Skocz do zawartości

Co bym zmienił w CDA? cz. II


Pzkw VIb

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Ja tam bym zmienił menu płyty, bo jest obleśne. Popatrzcie na menu płyty PLAY' a i bierzcie z niego przykład.Kiedyś menu płyty było u was bardziej nowoczesne i ładniejsze, a teraz ? OBLECH !!!! :lol:

No i dawajcie lepsze pełniaki.

Aha, kiedy to ostatnio daliście na płytce jakieś wyścigi. Chyba zapomnieliście już o zwolennikach tego gatunku gier.

Dla każdego coś dobrego - z tej idei korzysta PLAY, a wy NIE. :angry:

O, ze tak powiem "wyznawca" Playa z markolfa sie zjawil. :)

Menu plyty? Kiedys sie zmieni. Menu nie ma byc czadowe. Ma dzialac na kazdym konfigu i byc niezawodne. Czadowe moze byc przy okazji ale im czadowsze menu tym wolniej i zawodniej dziala. Przecwiczylismy to,

Co do pelniakow - to dajemy, co mamy, jak beda wyscigi to tez damy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zmienil w CDA 2 rzeczy- wygląd menu(kiedys bylo lepsze) oraz mozecie dac jakąś muzyczkę w tle np.pasuje techno ale to moze sie nie spodobac niektorym nabywcom. Ja bym dal jakąś muzykę rockową(bo przeciez metal to odmiana rocka)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się marzy z dawnych czasów powrót do kącika z Polską Demo Sceną ewentualnie w nowym jego wydaniu można by się zająć ogólnie Demo Sceną bo bądź co bądź rozrasta się i naprawdę jest o czym pisać bo nawet swego czasu .kkriger grupy .ttheprodukt był tak naprawdę zrobiony na potrzeby jednego z takich zlotów... poza tym powstała telewizja internetowa Demoscene.tv :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że na dvd dajecie pełne wersje PL. Ale PL to nie znaczy LEPSZE. Moglibyście dawać niekoniecznie wszystkie gry PL ale żeby były lepsze!

Poza tym dawać więcej Strzelanek i RPG!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Co do zmian. Z chęcią poczytałbym coś o linuksach. Nie chodzi o granie, bo o ile pamiętam, to już kiedyś taki kącik był (R.I.P.), ale właśnie o linuksie jako alternatywnym systemie. Wiem, wiem, że cda to pismo o grach, ale nie samymi grami człowiek żyje, a i pewnie paru geeków również czyta:P

No to tak potrolowałem trochę :)

Poza tym:

- wszelkie testy sprzętu IMO są zbyt krótkie i w sumie zdawkowe typu kolory są fajne, cena w porządku nic tylko brać;

- niewygodne tabelki z wynikami z konfiguratorze. Chodzi mi o to, że chyba lepiej byłoby zrobić normalną tabelkę z podpisanymi kolumnami, a nie tak jak teraz co chwilę sprawdzać w tekście, który wynik do jakiego sprzętu się odnosi;

- dodałbym także jakiś kącik z artykułami na temat technologii sprzętowych, standardów itp.

P.S. Najbardziej razi mnie jednak takie postępujące "chamszczenie" języka jakim się posługujecie. Owszem od dawna zdarzało się (czytam cda od A.D 1998) w cda że słowa du**a, gó**o nie były "kratkowane" i jest do przyjecia, nie jest to nic nadzwyczajnego, jednak ostatnio zuważam, że coraz częściej rzucacie w recenzjach mięsem. Nie mówię tutaj o słowach na k i ch, ale czasem nawet taka du** po prostu nie pasuje.

Oczywiście, to jest moja opinia, którą obrazić nikogo nie chciałem i mam nadzieję, że nie obraziłem. CDA i tak w moich oczach jest bezkonkurencyjne i mimo mojej "linuksiarzowości/ubunciarzowości" kupuję i czytam od deski do deski. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

co bym zmienił w CD-A? drobne szczegóły :P wyrzucić należy- i to szybko -tipsy! wszyscy wiedzą, że czytelnicy CD-A to dobrzy, poczciwi gracze i żadnych cheatów w graniu nie potrzebują :lol: co dodać? można na okładce dać oryginalne logo gry z tematu numeru/najważniejszej recenzji, jak ostatnio z Mass Efectem to było. wtedy okładka, wg mnie, wyglądałaby bardziej, hmmm, zadziornie :lol: w sensie, jeszcze bardziej przykuwałaby wzrok. no dobra, to był po trosze żart ;) ale menu DVD rzeczywiście pora już zmienić. to obecne, choć jak najbardziej wygodne i funkcjonalne, mi się po prostu znudziło. właściwie nie narzekałbym, gdyby zmieniono jej sam kolor ;)

na razie to wszystko, proszę o pozytywne rozpacza...rozpatrzenie :lol: your sincerely et bon apetite :lol: :lol: :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również zmienił bym wygląd na nowoczesny naprawdę uwierzcie w to bo to obniża walory waszego czaspoisma.ówczesna skórka jest obleśna dlatego też powinniście ją zmienić jeżeli checie zachować oryginalność a warto bo macie wspaniałą gazetę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinniście dodać oprócz nowej skórki więcej do czasopisma conajmiej 150 najlepiej jakbyscie dawali najwiecej recenzji gier strategicznych wiele osób je lubi.Powinniście dodać więcej gier dem i freeaware i pełnych wersji. Można trochę podrożyć czasopismo ale dodać dodatkową płytę dvd na której będą kolejne gry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodze sie że moglibyscie dawac wiecej gier freeware, bo są ciekawe i oryginalne. Liczbe dem moglibyscie troche ograniczyc. Zgodze sie rowniez ze mozna dodac jeszcze jedną plytke DVD, oczywiscie trzeba również podrozyc czasopismo ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie trzeba również podrozyc czasopismo ;)

Nawet o tym nie myślcie...

Gry freeware można legalnie ściągnąć z internetu, więc po co ma być ich więcej na Coverze?

najlepiej jakbyscie dawali najwiecej recenzji gier strategicznych wiele osób je lubi.

A ja lubię gry akcji (jak wielu innych zresztą...), więc dawajcie jak najwięcej ich recenzji :P

A na poważnie - liczba recenzji gier danego gatunku zależy głównie od ich ilości na rynku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie gry freewware można zciągnać z internetu.Ale mi chodzi o dodaktową płytę na której będzie więcej pełnych wersji gier typu akcja,wyścigi,horror,symulacyjna,strategicza,rpg czyli naprzykład gry w każdej kategorii. każdy znalazł by coś dla siebie co powiększyło by popularnosc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można na okładce dać oryginalne logo gry z tematu numeru/najważniejszej recenzji, jak ostatnio z Mass Efectem to było. wtedy okładka, wg mnie, wyglądałaby bardziej, hmmm, zadziornie :lol: w sensie, jeszcze bardziej przykuwałaby wzrok. no dobra, to był po trosze żart ;) ale menu DVD rzeczywiście pora już zmienić. to obecne, choć jak najbardziej wygodne i funkcjonalne, mi się po prostu znudziło. właściwie nie narzekałbym, gdyby zmieniono jej sam kolor ;)

Względem tego logo.... OK, ale tylko 1 gry, to znaczy tej z tematu nru.. to musi mieć ład i skład.

Względem Cover DVD - aż takie stare nie jest, ale sądzę, że prędzej czy później redakcja będzie o tym myśleć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie gry freewware można zciągnać z internetu.Ale mi chodzi o dodaktową płytę na której będzie więcej pełnych wersji gier typu akcja,wyścigi,horror,symulacyjna,strategicza,rpg czyli naprzykład gry w każdej kategorii. każdy znalazł by coś dla siebie co powiększyło by popularnosc

A to oznaczałoby zwyżkę ceny. Za dodatkową płytę może niezbyt dużą, ale za dodatkowe pełniaki już całkiem sporą.

Myślę, że takich pomysłów nie trzeba nam podrzucać. Nie są one ani świeże ani odkrywcze. Zostały już odpowiednio sprawdzone i skoro nie wprowadziliśmy ich w życie to oznacza, że z jakichś względów się nie da. Przynajmniej obecnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś, kiedyś o tym pisałem ale raz jeszcze.

Płyta wersja bez płyty w ogóle. Oczywiście w formie prenumeraty, czy też prenumeraty kioskowej.

Osobiście wolał bym zapłacić mniej za za samo pismo, nie dopłacając za "gratisowe: pełniaki i dema.

Oczywiście jestem świadomy faktu że musiała by zdrożeć wersja z DVD, ale przynajmniej sobie po marudzę :P

I co by jeszcze było by miło gdyby było:

- kupon promocyjny do empiku na grę miesiąca

- dział z grami cośtamware - czyli takimi które kiedyś były płatne a teraz można pobrać za free z netu - np GTA

- zmiana formatu na bardziej kieszonkowy.

- 20 letni konkurs z conumerowymi zadaniami, zwycięzca dostaje na 10 s do wglądu zdjęcie Smugglera i dowiaduje się kim jest naprawdę podpisując oświadczenie o obowiązku zachowania tajemnicy.

I taka moja malutka sugestia. Dajcie EGMowi jakiś kącik. Zamieście jego stare recenzje (choć na płycie - sam sobie zaprzeczam :P ), niech opowie o swoich ulubionych przygodówkach i książkach.

EGM jest dla mnie naj naj redaktorem CDA, mimo ze z doskoku. Zmienił moje podejście do gier. Dlatego też z wielkim smutkiem obserwuję Jego coraz częstszą absencje na łamach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...