Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witam!

Miałem identyczny problem jak użytkownik SZP4K3R. Oto moja rada. Metoda prób i błędów :) . Wejdź do katalogu z grą. Spróbuj ją uruchomić klikając na ikonki w tym folderze. Następnie przejdź do folderu ,,Game"-spróbuj urochomic grę z tamtych ikonek. Popróbuj parę razy. Gda natrafisz na ikonkę, która poprawnia uruchamia grę, najlepiej zrób skrót na pulpicie. Wiem, że to trochę dziwna metoda, ale mi zadziałała, ponieważ gra nie uruchamia się ze skrótu tworzącego się na pulpicie po instalacji. U mnie była to ikonka w katalogu ,,Game" o nazwie ,,game".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 90.xx i zwalnia strasznie przy jak włączam pole widzenia wrogów, nie wiem co na to poradzić, po zmianie sterów na 30.xx system zareagował dziwnie (napisałem parę postów wyżej) więc męcze się na tym, i staram się używać go jak najmniej (tzn. pola widzenia :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Miałem identyczny problem jak użytkownik SZP4K3R. Oto moja rada. Metoda prób i błędów :) . Wejdź do katalogu z grą. Spróbuj ją uruchomić klikając na ikonki w tym folderze. Następnie przejdź do folderu ,,Game"-spróbuj urochomic grę z tamtych ikonek. Popróbuj parę razy. Gda natrafisz na ikonkę, która poprawnia uruchamia grę, najlepiej zrób skrót na pulpicie. Wiem, że to trochę dziwna metoda, ale mi zadziałała, ponieważ gra nie uruchamia się ze skrótu tworzącego się na pulpicie po instalacji. U mnie była to ikonka w katalogu ,,Game" o nazwie ,,game".

Wielkie dzięki, niezawodna metoda ;) A tu już mi polecali zmianę BIOSu i inne tego typu zabawy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 90.xx i zwalnia strasznie przy jak włączam pole widzenia wrogów, nie wiem co na to poradzić, po zmianie sterów na 30.xx system zareagował dziwnie (napisałem parę postów wyżej) więc męcze się na tym, i staram się używać go jak najmniej (tzn. pola widzenia :P)

W takim razie spróbuj ciut nowszych np. 45.xx czy coś ;)

Wiesz Pole Widzenia Wrogów to NAJWAŻNIEJSZA funkcja w grze, i jak myślisz o przejściu gry to musisz jej używać. Naprawdę nie mam pojęcia dlaczego Twój Win XP tak zareagował :( U mnie wszystko ok...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, gra się ładnie zainstalowała, filmik jest, później wprowadzenie i w momencie przejęcia kontroli na Johnem, gra wywala na pulpit i tak za każdym razem. Komputer spełnia wymagania aż nadto, najnowsze stery do wszystkiego. A64 2,4Ghz, 2gb ddr, GF 7900GS. Ma ktoś podobny problem??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najnowsze stery do wszystkiego

Ile razy do ciężkiej cholery napisałem że gra nie lubi nowych sterowników do kart graficznych? Prawie w każdym moim poście pisze, żeby zainstalować przynajmniej sterowniki 30.xx lub troszkę nowsze(ale już na 66.xx gra mi wyjątkowo źle działała wywalała do windy itp.). Ale nie mogą to być nowe, a w żadnym wypadku najnowsze.

Ludzie czytajcie poprzednie posty, a jak nie pomoże to dopiero piszcie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie Cię przepraszam, źle sformułowałem pytanie :/ myślałem że istnieje jakiś inny sposób na rozwiązanie problemu. Instalacja starszych sterowników dla jednej gry może spowodować że inne - nowsze - mogą działać gorzej. Ale skoro to jedyne rozwiązanie to zaryzykuję, dziękuję za pomoc i następnym razem przeczytam dokładniej wcześniejsze posty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... Nie lubię prosić o pomoc... Ale muszę :(

Problem polega na tym że kiedy gram w desperados gra się zawiesza, dawniej nie miałem tego problemu (kiedyś od kolegi pożyczyłem) ale teraz się stale powtarza.

Co ciekawe zawieszenie jest zależne od misji w którą gram... Np w 4 zdarza mi się co chwilę a w 3... Wcale...

No i poza tym wie ktoś skąd mógł bym wziąć jakiegoś patcha który "zanglikanizował" by grę? Bo polska wersja "troszkę" mi nie pasi... Brakuje tylko żeby bohaterowie zaczęli przeklinać w stylu "o motyla noga" :P

(no i przydała by się porada jak go zainstalować)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... Nie lubię prosić o pomoc... Ale muszę :(

Problem polega na tym że kiedy gram w desperados gra się zawiesza, dawniej nie miałem tego problemu (kiedyś od kolegi pożyczyłem) ale teraz się stale powtarza.

Co ciekawe zawieszenie jest zależne od misji w którą gram... Np w 4 zdarza mi się co chwilę a w 3... Wcale...

No i poza tym wie ktoś skąd mógł bym wziąć jakiegoś patcha który "zanglikanizował" by grę? Bo polska wersja "troszkę" mi nie pasi... Brakuje tylko żeby bohaterowie zaczęli przeklinać w stylu "o motyla noga" :P

(no i przydała by się porada jak go zainstalować)

Jak to się zawiesza? Tak po prostu, od razu czy jak coś robisz itp.?

Próbowałeś sterowniki do karty graficznej zmieniać(znooowu to pisze)? Jakich obecnie używasz?

A odnośnie polonizacji - jak to nie pasi? Tzn., że postacie i GŁOSY również zostały przetłumaczone tzn. mówią po polsku?

Ja mam gierkę z Exstra Klasyki i jest to polonizacja kinowa, tzn. same napisy ;) więc dlatego się pytam. Sam jednak nie słyszałem o "anglizacji" :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... Nie lubię prosić o pomoc... Ale muszę :(

Problem polega na tym że kiedy gram w desperados gra się zawiesza, dawniej nie miałem tego problemu (kiedyś od kolegi pożyczyłem) ale teraz się stale powtarza.

Co ciekawe zawieszenie jest zależne od misji w którą gram... Np w 4 zdarza mi się co chwilę a w 3... Wcale...

No i poza tym wie ktoś skąd mógł bym wziąć jakiegoś patcha który "zanglikanizował" by grę? Bo polska wersja "troszkę" mi nie pasi... Brakuje tylko żeby bohaterowie zaczęli przeklinać w stylu "o motyla noga" :P

(no i przydała by się porada jak go zainstalować)

Hmm może chodzi o to , że miałeś już kiedyś Desperados na TYM systemie, nie przed formatem i usunąłeś go np metodą wytnij a nie zwykłą deinstalacją? Jeśli nie chodzi o to, zmień stery do grafiki na gorsze (starsze).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie: poda ktoś stronkę z solucją :?: Kody nie wchodzą w grę (tzn. nie używam ich), a do solucji zaglądam też w chwilach kryzysowych (i taka właśnie nastała) Szukałem w :google: ale nic nie znalazłem :cry:

Proszę o pomoc :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie: poda ktoś stronkę z solucją :?: Kody nie wchodzą w grę (tzn. nie używam ich), a do solucji zaglądam też w chwilach kryzysowych (i taka właśnie nastała) Szukałem w :google: ale nic nie znalazłem :cry:

Proszę o pomoc :!:

Proszę bardzo. ;)http://gry.o2.pl/solucje/?co=pokaz&id=14

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie: poda ktoś stronkę z solucją :?: Kody nie wchodzą w grę (tzn. nie używam ich), a do solucji zaglądam też w chwilach kryzysowych (i taka właśnie nastała) Szukałem w :google: ale nic nie znalazłem :cry:

Proszę o pomoc :!:

Proszę bardzo. ;)http://gry.o2.pl/solucje/?co=pokaz&id=14

O człowieku jesteś wielki :!: Tyle tego szukałem :D DZIĘKUJE :!: :!: :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w 6 misji...który polega na tym ze nie moge dojsc do tego parowca!zna moze ktos najłatwiejsza droge do niego??....z gory dzieki!Na mapce jest droga ktora zamierzam dojsc.... dept7.jpg

Skorzystaj z tej solucji: dwa posty wyżej masz napisane czarno na białym pod jakim adresem: http://gry.o2.pl/solucje/?co=pokaz&id=14

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurrdeeee....Nie mogę zainstalować tej gry....(mam z CDA)Pirwszy raz mi się cos takiego zdarza...Instaluje się trochę i pojwia się błąd ze skopiowaniem jakiegoś tam pliku(nazwa tego błędu to chyba CRT)

Pewnie jest skopana płytka-widzę na niej liczne rysy(ach ta jakość płytek DVD),ale może to jednak wina czegoś innego ?

PS:Za pierwszym razem jak instalowałem doszło do połowy instalacji,teraz jak spróbowałem znów to już na początku wyskoczył błąd. :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją 9 złodziej nocą czy jakoś tak.Zabrałem wszystkie konie do kotliny ale gdy zabieram do niej zakładnika pojawia się napis porażka bez uzasadnienia błędu w grze :( .Czy ktoś się z tym spotkał w tej misji czy może ta wersja w cda ma buga??

P.S. Nie korzystałem z kodów trainerów itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurrdeeee....Nie mogę zainstalować tej gry....(mam z CDA)Pirwszy raz mi się cos takiego zdarza...Instaluje się trochę i pojwia się błąd ze skopiowaniem jakiegoś tam pliku(nazwa tego błędu to chyba CRT)

Pewnie jest skopana płytka-widzę na niej liczne rysy(ach ta jakość płytek DVD),ale może to jednak wina czegoś innego ?

PS:Za pierwszym razem jak instalowałem doszło do połowy instalacji,teraz jak spróbowałem znów to już na początku wyskoczył błąd. :shock:

A próbowałeś wgrać na dysk instalator i dopiero z Twojego twardziela instalować :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją 9 złodziej nocą czy jakoś tak.Zabrałem wszystkie konie do kotliny ale gdy zabieram do niej zakładnika pojawia się napis porażka bez uzasadnienia błędu w grze :( .Czy ktoś się z tym spotkał w tej misji czy może ta wersja w cda ma buga??

P.S. Nie korzystałem z kodów trainerów itp.

Może gra nie ma buga tylko ty coś źle robisz. Jak już doszedłeś do obozu to świetnie. Musisz zabrać WSZYSTKIE konie do tego miejsca, tam niech czekają wszyscy oprócz Johna(najlepiej na koniach z siodłami). Idziesz Johnem do obozu, czekasz aż przejdzie grubas i ten koleś który chodzi wokół wozu. Jak będzie czystko, odetnij i walnij szybko żołnierza i spadaj ;)

Jak nikt TEGO NIE WIDZIAŁ to powinno sie udać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie robie dokładnie to samo wszystkie konie są w kotlinie a kiedy zanoszę do niej żołnierza misja kończy się porażką. :(

A jesteś pewny, że nikt cie nie zauważył, np. ten grubas który biegnie jak zobaczy że nie ma więźnia?

Aha i nikt z dołu nie bignie? Tzn. wszyscy są martwi z okolic wodospadu??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...