Skocz do zawartości

Co bym zmienił w CDA? cz. II


Pzkw VIb

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Ja jetem za tym aby CDA wydawane było z plytka jak i bez. Wiele osób pisze że plytki wogóle nie odpalaja a czasopismo bez plyty powinno byc tańsze o przynajmniej 5zl.

A my po raz 179 odpowiadamy, ze nie ma takiej opcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie umiem wymyślić. Może ty mi odpowiesz?

Bo się nie da i tyle. Poza tym całe CDA jest zintegrowane z płytką. Modulator, wademekum, gameplaye. CDA musiałoby wyglądać inaczej. Np. "...widać to na naszym gameplayu...".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie umiem wymyślić. Może ty mi odpowiesz?

Poszukaj sobie - jest tłumaczone na forum dwa razy do roku. Limit na ten rok został już wyczerpany. Zapraszamy w nowym roku. Ale mamy jeszcze limit na tłumacznie czy CD Ation zmieni nazwę na DVD Action. Zainteresowny...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze zmienił w AR nazwę tematu "Ludzie oraz ludziska" na "Ludzie i ludziska". Lepiej brzmi, było stosowane od zawsze (tzn. od kiedy się pojawiło). Poza tym nienawidzę skrótu "lol", ale to nie jest powód.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj sobie - jest tłumaczone na forum dwa razy do roku. Limit na ten rok został już wyczerpany. Zapraszamy w nowym roku. Ale mamy jeszcze limit na tłumacznie czy CD Ation zmieni nazwę na DVD Action. Zainteresowny...?

Nie lubie takiego głupiego [ciach]. NIe rozumiem dlaczego nikt nie może mi sensownie odpowiedzieć!!!!!?

Regulamin się kłania.

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako wierny(zarazem stary już) czytelnik CDA od numeru 12.2001r, postaram się wipisać co mi nie pasuje w Waszym magazynie:

1. Powrót działu black zone, zamiast działu o grach na konsole. Sądzę że dział o konsolach w CDA to niewypał.

2. Do opisu Waszych pełnych wersji mogła by powrócić informacja jaką u Was ocenę dostała, oraz w którym CDA jest recenzja.

3. Bodajże od 2-3 numerów papier z którego są robione strony Waszego magazynu zmienił się na lepsze, ale nie jest taki dobry jak w num. spec. z 2007r. Ten z num. spec. nie odbijał tak bardzo światła przy czytaniu, była widoczna głęboka gama kolorów, przez co czytało się z przyjemnością KAŻDY artykuł.

4. Szkoda że kąciki typu RTS Arena, Muzyka, Szkoła itp. już praktycznie nie istnieją. Kiedyś było ich zatrzęsienie.

5. Jestem też za tym by CDA pojawiało się w piątki jak kiedyś, powodem może być to że piątek jest ostatnim dniem w szkole i wtedy w ten ostatni dzień można spokojnie czytać, grać, ... .

Gamewalker dobrze stoi, tylko zauważam jakby niektórzy autorzy piszący w nich artykuły nie mają pomysłu i piszą co im ślina na język przyniesie. Konfigurator-strzał w 10, nie wyobrażam sobie by tego działu nie było w CDA. Również trochę irytuje mnie w recenzjach na wstępie u NIEKTÓRYCH gadanie u dupie maryny, chodż jest to już coraz rzadsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek, myślalem, że dla Ciebie to, dlaczego zrezygnowano z pokazywania ocen, jaką gra dostała, jest oczywiste.. :)

Ja bym wprowadził kilka zmian w dziale AR. Obecna forma już się nieco przejadła. Smuggler jakby tak trochę spowazniał na starość.

Moim zdaniem papier jest cieńszy, niż był, więc nie wiem czy to zmiana na lepsze.

Chciałbym, abyście zmniejszyli liczbę pełnych gier w miesiącu, a postarali się o lepsze tytuły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi natomiast niepodoba się kilka następujących rzeczy:

1) Pisanie o konsolach/grach na konsole itd. Nie wiem jak inni, ale ja chciałbym kupować CDA żeby poczytać o KOMPUTERACH, GRACH itd, a nie o konsolach. Przecież moge sie przejść do kiosku i kupić sobie magazyn: KONSOLE.

2) Proponowałbym zmienić Re:edycje na coś w rodzaju Re:recenzjii starszych gier, ale pod kątem "jak sie w to gra teraz, a jak grało sie x lat temu". Z resztą wysyłałem już taką propozycje na maila, z adresu czesio_01@interia.pl

3) Dodawajcie co jakiś czas (nie raz do roku) plakat z gier, to tylko taka prośba;p

4) Proponuje do działu LoL dodawać też więcej chatowych, netowych i forumowych pogaduszek;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...myślalem, że dla Ciebie to, dlaczego zrezygnowano z pokazywania ocen, jaką gra dostała, jest oczywiste.. :)

Cóż ja nie jestem pewien dlaczego... nawet jeśli gra np nadchodzący Gods dostał niską ocenę to czeg tu się wstydzić przecierz wystarczy zadać to pytanie w dziale spoilery i tyle a powrót pokazywania ocen byłby (przeze mnie) mile widziany....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jednak zakamuflowane jest to, że CDA od czasu do czasu daje na cover grę, która została oceniona nisko, albo poniżej przeciętnej.

tak to prawda, ale np. mnie razi to o wiele bardziej... rozumiem dajecie gorszą gierkę, spoko ważne że jakaś jest ;-) ale nie musicie się z tym kryć i tak ktoś sobie sprawdzi to zaglądając do spoilerów bądź poprzedniego numeru a tak widać to od razu, nie trzeba się męczyć poza tym zdarzają się też gry dobre ;-) jak np. Loki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję małą modyfikację:

W przypadku kiedy oceniacie grę/y dla dzieci podawajcie szacunkowy wiek dla którego taka gra się nadaje/stanowi atrakcję. Czy jest mordobicie, zabijanie i inne tego typu (dość w końcu istotne) informacje.

Ostatnio była recenzja Lego:Star Wars i nijak nie mogłem się dowiedzeć czy nadaje sie/nie znudzi takiego np. 6 latka.

Wiem iż jest to sprawa dosyć delikatna a ocena może być ulotna, ale producenci podaja kompletnie nic nie mówiącą informację np. 3+.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję małą modyfikację:

W przypadku kiedy oceniacie grę/y dla dzieci podawajcie szacunkowy wiek dla którego taka gra się nadaje/stanowi atrakcję. Czy jest mordobicie, zabijanie i inne tego typu (dość w końcu istotne) informacje.

Ostatnio była recenzja Lego:Star Wars i nijak nie mogłem się dowiedzeć czy nadaje sie/nie znudzi takiego np. 6 latka.

Wiem iż jest to sprawa dosyć delikatna a ocena może być ulotna, ale producenci podaja kompletnie nic nie mówiącą informację np. 3+.

Powiem szczerze, ze raczej trudno mi sie wczuc w 5-latka i stwierdzic, czy gra by mu sie podobala. :) A jesli chodzi o przemoc - do wiekszosci gier dajemy na plycie gameplaye - mozna zobaczyc, jak gra wyglada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PC już za dużo nie gram, jak coś to jeszcze w staroci, dlatego wolałbym żeby było mniej recenzji a więcej wywiadów, tekstów jak ten o aferze z Limbo. Jest to raczej nie realne, ale zawsze można mieć nadzieję.

Wiesz, czyja matka jest nadzieja? :) Recenzje to esencja CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Powrót działu black zone, zamiast działu o grach na konsole. Sądzę że dział o konsolach w CDA to niewypał.

Konfigurator-strzał w 10, nie wyobrażam sobie by tego działu nie było w CDA.

A ja wręcz przeciwnie.

Konfigurator należy wywalić... no może z BZ naprzemiennie zamieszczać, a wygospodarowane miejsce przeznaczyć na dział konsolowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Jedyne co zmieniłbym w cdaction, to podpisy do zdjęć(możę o tym już ktoś pisał-nie wiem nie czytałem całego tematu) niektóre są bardzo fajne, np: "Nie dotykać eksponatów.OK.Ale o strzelaniu nie napisano, więc można"(numer 06/2008,quantum of solace) lub takie denne, że gołymi rękami chciałbym ukatrupić osobę która to pisała: " niech się mury pną do góry? nie! niech się stara nasza lara", lub w recenzji nfs pro street " co ja bym dał żeby być podpisem pod zdjęcie" dal niekumatych- nad podpisem stała dziewczyna, bardzo ponętna zresztą... ale w turnieju najgłupszy podpis w historii cd-a

to w recenzji lub zapowiedzi tomb raider anniversary "piękna śmierć"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...