Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Ale mowie 3 raz ze ja JUZ to PRZESZEDLEM i nastepne 2 misje tez :P

Siedze w 9 misji w nocy ze złodziejem i chyba nie będzie łatwo bo zageszczenie zbójów na metr kwadratowy jest dość spore, kazdy lustruje kazdego, lusterko ani podwiazka(?) nie działa i ogolnie dupianie.

Ta misja ma 9/9 a powiedziałem Ci jak przeszedłem te 6 misje bo się pytałeś!

A jeśli o 9 misje to Kate jest niezbędna bo jest najbardziej cicha i jeśli można zabijać to miodzo (bo już nie pamiętam) i z tymi koniami to najtrudniej...

Ale ja robie tak jak już tam doszedłem to uwolniłem Jankesa z buciora go wzięłem i zabrałem w kryjówke tam gdzie te konie trzeba zabrać i jak masz wszystkie to se "pożyczasz" 4 koniki i po sprawie :wink:

Wiem! Wiem!

Łatwiej powiedzieć niż zrobić!!! Ale czołgać sie można :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mowie 3 raz ze ja JUZ to PRZESZEDLEM i nastepne 2 misje tez :P

Siedze w 9 misji w nocy ze złodziejem i chyba nie będzie łatwo bo zageszczenie zbójów na metr kwadratowy jest dość spore, kazdy lustruje kazdego, lusterko ani podwiazka(?) nie działa i ogolnie dupianie.

WIEM ale pytałeś się mnie jak ja przeszedłem to powiedziałem nie musisz od razu tak nerwowo 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi instaluje się normalnie... ale troche dziwna gierka.... lepsi ,,komandosi,, ;D

Sorry MARCINek to nei było nerwowo :D Poprostu chodzilo mi o to jaki styl przybrales w odcinaniu szalupy ;D BO mnei wykrywali i kupsztal ;)

Czołganie, nie wpadlem na to ze to niegłupie jest :D

igiq lepsi? No nie wiem, watpie, Desperados kosi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dołanczam się do pytania przedmówcy jak zacząć tą misje kogo zdejme i tak będzie alarm proszę tylko o początek (o reszte spytam później :wink: )

Mam też pytanie czy przechodzicie pewne etapy na "hama" czyli strzelaniny i zaalarmowanie przeciwników. Dzięki temu sposobowi przeszedłem 1 misję :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dołanczam się do pytania przedmówcy jak zacząć tą misje kogo zdejme i tak będzie alarm proszę tylko o początek (o reszte spytam później :wink: )

Mam też pytanie czy przechodzicie pewne etapy na "hama" czyli strzelaniny i zaalarmowanie przeciwników. Dzięki temu sposobowi przeszedłem 1 misję :roll:

Nie! W 9 misji nie rób na "hama" bo w 9 misji liczy się dyskrecja,zręczność i cisza!eee....znaczy się trzeba być cicho :wink:

Jak już wcześniej mówiłem.PISAŁEM!

Czołgaj się po cichu użyj "wdzięku Kate" i noża Coppera i po CICHU zabijaj kogo można :D i to tyle...

A tak! I lepiej nie strzelać z pistoletu... Chyba że Kate bo ma cichutką broń ale ja bym nie ryzykował:?

Wiem! Łatwiej powiedzieć niż zrobić! Ale spróbuj :roll: :

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dołanczam się do pytania przedmówcy jak zacząć tą misje kogo zdejme i tak będzie alarm proszę tylko o początek (o reszte spytam później :wink: )

Mam też pytanie czy przechodzicie pewne etapy na "hama" czyli strzelaniny i zaalarmowanie przeciwników. Dzięki temu sposobowi przeszedłem 1 misję :roll:

Nie chodziło mi o to czy przejść TĄ misje na hama ale czy ogólnie kiedyś wykorzystaliście zaalarmowanie przeciwnika. Zgodnie z obietnicą :wink: pytam się co dalej przeszedłem jedną dróżkę i pół drugiej. Nie wiem jak załatwić tą ostatnią czujkę(faceta który biegnie na alarm) to ta przy wieżycce próbowałem tradycyjnych metod, ale nie wychodzi zzużyłem płyn Doca

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 mija jest bardzo trudna. Najtrudniej załatwić początkowych kolesi. Proponuję skorzystać z kart Kate i noża johna. Przez pierwszych przebiłem się używając Kate i noża. ważne jest żeby karty ustawiać tak żeby widział je tylko jeden gość. Gdy rzucisz kartę - wyciągaj nogę Kate i przygotuj się do skopaia wroga - to uniwersalna metoda na początek. Potem jest trudniej. Dalej macie do dyspozycji cień, w którym mozna schować zwłoki. Potem mamy do zatłuczenia dwóch kolesi obok siebie. Ja zabiłem ich przy pomocy pięści - jenego - drugiego szybko nożem. Gość na wieży jest bardzo trudny. Zabiłem go rzucając Karty tak żeby je zauważył. Gdy jest zaalarmowany - rzuciłem gaz Docem. To wymaga zgrania tego wszystkiego w czasie, ale da się zrobić. Po zabiciu gościa na wieży - misja jest już znośna. W ogóle w tej misji trzeba działać bardzo szybko. Przeszedłem ją niemal tylko johnem i kate.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w misji 22, jakoś sobie radzę, chociaż czasem można się pośmiać z denerwujących bugów :) Co do misji z kradzieżą koni, jak przedmówcy. Kate + Cooper, najlepsze rozwiązanie. Radzę też oszczędzać ampułki z trucizną Doca na koniec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym wrócić do problemu z 9 misją. Umiem już skopać tych trzech pierwszych gości, ale zaraz jak ich ogłuszę to przychodzi koleś z pierwszego "posterunku" i pędem leci zawiadomić innych. Jak zobaczą że nie ma jakiegoś kolesia na stanowisku też lecą zawiadamiać. Jak załatwić tych kolesi koło pierwszego grubasa. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrobiłem to tak że najpierw zwabiałem ich kate (kartami) i zabijałem kolesi nożem Johna. Grubasa zabiłem chowając się w cieniu i wyskakując szybko używszy klaiwsza skrótu rzutu nożem - mordowałem gościa. To pozwala na zaoszczędzenie gazu, który przydaje się później. Opcji jest oczywiście wiele, więc masz pełną dowolność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zabić El Diablo ? Wpakowałem mu wszystkie kulki, potem przez 10 minut uciekałem przed jego pułapkami. I nic !!! Kumpel mi mówił że podobno powinna mu sie skończyć amunicja po paru strzałach. Ale wcale tak się nie dzieje. Latam jak głupi i sie chowam po kątach a on strzela i strzela, jakby miał nieskończenie wiele amunicji.

EDIT: Dlaczego dopiero teraz na końcu gry się dowiaduję od kumpla że można przeładowywać broń ?!!! :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zabić El Diablo ? Wpakowałem mu wszystkie kulki, potem przez 10 minut uciekałem przed jego pułapkami. I nic !!! Kumpel mi mówił że podobno powinna mu sie skończyć amunicja po paru strzałach. Ale wcale tak się nie dzieje. Latam jak głupi i sie chowam po kątach a on strzela i strzela, jakby miał nieskończenie wiele amunicji.

Po prostu naładuj swoją broń i strzelaj ile wlezie, potrzeba ładnych parę strzałów (więcej, niż masz nabojów w broni, dlatego musisz w stosownej chwili przeładować). Gdy skończy mu się amunicja, potraktuj dziada nożem. Tyle.

EDIT: edytowałeś posta w chwili, gdy pisałem odpowiedź :scratch:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz moze jak przejść 16 misję (w nocy), jak już odsłoniłem właz przeszedłem do tego banku i goscie pilnują z pomocą Kate i z gosciem który ma gaz zabiłem ich otworzyłem drzwiczki i na tym koniec, nic dalej nie mogę zrobic, nie wiem może czegos jeszcze nie zrobiłem ale naprawdę wyczerpałem juz wszystkie swoje pomysły, proszę pomóż mi

GG: 3175976

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już w banku byłes i zabrałeś te wszystkie worki z kasą to idź do tamtego miejsca gdzie zaczynałeś z tą kasą i cała drużyną :wink:

PS:Mam problem otóż chodzi mi o zmienianie poziomu trudności...nie wiem jak to się robi :cry: może ktoś pomóc??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mikusdevil

Kurde gra poprostu się tnie jak cholera zwalnia w niektórych momentach.

Kiedyś grałem na karcie Riva coś tam i 5500 FX śmigało elegancko. Teraz gdy mam 7300 GT niestety masakra. Wgrałem najstarsze stery do grafiki jakie mogłem (bodajże 90.xx) i lipton dalej zwalnia. I prosze nie mówić żeby wgrać stery 30.xx poprostu karty z seri 7 nie są z nimi kompatybilne niby się wgrało wszystko ok robie reset a tu nie widze w panelu sterowania ikonki Nvidia ani w DodajUsuń Nvidia Drivers. Trzeba skołować jakiś starszy akcelerator grafiki powinienem znaleść gdzieś w piwnicy GeForce 2 mam nadzieje że bedzie działać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym sposobem na przyci?gnięcie wrogów i cywili s? ciała leż?ce na ziemi (martwe lub zwi?zane). Podejdzie do nich KAŻDY kto je zobaczy. Odkryłem to gdy nie mogłem pozbyć się pewnej baby z balkonu (nie mogłem wej?ć do budynku bo było w nim wielu wrogów).

Go?ciu który zobaczy ciało na ziemi najpierw do niego podejdzie a dopiero pu?niej zareaguje (w tym czasie można go sprz?tn?ć). Fajnie że działa to na WSZYSTKICH. Można też stosować to jak karty Kate, tzn. rozkładasz trupy w niewielkich odległo?ciach (tak aby niemilec który podejdzie do pierszego zobaczł kolejnego), i czekasz aż ofiara jak po sznurku wejdzie w pułapkę. Będzie się zatrzymywać przy każdym ciele ale zareaguje dopiero przy ostatnim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...