Jump to content

Retor1224

Forumowicze
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Retor1224

 • Rank
  Hobbit
 • Birthday 07/22/1996

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array
 1. NINA Kroniki Agenta Tunele Afganistanu. Grafika powiedziała wszystko.(biegające klony itp.)
 2. Grafika: Riva Procek: Intel Caleron 533 Mhz 64 MB RAM Dysk- 20 GB Windows 98 potem uczyłem się na nim składać komptery. @m3t3ok4 a ja jeszcze mam te wszystkie podzespoły od niego.
 3. @UP Ja też polecam,u minie działa bez zarzutu i obraz też ładny.
 4. Father-Mother w Zeno Clash,chociaż tam jest z czego wybierać. A propo Syberii to fakt tam też było sporo dziwności.
 5. @Tesu - Na moje oko to chyba austryjacki mundur ułana Legionów Polskich ok 1916r. Nie jestem pewny ale chyba tak. (z tego co czytałem)
 6. @Arlekin-zgadzam się, od czasów MW jej następczynie nie były tak fajne. Jeśli pościgi będą dopracowane to gra będzie czystą przyjemnością do której na pewno będę powracał.
 7. Czy chodzi o Akindżi?(lekka jazda Imperium Osmańskiego)
 8. Myślę że jeden z najlepszych filmów z N.Cagiem. Bardzo fajna dobrze oddająca napięcie muzyka. Efekty na niezłym poziomie. Podsumowując nie ma się do czego przyczepić. Fajny film .
 9. Zaskocze cię jeszcze bardziej bo zamarznięte ciała mamutów były w tak dobrym stanie , iż morzliwe było ustalenie czym żywiły się te zwierzęta Przytacza się tu opowieści pilotów wojskowych, którzy w okresie II wojny światowej mieli widzieć na Syberii szarżujące stado słoni, czy wspomina o zapiskach XVI- i XVII-wiecznych podróżników rosyjskich, którzy donosili o tym, iż miejscowe ludy syberyjskie polują na mamuty dla ich ciosów. Wszystkie te opowieści, choć brzmią sensacyjnie, nie stanowią jednak żadnego dowodu dla ewentualnego istnienia mamutów także dzisiaj.[
 10. Retor1224

  Media II

  Prezenterów telewizyjnych goni czas antenowy.Oni po prostu muszą czasami przerwać wypowieć gościa. (starają się to robić jak najłagodniej) Czasami jest to bardzo denerwujące .
 11. Ciekawe.Karłowate mamuty. Teoretycznie jest morzliwe że przetrwały, przecież Syberia to byłoby dla nich naturalne środowisko.Mamuty te mogły skarleć na drodze ewolucjii np.z braku dostateczniej ilości porzywienia.(oczywiście jeśli tam wogóle są)
 12. Retor1224

  Sens życia

  Dla człowieka wierzącego sensem życia przeżyć je tak jak mówi mu jego religia. Jeśli sens życia weżmiemy na chłopski rozum to wyjdzie na to że żyjemy po to by się: rozmnarzać budować cywilizację ogólnie rozwijać gatunek Być może żyjemy też w jakimś celu (zgadzam się z youngman22)
 13. Tak dokładnie to Watykan wspierał Konstantynopol dlatego ża bał się zalewu iinej religii i całkowitej utraty wpływów na tym terenie. A tak apropo to nie sądzę by Mohamet podbił Rzym
 14. O wielu rzeczach nie wiemy i pewnie nigdy się nie dowiemy. Świat jest ogromny i skrywa wiele tajemnic.
×
×
 • Create New...