Skocz do zawartości
Pzkw VIb

UFO, zjawiska paranormalne, sny

Polecane posty

Gość RaxusV

Warto tu przybliżyć osobę Krzysztofa Jackowskiego. Rozwiązał on mnóstwo spraw, w którzych policja rozkładała ręcę. Pomimo tego nadal nie brakuje sceptyków na jego temat. Można nawet napisać do niego maila w sprawach wizji. A naturę jasnowidzenia będzie ciężko poznać, bo jest uznawana za pseudonaukę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast inny wybitny wieszcz przepowiedział, że IV WŚ będzie na kije i kamienie, i jemu jestem skłonny przyznać rację.

Ja też, tutaj podzielam twoje zdanie.

Ja na temat jasnowidztwa, nie mam dobrze rozwiniętego zdania. Nie wiem co o takich " magikach " mam myśleć. Za dużo o nich nie słyszę:

Jest taka książka "Zmarli mówią". Jest to autobiografia Krzysztofa Jackowskiego, najsłynniejszego jasnowidza w Polsce (ale i na świecie jest o nim głośno). Przeczytaj. Są tam skany listów, podziękowań za pomoc w rozwikłaniu zagadki od Policji, rodzin, itd. Najlepsze jest to, że polska policja wypiera się tego, że kiedykolwiek jakiś jasnowidz pomógł policji rozwikłać zagadkę smile_prosty.gif

Chętnie się zapoznam, jeśli nie z książką to z osobą tego jasnowidza.

@UP

Tak jak mówiłem, wszyscy ludzie w ekstremalnych sytuacjach idą po poradę do jasnowidza, który zazwyczaj pomaga. To jest też dobra, że zazwyczaj musimy przynieść mu rzecz związaną z poszukiwanym. Wie ktoś dlaczego?

Czyli jak do niego pójdę to przewidzi mi jakie cyferki mam skreślić, żeby wygrać w totolotku?smile_prosty2.gif

Edytowano przez asasyn101
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Umiesz czytać ze zrozumieniem? Jak tak, to zobacz sobie o czym pisałem w tym poście.

A co do jasnowidztwa/czarnowidztwa to co sądzicie o przepowiedni Aloisa Irlmaiera na temat III Wojny Światowej?

Że w gruncie rzeczy nie wiedział, przy użyciu jakiej broni będzie się ona toczyć.

Natomiast inny wybitny wieszcz przepowiedział, że IV WŚ będzie na kije i kamienie, i jemu jestem skłonny przyznać rację.

To powiedział Einstein! Mówił, że trzecia wojna światowa będzie przebiegać z udziałem super technologii, a już czwarta na dzidy i kamienie.

Warto tu przybliżyć osobę Krzysztofa Jackowskiego. Rozwiązał on mnóstwo spraw, w którzych policja rozkładała ręcę. Pomimo tego nadal nie brakuje sceptyków na jego temat. Można nawet napisać do niego maila w sprawach wizji. A naturę jasnowidzenia będzie ciężko poznać, bo jest uznawana za pseudonaukę.

Jasnowidze to w ogóle ciężka sprawa do ogarnięcia umysłem. No bo jak ktoś może widzieć gdzie ja jestem, jak jestem więziony w jakiejś spelunie porywaczy, którzy sami do końca nie wiedzą gdzie to jest jezyk1.gif .

http://pajomed.w.interia.pl/jasnowid.htm

Posyłam wam dwa ciekawe linki: http://niewiarygodne.pl/kat,1031979,title,Alois-Irlmaier-czlowiek-ktory-przewidzial-III-wojne-swiatowa,wid,14777680,wiadomosc.html

http://niewiarygodne.pl/kat,1031979,title,Medium-wyjasni-tajemnice-jednego-z-najdziwniejszych-znikniec,wid,14774021,wiadomosc.html

A tutaj coś na zmianę tematu, bo jak dla mnie temat ten jest troszkę za nudny. Co sądzicie o obrazie Mony Lisy? oczywiście nie chodzi mi czy obraz jest ładny. Jest bardzo dużo teorii na temat tego obrazu.

Sam na obrazie zauważyłem, że prawa strona krajobrazów zza Mona Lisą jest wyższa niż lewa.

sami oceńcie:http://www.google.pl/imgres?q=mona+lisa&num=10&hl=pl&biw=1024&bih=655&tbm=isch&tbnid=UW1E38-o4rs5oM:&imgrefurl=http://andrzej-zimniak.blogspot.com/2012/01/mona-lisa-z-herbaciarni-i-socjobiologia.html&docid=hlxp1U9f-ZtYTM&imgurl=http://2.bp.blogspot.com/-Wpi8onD_MqQ/Twj5UPEAsGI/AAAAAAAAAF4/7iQEU_N36jo/s1600/mona-lisa.jpg&w=1024&h=768&ei=XQ0NUMlfyc2yBuuUnMwI&zoom=1&iact=hc&vpx=97&vpy=181&dur=2570&hovh=194&hovw=259&tx=196&ty=130&sig=109634991242134643142&page=1&tbnh=130&tbnw=176&start=0&ndsp=21&ved=1t:429,r:0,s:0,i:77

Oszczątkach Mony Lisy: http://niewiarygodne.pl/kat,1031987,title,Niezwykle-znalezisko-Naukowcy-odkryli-szczatki-Mony-Lisy,wid,14777626,wiadomosc.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę co napisałeś, trochę się pośpieszyłem

Tak jak mówiłem, wszyscy ludzie w ekstremalnych sytuacjach idą po poradę do jasnowidza.

Chodziło mi o to i napisałem to tak swoją drogą, jestem ciekaw czemu nie przewidzą np. liczb w totolotka lub czegoś w tym stylu.. W ogóle to musi być niesamowite tak wiedzieć co się wydarzy, lub co się dzieje w tym samym czasie. Aż strach pomyśleć co umysł takiego człowieka potrafi. Też tak chcę. Nie wiem czemu, ale zawsze kiedy przychodzi mi na myśl słowo jasnowidz albo je słyszę, to wyobrażam sobie osobę niewidomą.

A co sądzicie o postrzeganiu aury?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maliniorz

No nie do końca mi o to chodziło, jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.

Zjawisko cienistych ludzi nadal mnie bardzo intryguje.

A do postaci Pana Krzysztofa Jackowskiego podchodzę bardzo sceptycznie.

Edytowano przez Perun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem wczoraj polecany przez Infinity artykuł na wp.pl o Varginhi, doczytałem też ten, który polecał ravvcio (tak się złożyło, że znalazłem ten sam, chyba pierwszy w googlach wyskakuje).

Bardziej zaciekawiło mnie to, co jeden człowiek umieścił w komentarzach do tego pierwszego z przytoczonych. Coś o tym, że znane są rasy kosmitów, z których jedni (Plejadanie) chcą nam pomóc wejść na wyższy stopień świadomości (:O), a drudzy, Reptilianie, z ukrycia rządzą teraz ziemią i chcą nas w pewnym momencie ukatrupić/zjeść/zatrudnić jako niewolników (jeszcze większe :O). Czytaliście coś na ten temat? Co o tym sądzicie? Wydaje się realne, ale w taki sposób, że jest po prostu idealnie dopasowane pod wydarzenia, które się rozegrały i jakaś mądra głowa chce się na tym wypromować. Przykładowy link: http://illuminaci.pl/reptilianie.html

A, i jeszcze: podobno w naszym DNA się coś nie zgadza i niektórzy badacze sugerują, że możemy pochodzić ze zlepków kodu genetycznego innych istot (zdecydowanie największe :O w tym poście). Link: http://www.goldenline.pl/forum/799442/naukowcy-odnajduja-pozaziemskie-geny-w-ludzkim-dna

Ostrzegam: trochę ryje w głowie, potem trzeba się "oczyścić". :P

Edytowano przez Elano
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@asasyn101

Ja niezbyt chciałbym widzieć przyszłość. Podobno (oglądałem film) Nostradamus widział I czy II Wojnę Światową, ale nikt nie chciał mu uwierzyć. Sam też nie wiedział co to jest (żył w XVI) i dostawał szału, ponieważ widział podobno samoloty. Nieżle, bo w XVI wieku kto sobie wyobrażał takie rzeczy?

@Elano (bohun ;P)

W niektóre rzeczy jestem skłonny uwierzyć, w takie jak np. w starożytności pomoc UFO w wnoszeniu np. piramid ;) Czy innych cudów świata. O kodzie na 20%, bo nie jesteśmy w stanie wykluczyć tego co było X lat czy tam wieków temu. Ale moim zdaniem uważanie, że znamy rasy kosmitów to nie, bo niby skąd mamy je znać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurko wita. biggrin_prosty.gif Ja też nie bardzo w to wierzę, choć pewna kobieta (nomen-omen polskiego pochodzenia - Barbara Marciniak) uważa, że... miała kontakt z tymi "dobrymi" ufoludkami, którzy jej co nieco wyjaśnili.

No cóż, ilu się pochyla nad tematem, tyle powstaje teorii (większość z nich się oczywiście wyklucza) ... w sumie trochę mi to zapaskudziło myślenie, ale spróbuję czytać dalej. nauka.gif

Edytowano przez Elano
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurko, mój przyjacielu, idzie na nas Jarema z potęgą wielką... tee na czym to ja. A mam ;P

Kiedyś czytałem w Factor X na temat ludzi, których porwało UFO. Niektórzy twierdzili, że robili na nich serię eksperymentów.

może dziś odświeżę sobie FX to napiszę o tym ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może najpierw podyskutujemy na jeden temat, jak skończą się opinie to na drugi, a nie od razu każdy proponuje inny i robi się chaos confused_prosty.gif

@Infiniti - Mona Lisa? Wątpię, aby miała jakieś przesłanie. Ale łada to ona nie jest biggrin_prosty.gif

@down - Spoko, tylko potem robi się niepotrzebne zamieszanie :P

Edytowano przez Maliniorz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najsłynniejsza historia o Bliskich Spotkaniach III Stopnia to historia Travisa Waltona - KLIK. Nawet powstał o nim film fabularny (oparty na prawdziwych wydarzeniach). Widziałem, godny polecenia :)

Patrząc na niektóre historie o spotkaniach UFO rodem z gazety FAKT, czuję się tak:

9be214c9ee3921b27c3e42a56671ccc4.gif?1330529771

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Leonardo jak i jego dzieła są dość intrygujące i zawsze towarzyszyło im zainteresowanie ze strony badaczy. Raz gdzieś czytałem na temat Mona Lisy. Nie pamiętam co to dokładnie było, ale chodziło o oczy. Coś tam w każdym razie znaleźli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się wtrącę. Postaram sobie obejrzeć ten film jak najszybciej się da i o tym gościu poczytać. Tak jak o Jackowskim... wydało się co po nocach robięjezyk1.gif. Ja tam w ufo wierzę chociaż niektóre historie do mnie nie przemawiają. Co do obrazów Leonarda i jego kodów to ja mam nie równo pod sufitem. Za dużo tego typu książeknauka.gif , artykułów czy filmówsmile_prosty2.gif z Tomem Hanksem. Choć dalej mnie ciekawią. Że piramidy pomagali budować też poniekąd wierzę.

Swoją drogą co sądzicie o teorii, że kosmici bardzo dawno nas odwiedzili i dali nam jakieś wskazówki lub może nawet stworzyli. Że piramidy pomagali budować też poniekąd wierzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teoriami spiskowymi i jakimiś ukrytymi kodami głowy sobie za bardzo nie zaprzątam. W samo UFO też nie specjalnie wierzę, proszę nie zabijacie mnie za to. Bardziej interesują mnie sprawy dotyczące duchów i rzeczy podobne, dlatego pytałem się co sądzicie o tych ludziach cieniach. Swoją drogą można w necie znaleźć zdjęcie(rzekomo z kamerki int.) tego czegoś. Ale mniejsza z tym .

W sumie, na niektórych hieroglifach egipskich, są postacie podobne do ufoków, ale podchodzę do tego sceptycznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starożytni ludzie także mieli wyobraźnie, więc...

Starożtyni ludzie też mieli wyobraźnie, więc... szczególnie, że mieli mniejszą wiedzę na temat świata i różnie to sobie mogli tłumaczyć. Akurat tak się złożyło, że wymyślili coś podobnego do ufoludków dla przykładu. Hindusi mieli słonie, ale to nie znaczy, że któregoś dnia ze statku kosmicznego takie zwierzę wyjdzie. :D

Edytowano przez Elano
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W sumie, na niektórych hieroglifach egipskich, są postacie podobne do ufoków, ale podchodzę do tego sceptycznie."

Egipcjanie umieszczali na ścianach swoich budowli:1- Swoich Bogów, 2: życie codzienne.

Może jakiś Bóg wyglądał podobnie, ale z pewnością to nie jest UFO ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...