Skocz do zawartości

Skullgirls


Polecane posty

Głosowanie na ostatnią postać DLC zakończone. I tym razem wygrał ktoś kto był wysoko na mojej liście. Powitajcie: Beowulfa!

Wszystkie DLC znane i wystarczy teraz poczekać aż wyjdą. 1 co około 3 miesiące w kolejności, Squigly, Big Band, Eliza, Beowulf, Robo-Fortune.

Beta wersji PC prawdopodobnie już za mniej niż miesiąc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Dla zainteresowanych beta Skullgirls wyszła wczoraj o 22:00 i miałem już okazję pograć. Trochę bugów w ustawieniach jak na bety przystało, ale ogólnie gra się miło. ;) Jeszcze nie miałem okazji wejść online, bo wolę poćwiczyć trochę najpierw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wciąż można ich wspomóc na ich stronie... choć musiałbyś się tam rozejrzeć, czy to pozwoli załapać się na betę.

Pograłem chwilę i... cóż, zgodnie z moimi oczekiwaniami trzeba się będzie podszkolić. Ale jak na razie jest dobrze - optymalizacja dobra <a o to się bałem>, drobne problemy ze sterowaniem i dostępem do niektórych menusów. Peacock OP, przy okazji mając genialną <choć przewidywalną> aluzję do JoJo Bizzare Adventures.

Co prawda co nic wielkiego, ale... Story Mode dla Peacock skończony.

Marie była sierotą <biorąc pod uwagę, że się znają z Patricią>? Najwyraźniej była przy tym, jak Peacock została okaleczona...

Also -

Trolling with Squigly Story Mode... LZ, oh you...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś załapać do bety, czy dostępna jest dla ludzi, którzy wsparli twórców finansowo na pewnym etapie?

http://labzerogames.com/store/

Tutaj można jeszcze wesprzeć twórców i dostać dostęp do bety. Jednak jest to 36$ czyli ponad 2 razy więcej niż gra będzie kosztować gdy wyjdzie. tongue_prosty.gif Inaczej się nie da niestety, chyba że jesteś jednym z tych "szczęśliwców", którzy złożyli preorder w Gamersgate jeszcze w połowie 2012 roku.

EDIT:

Moje pierwsze większe kombo działające na wszystkich u Ms Fortune. Mam trochę zabawy z tworzeniem ich u niej, ponieważ głowa daje sporo nowych opcji. wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Skullgirls można już zamawiać przedpremierowo na Steamie za 14 euro. Premiera 22 sierpnia.

Zamówienie gry da dostęp do bety, która będzie się ciągnąć również po premierze gry i będzie można w niej testować nowe postacie DLC przed ich premierą. Należy też pamiętać, że najbliższe 5 postaci DLC będzie darmowe przez pierwsze 3 miesiące od ich premiery, więc im wcześniej kupicie Skullgirls, tym więcej potem na nich zaoszczędzicie. wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Można za darmo pograć w Skullgirls w ten weekend na Steamie. Dobre dla każdego kto ma wątpliwości, no i obniżka 33%.

Przy okazji kolejna postać DLC, Big Band, jest już dostępna do testowania w becie. Dużo w nim Q z Street Figher III. Lubię go. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

I to się nazywa żart na Prima Aprilis. :P

Do Skullgirls właśnie doszła nowa postać Fukua, która jest klonem Filii ale ma sporo własnych ciosów i technik. Postać została NAPRAWDĘ dodana do gry i zostaje. :P Ogólnie wymierzona jako żart z Decapre w Ultra Street Fighter IV, ale z mojego doświadczenia całkiem grywalna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Beowulf właśnie wyszedł, dziś rano Wilczek opowiadał mi, jak o mały włos nie wybuchł od stężenia hype'u po przetestowaniu postaci, a po południu oglądałam steamowy stream ze Story Mode.

Innych postaci? Nie wiadomo. Jak na razie mamy dostać jedną (Robo-Fortune), a potem się zobaczy. Twórcy nie zapowiadali chyba żadnego głosowania na nowe DLC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Beowulfie została tylko Robo-Fortune. Pozostałe 3 już wyszły i są poza darmowym okresem. No i jeszcze była Fukua na zeszłoroczne Prima Aprilis. Ona jest darmo na zawsze.

Ah te multum cameo w Story Beowulfa i do tego były w niej moje dwie ulubione z głosowania (Taliesin i Scythana). sad_prosty.gif Ja chcę sequel. Pamiętam że dość dawno temu pytali ludzi czy by kupili early access z 4 nowymi postaciami a reszta by dochodziła jak teraz DLC i większość powiedziała że tak.

Na razie przynajmniej tyle dobrego że z tego jak gadają, to twórcy raczej nie zostaną bez pracy jak skończą pracę nad DLC. Zawsze mówili, że chcą zrobić Metroidvanię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Jakby ktoś przegapił, to Robo-Fortune wyszła już na Steam, niedługo ma się ukazać na PSN (mają prawdziwego pecha jeśli chodzi o opóźnienia u Sony) i XBL. Można ją też przebrać za Iron Mana, Monsoona, Rainbow Dash i Gundama. Również, nie wie o co walczy, jednak walczy dalej aby znaleźć tę odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Kurcze całkim spoko gra się RoboFortune znaczy po opanowaniu kilku kombosów i poruszania się nią robi się trochę op ale to da się przebaczyć, bo po każdej wygranej walce lubi walnąć sucharem, który kiedyś był popularnym memem jak np all your bases are belong to us :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Wut?... tfurcy tego będą mieli problemy nie tylko ze strony Lab Zero ale również Capcomu i wielu innych firm odpowiedzialnych za postacie, które zostały wykorzystane w tym tforze. Dostrzegam tam postacie ze street fightera przeniesione z czwartego SF w stosunku 1:1 pod względem wyglądu... Limbo of the lost bijatyk? :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...