Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Piłka Nożna V

Polecane posty

Z tą 'N-ką' tak zawsze? Że dają ten lepszy meczyk na kanale premium? Myślałem że pójście na ten mecz do kina będzie ostateczną ostatecznością, ale, jak się okazuje, to chyba jedyne rozwiązanie, o ile raczą w bydgoskim Multikinie puścić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granada - Real Madryt 1:0

Jedyny gol padł po samobóju Cristiano Ronaldo. Nie mam słów. Blamaż, wstyd. Kompletne zero w ataku i na dodatek Lahoz powinien wyrzucić Modricia po zagraniu ręką, bo już jedną żółtą miał. Stoperzy (Ramos z Varanem) dobrze zagrali, ale oczywiście rzut rożny i niefartownie interweniujący Ronaldo trafia do bramki Lopeza. Potem kontrola nad piłką do końca meczu, ale co z tego, skoro Benzema do pustej bramki nie trafia z 5 metrów.

Jak styczeń można było nazwać dobrym miesiącem, to ten, najważniejszy w tym sezonie rozpoczyna się katastrofalnie. Zobaczymy jak na Bernabeu z Rayo i Manchesterem będzie. No, ale jest "pozytyw" tej porażki. Posłucha się co Mourinho ma do powiedzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik Realu zaskakujący. Granada nie jest jakimś mocnym klubem. Real przed ważnym meczem w LM nie jest w komfortowej sytuacji.

Dziś klasyk Valencia- Barcelona. Oczywiście musimy ten mecz wygrać, a wtedy mistrzostwo będzie bardzo blisko.

W lidze angielskiej Arsenal męczył się z Stoke. Cieszy czyste konto, a z tym mieliśmy ostatnio problem. Bardzo ciekawy mecz Newcastle- Chelsea. Niespodziewanie Newcastle pokazał klasę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granada 1-0 Real Madrid

Nic nie wskazywało na to, że Blancos przegrają to spotkanie i to w takim fatalnym stylu. Zwłaszcza, że poprzednie spotkania ligowe wygrywał grając bardzo dobrze, a i z Barceloną zaprezentował się fantastycznie. Wydaje się, że jedynym problemem tego zespołu jest taktyka. Taktyka oparta wyłącznie na zabójczych kontrach, a gdy trzeba spokojnie rozegrać piłkę kompletnie nieefektywna. Po 2 latach pracy Mou chyba powinien coś zmienić, bo mogło się stać i stało się to, że część zespołów nauczyła się grac przeciwko Królewskim. A sposób na to jest bardzo prosty: oddać piłkę Realowi.

O bramce i przebiegu meczu nie będę pisał, bo nie ma o czym. Po prostu czysty przypadek i katastrofa.

W najlbiższym czasie dwa ważne spotkania, które moim zdaniem zdecydują o losie Mou w Realu. Jeśli Real przegra w pierwszym spotkaniu z MU i to na własnym stadionie, a później Barcelona wyeliminuje go z CdR, sądzę że w rewanżowym spotkaniu z United na ławce znalazłby się nowy trener.

@up

Barcelona ma mistrzostwo w garści chyba od 5-6 kolejki. Od tamtego czasu nic się pod tym względem nie zmieniło i już do końca się nie zmieni. Dla wielu grają fantastyczny futbol choć mnie on do siebie nie przekował, ale trzeba przyznać, że jest on bardzo efektywny. Skoro Barcelona i Hiszpania święciły w ostatnich latach tyle tryumfów coś musi być na rzeczy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Newcastle- Chelsea 3:2

Porażka oczywiście boli, choć jest to zdecydowanie sprawiedliwy wynik. Francuski zaciąg, a szczególnie Sissoko pokazuję że to nie są przypadkowi gracze i teraz każdy może się obawiać Srok. Dużo pecha miał Ba kiedy Coloccini z "Chucka" trafił prosto w nos Senegalczyka. Trzymałem kciuki żeby Demba został na murawie, ale jednak nie było co ryzykować dalszych konsekwencji tego urazu. Po wejściu Torresa było pewne że jeśli ktoś będzie strzelał gole dla The Blues, to na pewno nie El Nino. Choć strzelanie zaczęli gospodarze to piękny strzałem popisał się Lampard, a na prowadzenie wyprowadził nas technicznym uderzeniem Mata. Wydawało się że odmienieni po przerwie podopieczni Rafy dowiozą korzystny wynik, lecz nic bardziej mylnego. Pokazowa kontra teamu NU i gol Sissoko, a w 90 min. udane uderzenie tego piłkarza z dystansu i 3 pkt zostają na St. James's Park.

Dzisiaj gorąco kibicuję WBA, bo przy winnie Kogutów z nimi dystans między Tottenhamem, a Chelsea zmaleję do zaledwie 1 oczka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska- Rumunia 4-1.

Nie spodziewałem się tak wysokiego zwycięstwa naszej reprezentacji. Znakomity mecz całej drużyny zwłaszcza w pierwszej połowie która ustaliła wynik meczu. Trzeba jednak wyróżnić Teodorczyka który strzelił 2 bramki, potwierdzając tym że nie stracił formy którą prezentował w meczach ligowych. Cieszy fakt że mamy z czego wybierać, najbardziej na pozycjach pomocnik,napastnik mamy paru świetnych graczy.

Arsenal - Stoke 1:0

Od początku spotkania przewaga Arsenalu który nie umiał udokumentować bramką.

Dopiero zmiany dokonane w 2 połowie dały efekt. Podolski strzałem z rzutu wolnego dał upragnione 3pkt.

Arsenal ma kłopoty z wygrywaniem meczów z zespołami którymi walczy bezpośrednio o pierwszą 4 to jest największą bolączką tego zespołu. Arsenal powinien wygrać ten mecz wyżej ale znakomicie bronił bramkarz Stoke.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granada- Real Madryt 1-0

Tragiczne spotkanie Realu, strasznie widoczny brak Mesuta bo Modric wczoraj to był obraz nędzy i rozpaczy, zdecydowanie za długo z piłką przy nodze, brak konkretnych zagrań do przodu, dodając do tego słabiutkiego Di Marię i bardzo przeciętny występ CR7 dał nam porażkę... Ten mecz też dał mi sporo do myślenia odnośnie napastnika w Realu bo Igła wczoraj był totalnie niewidoczny a Benzema to niestety w ostatnim czasie strasznie niewiele daje Realowi wygląda na zagubionego w drużynie... i jeszcze to pudło ;/

Polska- Rumunia 4-1

Oglądałem tylko 1 połowę i fajny występ Soboty, który był bardzo aktywny i niezłe zawody defensywnych pomocników. Z dobrej strony pokazali się też Wszołek, Teodorczyk i Pawłowski. Beznadziejnie za to pokazał się Słowik, który sprezentował przeciwnikowi bramkę... 2 połowy nie oglądałem ale chyba nie działo się w niej za wiele.

RPA- Mali 1-1 (1-3)

Oglądałem fragmentami i muszę powiedzieć, że PNA z roku na rok jest co raz nudniejsze, kiedyś można było pooglądać ładną ofensywną grę a teraz to ani ładnych akcji ani polotu, jest tylko kopanina w środku pola, sporo niedokładności... jednym słowem słabiutko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

W sumie teraz gdybym miał wybierać ofertę telewizyjną z punktu widzenia piłki nożnej to C+ jest jedynym wyborem bo są i największe ligi to jeszcze dojdzie oferta LM i LE bo chyba w kwietniu N ma się połączyć z C+.

To jest pewna informacja? Bo jeśli tak to byłoby świetnie. Wcześniej jak chciałem obejrzeć jakiś mecz w lidze mistrzów, to kupowałem transjmisję na onecie, bo oni od n-ki je nadają, ale jednak czasem były duże lagi i dużo wygodniej byłoby oglądać wszystko w tv.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

W sumie teraz gdybym miał wybierać ofertę telewizyjną z punktu widzenia piłki nożnej to C+ jest jedynym wyborem bo są i największe ligi to jeszcze dojdzie oferta LM i LE bo chyba w kwietniu N ma się połączyć z C+.

To jest pewna informacja? Bo jeśli tak to byłoby świetnie. Wcześniej jak chciałem obejrzeć jakiś mecz w lidze mistrzów, to kupowałem transjmisję na onecie, bo oni od n-ki je nadają, ale jednak czasem były duże lagi i dużo wygodniej byłoby oglądać wszystko w tv.

Absolutnie pewna. Info o fuzji było już dawno, a oficjalnie połączenie "N" z "C+" zostało ogłoszone pod koniec 2012 roku. Bądźmy jednak realistami. Posiadacze C+ za taką samą cenę za jaką płacą co miesiąc nie dostaną z czapy za free, LM, LE i ligę włoską. Pomijając już nawet kanały filmowe. Na razie dużo jest spekulacji, a najrozsądniejsza prezentuje się tak że np. abonenci C+ zostają ze swoim "zestawem" a jeśli chcą mogą dokupić sobie po prostu kanały z "N" i na odwrót.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do N, pewnie i bym wziął, ale nie mam LCD a pakiet sport to tylko w HD, dlatego zostaje Polsat za który płacę 51zł z pakietem sportowym bez HD.

Bayer - BVB 3-2

Dziś był jeden z lepszych meczów, jakie dane było mi oglądać. Borussia po męczarni ale wygrała z Bayerem 3-2 i wyprzedziła ich w tabeli- awansowała na drugie miejsce. Bramka Kuby z karnego, drugi karny fatalnie wykonany i przez to do końca denerwowałem się o wynik. Lewandowski strzelił do pustej bramki, warto wspomnieć o jego asyście w 3minucie po której strzelił M.Reus .

Do dobrej formy wraca Boenisch, groźny w ofensywie, asysta przy jednej bramce. Do tego sfaulował Roberta w polu karnym, ale Kuba nie wykorzystał karnego. W końcówce meczu wszedł Milik- kilku minutowy debiut.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

City- Liverpool 2:2

Świetne widowisko na Etihad. Pierwsza połowa wyrównana, bardzo dobra gra Zabalety który z meczu na mecz prezentuję się coraz bardziej okazale. Daniel S. w ekipie The Reds powoli, ale spłaca te 12 mln. Widać niezłe zgranie z Suarezem i ogólnie niezły duet w ataku zrobił się w Liverpoolu.

Pierwszy gol padł po świetnym podaniu Milnera, a słaba obrona Aggera spowodowała że Dżeko wystarczyło dostawić nogę. Jakiś czas później goście wyrównali po efektownej bombie Sturridge'a. Długo konstruowali akcje goście (przez cały ten czas leżał na boisku Dżeko) i nareszcie się udało. W drugiej części szturm zespołu z Anfield i drugi gol wisiał na włosku. Dopiero jednak w 73 przyszła akcja pokazująca dlaczego Gerrard dalej jest jednym z najlepszych w Anglii jeśli chodzi o strzały z dystansu. Nie można było strzelić lepiej. I wtedy przyszła nieszczęsna dla gości akcja z 78 minuty kiedy popisał się Reina. Ynteligentnie wyszedł z bramki na róg pola karnego, Aguero go minął i z ostrego kąta trafił do siatki.

Na msc. Rodgersa szukałbym zastępcy na GK. Reina ma bardzo słaby sezon, a pojedyncze interwencje nie zmieniają naprawdę słabego obrazu całości. Jeśli idzie o Anglię to na pierwszą myśl przychodzi mi Begović ze Stoke zbierający świetne recenzję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayer Leverkusen 2 - 3 Borussia Dortmund

Bardzo ciekawe spotkanie. Po 10 minutach wydawało się, że BVB ma już wygrany mecz - prowadziła po pięknej akcji, w wyniku po asyście Lewego bramkę strzelił Reus, później zaś karnego podyktowanego za faul na Lewym wykorzystał pewnie Błaszczu. Jednak jak się okazało Aptekarze potrafili się odgryźć, ponadto Kuba nie wykorzystał drugiego karnego i dzięki bramce Lewego zdobytej wślizgiem BVB po pełnym emocji meczu wywiozło 3 punkty z trudnego terenu i jest już na drugim miejscu w Bundeslidze. Szanse na mistrza są marne, ale to nie powinno zniechęcać podopiecznych Kloppa do gryzienia trawy w każdym spotkaniu. Bayern może złapać zadyszkę, a wtedy BVB powinno to wykorzystać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel S. w ekipie The Reds powoli, ale spłaca te 12 mln.

Przeskrobał coś, że piszesz tylko pierwszą literę jego nazwiska? :P

Odnośnie meczu City z Liverpoolem - po drugiej bramce gości był on dla nich wygrany, bo City w końcówce nie mieli nic do powiedzenia w ataku oprócz pojedynczych akcji, po których raczej nie oddawali groźnych strzałów. Ale zawsze coś się musi zepsuć. Fartem zdobyli punkt, bo tak katastrofalnego błędu nie popełnił chyba jeszcze nikt w Premier League w tym sezonie. Reina w moich oczach jest od jakiegoś czasu słabym bramkarzem i stale nie pozwala mi wyjść z tego przekonania. Irytuje nie tylko brakiem pewności w interwencjach, ale przede wszystkim słabą grą nogami. Ile razy narażał drużynę po nieudanym podaniu pod nogi napadu przeciwników...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy fakt że mamy z czego wybierać, najbardziej na pozycjach pomocnik,napastnik mamy paru świetnych graczy.

Buahahahahahahahahahahahaa

Dawno sie tak nie usmiałem.

JEDYNY polski napastnik na światowym poziomie to Lewandowski. Cała reszta to młodziki które może i mają talent, ale nie mieszczą się nawet do światowego TOP500 na swojej pozycji.

Co do pomocników..

Środek pola to porażka. Nasza "10" czyli w założeniu "serce i mózg" drużyny, to FRANCUZ który ma straszne wachania formy. Alternatywy nie ma absolutnie żadnej.

Skrzydła wyglądają nieco lepiej. Kuba to faktycznie wysoki szczebel, na drugiej stronie Rybus daje radę, ale nie jest jakiś wybitny.

Defensywa wygląda lepiej.

Krychowiak daje radę jako DM. Prawa strona to Piszczek, tutaj też jest dobrze, a nawet bardzo dobrze.

Stoperzy na poziomie to Glik, Danch i (o ile ktoś raczy go powołać...)Salomon.

Lewa strona.. Wawrzyniak to śmiech na sali, do repry nie nadaje się absolutnie. Jeśli ktoś zawalił mecz z Anglią to on. Boenisch akurat jest w gazie, ale za chwile może nie być. Magiera chyba się nie doczeka powołania.

Zresztą jak można wyciągać jakiekolwiek wnioski na podstawie meczu 4kadry Polski z 4kadrą Rumunii(!)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up:

Każdy ma swoje zdanie ja pisałem nie o wszystkich pozycjach tylko konkretnie o tych dwóch. Fakt mecz meczowi nie równy ale z każdego można coś wynieść. Każdy ma swoje typy ja również. Fakt nie mamy klasowych zawodników ale mamy kilka dobrze zapowiadających się.

Bayer-Borussia 2-3

Mecz na szczycie Bundesligi nie zawiódł. Znowu w roli głównej wystąpili Polacy którzy mieli udział przy wszystkich trzech bramkach. Lewandowski zaliczył asystę w pierwszej połowie kiedy dobrze strzelił Reus. 2 bramkę strzelił Błaszczykowski po faulu w polu karnym na Lewandowskim.

Wydawało się że BVB spokojnie wygra mecz. 2połowa pokazała że nigdy nie być pewny zwycięstwa, w ciągu 5 minut Reinartz strzelił 2 bramki i wyrównał na 2:2. Minutę później szybko Lewy trafił na 3:2 i ustalił wynik spotkania.

Valencia- Barcelona 1:1

Mecz wyrównany i sprawiedliwy remis ustalony w pierwszej połowie. W 33minucie po błędzie obrony nie pilnowany w polu karnym Banega pokonuje Valdesa. Wyrównał z rzutu karnego Messi, było dużo kontrowersji czy karny był, uważam że został podcięty zawodnik Barcelony i słusznie został podyktowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoperzy na poziomie to Glik, Danch i

(o ile ktoś raczy go

powołać...)Salomon.

Się głupio przyczepię, ale masa ludzi popełnia ten błąd. Nowy nabytek Milanu nazywa się SalAmon. : ) Swoją drogą, mam nadzieję, że przedrze się on do pierwszej jedenastki. Kto wie, może przyjdzie mu grać przeciwko FCB? To bardziej marzenie, ale serio liczę na tego chłopaka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Widziałem kilka meczy Salamona i trzeba powiedzieć wprost. Ma on talent i umiejętności, by w najbliższym czasie przebić się do jedenastki Milanu, który ma moim zdaniem spore braki jeśli chodzi o defensywę. Aż dziw bierze, że jeszcze (chyba) nie był powołany do kadry. Zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że zwłaszcza w defensywie mamy kilka braków. Trzeba też zaznaczyć, że może on występować zarówno w obronie jak i w pomocy, co może w przyszłości okazać się sporym atutem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem przed Salomonem jest duża kariera. Nie jest przypadkiem, że kluby się o niego biją. Zenit dawał ponoć 6mln. Milan zawsze może go wypożyczyć do jakiegoś solidnego kluby czy to we Wloszech lub w innym kraju. Osobiście sądzę, że w tym sezonie zagra kilka meczy. Dziwi mnie również, że nie został w ogóle powołany do kadry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 lat temu Manchester United stracił wszystko to, co najcenniejsze. 6. lutego 1958 roku w katastrofie samolotu w Monachium życie straciło 23 ludzi powiązanych z klubem, w tym wielu świetnych piłkarzy. Chciałem w jakiś sposób uczcić rocznicę pisząc kilka linijek w tym temacie, bowiem ta katastrofa wpłynęła na futbol i na to, jak Manchester wygląda dzisiaj. Jestem dumny będąc kibicem Czerwonych Diabłów, bo to klub który podniósł się po tak wielkim ciosie i do dziś walczy o najwyższe cele. We will never die.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irlandia - Polska 2:0

Tych naszych grajków to o kant d... potłuc. Przerąbać w tak fatalnym stylu z mało wymagającym przeciwnikiem. Ale czego się spodziewać, jak nasz wspaniały obrońca asystuje irlandzkiemu zawodnikowi. Wawrzyniak to pomyłka drużyny, najsłabsze ogniwo słabej i tak reprezentacji. Zagrał najgorzej dzisiaj, nie rozumiem dlaczego Fornalik trzymał go do końca, bo jego gra irytowała w każdym jej aspekcie. Nie umiał dobrze podać, dośrodkować, wybić. Totalne zero, a grał przecież na swojej nominalnej pozycji w przeciwieństwie do Boenischa, którego można jakoś usprawiedliwiać, bo ten też nie zagrał rewelacyjnie, ale prawa obrona to zwykle działka Piszczka.

Ze zdziwieniem i dozą poirytowania patrzyłem też na naszego 'wielkiego' Polaka grającego na co dzień w Borussii. Nie kumam tego, czemu tam Lewandowski potrafi zrobić coś z niczego, a w kadrze z czegoś zrobić nic. Nie umiał dzisiaj prosto kopnąć piłki, nie umiał wykorzystać sytuacji sam na sam z bramkarzem przeciwnika, nie umiał się odnaleźć na boisku dostając czasami nawet niezłe podania (to, czego zwykle oczekuje). W reprezentacji to totalny przeciętniak, który co mecz wygląda, jak by po raz pierwszy znalazł się w takiej sytuacji. To taki Welbeck polskiej repry. Potrafi porządnie zirytować kibiców swoimi głupimi decyzjami i brakiem konkretnego działania. A dziś od pogromu uratował nas tylko Szczęsny, który na spółkę z Borucem z pierwszej połowy (btw. - ten nie miał za dużo do roboty, a mimo tego i tak przegraliśmy pierwsze 45 minut) zdziałał cuda na bramie. Był ostoją defensywy. Nie do pomyślenia jest fakt, że dzisiaj widzieliśmy tak słabą obronę. Wawrzyniak zawinił, Boenisch też, ale później nawet wpuszczony w drugiej połowie Wasilewski, nie mówiąc o Perquisie, który złym wybiciem wystawił Wojtka na spotkanie twarzą w twarz z irlandzkim napastnikiem. Tylko Glik zagrał na poziomie, gdyby nie ta żółta kartka.

Na osobny akapit zasługują nasi bohaterowie: Pawłowski i Łukasik. Obaj spisali się na medal, nie widziałem ani jednego błędu po ich stronie. Zupełne przeciwieństwo przestraszonych Błaszczykowskiego i Lewandowskiego. Gdyby nie pierwsza połowa, to do tego grona zaliczałby się też Krychowiak, który jednak popełnił bardzo dużo błędów w pierwszych 45 minutach.

PS - wisienką na torcie był wybór przez prawdziwych znawców piłki nożnej - kibiców przed ekranami - piłkarza meczu. Chyba że nie zrozumiałem ironii, bo co tu komentować, jeśli wybiera się Lewandowskiego na najlepszego gracza...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem mecz na Polsacie, bo nie trawię tego komentowania na tvp.

Mecz przeciętny, nasza gra poniżej krytyki, liczę że z Ukrainą wyjdzie Boenisch z Piszczkiem, bo ja nigdy nie widziałem Kuby na lewej obronie, chyba tylko nadaje się do gry w naszej rodzimej lidze. Ciężko wyróżnić kogoś z naszych, jedynie Szczęsny może zaliczyć swój występ na plus za jego dobre interwencje, najgorszym piłkarzem to chyba Perquis te jego podania i gra w obronie..... .

Dobra to tyle, nie będę się pastwił nad naszymi "piłkarzami".

edit:

Przepraszam jednak jest ktoś o kim jeszcze powinienem napisać. to Łukasik, zagrał dobrze, może być z siebie zadowolony, jak dla mnie powinien zagrać przeciwko Ukrainie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to sobie dałem spokój i dokończyłem oglądać półfinał PNA i oglądałem spotkanie Francuzów z Niemcami. Czasem na naszych zerkałem i naprawdę, nie mam pojęcia co to jest. Czy my się tak stoczyliśmy, czy inni są tacy mocni? Jak się przypomni np. EL do EURO 2008, czy nawet MS 2006 to niebo a ziemia.

Nasze wielkie trio z Borussi (dzisiaj duet), jest słaby. Błaszczykowski ostatnio "klasa światowa" itp, a w reprezentacji nic. Ja rozumiem, że to nie to samo, ale coś trzeba sobą reprezentować IMO.

A wracając do PNA to poziom jest słabszy niż rok temu, ale w półfinałach jakby się coś ruszyło (Burkina Faso - Ghana). Szkoda, że Mali takie baty dostało od Nigerii, które w grupie grało fatalnie, ale po wyeliminowaniu WKS zaczęli grać naprawdę dobrze, co potwierdza dzisiejszy wynik 4:1. Mam nadzieję, że CAP anuluje kartkę Pitroipy, bo bez niego BF mogą mieć mniejsze szanse.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irlandia- Polska 2-0

Dno... inaczej naszej drużyny nie da się opisać, graliśmy z przeciętną Irlandią, która grała rezerwami... słabiutki Lewandowski, który spartaczył świetną sytuację, koszmarnie słaby Obraniak- ten pan powinien już chyba podarować sobie grę w naszej reprezentacji i beznadziejny Kuba, który też zagrał tragicznie... do tego "asystent" Wawrzyniak i strasznie niepewny Perquis. Bardzo solidnie Łukasik, nieźle Pawłowski. Nasi zagrali dzisiaj beznadziejnie i z taką grą zostaniemy zmiażdżeni przez Ukrainę.

Co do PNA to odpadli 2 moi faworyci- WKS i Ghana, Nigeria ma niezłą drużynę z kilkoma bardzo dobrymi graczami i w fazie pucharowej idzie jak burza i chyba przed finałem są faworytami bo Burkina Faso ma za sobą 120 minut z Ghaną co prawda drużyna Nakoulmy IMO powinna wygrać w czasie dogrywki bo bramkę zdobył właśnie gracz Górnika i wydaje mi się, że była ona zdobyta zgodnie z przepisami ale w karnych Burkina Faso wytrzymało napięcie i wygrało :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś liczył na dobry mecz Polaków? :) Ja od kilku lat już przekonuję się, że jesteśmy piłkarskim krajdołem i znajdujemy się piłkarsko na samym dnie łańcucha pokarmowego wraz z San Marino, Wyspami Owczymi etc.

Artur Boruc i Wojciech Szczęsny - najlepsi piłkarze naszej repki, jak zwykle (no, prawie) bramkarze nas ratują. Obrona to katastrofa, Wawrzyniak w kadrze to może co najwyżej piłki nosić. Reszta defensywy też nie lepiej. Glik jest jedynym, który się na tle tej miernoty wyróżnił.

Ofensywa również słabiutko. Błaszczu? Śmiech na sali. O Obraniaku nie będę się wypowiadał, bo za co on powołania dostaje to nie wiem, skoro w repce zawsze gra tak samo - jakby chciał a nie mógł. Lewy zmarnował setkę i ogólnie nie pokazał się z dobrej strony.

Awans do MŚ z taką grą jest niemożliwy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz w pierwszej połowie w miarę się oglądało, ale u nas szwankuje skuteczność. Takie podania jakie miał Lewy to w Borussi wykorzystał by bez problemu, a tu wielka jedna żenada. 2 połowa koszmarna, dobre wejście zrobił Szczęsny który uchronił przed wyższą porażką przy bramce nie miał szans.

Mi też jest ciężko wybrać najlepszego piłkarza bo takiego nie było. Wyróżnić można Łukasika, mam nadzieje że z Ukrainą będzie całkiem inny mecz że podejdą do niego bardziej umotywowani.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...