Skocz do zawartości

Pełniaki dodawane do CDA


Polecane posty

Ja bym chciał sapera albo pasjansa :laugh:

A tak na poważnie to ja napisze co bym chciał nie z hitów:

jakiegoś Pinballa (windowsowy mi się znudził)

jakiegoś Tycoona

A z hitów AoEIII(ale chyba nie możliwe), EUIII, Kompanie Braci, World in Conflict albo Codname Panzers: Zimna wojna :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wy wymagający jesteście :happy: Niby fajnie dostać jako dodatek jakiś super pełniak, (pojęcie względne) ale nie przyjemniej uzbierać sobie kasę i kupić wymarzoną grę? Wiem, że każdego na to nie stać, ale moim zdaniem nie ma co narzekać na poziom pełniaków. Każdy ma inny gust :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się marzy gra, o której nawet nie wiem że istnieje. A jest dobra. Siedzę w grach od 4 roku życia i nawet jeśli nie grałem we wszystko to po tytule od razu wiem o co chodzi i z czym to się je. Ale nie znam wszystkiego (nie mówię o grach z tamtego millenium bo za dziecia to nie pamiętam sporo) więc fajnie byłoby poczuć się zaskoczonym.

Albo gry trudno dostępne, np. te, które można kupić na Steam'ie... ale zanim skomentujecie to zdanie, ja nie zarabiam na siebie, pieniądze na gry biorę od rodziców, idę do sklepu i kupuje. Forma płatności w zagranicznych serwisach typu Steam jest dla mnie niesamowicie niewygodna, więc DLA MNIE to są gry trudno dostępne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie numer 12/2009 to był strzał w dziesiątke!!! DMC 4 to poprostu genialna gra w którą do teraz gram... a numer noworoczny też na wysokim poziomie Watchmena napewno zagram grałem w demo i mi się spodbał, a w Rollercoaster też sobie zagram lubie takie gierki :happy:

O! z tym Devil May Cry się zgadzam w 110 %! najlepszy pełniak w CDA ever i forever. Ale z tym nadchodzącym numerem już tak kolorowo nie jest co prawda ucieszyła mnie wiadomość że Watchmen się pojawi na coverze ale ten drugi pełniak!? nie za dużo już było Tycoonów w CDA?

Ps. To jak w końcu z tym Watchmen będzie Polska wersja czy Angielska?

Edytowano przez Wiedzmin0
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to dlaczego nie dadzą jakiegos starego klasyka CRPG, np.: Baldur's Gate (chociaż mam sagę to lepiej nie), Planescape Torment czy Arcanum. W końcu kiedyś był chyba w jakiejś gazecie - Never Winter Nights, a i niedawno w Playu był - Icewind Dale. Noi przecież samo CD-Action dało kiedyś Świątynię Pierwotnego Zła. Mnie napewno bardziej by ucieszyły pełniaki tego typu, niż np. Dark Sector. Choć nie mówię, że to jest złe.

Co do pełników z nadchodzącego numeru jestem zadowolony. Watchmani (czy jakoś tak) mnie nie interesują, ale za to Rollercoaster Tycoon 3 jak najbardziej. Jak dla mnie pełniaki dużo lepsze niż te z poprzednich dwóch miesięcy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to dlaczego nie dadzą jakiegos starego klasyka CRPG, np.: Baldur's Gate (chociaż mam sagę to lepiej nie), Planescape Torment czy Arcanum. W końcu kiedyś był chyba w jakiejś gazecie - Never Winter Nights, a i niedawno w Playu był - Icewind Dale. Noi przecież samo CD-Action dało kiedyś Świątynię Pierwotnego Zła. Mnie napewno bardziej by ucieszyły pełniaki tego typu, niż np. Dark Sector. Choć nie mówię, że to jest złe.

Głupio dodawać klasyki, które prawie każdy ma. CDA stawia raczej na dodawanie gier niedocenionych i zapomnianych. Aczkolwiek DMC 4 wiele ludzi kojarzyło, to sprzedawał się kiepsko. CoJ dodano ze względu na westernowy charakter numeru czerwcowego. A teraz zima, zatem na luty może byście, Szanowne CDA, przemyśleli dodanie Shaun White?

I po co cię ma to cieszyć, skoro to masz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...