Skocz do zawartości
Pzkw VIb

UFO, zjawiska paranormalne, sny

Polecane posty

Kolego wyżej, a czy wiesz że Niemcy jako 1-wsi wymyślili bombę atomową i jakby zdążyli ją dowieść(czytaj w necie bo ja nie pamiętam gdzie) to by wygrali wojnę światową?!

:rozpacz:

Jakieś źródło tej rewelacji?

Z tego co wiem to próby lotu tego latającego talerza o napędzie anty grawitacyjnym zakończyły się powodzeniem.Zastanawiam się zatem ,skąd Niemcy wytrzasnęli taką zaawansowaną technologię.I to ponad 70 lat temu!!!

Istnieje bardzo proste i logiczne wytłumaczenie. Niemcy nigdy nie wynaleźli napędu anty grawitacyjnego. :wink:

Edytowano przez Belutek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o zeznaniach Roberta Lazara ze strefy 51??On mówił w swoim wywiadzie,że w tej strefie widział tam statek UFO( dokładnie to były obiekty o kształcie dysku perfekcyjnie wykonanego ,na tyle perfekcyjnego,że człowiek nie był by w stanie czegoś takiego wyprodukować).Po jego zeznaniach strzelano do niego i skasowali jego przeszłość ,żeby go uznali za niewiarygodnego człowieka.A miał wiele tytułów naukowych.Dziwna sprawa to jest dla mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie prawie jak w przypadku Fallouta ! Majowie nas ostrzegali ! Amerykanie sprzedają już nawet jakieś bunkry ! Za 3 lata przeżyją tylko ci, którzy "dali się nabrać" !

A tak na poważnie nie specjalnie wierzę w ten koniec świata, chociaż jak o nim czasem pomyślę to mnie ciarki przechodzą ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o_0

A to nie było tak, że Niemcy wiedzieli o co z bombą atomową chodzi i pracowali nad jej skonstruowaniem, ale zatopiony został transport uranu, który skutecznie wstrzymał postęp badań? Chyba jakoś tak, nie jestem pewien, bo coś kiedyś obiło mi się o uszy z jakiegoś źródła i równie dobrze mogłem coś pokręcić albo pomylić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na poważnie nie specjalnie wierzę w ten koniec świata, chociaż jak o nim czasem pomyślę to mnie ciarki przechodzą ;/

LOL. Koniec świata nastąpi za ok. 4,5 miliarda lat. O innym nie słyszałem. Nie wiem, dlaczego ludzie wierzą w ten bullshit wciskany co jakiś czas. Na przełomie tysiącleci miało coś nastąpić i co? Rankiem 1 stycznia 2000 i 1 stycznia 2001 (zależnie jak to liczyć, bo różni ludzie różnie liczyli) wstawałem rześki i pełen energii. Prędzej świnie zaczną chodzić na tylnych łapach, niż nastąpi koniec świata. Czego tu się bać? Za 4,5 miliarda lat i tak ludzi już nie będzie.

Kolego wyżej, a czy wiesz że Niemcy jako 1-wsi wymyślili bombę atomową i jakby zdążyli ją dowieść(czytaj w necie bo ja nie pamiętam gdzie) to by wygrali wojnę światową?!

Hehe. Nie wiem, czemu się tego czepiacie. Przecież to jak w pysk strzelił pasuje do tematu o UFO ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie czepiam to on się przekomarza a tak do postu Adien:

o_0

A to nie było tak, że Niemcy wiedzieli o co z bombą atomową chodzi i pracowali nad jej skonstruowaniem, ale zatopiony został transport uranu, który skutecznie wstrzymał postęp badań? Chyba jakoś tak, nie jestem pewien, bo coś kiedyś obiło mi się o uszy z jakiegoś źródła i równie dobrze mogłem coś pokręcić albo pomylić.

Tak, tak to było, bo mi się też tylko o uszy to obiło i przez to mogłem trochę przekręcić historie, ale tak czy siak to Niemcy pierwsi wymyślili i prawie skończyli bombę atomową.

Edytowano przez killer223
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o_0

A to nie było tak, że Niemcy wiedzieli o co z bombą atomową chodzi i pracowali nad jej skonstruowaniem, ale zatopiony został transport uranu, który skutecznie wstrzymał postęp badań? Chyba jakoś tak, nie jestem pewien, bo coś kiedyś obiło mi się o uszy z jakiegoś źródła i równie dobrze mogłem coś pokręcić albo pomylić.

NIe tyle uran, co ciężką wodę. I nie tyle zatopiony, co zniszczona została barka płynąca po jeziorze, która przewoziła tą wodę. Zrobili to norwescy partyzanci. A kolega killer chyba za dużo naczytał się powieści opartych na faktach p. Wołoszańskiego. Książki typu "Okrutny Wiek", "Władcy Ognia" to są rzetelne dzieła, ale takie "Operacja Talos", "Tajemnica Twierdzy Szyfrów" to fikcja oparta na faktach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N-I-E C-Z-Y-T-A-M T-A-K-I-C-H R-Z-E-C-Z-Y!!!!!!!!!!

Po prostu masz racje bo mi się to gdzieś po prostu obiło o ucho i już ale jak mówię:

ale tak czy siak to Niemcy pierwsi wymyślili i prawie skończyli bombę atomową!

Edytowano przez killer223
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N-I-E C-Z-Y-T-A-M T-A-K-I-C-H R-Z-E-C-Z-Y!!!!!!!!!!

Po prostu masz racje bo mi się to gdzieś po prostu obiło o ucho i już ale jak mówię:

ale tak czy siak to Niemcy pierwsi wymyślili i prawie skończyli bombę atomową!

I kiedy zniszczyli Niemcy to ukradli jankesi niemieckiego naukowca który tworzył dla nich bombę atomową i po tajemnie zdradzał jankesów z komuchami który kochał :wub: .

p.s:Na BBC leciało i trochę pamietam.

Edytowano przez deawpl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mamy w sobie coś, co może opuścić nasze fizyczne ciało, to dlaczegóżby nie. Niestety nie widzę żadnych podstaw, prócz wiary (która oczywiście nie nadaje się do racjonalnego wytłumaczenia czegokolwiek), żeby sądzić, iż takie zjawisko faktycznie jest możliwe. Z tego co się orientuję nauka nie potwierdziła istnienia ciała astralnego/duszy/jakiegoś wewnętrznego światła itepe, więc możemy się tylko domyślać i opierać na zeznaniach licznych osób, które to zeznania nie mają żadnego potwierdzenia. Jeśli o mnie chodzi: wszystko jest możliwe. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sny - wytwory podobne do wyobraźni, a bez niej nie było by tego co teraz jest.

Co do zjawisk paranormalnych - uwierze gdy zobaczę.

Natomiast co do istot pozaziemskich, ujmę to tak - uważam że w innej galaktyce może być jakieś życie (nie koniecznie osoba myśląca, zielona, szara czy z wielkimi oczami). Na niektórych planet zapewne jest H2O co daję prawdopodobieństwo istnienia życia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

killer223 istnieje coś takiego, nazywa się to OOBE. Można to osiągnąć także podczas snu, oczywiście po wielu miesiącach ćwiczeń. Sam kiedyś chciałem coś takiego osiągnąć, jednak jest to bardzo trudne, zwykłe LD czyli świadome śnienie jest łatwiejsze.

Polecam tę stronę: http://lucid.fora.pl/ wszystko jest tu dokładnie opisane, zarówno OOBE, jak i LD, mamy opisy ćwiczeń i praktykowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jednak my tu rozmawiamy o wogule nie przygotowanym człowieku 4 min. przed śmiercią , który został w spineczce lub nieprzytomności przywieziony do całkiem nieznanego mu szpitala -ha?! Lekarze próbują go ratować - ah, udało się i ten człowiek teraz opowiada że wie w której dokładnie sali jakaś inna kobieta miała operacje - takich ludzi jest dużo - mówią jeszcze o tunelu i że jak do niego dochodzą to nie mają już żadnych potrzeb.

Po trzecie JA W MAGIE NIE WIERZE, a ta stronka ma takie rzeczy.

Edytowano przez killer223
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja trochę z innej beczki. Tak z 2 tygodnie temu grałem na kompie około 23 40. Nagle słyszę jak ktoś idzie po parkiecie do kuchni, zerknąłem kątem oka. Widziałem czarna sylwetkę ale że było ciemno myślałem ze to ojciec. Mijają z 2 minuty a tu światło się nie zapala więc poddenerwowany wychylam się za futryny a tu nikogo niema. Idę do sypialni z pytaniem czy czasem nie wychodził, zaprzeczył.

Nieźle mi wtedy podskoczyła adrenalina jednak po chwili namysłu stwierdziłem ze przez chwile zasnąłem na jawie. Jednak dzisiaj uświadomiłem sobie ze w pokoju był pies, i patrzyła się na ta postać. wodziła głową za nią a uszy miała opuszczone a sierść nastroszona więc chyba nie była to halucynacja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak dzisiaj uświadomiłem sobie ze w pokoju był pies, i patrzyła się na ta postać. wodziła głową za nią a uszy miała opuszczone a sierść nastroszona więc chyba nie była to halucynacja.

Gdybym nie była takim obleśnym sceptykiem, powiedziałabym, że podobno zwierzęta, zwłaszcza konie, psy i koty, są niezwykle wyczulone na zjawiska nadprzyrodzone. Gdybym nie była takim obleśnym sceptykiem, powiedziałabym, że znam to z autopsji. Mieszkam w miejscu, gdzie ślady licznych walk z II Wojny Światowej są nadal doskonale widoczne (swego czasu słyszałam coś o linii frontu, ale nie będę rozwijać tematu, bo zwyczajnie się tym nie interesuję i nie wiem), a trup ponoć ścielił się tu gęsto; w zasadzie okolica to, według historyków, cmentarzysko. I nieraz, kiedy byłam młodsza, zdarzało mi się nie móc zasnąć z powodu uporczywego poczucia czyjejś obecności w pobliżu; koty, które anektowały moją sypialnię, również były wtedy... hm... zaniepokojone (trudno oddać słowami ten stan, niańcząc swoją menażerię od kociątek/szczeniaczków/innych maleństw po prostu wiem, co czują, patrząc na nie ;]). No, gdybym nie była takim obleśnym sceptykiem, zapewne miałabym się czego bać. ;]

Innym przykładem - też wątpliwym, bo jestem oczywiście obleśnym sceptykiem - są konie, z którymi również mam wiele styczności. W wakacje często bywam w pewnej stadninie i któregoś razu, wyjechawszy z właścicielką w teren, skierowałyśmy się do miejsca wypadku samochodowego, który zdarzył się przed laty. Kobitka ostrzegła mnie, że konie za żadne skarby nie chcą podejść tam, gdzie zginęli ludzie i, żeby mi to udowodnić, próbowałyśmy zbliżyć się do feralnego miejsca. Fakt faktem - zwierzaki zbuntowały się na tyle, że w końcu wylądowałam tyłkiem na drodze, ale nawet przy pieszym prowadzeniu konie absolutnie nie chciały iść dalej. Czy coś w tym jest? Być może, ale nie sądzę. Zasadniczo jestem całkiem zadowolona z faktu, że nareszcie odróżniam fikcję od rzeczywistości, bo dawnymi czasy bywało ciężko po zgaszeniu światła. ;]

edit:

Jesteś aż takim sceptykiem że w nic nie wierzysz co nie ma naukowego wytłumaczenia?

Nie, słuchaj, łykam wszystko, jak mi dadzą, ostatecznie cały mój powyższy post na to wskazuje, nie?

Edytowano przez Yennefer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega z uporem maniaka twierdził, że u niego w domu ruszają się doniczki, książki podskakują, woda sama się odkręca, słychać kroki i w ogóle nawiedzony. Dałem mu szansę, ale niestety duchy nie nawiedziły nas, a nocowałem trzy dni pod rząd. Oczywiście czwartego (jak mnie nie było) przyszły znowu. Kiedyś jak przyjdą do mnie może uwierzę, ale ogólnie wszystkie zjawiska paranormalne da się jakoś logicznie przedstawić. Niestety jestem też z gatunku "niewierny Tomasz" i coś musiałoby koło mnie zacząć skakać samo z siebie, żebym uwierzył.

Wszystkim jednak polecam film Pokój 407 (jakiś trzycyfrowy numer, nie jestem pewien czy dobrze zapamiętałem) opowiadający o pogromcy mitów, który obalał wszystkie bajki o duchach, zielonych ludkach itp., a w końcu spotkało go miłe zaskoczenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przeglądałem newsy na Gadu i trafiłem na ciekawe newsy.

"UFO w kształcie piramidy nad Kremlem?"

http://www.gadu-gadu.pl/541655775116364012...idy-nad-kremlem

Ufo w kształcie Piramidy nad Kremlem no ciekawe ciekawe jaki będzie kolejny NOL może sześcian albo kulka i potem Pac man przybędzie ^^ Ale po filmikach nie widać by był to fotomontaż. A technologia obcych cywilizacji jest bardziej zaawansowana niż nasza ale czemu ten statek jest w postaci Piramidy?

Drugi ciekawy news to

"Nawiązano kontakt z kosmitami!"

http://www.gadu-gadu.pl/5408428982999240239

Bułgarscy naukowcy twierdzą, że nawiązali kontakt z kosmitami, którzy "są już na Ziemi", wśród nas.

Też piszą że my jako ludzie będziemy mogli się porozumieć z kosmitami dopiero za 10-15 lat ciekawe jak oni to sobie wyobrażają jak za 3 lata ma być koniec świata xD Mogliby się wrzeszczcie zdecydować co będzie czy Ufo czy Apokalipsa.

Chyba że Majowie przepowiedzieli datę kiedy to skończą się mistrzostwa Euro 2012 i tego dnia Polska zdobędzie mistrzostwo europy xD Zresztą jest tyle przepowiedni że będzie koniec ludzkości mówi się też że zmienimy gęstość (z 3 na 4) mówi się też że to Jezus zstąpi na ziemię ale co to będzie to musimy poczekać jeszcze 3 lata i 3 dni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...