Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Ja mam pytanko, przepraszam jesli juz gdzies bylo.

Mianowicie widzialem ze ostatnio pisaliscie o CDp i Cenedze.

Zastanawiam sie czy moze napisalibyscie cos, ew. zwrocili uwage na te firmy pod wzgledem jakosci wydawanych gier?

Nie wiem czy to tylko moje odczucie, czy po prostu mam pecha w tym na jakie gry trafiam (jak i niestety duza ilosc ludzi z innych for, gdzie mozemy sobie na ta firme psioczyc), ale prawie kazda gra jaka kupuje z tej firmy - jest tak zbugowana ze mam ochote wbic im sie do siedziby, dopasc jednego z drugim odpowiedzialnego za to i kazac im przechodzic te gry.

Nie mowiac juz o tym ze ostatnio mialem problem z Vice City (zwieszalo sie przy probie zakupu w jakimkolwiek sklepie), na mojego maila odpowiedzieli zebym sie nie martwil, wiedza juz o problemie i ze spokojnie moge grac dalej a na dniach ukaze sie patch.

Patch sie ukazal... niekompatybilny z sejvami...

Mam wrazenie czy ta firma po prostu zlewa wszystko jak leci?

Pozdrawiam

P.S. Oczywiscie psiocze na Cenege, bo mam wrazenie ze gry wydaja tak samo rzetelnie jak tworza klub gracza od dluzszego czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAkim cudem Test Drive dostał 10?

>>>Wiesz mają tam w redakcji taka dziesięciościenną kostkę. Rzucają... bach 10, no i trzeba znaleźć zalety... albo 1 - wtedy grę flekuje Siekiera.

WYpisze mopje zdanie-

>>>Batonik kretykonik - Ty masz swoje zdanie Allor ma swoje. Szanuj jego a Twoje będzie poszanowane.

Zdania Allora jako jedynego chyba w redakcji nie szanuje i nie rozumie.

Grając w tą grę po prostu się gotuje, a nie gram.

>>>To po co grasz. Normalni ludzie nie grają w gry które im nie leżą.

BO mimo, że jest taka frustrująca to i tak jest b.dobra coś na 9, ale nie na 10...

TO tylko pomniejsze wady z gry, która ma ich od zarąbania.

>>>Ale potrafisz je wymienić?

Odsyłam do tematu GRY i podtematu test drive. TAm nawaliłem niedawno coś koło kartkę A4.

Rozwaliłem na niej 2 klawiatury... ze złości.

>>>Może powinieneś sobie zrobić przerwę w graniu, bo uszczerbku na psyche się jeszcze nabawisz.

TO tylko tak przy test drive, chociaż ;/ ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko czy jest taka możliwość aby raz na jakiś czas dać kodeki na coverka aby wszystkie trailery chodziły prawidłowo albo chociaż napisać jakie powinienem mieć? Pytam ponieważ jedne filmiki mi działają ładnie inne się zacinają (NFS: pro stret w quick time 7.0.4 a w innych programach jak subedit lub all player w ogóle nie rusza) albo w ogóle nie działają ( CoD4 )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdania Allora jako jedynego chyba w redakcji nie szanuje i nie rozumie.

>>>Nie rozumieć i nie podzielać jak najbardziej możesz - krytykować możesz, ale poszanowanie poglądów innych jest wyznacznikiem naszej kultury. Tym bardziej że masz skłonność do przenoszenia tego braku poszanowania z poglądów na osobę.

BO mimo, że jest taka frustrująca to i tak jest b.dobra coś na 9, ale nie na 10...

>>>No widzisz - niewielka różnica w systemie wartościowania a drzesz sie jak członek LPRu. :)

Odsyłam do tematu GRY i podtematu test drive. TAm nawaliłem niedawno coś koło kartkę A4.

>>>No zobaczymy do czego da się tam przyczepić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: Czy z Morrowindem(w polskiej wersji językowej) współpracują wszystkie mody, czy tylko te z oznaczeniem PL???

>>>Z tego co wiem to albo powinny współpracować, albo trzeba przekonwertować. Inna sprawa, że niektóre mody dołączone do CDA nie będą działać z żadną wersją Morrowinda, bo wymagają Tribunala, Bloodmoona, albo obu tych dodatków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko czy jest taka możliwość aby raz na jakiś czas dać kodeki na coverka aby wszystkie trailery chodziły prawidłowo albo chociaż napisać jakie powinienem mieć? Pytam ponieważ jedne filmiki mi działają ładnie inne się zacinają (NFS: pro stret w quick time 7.0.4 a w innych programach jak subedit lub all player w ogóle nie rusza) albo w ogóle nie działają ( CoD4 )

Mysle, ze tak, Podpowiem CD-managerowi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio nie otrzymałem odpowiedzi (mam nadzieję, że nie staję się natrętny), zatem pytam ponownie: czy byłoby możliwe wrzucić na coverka Civilization 2? Sądzę, że licencja na nią powinna być bardzo tania, gdyż w pełnej wersji ukazała się już w 2001 roku w KS Gry i Top Games.

Pozwolę sobie na jeszcze jedno pytanie :). Czy moglibyście usunąć z płyt dołączanych do czasopisma białe obwódki? Sądzę, że wizualnie wiele by zyskały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Smg, czy obecnie pracujesz w Clicku?

2. Co się stało z tymi małymi poradnikami?

3. Kiedyś CDA dodawało do prenumeraty gry: Desperados, Morrowind, TOCA, Trainz 2004, Disciples. W czasopiśmie dostaliśmy już: Desperados, Trainz i Morrowind. Czyzby w przyszłości w CDA mogło sie znaleźć Disciples i TOCA?:) (ja tylko zgaduję)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Co się stało z tymi małymi poradnikami?
Mnie się wydaje, że sensownym wytłumaczeniem ich braku może być brak tytułu, który zasługiwałby na taki bonus.

No i chyba nie można za częśto dawać takich rzeczy. ;P

Brak tytułów? Mi się wydaje że jest jeszcze przynajmniej jeden który zasługiwałby na taki poradnik. S.T.A.L.K.E.R.

I pytanko do redakcji.

Czemu często (chyba w 90%) na okładce Coverca dajecie obrazek dema, a nie pełniaka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Smg, czy obecnie pracujesz w Clicku?

<<<Co znaczy obecnie? Od zawsze!

2. Co się stało z tymi małymi poradnikami?

>>>Byly i sie skonczyly, bo jakos nie wzbudzaly waszego entuzjamu, a uszczesliwianie na sile to nie jest dobra metoda.

3. Kiedyś CDA dodawało do prenumeraty gry: Desperados, Morrowind, TOCA, Trainz 2004, Disciples. W czasopiśmie dostaliśmy już: Desperados, Trainz i Morrowind. Czyzby w przyszłości w CDA mogło sie znaleźć Disciples i TOCA?:) (ja tylko zgaduję)

>>>Nie wiem. Serio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z chęcią zobaczyłbym te gry :D naprawde mi się podobają :] Ale chyba moim zdaniem te gry w bliskiej przyszłości zobaczymy.

Ps. Przez dwa numery (Kwiecień i Maj) takie średniawe gry daliście. Na wakacje chciałbym zobaczyć coś lepszego :D:D:D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy dacie tak naprawdę grywalną grę, nie żadne animowane bzdety typu Kangurek Kao tylko coś poważniejszego. Oczywiscie i tak dajecie dobre gry, ale czsami jak zobacze ze miejsce na dvd jest zapychane przez jakąś bajke dla 7 latkow no to cos sie dzieje mi. nie sadze aby duzo osob w takie cos gralo. mam nadzieje ze poziom gier sie zwiekszy. za malo fps. pozdro :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie sprawicie sobie zawodowej korekty, tylko pracujecie z amatorami ? W najnowszym numerze odkrylem 2 byki ortograficzne!

Pozwole sobie na to odpowiedzieć, bo chyba mam racje.

Praca w takim czasopiśmie nie jest sielanką i leżeniem do góry **** tylko ciężką pracą i każdemu może zdarzyć jeden czy dwa błędy ortograficzne szczególnie jak ktoś jest zmęczony albo jest deadline.

Inteligentny człowiek by wiedział to co napisałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale mają chyba jakieś programy, które te błędy wyszukują, a i dwa razy czytać recenzję zanim się ją da do wydruku w celu sprawdzenia bledow to nie grzech.

Kazdy artykul jest czytany o wiele wiecej razy niz dwa przed wyslaniem do druku. Myslisz, ze to jest tak, ze autor zrzuca tekst i potem nikt sie nim nie interesuje?

Dlaczego nie sprawicie sobie zawodowej korekty, tylko pracujecie z amatorami ? W najnowszym numerze odkrylem 2 byki ortograficzne!

Podaj konkretnie jakie (wraz z numerami stron).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC poprosil o numery stron, wiec tak:

1. Str. 98 (Kaszanka Zone), pierwsz akapit po prawej stronie: "wcielając się w niesympatycznego gbura gnanego rządzą zemsty (...)"

2. str. 4 (Wstępniak) oraz str. 57 (GameWalker)

we wstepniaku 3 akapit, tak gdzies w polowie: "(...)urodzinowy TR, polski eksportowy hit Two Worlds, egranizacje kinowych hitow (...)"

Mozna by pomyslec, ze to literowka, ale na str. 57 widzimy to samo po raz drugi, w wypowiedzi Mac Abry: "jak na egranizację filmu - ujdzie".

Ha! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC poprosil o numery stron, wiec tak:

1. Str. 98 (Kaszanka Zone), pierwsz akapit po prawej stronie: "wcielając się w niesympatycznego gbura gnanego rządzą zemsty (...)"

2. str. 4 (Wstępniak) oraz str. 57 (GameWalker)

we wstepniaku 3 akapit, tak gdzies w polowie: "(...)urodzinowy TR, polski eksportowy hit Two Worlds, egranizacje kinowych hitow (...)"

Mozna by pomyslec, ze to literowka, ale na str. 57 widzimy to samo po raz drugi, w wypowiedzi Mac Abry: "jak na egranizację filmu - ujdzie".

Ha! :P

chłopie weź najpierw pomyśl co piszesz egranizacja to żaden błąd (ekranizacja - np książka -> kino egranizacja film -> gra )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC poprosil o numery stron, wiec tak:

1. Str. 98 (Kaszanka Zone), pierwsz akapit po prawej stronie: "wcielając się w niesympatycznego gbura gnanego rządzą zemsty (...)"

Owszem, to jest babol, ktory nie powinien byl sie zdarzyc.

2. str. 4 (Wstępniak) oraz str. 57 (GameWalker)

we wstepniaku 3 akapit, tak gdzies w polowie: "(...)urodzinowy TR, polski eksportowy hit Two Worlds, egranizacje kinowych hitow (...)"

Mozna by pomyslec, ze to literowka, ale na str. 57 widzimy to samo po raz drugi, w wypowiedzi Mac Abry: "jak na egranizację filmu - ujdzie".

To nie jest zaden blad ani literowka. Uzywamy od czasu do czasu neologizmu "egranizacja" na okreslenie gry robionej na podstawie filmu/ksiazki. Nie zainteresowalo Cie to, ze jesli chodziloby o ekranizacje, to fragmenty "ekranizacje kinowych hitów" i "ekranizacja filmu" bylyby zupelnie bezsensowne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...