Skocz do zawartości
Pzkw VIb

UFO, zjawiska paranormalne, sny

Polecane posty

Tak jak napisał Ci Diabolos, nie będzie żadnego "chlupnięcia" oceanów. Od siebie dodam że sam proces będzie trwał, i to znacznie dłużej niż rok czy dekadę. Bieguny magnetyczne będą "wędrować" i zanikać aż do dojdzie do zamiany. Przebiegunowanie może spowodować pewne reperkusje, ale o końcu cywilizacji raczej nie ma mowy.

Dokładnie, najwyżej co może się stać to padnie nam na jakiś czas nawigacja, może gołębie będą miały problem żeby wrócić do domu, ale nam nic się nie stanie. Swoją drogą jestem trochę ciekawy czy z tym 2012 to może jakimś cudem prawda czy tylko kolejne straszenie małych dzieci. Troche różnych katastrof się w ostatnich czasach działo (np. tsunami w Japonii), może szykuje się coś większego? Pewnie nie, ale kto wie ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krex

Teraz dokładnie Ci nie powiem, ale kalendarz Majów już dawno się skończył. Związane jest to, z tym że przez ponad tysiąc lat używania kalendarza juliańskiego parę lat nam ubyło, a znanych nam dat nie przeliczono, np. taka Bitwa pod Grunwaldem wg. kalendarza juliańskiego odbyła się 15 lipca 1410 r., a gdyby kalendarz gregoriański został ustanowiony wcześniej byłoby to ok. parę miesięcy później.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej tematu nie przeglądam, ale chciałbym wam powiedzieć, że Lucid Dream to sama zabawa. Zasypiasz, wiesz że śpisz dzięki temu ROBISZ CO CHCESZ. Ja sobie dzisiaj polatałem po pokoju trochę i jednemu zombi z pięści przyłożyłem. Wszyscy muszą tego chociaż spróbować. To jest po prostu świetne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wchodzę tu jakiś czas i widzę burdel :P

@Mr.ALFik

Nie powtarzaj błędów innych baranów. Kalendarz Gregoriański nie został od tak nałożony na kalendarz majów.

Kalendarz majów opiera się na ułożeniu gwiazd na niebie. Poszukiwano układu gwiazd z kalendarza majów który był taki sam w odpowiedniku kalendarza gregoriańskiego i na jego podstawie ustalono datę końca kalendarza majów. I dla tego u nich kalendarz nie kończy się np. jak u nas 31.12.12 a 21.12.12 a jak można to interpretować nie wiadomo. Albo im się nie chciało dalej ustalać dat albo to jest informacja że kończy się jakiś okres w istnieniu ziemi, nikt tego póki co jednoznacznie nie określi, trzeba czekać by się przekonać o tym.

@UP

Jeżeli wciąż nie wierzysz w to że nie jesteśmy sami we wszechświecie to nie wiem.

Ja bardziej bym się zainteresował tym materiałem:

Oglądałem program o tym i tam część osób które były związane w jakimś stopniu z wojskiem i UFO twierdzą że to nie jest żaden Fake ale jak jest na prawdę tego nie wiem, do mnie po części to przekonuje ale nie daję pewności 100%.

Edytowano przez Matison
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kręgi w zbożu robią ludzie, a kukła z tego filmiku wcale nie wygląda sztucznie. xD

Hihi, baaardzo sztucznie wygląda, bo co to za kukła, która nawet nie mruga? :P

Doprawdy, co to ludzie będę próbować wcisnąć... i nie wiem właściwie po co - po to by zrobić zwyczajnie zrobić z drugiej osoby głupka, czy by na siłę wcisnąć jakieś prawdy...?

O kręgach w zbożu też niedawno dowiedziałam się, że są grupy, które je tworzą i właściwie nie wiem po co, bo jeszcze bardziej tylko mieszają w głowach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi, baaardzo sztucznie wygląda, bo co to za kukła, która nawet nie mruga?

Zawsze jest możliwość, że kosmici nie mrugają. ;) Jeśli nawet gdzieś tam supertajni naukowcy nagrywają kosmitów, to raczej nie wrzucają tych filmów do internetu...

że są grupy, które je tworzą i właściwie nie wiem po co, bo jeszcze bardziej tylko mieszają w głowach.

Może właśnie po to? Żeby mieszać. To musi być fajna sprawa machnąć sobie symetryczne kręgi w zbożu za pomocą deski w ciągu jednej nocy, a nazajutrz czytać w gazetach o tajemniczych znakach pozostawionych przez kosmitów. Poza tym kręgi są ładne, więc niech je robią. Przynajmniej jest co podziwiać. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może właśnie po to? Żeby mieszać. To musi być fajna sprawa machnąć sobie symetryczne kręgi w zbożu za pomocą deski w ciągu jednej nocy, a nazajutrz czytać w gazetach o tajemniczych znakach pozostawionych przez kosmitów. Poza tym kręgi są ładne, więc niech je robią. Przynajmniej jest co podziwiać. :P

Zgadzam się z tym, że znaczną część kręgów robią ludzie. Ale wierzę również, że niektóre kręgi są prawdziwe.

Jeśli już mowa o UFO, to polecam obejrzenie filmu dokumentalnego z lat PRL o Emlicinie. Jedna z bardziej wiarygodnych spraw, o której było dosyć głośno -

.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajmy na to że 70% piktogramów są falsyfikatami.

Kiedyś oglądałem program i ludzie starali się zrobić najprostszy piktogram. Mieli na to całą noc, oczywiście przez noc poza zrobieniem kręgu, nic więcej nie zrobili bo czasu im zabrakło na rozpylenie odpowiedniej ilości żelaza czy nawet zrobić wyładowania elektromagnetyczne.

Jeżeli ktoś dalej sądzi że wszystkie Piktogramy są wytworem ludzi to jak taka osoba wytłumaczy to:

http://www.youtube.com/watch?feature=fvwp&...p;v=4sVsBJyjNEQ

Ja sobie nie widzę by w jakikolwiek sposób można by powyginać tak drzewa bez użycia ciężkiego sprzętu który bez wycięcia lasu w okół by nie przejechał a tym bardziej by nic nie zrobił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kręgi na polach moga powstawać na skutek małych trąb powietrznych,to normalne w przyrodzie.koniec kropka.a nie jakieś ufo,niedługo ludzie powiedzą że gdy słońce ma kolor czerwony to ma okres heh.. :laugh: ,no bez takich...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matison - O Tarnobrzegu pierwsze słyszę. Dzięki za info :) Wygląda to na prawdę zdumiewająco.

@skomi7 - Małe trąby powietrzne, bla bla bla, bla bla bla. W Polsce trąby powietrzne powstają niezwykle rzadko, w dodatku wieją z małą siłą. Kręgi często mają bardzo różne precyzyjne kształty, których żadna trąba nie mogła by stworzyć. KLIK.

EDIT -

dodatkowo piktogramy z Wylatowa. Edytowano przez Maliniorz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może właśnie po to? Żeby mieszać. To musi być fajna sprawa machnąć sobie symetryczne kręgi w zbożu za pomocą deski w ciągu jednej nocy, a nazajutrz czytać w gazetach o tajemniczych znakach pozostawionych przez kosmitów.

Jednak w miejscach gdzie powstały kręgi i były w pobliżu wmontowane kamery, podsłuchy, czy tego typu rzeczy, to było wówczas wiadomo, że kręgi nie powstają przez całą noc, czy kilka godzin, a jedynie w jedną chwilę. Wcześniej się o tym słyszało, a teraz, gdy dochodzą do mnie słuchy o nowo powstałych kręgach, to bardziej prawdopodobne jest, że stworzyli je ludzie...

Poza tym kręgi są ładne, więc niech je robią. Przynajmniej jest co podziwiać. :P

Oho :) do Wylatowa mam blisko - chętnie bym coś teraz popodziwiała :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same piktogramy które można spotkać to nic.

W filmach pt: "Starożytni Kosmici" można w odc. 1 już zobaczyć takie wynalazki że nawet w współczesnych czasach byłby problem z tym.

No chociażby to że w mieście które powstało ok. 17 tys. lat temu są świątynie zbudowane z obrabianego najtwardszego kamienia na ziemi, taki kamień można obrabiać tylko diamentem ale i tak pomimo tego długo to zajmuje. A tam budowali właśnie z takiego kamienia budowle i o dziwo każdy głaz pasuje do siebie precyzyjnie, nie ma żadnych sporych szczelin między blokami czy nawet nie ma krzywizn, równe proste ściany. Tak samo jak Egipcjanie przenosili wielotonowe bloki granitu i jeszcze go obrabiali z niezwykłą dokładnością.

Jeżeli kogoś interesuje te miasto niech wpisze w google:

Puma Punku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chociażby to że w mieście które powstało ok. 17 tys. lat temu są świątynie zbudowane z obrabianego najtwardszego kamienia na ziemi, taki kamień można obrabiać tylko diamentem

A jakież to miasto cudów powstało w górnym paleolicie? :huh: Toż to Çatal Hoyuk datowane jest na niecałe 10 tyś. lat. I jakiego to konkretnie materiału mieli użyć do budowy wspomnianych świątyń?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety trąby powietrzne może i zdarzają się w Polsce rzadko,ale są bardzo niebezpieczne i bywają. Chyba nikt nie zapomniał, co działo się kilkanaście miesięcy temu, ilu ludzi straciło dach nad głową, ile było powyrywanych drzew z korzeniami ,ilu ludzi ucierpiało. Do tej pory tego nigdy nie było,ale i w Polsce są trąby powietrzne. I to ostatnio prawie co roku. To są zjawiska anormalne, ale są. Coroczne powodzie, huragany, tylko patrzeć jak i do nas zawita tsu-nami. :ohmy: To wszystko jest oznaką zbliżającego się jakiegoś większego kataklizmu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, tsunami na Bałtyku miejsce miały. Spowodowane jest to podnoszeniem się płyty skandynawskiej. I czasem uskoki muszą rozładować swoje napięcie. Nie jadę więcej nad Bałtyk... :wink:

@Matison

Ten filmik z Tarnobrzegu przedstawia zwykły wiatrołom. Wiatr czasem gwałtownie przyśpiesza (zmiany ciśnienia, ukształtowanie terenu itd.) i wywala takie dziury w lesie. Czasem taki pas ciągnie się kilometrami, a czasem to taki karypel :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...