Skocz do zawartości

Pełniaki dodawane do CDA


Polecane posty

Pełniaki w 2009 trzymały mocny poziom a nawet bardzo dobry.Ciekawe jak z 2010 :wink:.Na razie spodobał mi się styczniowy numer pod względem pełniaków(pisemka też) :happy:, ale skakałbym jakby dali World of Goo.Czemu?Ponieważ nie ciągnie mnie do tej gry tak, żeby ją kupić , a cd-action kupuję od 3 lat co miesiąc :smile: więc bym sobie pograł.:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam Zmierzchu Bogów... mam to i muszę powiedzieć że by to tylko zaśmiecało DVD-ka takie to złe.

Zmierzch bogów jest jakiś dziwny jakmiałem Gothica3 to chodził nawet ładnie a natomiast Zmierzch bogów mi nie działał wyświetlało sie jakieś okienko i robiłem wszystkie dowolne rzeczy jakie sie dało lecz cały czas występował błąd.Oddałem do sklepu i cztery dychy się zwróciły więc nie wyszłem na tym żle.

Jak dla mnie mogli by dać street Fightera 4 bo będę miał nowego kompa i będzie i świetnie chodził.I w ogóle jest na pewno świetny inne części nie były złe ale teken lepszy.Ciekawe czy 4 będzie lepsza od tekena 5.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Altair1333

Mam nadzieję, że to był żart. Popatrz na Extra Grę i podobne - "magazyn" (16-32 strony, czasem mniej), DVDBox z płytą z grą (jedną!), być może jakaś instrukcja (za czasów mini-kartonów i CDBoxów były - o objętości zbliżonej do tych z Extra Klasyki - teraz nie wiem jak jest, bo Extra Gry dawno nie kupowałem) i to wszystko za 20 PLN (dawniej, gdy były wspomniane małe kartony do własnoręcznego złożenia i CDBoxy, kosztowało to 30 zł). Naprawdę chciałbyś takie CDA? Kupiłbyś je w takiej postaci i za taką cenę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że ostatnio pojawiła się tendencja na dodawanie do CDA głównie gier akcji/bijatyk (DMC 4, Watchmen, NB). W sumie to nawet niezły pomysł, bo jeżeli zamiast tego mają być dodawane jakieś przygodówki czy Bóg wie co, w co i tak nie zagram, to zdecydowanie wolę tak, jak jest. Teraz tylko czekam na Part 2 Watchmena. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pograłem trochę w Rollercoaster Tycoon 3 i powiem, że mimo iż gra nie jest jakoś super, grafika ludzików z bliska do najlepszych nie należy to - jak to bywa w tym gatunku - czas mija a my ciągle siedzimy. Złapałem się na tym parę razy... nie mam syndromu "jeszcze jednej kolejki", ale fajnie zbudować coś własnego i zobaczyć jak sprawdza się w praniu albo bez limitu kasy zarządzać ogromnym parkiem w sandboxie :-] Do kariery na razie się nie zabieram poważnie.

Szkoda tylko, że ostatnio mój napęd DVD świruje i nie auto odtwarza płyty za pierwszym razem tylko muszę go odpowiednio rozgrzać kilkoma próbami :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że ostatnio pojawiła się tendencja na dodawanie do CDA głównie gier akcji/bijatyk (DMC 4, Watchmen, NB). W sumie to nawet niezły pomysł, bo jeżeli zamiast tego mają być dodawane jakieś przygodówki czy Bóg wie co, w co i tak nie zagram, to zdecydowanie wolę tak, jak jest. Teraz tylko czekam na Part 2 Watchmena. :)

A to ja już wolę przygodówki do których zaczynam się przekonywać, a większość bijatyk jest dla mnie nie do przetrawienia. Tak poza tym to dawno nie było żadnego dobrego RTS-a (ale nie takiego tycoona), ani RPG-a (bo ostatnim jakiego pamiętam to chyba Two Worlds).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest OK. To mógłby być stały schemat pełniaków dodawanych do CDA - gra akcji (jakakolwiek dobra, niekoniecznie nawalanka), przygodówka (Ceville rządzi!) i jakiś dodatkowy souvenir - cokolwiek dobrego, niekoniecznie strategia - mogła by być jakaś gra logiczna, skradanka, RPG, lub jakaś hybryda. Król Artur w CDA - to dopiero byłoby coś! Choć z drugiej strony, to kupiłem to grę dwa tygodnie temu i bym się zdenerwował, jakby się okazało, że jestem 75 zł w plecy... ;]

PS: Jeżeli odwiedzają ten temat także Redaktorzy (w końcu to o zawartości ich pisma ten temat!) to chciałbym uniżenie prosić, aby rozpatrzona została możliwość postąpienia z Machinarium w ten sam sposób co z Ceville'm - kinowe spolszczenie i wrzucenie na płytkę. Myślę, że nie tylko ja byłbym szczęśliwy, gdyby tak się stało... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym uniżenie prosić, aby rozpatrzona została możliwość postąpienia z Machinarium w ten sam sposób co z Ceville'm - kinowe spolszczenie

Z tego co pamiętam, to raczej w Machinarium nic nie trzeba spolszczać oprócz menu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...