Skocz do zawartości

UFO, zjawiska paranormalne, sny


Pzkw VIb

Polecane posty

  • 2 weeks later...

Ja tam w UFO ("alienów" w latających spodkach) nie wierzę, natomiast w chupacabrę i owszem. ;)

A co do czarnego psa - takich legend jest mnóstwo, więc może coś w nich jest? ;) BTW w nocy każdy pies będzie czarny, no chyba, iżby był biały. xD Poza tym w ciemnościach wszystko przybiera niesamowite kształty, a że w tym przypadku ludzie spodziewają się diabelskiego psa... Wyobraźnia pracuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że amerykanie od dawna są w posiadaniu takiej technologii, technologii dzięki której cały świat mógłby mieć energie za darmo, no i oczywiście auta nie potrzebowałyby paliwa, do czego amerykanie dopuścić nie mogą.

Jeśli by coś takiego mieli mogliby to opodatkować i opatentować zbierając dwa razy większą kasę za to niż siedzieć na tym co mają teraz. I mogliby wyjść z kryzysu jeśli to takie cacko jest.

Ja za to sądzę, że mogą takie coś trzymać na wypadek "Wbicia" prawdziwych kosmitów czy jakąś wielką wojnę wszech/światową.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@antros22 - Ciekawa, ciekawa :)

Też nie traktuję tego jako coś prawdziwego, bardziej chciałem zwrócić uwagę na to, że w bardzo wielu wioskach są jakieś miejscowe legendy/opowieści o duchach, zjawach, widmach i diabołach ;) Lubię jak mama opowiada mi różne takie opowieści odnośnie pobliskich wiosek, czy gór, skąd pochodziła moja babcia. Zachęcam do wybrania się na wasze pobliskie wioski i pogaduchy ze starszyzną. Na pewno coś się znajdzie :)

Edytowano przez Maliniorz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam z czystej ciekawości :)

Wierzycie w UFO? Jeżeli tak do dlaczego?

W UFO czyli te latające nieuchwytne dla radarów obiekty, wierze bardziej niż w Boga :P. Jest więcej faktów potwierdzających istnienie takowych pojazdów, ludzie na co dzień spotykają się z tym zjawiskiem, są udokumentowane nagrania, nie tylko amatorskie filmiki nagrane kalkulatorem w których widać tylko jakieś czarne plamki. Szkoda tylko że w tych czas prawie wszystko da się sfabrykować więc te nowsze filmy to często fake :P, ale nie tymi nagraniami trzeba się posiłkować lecz starszymi.

Chociaż UFO uważam za coś mało istotnego, wolę kryptozoologię, kryptobotanikę, :D, bardzie kręcą mnie tajemnice naszej planety niż jakieś tam zielone ludki (szare jak kto woli), jest jeszcze tyle rzeczy do odkrycia na naszym skrawku ziemi :).

Edytowano przez Eskel047
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi do UFO, to raczej w nie nie wierzę. Życie poza ziemią - to już prędzej. Jeśli nawet ono jednak istnieje, to pewnie na planecie oddalonej od naszej setki tysięcy lat świetlnych i nie prędko się tego dowiemy. Jestem racjonalistą. Nie wierzę w nic, czego ludzki rozum (chwilowo) nie umie ogarnąć. Jeśli ktoś mi pokaże wiarygodny dowód na istnienie takiego latającego talerza - uwierzę. Na razie mamy tylko znaki na polach zboża i niewyraźne filmy a'la potwór z Loch Ness.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - wiesz, może i nie jestem zorientowany w globalnej polityce, ale myślę, że musi być ktoś, kto pociąga za sznurki i dyryguje światem. Ludzie są zbyt cwani, a szczególnie "dobra" Ameryka i jej wzorowe władze. Nie twierdzę, że w Europie jest lepiej, ale nasz świat zmierza w złą stronę. Często zastanawiam się co by było, gdyby ktoś kiedyś nie wymyślił elektroniki. Dlaczego toczymy bój o rzeczy, które nie są nam potrzebne do życia? Po kiego grzyba człowiekowi te wszystkie Ajfony, bez tego też da się funkcjonować. Niestety jesteśmy uzależnieni od postępu cywilizacji. Boję się przyszłości...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, że opinie różne. Teorie spiskowe, mnie tak średnio kręcą. Jak tam ktoś pisał, że jeśli, ktoś wierzy, że w Smoleńsku był zamach, to jest to bez sensu. Ja się pytam czemu ? Mam i może dopiero 13 lat, ale wiem jaka ta historia nasza jest. I jeśli dowody były by w miarę to bym uwierzył. Jakbyście usłyszeli , że na World Trade Center ma być zamach nie uwierzyliście by a tu proszę . Dlatego nie wolno mówić hop.

Ja też się boję przyszłości... po co oni tyle tych filmów kręcą :tongue: . Najgorzej ostatnio rakiet atomowych , tyle się naczytało, aż chcę zapomnieć. Ciekawa jest teoria z robotami, jak człowiek może zrobić coś mądrzejszego od siebie. Nie wiem ? Ale jak ktoś wie to chętnie się dowiem. :smile:

Nie piszcie o UFO, tego to już było wystarczająco. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak o ucieczce Hitlera do Argentyny też słyszałe.

A co do UFO to już tyle razy dyskutowaliśmy w tym temacie o tym, że mi osobiście nie chce się powtarzać, chyba, że ktoś w Was chce sobie pospamować.

Podaje tutaj linki, które warto przeczytać: http://niewiarygodne...,wiadomosc.html

Coś dla miłośników historii o wampirach: http://niewiarygodne.pl/kat,1031981,title,W-Bulgarii-znaleziono-dwa-szkielety-ludzi-uznanych-za-wampiry,wid,14552138,wiadomosc.html

Z wampirami moim zdaniem jest ciężka sprawa. Możliwe, że zdarzały się przypadki napadania na ludzi jakiś "świrów", którzy chcieli dostać się do szyi swoich ofiar, aby skosztować ich krwi. Ale o większości przypadków słyszymy, że Wampiry to zmarli ludzie wychodzący z grobu. Osobiście słyszałem o takich przypadkach i czytałem wielokrotnie.

Zapraszam do dyskusji ^^

Edytowano przez Infiniti
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wampiry? Raczej nie, jak już ludzie chorzy psychicznie rządni krwi. Choć kocham mitologię słowiańską, bardziej przemawia do mnie w kwestii wampiryzmu chupacabra.

A strony "niewiarygodne" nie polecam. Są tam co prawda ciekawe informacje, ale strona bardzo naciągana. Taka typowa rozrywka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ludzie chorych tak zgadzam się. Oglądałem kiedyś nawet taki program. Dziewczyna oddawała, krew chłopakowi, on ją wlewał do kieliszka i pił jak wino. Dla mnie to jest chore ( ta dziewczyna też ) . Obiło mi się też o uszy, że istnieją całe sekty. A co do takich ze Zmierzchu ( hehejezyk1.gif ) to raczej wątpię. Choć nie wiadomo, czym nas jeszcze ten świat zaskoczy wink_prosty2.gif .

A stronka, faktycznie fajna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

No nawet tam nieraz są dodawane ciekawe rzeczy ;) A co "chupacabra" to oglądałem na NG ostatnio program, w którym prowadzący zbierał informacje o tym stworze od miejscowej ludności i starał się go wytropić. Moim zdaniem takie "wybryki" natury istnieją, bo przecież np. dżungla Sumatry nie jest cała zbadana i moim zdaniem jest wiele gatunków na świecie, których nie zdołaliśmy jeszcze dojrzeć naszymi paczałami ;P Oczywiście nie twierdze, że tych co nie zdołaliśmy dojrzeć są to jakieś potwory, ale po prostu inne gatunki.

A co do Wampirów to bardziej-jak Wy- jestem skłonny uwierzyć w ataki chorych psychicznie biedaków, którym wydawało się, że myszą wbić zęby w szyję kolegi, aby przeżyć.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wampiry, wilkołaki i inne tego typu dziwne stworzenia to wymysły zabobonnych wieśniaków. Ktoś natknął się na przedstawicieli jakiejś sekty albo chorego psychicznie, i wypuścił plotkę o "strasznych, diabelskich stworzeniach wypijających krew". Słyszeliście o Elżbiecie Batory? chytry_prosty.gif

A co do chupacabry - widziałem kiedyś kilka dokumentów o nim. Niektórzy twierdzili, że to wynik tajnych eksperymentów na zwierzętach, inni, że to obcy. Ja myślę podobnie jak kolega wyżej - pewnie jeszcze wiele stworzeń na naszej planecie nie zostało jeszcze odkrytych. Przecież jeszcze teraz naukowcy odkrywają nowe gatunki jakiś stawonogów, pająków, owadów.

A takie pytanie: myślicie, że mogą istnieć jakieś wyniki eksperymentów na zwierzętach? I nie chodzi mi o np. leopona, tylko o naprawdę chore eksperymenty. A eksperymenty na ludziach?

Edytowano przez Zolwik03
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wampiry, wilkołaki i inne tego typu dziwne stworzenia to wymysły zabobonnych wieśniaków. Ktoś natknął się na przedstawicieli jakiejś sekty albo chorego psychicznie, i wypuścił plotkę o "strasznych, diabelskich stworzeniach wypijających krew". Słyszeliście o Elżbiecie Batory? chytry_prosty.gif

Co do Wilkołaków to nie wiem ale ostatnio mi się nudziło i wpisywałem w googlach różne hasła i uwierzcie mi google czasem daje przedziwne "podpowiedzi" Np. Pt. Czy Wampiry istnieją, z ciekawości wziąłem owy wynik i wybrałem pierwszą propozycje które google mi wyświetliło, wszedłem na jakieś forum fanek "Sagi Zmierzch" i po przeczytaniu kilku odpowiedzi na owym forum to nie chciało mi się wierzyć że tacy ludzie naprawdę w XXI istnieją, Zresztą przekonajcie się samismile_prosty2.gif , nie wiem czy się śmiać czy płakać tak takimi osobami którzy coś takiego wypisująconfused.gif.

http://www.wampiry.p...topic.php?id=57

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem, ale musisz przyznać, że jest to ciekawe. No i to doskonały temat do dyskusjiwink_prosty2.gif. Póki co odróżniam rzeczywistość, ale wydaję się mi, że są na tym świecie rzeczy, o których nie wiemy i nie zdajemy sobie sprawy gdzie tak naprawdę żyjemy. A tak w ogóle, ktoś miał wyobraźnię, że powymyślał te historie. Pewnie spotkał, kogoś z sekty i teraz dziwy opowiadawink_prosty2.gif, a wilkołaki? Ktoś wieczorem po lesie łaziłtongue_prosty.gif . Choć niczego ze swoich wypowiedzi nie potwierdzam, kto wie co ten świat skrywasad_prosty2.gif. Kurczę, aż zaczynam się bać;Dwink_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...