Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witam i pomocy :)

Przeszedlem 4 misyjke (bardzo pomysłowa i przyjemna), wziąłem Dociem z więzienia płaszcz i kapelusz, idziemy we 3 do jednej z drog wyjscia i.... nie da sie wyjsc.. patzre czy nie zapomnailem czegos wziasc..no nie.. wszystko mam. I nie chca wyjsc albo ja nie wiem jak, staje przy skraju mapy na drodze..

...wybierz szybko Johna i biegnij do szubienicy – rzutem noża pozbaw życia szeryfa na górze, a Murzyna ogłusz (podejdź, nie podbiegaj, bo cię zastrzeli). Weź nóż, zabij Murzyna, odetnij linę Docowi – pobiegnij z nim szybko do gabinetu szeryfa, ogłusz śpiącego i zabierz McCoy’em płaszcz i ekwipunek. Teraz całą trójką wsiądź na konie i ucieknij nimi za miasto na drogę.

Może z konikami da się tylko uciec?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pomocy :)

Przeszedlem 4 misyjke (bardzo pomysłowa i przyjemna), wziąłem Dociem z więzienia płaszcz i kapelusz, idziemy we 3 do jednej z drog wyjscia i.... nie da sie wyjsc.. patzre czy nie zapomnailem czegos wziasc..no nie.. wszystko mam. I nie chca wyjsc albo ja nie wiem jak, staje przy skraju mapy na drodze..

...wybierz szybko Johna i biegnij do szubienicy – rzutem noża pozbaw życia szeryfa na górze, a Murzyna ogłusz (podejdź, nie podbiegaj, bo cię zastrzeli). Weź nóż, zabij Murzyna, odetnij linę Docowi – pobiegnij z nim szybko do gabinetu szeryfa, ogłusz śpiącego i zabierz McCoy’em płaszcz i ekwipunek. Teraz całą trójką wsiądź na konie i ucieknij nimi za miasto na drogę.

Może z konikami da się tylko uciec?

Ale ja juz to wszystko zrobilem!!! :) Napisalem ze juz stoje we 3 nimi przy wyjściu do z miasta i nie chca wyjsc :) NA CAŁEJ MAPIE SĄ 2 KONIE Z SIODŁAMI!!! Jak ja mam wyjechać???? Da sie osiodłać zwykłego konia? Bo normalnie sie nie da wsiąść. Kurde, ale twórcy sie popisali :/

Proszę o pomoc :)

Aha i jeszcze jakby ktos mogl napisac jak sie układa i wciela w zycie Szybkie Akcje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mapie są 2 konie z siodłami. Jest też koń bez siodła . Musisz znaleźć siodło (na mapie żółty krzyżyk) i osiodłać konika. Potem całą trójka na koniach uciekasz z miasta.

Juz na to wpadlem wczoraj tylko nie moglem edytowac bo forum nie dzialalo :) Dzieki.

Siedze w 6 misji ze statkiem ktora jest juz paranormalnie trudna. Stwierdzilem ze nie korzystam z solucji i takich tam.. doszedlem juz pod taki stos balii drewnianych niedaleko wejścia na okret i nie wiem jak sobie poradzic by tych ludzi zdjac. Niesamowicie dobrze obsadzone to jest. Eh..

Czy Wy tez wczytujecie gre z 50 razy w ciagu 1 misji? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takiego errora:

Zaczynam gre, leci 1 filmik, później dialog z jakimś kolesiem (na stacji PKP) po skończniu dialogu gdy on mówi "Chodź ze mną" (czy jakoś tak - w każdym razie mam za nim iść) gra wyrzuca mnie do windows z komunikatem "game.exe wykonał nieprawidłową operacja blablabla"

Help

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mapie są 2 konie z siodłami. Jest też koń bez siodła . Musisz znaleźć siodło (na mapie żółty krzyżyk) i osiodłać konika. Potem całą trójka na koniach uciekasz z miasta.

Juz na to wpadlem wczoraj tylko nie moglem edytowac bo forum nie dzialalo :) Dzieki.

Siedze w 6 misji ze statkiem ktora jest juz paranormalnie trudna. Stwierdzilem ze nie korzystam z solucji i takich tam.. doszedlem juz pod taki stos balii drewnianych niedaleko wejścia na okret i nie wiem jak sobie poradzic by tych ludzi zdjac. Niesamowicie dobrze obsadzone to jest. Eh..

Czy Wy tez wczytujecie gre z 50 razy w ciagu 1 misji? :P

Ta misja najfajniejsza mówie Ci!

Podpowiem coś. :wink:

Najpierw poruszaj się po tych czarnych miejscach(granatowe na mapie)

I po cichu usuwaj wrogów

Potem nie zauważonym wkradnij się na statek i odetnij tą line z tej szalupy ratunkowej (i za jednym zamachem gdzieś z 5 osób zabijesz :))

Koło tej drabinki po prawej stronie połóż węża Sama i uciekaj 2 stroną 8) )

Oczywiście wężą połóż przed ratowaniem Kate a po tym jej pomóż i drugą stroną uciekaj.

I pamiętaj Kate może sobie w tej (ślicznej)sukience chodzić po mieście bez żadnych konsekwencji.

Koniec :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha! Przeszedłem to !!! :twisted: :D

Ale cud.. w ogole jak ja to zrobiłem, chyba inaczej niz ktokolwiek :D Ten statek w moim wykonaniu to bardziej przypominał RTSa niż jakąs taktyczną skradankę ;)

Oczywiście nie jak radziles MARCINek bo nie moglem podejsc do szalupy zeby ja sciasc bez bycia zauwazonym - idąc po deskach statku robil na tyle hałasu ze ktos sie zawsze zorientował i zanim scialem szalupe to byla [beeep] zbita. Zrobiłem inne triko :D:D:D

Akcja Krwawy Świt :twisted: Zszedlem z bali Dociem i w ten tłum rzuciłem gazem, koles ktory podbiegl ich budzic tez oberwal gazem oraz Ci ktorzy zaalarmowani przybiegli kawalek obok tez oberwali gazem. To razem dalo z 10-12 uśpionych!! Bezwzglednie ruszylem Cooperem i zasztyletowalem wszystkich (Wanted Dead or Alive ^^). Pod tym statkiem to normalnie Auschwitz. Uratowalem Kate i wtedy ruszyli nastepni. Taktyka byla prosta - wychodzilem Cooperem na chwile na poklad, chlopy sie ruszaly, wbiegali na pałe - dostawali kulke z kolta z bliskiej odleglosci. Usypalo mi sie 7 ciał na statku. Potem wystarczylo sprowadzic koniec Kate, zejsc bokiem Cooperem na dol, uruchomic zegarek by zalatwic jeszcze 2 ktorzy pilnowali na dole i nie biegli w ogole do gory statku i uciec z miasta :) Nawet w tej rozgrywce szalupy nie przecialem :P! A pobojowisko ładne zostalo, gaz rządzi :)

Liczy sie efekt, a cel uświęca środki :P Ważne że to przeszedlem a misja była bardzo trudna. A jak Ty MARCINek to dokladnie ten statek przeszedles tzn jak wyeliminowales te zastepy na dole, a po uratowaniu Kate tych nowych co przybiegli?)

Teraz El Paso :P Pozdro :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ta 8 misja nie jest taka trudna:) Ja po kolei wywabiam wszystkich zegarkiem, jak podejdą to oślepiam lusterkiem, podbiegam i ogłuszam:)

Ona w porównaniu do tej statkowej jest jak kaszka z mleczkiem. Nie wiem co twórcy mieli na myśli układająć te misje. Lusterko to czysty geniusz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc. Usunąłem Desperados i zostawiłem sobie savy. Po ponownej instalacji gra ich nie widzi, co z tym zrobić ?

Jak miałeś grę zainstalowaną np. w C:GryDesperados i potem ponownie zainstalowałeś ją do tego samego folderu (C:GryDesperados), to instalator mógł usunąć Twoje sejwy, jeśli je tam zostawiłeś (większość instalatorów czyści zawartość folderu, który wskaże się do instalacji, jeśli folder już istnieje) - czy nie pojawił się przypadkiem podczas instalacji komunikat, że folder, do którego chcesz zainstalować grę nie jest pusty? Tak czy inaczej, sprawdź, czy w folderze z grą istnieją podfoldery GameDataSavegame, w tym ostatnim powinien być plik o nazwie Profiles i folder(y) o nazwie typu Profile_xx (xx - liczba dwucyfrowa, np. 00). Jeśli nawet istnieją, ale są puste, to sejwów tam nie ma i nic dziwnego, że gra ich nie widzi. Jeśli po usunięciu gry skopiowałeś sejwy gdzie indziej, ale nie skopiowałeś pliku Profiles to nie wiem, czy w ogóle gra zobaczy sejwy, nawet, jeśli je skopiujesz tam, gdzie trzeba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem jestem w tej misji gdzie trza wszystkich ogloszyc i zwiazac zrobilem to ale mi tego nie zaliczaja i przez to nie moge przejsc dalej HELP :!:

Jest to 8 misja. Jeszcze tam w wewnętrznej części, w jednym domku jest 2 gości. Ich też trzeba ogłuszyć. Powodzenia w grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej a możecie mi teraz pomóc?

Mianowicie Kate ma taką sukienkę tę fioletową ale ją zmienia i mi się ta fioletowa bardziej spodobała macie jakiś trainer czy coś żęby w tej ładniejeszej (wg. mnie) chodziła? :P

Za jakiś pomysł moge powiedzieć coś niezłego 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc. Usunąłem Desperados i zostawiłem sobie savy. Po ponownej instalacji gra ich nie widzi, co z tym zrobić ?

Wiesz... Ja te savy bym wgrał do pliku z savami.... a jeśli I TAK nie widzi to odpuść i jeszcze raz zacznij grę :?

SORRY że tak dwa posty obok siebie ale nie myśle : :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc. Usunąłem Desperados i zostawiłem sobie savy. Po ponownej instalacji gra ich nie widzi, co z tym zrobić ?

Wiesz... Ja te savy bym wgrał do pliku z savami.... a jeśli I TAK nie widzi to odpuść i jeszcze raz zacznij grę :?

SORRY że tak dwa posty obok siebie ale nie myśle : :cry:

Jak byś czytał uważnie to byś wiedział, że już sobie poradziłem :) Nie wiem co to za akcja z tą twoją sukienką, ale to nie Simsy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc. Usunąłem Desperados i zostawiłem sobie savy. Po ponownej instalacji gra ich nie widzi, co z tym zrobić ?

Wiesz... Ja te savy bym wgrał do pliku z savami.... a jeśli I TAK nie widzi to odpuść i jeszcze raz zacznij grę :?

SORRY że tak dwa posty obok siebie ale nie myśle : :cry:

Jak byś czytał uważnie to byś wiedział, że już sobie poradziłem :) Nie wiem co to za akcja z tą twoją sukienką, ale to nie Simsy :)

Tak samo jak w moim przypadku gdybyś czytał to byś wiedział :)

A o sukienke mi chodzi o tą co ma Kate kiedy ją sie ratuje ze statku ale na treningu (7 misja) zmienia ją! I właśnie nie wiem co zrobić żeby miała tą sukienke "ze statku" :):)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz to przeszedlem jak pisale mwyzej ale MARCINek mi nie odpoweidzial ciagle na moje pytanie z ciekawosci jakis sposobem pzreszedl :) (chyba takim jaki przeiwdzieli tworcy :P )

A jak Ty MARCINek to dokladnie ten statek przeszedles? Jak podszedles u gory do szalupy bez wzbudzania halasu stojacych na dole? jak wyeliminowales te zastepy na dole, a po uratowaniu Kate tych nowych co przybiegli?)

A swoja droga przeszedlem juz 8 misje, brak porownania do tej z estatkiem, glownie dzieki Kate ktora na dobra sprawe sam moglem przejsc cala plansze (jakbu umiala wiazac jeszcze). Niesamowita laseczka...znaczy postac :) Podwiązka+bucior nie ma sobie równych poprostu, lusterko przy tym wysiada :) (no chyba ze koles jest zaalarmowany i nie cycki mu w glowie ;) wtedy tylko lusterko zostaje )

Teraz mam 9 misje w nocy, wykrasc konie itd.. moge juz zabijac na szczescie ;) ale ta misja szykuje sie chyba byc podobnie trudna do statku, ale nie wiem, nie gralem jej jeszcze :)

Pozdro

AHA :D Zwróciliscie uwage na kosmiczne tłumaczenie i poczucie humoru twórców? :D :twisted:

Po 8 misji jak marshal idzie do gabinetu w ktorym czekaja juz nasi bohaterowie rozglada sie i patrzy na miejsca gdzie powinni byc strażnicy..

- What the hell is going on here?

Tłumaczenie:

- Pochlali się czy co?

Hahhahahahahahahhahahhahaha......brawo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Skad wziac czwartego konia w 6 misji (uratowanie Kate). BO ja mam tylko 3 i nie moge wyjechac z miasta :x

Z planszy. Musza byc 4. 2 beda przy wjeździe, jeden przy gospodzie wyzej przy glownej drodze i jeszcze jeden gdzies, albo na nim szeryf jeździ i trzeba go zwabic i walnac. Albo stanal sobie niefartownie za murkiem, wcisnij CAPS LOCK zeby zobaczyc postacie za murami i moze gdzies tam stoi.

Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz to przeszedlem jak pisale mwyzej ale MARCINek mi nie odpoweidzial ciagle na moje pytanie z ciekawosci jakis sposobem pzreszedl :) (chyba takim jaki przeiwdzieli tworcy :P )
A jak Ty MARCINek to dokladnie ten statek przeszedles? Jak podszedles u gory do szalupy bez wzbudzania halasu stojacych na dole? jak wyeliminowales te zastepy na dole, a po uratowaniu Kate tych nowych co przybiegli?)

A swoja droga przeszedlem juz 8 misje, brak porownania do tej z estatkiem, glownie dzieki Kate ktora na dobra sprawe sam moglem przejsc cala plansze (jakbu umiala wiazac jeszcze). Niesamowita laseczka...znaczy postac :) Podwiązka+bucior nie ma sobie równych poprostu, lusterko przy tym wysiada :) (no chyba ze koles jest zaalarmowany i nie cycki mu w glowie ;) wtedy tylko lusterko zostaje )

Teraz mam 9 misje w nocy, wykrasc konie itd.. moge juz zabijac na szczescie ;) ale ta misja szykuje sie chyba byc podobnie trudna do statku, ale nie wiem, nie gralem jej jeszcze :)

Pozdro

AHA :D Zwróciliscie uwage na kosmiczne tłumaczenie i poczucie humoru twórców? :D :twisted:

Po 8 misji jak marshal idzie do gabinetu w ktorym czekaja juz nasi bohaterowie rozglada sie i patrzy na miejsca gdzie powinni byc strażnicy..

- What the hell is going on here?

Tłumaczenie:

- Pochlali się czy co?

Hahhahahahahahahhahahhahaha......brawo :)

Mały hałas wzbudziłem ale potem doszedłem do wniosku że Doc strzeli i po zamiatane :wink: (zawsze chciałem to powiedzieć)

A jeśli chodzi o ten alarm postaw węża Sama (Nie tego!) przy drabince z prawej strony to oni wejdą i odrazu Head Shot ( ) heheheheh

No i tyle.Ale macie pomysł co z tą sukienką????? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mowie 3 raz ze ja JUZ to PRZESZEDLEM i nastepne 2 misje tez :P

Siedze w 9 misji w nocy ze złodziejem i chyba nie będzie łatwo bo zageszczenie zbójów na metr kwadratowy jest dość spore, kazdy lustruje kazdego, lusterko ani podwiazka(?) nie działa i ogolnie dupianie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...