Skocz do zawartości
Pzkw VIb

UFO, zjawiska paranormalne, sny

Polecane posty

Z wiekiem niestety te migawki coraz bardziej sie zamazuja:/ Mialek kiedys cala mase jakis takich odjechanych "obrazow" z wieku miedzy 2-3 latka zreszta ich 100% prawdziwosc potwierdza moja mama:) Teraz wiekszosc z nich to juz bardziej obrazy mojej wyobrazni niz te realne wspomnienia jakie mialem jeszce pare lat temu:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamietam jedno, z czasów jak miałem 1 rok, a nawet miej, nikt mi nie wierzył, ale jak opowiedziałem dokładni co się w tedy działo uwierzyli, mianowicie:

miałem 1 rok, moze mniej i, była ogromna burza, ja bylem trzymany w takim czyms na rękach(nie wiem ki pieron nosidło jaki czy co) i byłem u pra(?) dziadków, pod ogromna lipa, i to zapamiętałem, szkoda że tylko to.

Kiedyś się za to zastanawiałem, czemu jak sobie coś przypominamy, to nie z widoku własnych oczu tylko z za postaci? naszej of koz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego aniola stroza, wedlug mnie, nasz mozg nie potrafi sobie przypomniec co widzielismy, wiec ustawia tam nas jako osobe trzecia, i robi tak, zeby to wygladalo ze patrzymy czyimis oczami. Ja z dziecinstwa pamietam, jak wsadzilem palca do kiliszka, w ktorym oczywiscie byla zawartosc ^^ i powiedzialem ze dobre. Tyle pamietam. Szczerze to chcial bym sie cofnac w czasie, i zobaczyc siebie samego w niektorych sytuacjach, lub dowiedziec sie kim bylem w poprzednich zyciach, badz kim bede w nastepnych :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś się za to zastanawiałem, czemu jak sobie coś przypominamy, to nie z widoku własnych oczu tylko z za postaci?

Może za dużo gramy w TPP ;) A na serio... może ta sytuacja została później przez kogoś nam opowiedziana, ew. jakieś zdjęcie czy coś... Nie pamiętamy samego faktu opowiadania/oglądania zdjęcia, lecz pamiętamy czego opowieść dotyczyła. Co o tym myślicie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już przy snach jesteśmy. Nie wiem, czy to możliwe, ale wydaje mi się, że pamiętam sen sprzed mniejwięcej 16 lat. Tak się składa, że mam tych lat 17. Co to był za sen? Przede wszystkim był to sen powtarzający się przez wiele tygodni, jak sądzę. Był prosty. Po prostu leciałem przez jakiś tunel w kolorach tęczy, w kierunku białego światła. Pamiętam, że jak się z niego budziłem, to byłem otoczony jakimiś barierkami, mniemam że to był kojec. xD

Mam coś podobnego, z tym, że kojarzę ludzi ubranych na biało (nie, nie jest to szpital) w jakimś białym pomieszczeniu, oraz coś co wygląda jak tarcza zegara, złożona z kolorowych tęczowych "cząstek", które znikały jedna po drugiej w trakcie "odliczania" - do tego była muzyka, którą do dziś mogę zanucić. Nie wiem do czego zmierzało odliczanie, ale do czegoś złowieszczego.

Mam na ten temat dość przyziemną teorię (bo raczej w żadne wspomnienia z przeszłych - choć to wskazuje na wizję z przyszłości - wcieleń nie wierzę), że to jakaś przebitka z filmu science-fiction, który leciał w TV, gdy miałem kilka lat - jak do dziś szukam po wypożyczalniach starych filmów SF i nadal nie znalazłem :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do snu visualnego Razz 47, strasznie mnie on zaciekawil, i ciekaw bym byl, czy gdybys powiedzmy zrobil to jeszcze raz, to co by Ci sie w tedy przysnilo.

Bo ja wiem? Pewnie nic ciekawego. :) W sumie jeszcze nie tak dawno lubiłem 'bawić się' z świadomymi snami itd. itp., ale od jakiegoś czasu kładę się tylko po to, żeby spać i nic więcej. :P Choć od czasu do czasu zdarzy mi się zorientować, że śnię, ale wtedy momentalnie się budzę. To trzeba po prostu ćwiczyć (przynajmniej tak mi się wydaje), a nie mam na to czasu i ochoty, wszak od snu oczekuję tylko należytego wypoczynku. :) Mimo to zawsze warto sobie trochę poeksperymentować w celu uzyskania jakichś ciekawych efektów. Na przykład kiedyś byłem ciekaw, czy mogę sprawić sobie ból, śniąc, że np. wbijam sobie gwoździe w rękę - oczywiście musiał to być sen świadomy, żeby widzieć, co się chce osiągnąć. Jak już mi się udało w nim 'obudzić' to niestety jedyne, co potrafiłem 'wyczarować' to brzeszczot xD. No ale nic to. Wziąłem się więc za piłowanie ręki tuż pod łokciem i muszę stwierdzić, że bólu jako takiego nie czułem. Czułem natomiast jakiś dziwny dyskomfort i... ciepło w miejscu, w którym ciąłem. W każdym bądź razie nie byłem w stanie do końca przeciąć ręki, bo po prostu za bardzo mi to przeszkadzało (lepiej tego wyrazić nie potrafię :P)

Ciekawsze jest to, że pamiętasz sen z czasów, gdy miałeś około jednego roku. Jeszcze bardziej interesujące jest to (sen się mógł powtórzyć), że pamiętasz przy tym migawki z życia na jawie... Ja nie pamiętam co robiłem jak miałem cztery lata, są to co najwyżej pojedyncze obrazy, a ty pamiętasz belki wokół dziecięcego łóżeczka... nieźle Smile

Sen pamiętam, bo się wiele razy powtarzał, więc może z tego samego powodu zapamiętałem to, że po przebudzeniu leżałem w takim dziecięcym łóżeczku? Tak czy inaczej, więcej szczegółów z wczesnego dzieciństwa nie pamiętam. To znaczy, gdyby się głębiej zastanowić, to migają mi pewne obrazki, tylko nie jestem pewien, co do ich pochodzenia. Znaczy się, kiedy miałem prawie rok tata zrobił mi zdjęcie jak wczołgiwałem się pod dywan :). Co ciekawe pamiętam ten moment wczołgiwania się, tylko zastanawiam się, czy rzeczywiście przypomina mi się tamto zdarzenie, czy tylko mój mózg układa sobie 'historyjkę', która pasuje do tego zdjęcia.

Co mnie jeszcze zastanawia... Pamiętacie pierwszy dzień w przedszkolu? Ja nie, ale co jest dziwne, pamiętam pewien moment, w którym poraz pierwszy tam szedłem. Jest to dziwne, ponieważ to co zapamiętałem to... skrzynka na listy, na którą spojrzałem, wychodząc z mamą za rączkę, na ulicę... Pamiętam tę skrzynkę do dzisiaj i nie mam pojęcia czemu. Przecież to był ułamek sekundy, jak na nią patrzyłem.

DMS:

Hmm... coś dziwnie znajomy wydaje mi się ten zegar. oO Możliwe więc, że faktycznie pochodzi z jakiegoś filmu, ale za cholerę nie wiem o jaki chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może twoja stara porwali kosmici a ty narodziłeś sie na ich statku ?

-No Darek, I am your father... kh... kh...

To by tłumaczyło, czemu tak kocham Star Wars i Star Trek :P.

Hmm... coś dziwnie znajomy wydaje mi się ten zegar. oO Możliwe więc, że faktycznie pochodzi z jakiegoś filmu, ale za cholerę nie wiem o jaki chodzi.

Myślałem jeszcze o Cosmos 1999, albo starej wersji BSG, ale ciut za młody jednak jestem (no chyba, że to powtórki były :P)... Muszę je jednak zobaczyć.

Tylko dlaczego tak dobrze pamiętam ten sen i czasem mi się on powtarza (ostatnio nie)???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile macie lat ja z 1987 a wy ???

??????????????????????????????

A ja z twojego postu wnioskuje, ze masz co najmnie o 10 lat mniej, bo statsujesz i robisz w tym momencie offtopiki.

A zeby nie było, że ja też, to:

http://pl.youtube.com/watch?v=3ke5OXwa4hg

Co o tym sądzicie?

co znaczy stastujesz i mogę zaręczyć ze mam 20 lat!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie interesuje, ile masz lat. W dowód (o ile go ofc masz) zaglądać nie będziemy. Widzimy za to, jak piszesz. Wlepiłem ci właśnie za to ostrzeżenie - odsyłam do działu Banicja i Ostrzeżenia. A co to statsowanie? Pisanie bzdurnych postów, żeby sobie podbić licznik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam w (_!_) ten licznik pisze sobie tutaj bo tu można o wszystkim kapisz (Jezu!!) - właściwie to o duchach i dziwnych zjawiskach

zarejestrowałem sie tylko dla tego ponieważ miałem problem z gra!!!

O błędach to już raz tłumaczyłem I powiem jeszcze raz , mam takie odloty jak szybko piszę na klawiaturze! -> chcesz to wierz nie chcesz to nie wież

piałem sobie spokojnie o duszkach nikt zainteresowany postem nie skarżył sie a tu mi z gramatyką wylatują i z tym ze sobie licznik [który i tak mam w (_!_)]podbijam

i zaręczam ze ten licznik to mi wysoko nie podskoczy pisze tylko w 3 max 4 działach i nic poza tym!! i to do czasu az rozwiąże problem z grą a szanownego admina zapewniam iż postów nie na temat już nie napisze chociaż niektórzy powyżej do tego sie nie stosują

amen

:)wiec żyj i pozwól żyć innym:)

Mi tam specjalnie na wyrzuceniu cię z tego forum nie zależy, ale jeśli mnie do tego zmusisz, to się nie będę zastanawiał. Jedno ostrzeżenie to jednak nie zbrodnia, idź i nie grzesz więcej.

Arnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam czasami sny związane z tym co się zdarzy....

A zda żyło ci sie to w realu?

Mi tylko raz -> śniłem sobie o tym ze zjeżdżam na sankach z takiej górki nie zam ale z kimś,on był z przodu ja z tyłu .jedziemy sobie jedziemy no Je..ut leże na ziemi w sniegu i cosik mi w tyłek zimno łapie sie za pośladki i okazuje zie ze całe spodnie na tyłku porwane , sanek niema kolegi też tylko ja i góra

Rano nie pamiętałem nic, dopiero około godziny 2:##.. ileś byłem z kolegami na sankach!!!!!!! -> dalej nic nie pamietam

siadam z kolega na sanki i zjeżdżamy - i wtedy czuje jakby to już gdzieś było całe to zdarzenie wszystkie dźwięki itd. (ruchy wykonuje te same)

Jak już wiecie miałem wypadek i rozcięte gacie w domu jak leżałem na łóżku i oglądałem tv to sie kapnąłem ze miałem własnie taki sen

Więcej nie miałem takich snow -> a szkoda może by mi pomogły

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie musiał być to sen, może czasami Deja Vu? Miałeś to kiedyś? Bo ja często... Najlepsze jest to, że zdajesz sobie sprawę o tej wizji, dopiero wtedy, gdy sama się ona wydarzy... A gdyby tak wcześniej troszkę? Mamy jasnowidza? Może to w taki sposób pewni ludzie(i nie chodzi mi o wróżki) przepowiadają przyszłość, bądź chociaż spodziewają się jej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Chyba każdy tak ma, ja na przykład sam się z siebie w duchu śmieje i wypowiadam w myślach: "Kurna, znowu... Dobry jestem". Kiedyś nawet miałem zamiar to poćwiczyć i spróbować przewidzieć co się stanie, czasami jakieś migawki mi się przed oczami pojawiały na chwilę przed zdarzeniem, ale pełną świadomość Deja Vu doznawałem zaraz po zarzeniu, zły na siebie byłem, że znowu się nie udało... Aktualnie nie interesują mnie takie doświadczenia, szkoda na to czasu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...