Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Qbuś

LEGO (seria)

Polecane posty

1 swietna 2 moze byc---------------------najleps-ze w---s-t--aw---k-i-fi--------mo--w--e-----

hehe :lol: ja tam uważam, że obie części są świetne :rolleyes:

a co do wstawek filmowych... powiem tak: za każdym razem, jak je oglądałem, zwijałem się ze śmiechu z bananem na ustach :lol:

Niech moc będzie z Wami (...klockami) :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem może zbyt wiele, ale mój brat jest wielkim fanem obu części. Mówił o prześmiesznych cut scenkach i miał rację, ale najbardziej mnie rozbawił filmik, jak Kenobi zaczyna walczyć z Vaderem i macha do odlatującego Luke'a. to trzeba zobaczyć ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo otwierając jakieś drzwi przy pomocy R2D2 można zobaczyć dwóch szturmowców którzy w samych majtkach i hełmach biorą kąpiel, no i jak nie kochac tej gry xD. Mam problem jedynie z takimi różnymi czarno czerwonymi drzwiami, przełącznikami itp. Świeci się to to jakby można z tym było coś zrobić ale jednak moc nie działa Oo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza gra z gier o Star Wars :). Gra się bardzo przyjemnie, rozgrywka jest "humorzasta", grafika również niczego sobie, a muzyka i grywalność... temu można bezpiecznie postawić 12/10 xD. Tylko sterowanie może trochę zfrustrować człowieka... polecam grać na padzie. I żle jest zrobiona praca kamery przy wieloosobowej zabawie. A po za tym gra - supcio!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna prawdziwa gra, która daje możliwość przeżycia wydarzeń z filmów. Miałem nadzieję, że kotf będzie czymś takim, ale bardzo się rozczarowałem. Niemniej jednak klocki mogę polecić każdemu, bardzo udany i grywalny tytuł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najprzyjemniej grało się z kumplem. I ta rywalizacja, który zdobędzie więcej punktów - bezcenne. :) Tylko trochę mnie rozbawiła możliwość grania równocześnie Anakin'em i Darth Vader'em.

W takim razie jak zareagowałeś na możliwość grania dwoma Vader'ami naraz? :P A tak poza tym to naprawdę świetna gra - obie część przeszedłem już po 2 razy, i co pewien czas wracam do nich aby rozegrać sobie jedną, czy dwie misje.

PS. Już na dniach powinien ukazać się LEGO Indiana Jones. Nie wiem jak wy, ale ja od dawna ostrzę sobie na nią zęby :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grać dwoma Vadre'ami nie próbowałem. A co do Indiana Jones, to nie sądzę, żeby w rankingach przebił Star Wars. Z tego co czytałem, to tylko odgrzewanie obiadu już raz zagrzanego, czyli smak już nie ten. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem 1 dla mojego brata 4 lata ma, na początku mu tłumaczyłem jak sie gra i... sam tak zacząłem w to tak "grzać" że po 2 tyg kupiłem dwójkę :lol:

PS dziś moj brat ma 5 lat i w jedynce ma sam 82%, a w dwójce 76% (zdolny co nie?? )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, według mnie wszystkie gry typu Star Wars są świetne :) No bo powiedzmy sobie szczerze, co jest lepsze, chodzenie CJ-em w GTA czy Dathem Vaderem w galaktyce :P

No pewnie, że Darthem Vaderem.

Osobiście przeszedłem oby dwie części Lego Star Wars. Klimat Lego bardzo przypadł mi do gustu, fabuła została świetnie sparodiowana, świetne filmiki i animacje postaci. Lego Star Wars to bardzo fajna gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że Vader nie chodzi na siłkę, nie kupuje sobie nowych spodni czy koszulek, nie jeździ rowerem, nie zajada hamburgerów w Burger Shoot'cie. Lecz przyznaję że przyjemnie mi się przechodziło LEGO Star Wars. Bardzo dużo rzeczy do odblokowania oraz przezabawne momenty. Jedynym minusem jest brak dialogów pomiędzy bohaterami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja i tak jestem zatwardziałym fanem Star Wars i Lucasa, chociasz prawda, GTA przeszedłem nie raz, ale Lego Star Wars ma to coś w sobie. Możliwość chodzenia tak ważnymi osobami w sadze Star Wars (to co że z klocków xD) sprawia, że

prawdziwy fan czuje w sobie radość i dumę. LSW bardzo mi się podobał, i liczę że wyjdą ponowne części :) A już w ogóle było by fajnie, gdyby George Lucas postanowił nakręcić star wars częsć 7,8, i 9, wtedy mówię wam, że powstało by tyle gier LSW, itp. że graczy nie grali by w nic innego ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli by odwalić KotORa Lego , tym bardziej że jest komplet klocków z tej gry xD , mogli by sparodiować np sytuację gdzie gracz poznaje historie i tożsamość postaci z KotOR I itd , według mnie niezłe by to było , chociaż większość pewnie uznała by to za odgrzewany kotlet. ;p Mimo wszystko fajnie by było mieć kolejne Lego Star Wars.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzieć wam co różni 1 od 2?(sam się nad tym zastanawiałem.I w końcu do tego doszedłem)W jedynce jest więcej walk Jedi, i więcej rozwalania droidów.w dwójce tylko w 1 lokacji naprawdę trudno było rozwalić masę szturmowców.Poza tym w 1 były zabawniejsze cut-scenki(dwójka to tylko wymuszone).A co do indy'ego powiem, że nie było na co czekać.Jedyną nadzieją pozostaje Batman...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...