale szczerze - kogo to obchodzi. Póki co grają rewelacyjnie, i jeśli tak zostanie to mogą sobie być komercyjni tak bardzo jak tylko chcą ;)

Haste the Day - When Everything Falls

Metalcore? Screamo? Szczerze to wisi mi to co to jest. W każdym razie dla mnie rewelacja. Bardzo melodyjnie, super wokal. Ogólnie power że hej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haste the Day - When Everything Falls

Metalcore? Screamo? Szczerze to wisi mi to co to jest. W każdym razie dla mnie rewelacja. Bardzo melodyjnie, super wokal. Ogólnie power że hej :)

Hehehe, ale jaja ;] tyz dzisiaj mielę ciąglę Haste'ów. Lubię tą kapelę, chociaż nie da się ukryć, że grają jak większość 'młodych, gniewnych chłopoków'. Z całej tej gromadki najbardziej cenię August Burns Red... Ale, ale...

Haste The Day - Pressure the Hinges

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Electric Wizard - Black Butterfly

Całkiem fajne toto. Mógłby ktoś polecić coś dobrego w tym stylu?

Lans.fm zarzuca takimi wynalazkami, jak: Bongzilla, Ramesses, Ufomammut, Sleep, Weedeater, Goatsnake, Burning Witch, więc warto chyba przynajmniej rzucić na nie okiem (uchem), chociaż bezkrytycznie Lastowi ufać w żadnym wypadku nie należy.

In Flames - Clayman

Wiadomo, album-klasyk, pełny kult i w ogóle szał w kozakach, ale po odstawieniu Flejmsów na dłuższy okres czasu i potem powrót do Claymana faktycznie smakuje wyśmienicie! Szkoda tylko, że teraz już nie robią takich płyt, sniff-sniff.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xzibit- X

Xzibit- Alcoholic

Xzibit- Best of things

DJ Khaled- We takin' over

Busta Rhymes ft. Linkin Park - We made it

Linkin Park- Faint

DMX - X gonna give it to ya

i moglbym tak wymieniac a wymieniac, i zajęłoby to pol strony, ale wymienilem tylko te moim zdaniem najlepsze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerrang! Presents - Master of Puppets Remastered

Naprawdę niezły kąsek dla fanów Mety. Master of Puppets nagrany na nowo, zagrany przez takie zespoły jak Trivium, Bullet for My Valentine czy Machine Head. Co prawda żaden cover nie dorównuje oryginałowi (bo się nie da :P) ale i tak porządny kawał historii w nowej oprawce :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerrang! Presents - Master of Puppets Remastered

Naprawdę niezły kąsek dla fanów Mety. Master of Puppets nagrany na nowo, zagrany przez takie zespoły jak Trivium, Bullet for My Valentine czy Machine Head. Co prawda żaden cover nie dorównuje oryginałowi (bo się nie da :P ) ale i tak porządny kawał historii w nowej oprawce :)

I o dziwo niektórych wykonań da się słuchać... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerrang! Presents - Master of Puppets Remastered

Naprawdę niezły kąsek dla fanów Mety. Master of Puppets nagrany na nowo, zagrany przez takie zespoły jak Trivium, Bullet for My Valentine czy Machine Head. Co prawda żaden cover nie dorównuje oryginałowi (bo się nie da :P ) ale i tak porządny kawał historii w nowej oprawce :)

I o dziwo niektórych wykonań da się słuchać... ;)

Ale nie tego, co natworzyli BfMV. Po debiutanckiej płycie nie wydali już niczego dobrego;/

Za to bateryjka w wersji Machine Head jest kapitalna.

Staind - Can't believe

Fajny utwór Aarona Lewisa i spółki z czasów, kiedy jeszcze nie zjadali po raz trzeci własnych ogonów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

No tu zdania są podzielone. Jak dla mnie Scream, Aim, Fire jest lepszy od The Poison. Debiut był bardzo dobry, ale nowa płytka jakoś bardziej mi siada. A co do MoP - Sanitarium w ich wykonaniu też mi się podoba. No cóż - kwestia gustu.

Ale z tym że Machine Head pięknie zagrał Battery to się nie można nie zgodzić ;)

Raintime - Flies & Lies

Cóż mogę powiedzieć. Słucham i słucham i w ogóle mi się nie nudzi. Jak dla mnie skrajnie niedoceniony zespół. Co prawda mają kilka kawałków których nie da się słuchać, ale i tak nie są one w stanie zakryć perełek. Polecam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...