Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 06/2012

Polecane posty

Torchlight II wychodzi tuż po (a nie przed) Diabolo numer 3.

Masz rację, teraz sprawdziłam i rzeczywiście. W błąd wprowadził mnie jeden sklep, w którym twierdzą, że T2 wysyłają 11 maja. No cóż...

A skoro na Darkspore szans nie ma (muszę obadać o co chodzi z tym, że gry od EA nie wejdą do CDA), to jeszcze czaję się na pierwszego Risena ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby dać GTA V. Ja w ogóle nie rozumiem, czemu tego nie dadzą, przecież to taki prestiżowy magazyn dla graczy, sławny na cały świat, to wystarczy, że taki Smuggler pójdzie do Rockstara, krzywo na nich popatrzy i od razu będzie GTA V na coverze. To jakaś żenada z tymi grami, to czasopismo, w którym każdy redaktor zarabia minimum 15 tysięcy złotych tygodniowo, do tego dostaje 10 komputerów miesięcznie i 5 ajfonów, tylko my, plebs, dostajemy co miesiąc jakieś symulatory farmy i wnerwionego działkowicza :( Nawołuję, dodajcie GTA V albo nigdy nie kupuę waszego magazynu! Do tego moglibyście dorzucić gratis do każdego numeru jakąś nową karte graficzną, ewentualnie jakiś smartfon!

Skoro koncert życzeń w tym temacie, to czemu nie?:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Black & White sama bym pograła, ale najpierw musieliby to zremasterować, żeby śmigało na dzisiejszych systemach (z SS2 namęczyłam się, żeby uruchomić na siódemce). Może na GOGu się kiedyś pojawi - to by już wystarczyło ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o Heroesach 3?

Złota edycja była już dosyć dawno w Playu.

Dwa pierwsze pełniaki fajne, nie ma co narzekać. Jeden odstresowywacz i gra, której normalnie by się nie kupiło, ale na pełniaka się świetnie nadaje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...