Skocz do zawartości

LEGO (seria)


Qbuś

Polecane posty

  • Odpowiedzi 97
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

@up

nie wiem bo nie grałem w jedynkę ale TCS to bardzo fajna gierka fajny jest tryb challenge (zbieranie niebieskich kanistrów na czas) szkoda że się czasem wiesza na 0,5 rocznym sprzęcie ,ale to chyba norma na konwersjach z konsol :(

Na szczęście wiesz się tylko w barze jak się włączam grę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że się czasem wiesza na 0,5 rocznym sprzęcie ,ale to chyba norma na konwersjach z konsol :(

Na szczęście wiesz się tylko w barze jak się włączam grę

Dziwne. Całkiem niedawno (przed uaktualnieniem sprzętu) grałem w nią na starszej karcie Radeon x1650 i nigdy mi się nie odczuwałem spadku fps...

Co do samej gry - przechodziłem ją wielokrotnie, bo... musiałem. Po prostu pomagałem młodszemu bratu jako wspomniany drugi gracz i chcąc nie chcąc wielokrotnie przechodziłem obie części. Gra jest raczej dla młodszych (ale starsi też mogą pograć, o ile nie wolą np. KoTORów), poziom trudności jest raczej niewielki ale jeśli ktoś lubi oprócz samego przechodzenia plansz także odkrywać różne pomniejsze ''tajemnice'' pokroju tajnych komnat z pieniędzmi to polecam. Tym bardziej, że grę można przechodzić wielokrotnie aby zdobyć dostęp do wszystkich bonusów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, że grę można przechodzić wielokrotnie aby zdobyć dostęp do wszystkich bonusów.

To raz a dwa, jest to niezwykle miodna i urocza gra zręcznościowa (mam ogromny sentyment do prostych i czystych gatunkowo zręcznościówek). Ma sobie coś niezwykłego, niepozwalającego się od niej oderwać. No chyba, że jest się przesadnie poważnym i z uprzedzeniem podchodzącym do tego typu gier - jako do produkcji, z założenia, przeznaczonych jedynie dla najmłodszych a granie w owe, traktuje w kategorii obciachu... :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jak już napisałeś ''targetem'' LSW są przede wszystkim dzieci , ale nie widzę żadnego obciachu kiedy grają w nią ludzie nieco starsi . Tym bardziej , że gra jest naprawdę świetna. Jedynym poważnym minusem jest pomocy ze strony drugiego gracza w chwili kiedy steruje nim komputer, ale skoro zawsze mogę kogoś zaprosić na partyjkę to nie wpływa to bardzo na ogólny odbiór. Niestarzejąca się oprawa audiowideo, sympatyczne cut-scenki, klimat, różnorodni bohaterowie, a to wszystko podlane świetną optymalizacją. W sumie za minus można także uznać mało zróżnicowane bronie i animacje ale mi to jakoś nie przeszkadzało. Świetna gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeżeli chodzi o lego to mam chyba wszystkie gry z tego gatunku,są dla mojej córki,ale powiem wam jedno:one są świetne,dużo humoru i ciekawych filmików,no i żeby zdobyć wszystko na wszystkich planszach,sekrety ,wszystkie pieniążki itp. to potrzeb trochę czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Mi najbardziej podoba się w całej serii gier Lego to, że można grac w naprawdę fajnym co-op'ie aby odblokować niektóre miejsca. Ogólnie gra jest bardzo fajna ze wzg na grywalność a nie różne bajery graficzne. Polecam wszystkim i starym i młodym :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra zalicza się do rodzaju gier który bardzo sobie cenię. Otóż jest to produkt który przełamuje barierę wiekową i w większości osób obudzi ona sentyment do czasów kiedy wysypywało się klocki z pudła i składało przeróżne, ciekawe rzeczy. Jeśli chodzi o całą serię Lego: SW to przede wszystkim wyśmienity co-op. Osobiście nie grałem w pierwszą część, ale druga mnie urzekła. Później nabyłem najnowszą część łączącą ze sobą poprzedniczki i cóż... trochę się zawiodłem. Wiadome było, że będzie masa postaci do odblokowania, ale niektóre ograniczają się do biegania i skakania. Pierwsza część wydaje się dużo krótsza od drugiej co może trochę zniesmaczyć. Gra dla osób które lubią razem z kolegom u boku wyszukać wszystkie poukrywane bonusy, bo właśnie z free playa czerpie się największą radość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

EEEE tam... nie rozumiem zachwytów nad tą grą :) Jakoś mi nie leży, a byłem wręcz zmuszony do grania w nią, przez młodszego brata :) Godzinkę dziennie nie więcej i by mnie tak nie znudziła. Pierwsza część była jeszcze w PORZO ^^ Ale kolejne stają się już trochę nudnawe, bo ileż można patrzeć na te kwadratowe (no, aerodynamiczne to one nie są :D) ludziki :) jeszcze chwila i banan zamieni się w złoty klocek, i codziennie do szafy będę zaglądał, żeby znaleźć fioletową część. A tak btw. to coś mam ze wzrokiem, czy w Star Wars II nie było fioletowego? O ile pamiętam, on dawał 10k pkt, nie? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
Mam pytanie do Lego Star Wars 2, Czemu mój utworzony ludzik :P jest taki niebieski jak postacie duchów z Lego Star Wars 1, jeśli posiadamy save z tej części, tak czy ianczej :) fajnie się gra :) Świętym Mikołajem.

Różnie to bywa u mnie np. jak robiłem swojego ludzika to chciałem mu dać brązową peleryne w menu tworzenia była brązowa ale już w grze fioletowa :D Nie wiem jak to się dzieje ale tak już jest :P

A co do gry to jek dla mnie jest baaardzo fajna ;P Śmieszna wciągająca i daje dużo godzin radochy :P Mnie nawet nie znużyło szukanie tych super zestawów i robienie prawdziwego jedi w każdej planszy w dwójce :P Ta gra jest po prostu świetna i chyba zagram w nią jeszcze raz :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście posiadam The Complete Saga. No co tu dużo mówić, gra rządzi. Pełna humoru, z wysoką grywalnością i fajnymi trybami... No i ze świetnym co-opem. Udało się komuś przejść ją w 100%?? Ja mam taka chorą ambicję, zdobyłem już True Jedi i 10 Minikit na wszystkich planszach chodzonych i części latanych, przeszedłem wszystkie misje dla łowców nagród i odblokowałem wszystkie postacie. Niestety, plansze latane są znacznie gorsze od chodzonych. sterowanie pojazdami jest uciążliwe, a wciąż respawnujący się przeciwnicy wkurzający. O ile bitwa o Hoth jeszcze nie była zła, to pościg za Zam sprawia, że ciarki przechodzą mi po plecach. Acha, no i nie wybaczę twórcom, że nie udostępnili możliwości wykupienia niektórych bardzo fajnych postaci, jak muzycy z kantyny, czy Scout Trooperzy (moim zdaniem najfajniejsi ze wszystkich trooperów). Ci ostatni zostali zresztą udostępnieni jako... Extra Toggle, czyli postacie odblokowywane za pomocą Power Bricka, przypisane do konkretnej misji. No ludzie! Ja nie wymagam, żebyście pozwolili mi kierować Rancorem, albo Jabbą (choć byłoby fajnie), ale żeby te podstawowe postacie pominąć... no bez jaj...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra bardzo fajna, śmieszna i przyjemna :P. Trochę co prawda monotonna ale mnie się nie nudziło. Nie mam Complete Saga tylko dwie odrębne części ale chyba sobie Sagę kupię. Tworzenie wł. postaci to był pomysł na 6+. Z tym że na 100% przeszedłem tylko LEGO Batman i SW1... SW2 ma strasznie dużo misyji pobocznych. Złote klocki, minizestawy, zestawy jedi (które nic nie dają), dodatka, klocki mocy itp. Jedyne czego nie zrobiłem to nie uzbierałem 99 klocków przez co nie wiem jaka jest ostatnia misja dodatkowa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Ludzie, takie głupie pytanie... udało mi się przed chwilą ukończyć grę (Lego Star Wars: The Complete Saga) w 100%, tylko że... nie bardzo wiem, co mi to dało. Mógłby mi ktoś zdradzić, jaka jest ta obiecana w instrukcji "Tajna nagroda"?? Bo jak dla mnie, gra wygląda tak samo, jak przedtem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 2 years later...

Dzięki uprzejmości Blak Szadoła możemy dyskutować o jednych z najbardziej krwawych i brutalnych gier, ewah!

Tak ogólnie, co sądzicie o najnowszej odsłonie? Mam zamiar się do niej przymierzyć, ale nie jestem pewien, co do niej. Macie z nią jakieś doświadczenia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...