Skocz do zawartości
RoZy

Pełniaki dodawane do CDA

Polecane posty

Ja teraz zagrałem w Mortyr 3: Akcje Dywersyjne i gierka fajna,wciągająca i daje możliwość zagrania Partyzantem gdzie w żadnej innej serii tego nie dostaliśmy :(. W sumie grafika może odstaje ale oprawa Audio jest bardzo dobrze wykonana i przyjemna dla ucha co do Grywalności to gierka nie ma teoretycznie żadnej fabuły ale na ok. 6H zabawy jak znalazł ;) . Osobiście dałbym tej gierce 7.

Co do Requitala to jak tak zachwalacie to sprawdzę z racji tego że jestem fanem RPG :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzychu97 - ja kiedyś odpaliłem Moryra III z CDA. Powiem jedno - żedana. Gra jest tak zabugowana, tak nieprzystępna i bezsensowna że koszmar. Najlepsze było, że gdy polazłem pod wysoki klif (jedna z pierwszych misji), żeby uniknąć ognia z MG, to jakież było moje zdziwienie gdy obrywałem od tego MG, stojąc pod klifem (gdzie nie powinienen za żadne skarby móc mnie dosięgnąć). Ja bym dał 3/10 (bo faktycznie pomysł fajny)

PS: Czy ktoś z was chciał kiedyś pograć w kampanię niemiecką w jakimś dobrym shooterze? Ileż to razy uruchamiałem coraz to nowszego, drugo-wojennego CoD'a i chciałem pograć niemcem. Przecież w końcu oni też mieli jakieś tam operacje itp. więc dałoby sie chyba zrobić z tego kampanię do gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż sam bym Niemcem pograł ale to już chyba w jakiejś grze było,albo mi się coś pomieszało ale wydaje mi się,że raz grałem jakimś Niemcem.

A co do Mortyra III-jak dla mnie 4/10-rozwaliło mnie to jak babka do budynku wlazła by sprawdzić czemu bomba nie wybuchła a tu nagle buuuuum :laugh: No i był zrobiony po łebkach wątek miłosny :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie ma co narzekać na pełniaki w CDA - najważniejsze że w ogóle są :) Choć Just Cause mimo moich oczekiwań to makabra... nie pamiętam żeby w innej dobrej grze przeciwnicy pojawiali się automatycznie znikąd ! I jeszcze jak to po chamsku widać, jak nagle 'rodzą się' z powietrza. Bez żadnego limitu. MAKABRA :)

PS: a może by tak czasem jakąś, choćby mini, gierkę na mac'a? :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie podobają mi się pełniaki ale Just Cause to jeden wielki niewypał, jak pomyślę ile namęczyłem się z modelem jazdy to mnie po prostu ciary po plecach przechodzą.

A żeby takiego Quake 4 dać, a!? Starsza gra, a tyle zabawy przy niej miałem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się model jazdy w Just Cause podoba,gierka jest ogółem świetna ale denerwują mnie ciągle respawnujący się przeciwnicy,praktycznie też nie warto przejmować pojazdów tylko wezwać GP agencji bo ma świetne uzbrojenie,a jeszcze lepiej załatwiać wszystko za pomocą helikopterów,no i filmiki między misjami są strasznie krótkie!! 1,2 minuty i po sprawie czasem jeszcze krócej!!Wkurza mnie też to,że na razie wszystkie misje zleca mi ten sam gościu,przydało by się trochę większe zróżnicowanie np.robić dla rebeliantów tak jak było na początku.

A Dark Sector był świetny,jedna z najlepszych gierek w CDA!!!

Edytowano przez Darkmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie również Just Cause rozczarował. Owszem, ładne widoki, duży świat, ale... Gdy wprowadzam samochód do garażu, garaż bardzo często się zamyka, nim zdążę z niego wyjść. Samochody naprawiają się same, wystarczy na chwilę się odwrócić, a po zrobieniu save'a - znikają, nawet jeśli stały o dwa kroki dalej. Główny bohater jest niezniszczalny, ani razu nie udało mi się zginąć w płomieniach, gdy rzucałem się w przepaść jadąc samochodem; po "wylądowaniu" jechałem dalej. Wrogowie pojawiają się znikąd. Misje poboczne trwają po 3 minuty, z czego 1,5 minuty zabiera dojazd na miejsce wykonania i z powrotem. Nad głową non stop lata mi jakiś śmigłowiec i irytuje. No i co kilka minut gra wywala się do pulpitu. A zdarza się również, że się tnie.

Miałem nadzieję, że spędzę przyjemnie czas przy super gierce, ale granie w Just Cause po prostu mnie męczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w recenzji w CDA napisali,że gracz ma wpływ na stosunki Riko z Laskami,tylko,że ja przeszedłem całą grę (swoją drogą,co za debilne zakończenie) i nic takiego nie uświadczyłem:( Szkoda też,że główna kampania jest strasznie krótka a zlecenie dostajemy praktycznie w kółko od tych samych dwóch osób,fabuła też kuleje.Normalnie zawiodłem się,gra jest fajna ale zapychanie sobie czasu odbijaniem wiosek nudzi się szybko,a główna kampania wcale nie jest lepsza.Było by lepiej gdyby twórcy zamiast projektować tak dużą wyspę która jest zbędna przyłożyli się bardziej do gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź na post Tregarda :

Jeżeli masz słabego kompa to rzeczywiście będzie ci się cięło i wywalało na pulpit u mnie działa na full detal a że helikopter lata to dlatego że: 1 masz 4 poziom poszukiwań rządu lub 2 jestes na terenie rebeliantów i jakis policjant wdarł się na ich teren, z resztą i tak on tam cały czas lata(według mnie to + gdyż możesz się do niego podczepić i wejść). Co do mapy i fabuły to rzeczywiście dali plamę.

Edytowano przez vipek1996
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzychu97 - ja kiedyś odpaliłem Moryra III z CDA. Powiem jedno - żedana. Gra jest tak zabugowana, tak nieprzystępna i bezsensowna że koszmar.

Odpaliłem tą grę jako pierwszą, z wszystkich znajdujących się na tamtym coverze. I powiem szczerze, że na początku (ku własnemu zdziwieniu) mi się podobała :smile: Grało się przyjemnie, kampania była ciekawa... Niestety potem coraz więcej bugów, grafika zaczęła odstraszać...

I już nie chciało mi się w Mortyra III grać. Ale powiedziałem sobie, że skoro zainstalowałem, a do końca zostały dwie misje, to skończę! I wiecie co? Udało się :biggrin:

A co do innych gier zamieszczanych na płytkach, właściwie nic ostatnio nie przykuło mojej uwagi na więcej niż kilka marnych godzin. Pozostaje mi powspominać jedne z najlepszych gier, które CDA wrzuciło na covery - Tajne Akta: Tunguska (przeszedłem 2 razy) oraz Call of Juarez (1 raz, ale jutro chcę znów to zainstalować :smile:). Jak dla mnie są to klasyki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na bieżąco wypada skomentować grę Brothers in Arms: Road to Hill 30. Właściwie jedyny godny uwagi pełniak, który pojawi się w najbliższym CDA. (Tamta przygodówka i RTS mnie nie interesują - gnioty jakieś).

I nareszcie dostajemy porządnego FPS-a! :smile: Także tą grę odpalę na pewno. Radzę jednak uważać Redakcjo, bo tylko "Brothersami" uratowaliście reputację covera :wink: Ogólnie nie jest za dobrze...

PS Na początku nieco się zdziwiłem, bo oglądając screeny na pewnym serwisie o grach, zauważyłem, że do dyspozycji był tylko M1 Garand :tongue: Uspokoiły mnie zdjęcia na stronie głównej CDA :sweat: Fajnie, że będzie też można postrzelać Thompsonem czy jakąś snajperką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25Dolc licencje na gry są nabywane pakietowo, czyli kupując jakąś grę, nabywają też licencje na kilka innych, mniej głośnych tytułów. Jak Smuggler napisał, nie muszą tych mniej głośnych dodawać do pisma, ale zważywszy na fakt, że zakupili, to szkoda nie dawać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...