Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ZagadkiWszelakie

Prince of Persia 2008 - bardzo się tnie

Polecane posty

Witam.

Przed chwilą zainstalowałem Prince of Persia 2008 z płyty CDA. Po włączeniu od samego początku bardzo się tnie nawet na najmniejszych detalach choć komputer spełnia wymagania gry. Instalacja poszła poprawnie, nie było żadnych błędów ani nic.

Sprawdziłbym tą grę na innym komputerze, ale nie mam obecnie takiej możliwości.

Parametry mojego komputera:

Procesor: Intel Pentium Dual Core 1,8GHz.

Ram: 2x1024GB DDR2

Grafika: NVIDIA GeForce GT 440 1024MB

System: XP Professional SP3

Proszę o pomoc z tym problemem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki mam nowe. Odinstalowałem grę, a przy ponownej instalacji wskoczył najpierw błąd CRC data3.cab, przy ponownej próbie data2.cab i przy kolejnej ponownej znowu data2.cab. Przeczyściłem płytę szmatką i zainstalowało się poprawnie i tnie mniej o połowę, ale to wciąż bardzo dokuczliwe jeśli chodzi o granie. Wszystko wskazuje na to, że problem dotyczy płyty.

A zasilacz szkoda gadać (planuję wymianę): FEEL-350ATX.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie tak. Niestety, zdarza się, ze to w tłoczni występuje problem, a potem obwiniani są, niesłusznie, redaktorzy CD-A (choć akurat sytuacji z Kane & Lynch nie wypada komentować, w grę sobie zwyczajnie nie pograłem).

Możesz jeszcze spróbować zrzucić pliki instalacyjne na dysk i z niego instalować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie w czym tkwi problem? Bo włączam Prince of Persia 2008 i w menu wszyskto ładnie pięknie, 60fps a podczas grania na rozdzielczości 640x480, bez antyaliasingu na niskiej jakości grafiki i wyłączeniu tekstur wysokiej rozdzielczości mam 15 fps i się strasznie tnie.

Mój sprzęt:

Karta Grafiki: NVIDIA GeForce 7025 / NVIDIA nForce 630a

Procesor: AMD Athlon II X2 255 Processor (2CPUs)

Pamięć RAM: 4GB

DirectX: 10.0

System: Windows 7 Home Premium

I w zakładce sprzęt mam napisane: "Twój system spełnia wszystkie minimalne i zalecane wymagania. Bez problemów możesz grać w grę." Więc nie wiem co jest nie tak?

A propo jak coś to zainstalowałem jeszcze raz grę, jak coś to z płyty. POMOCY :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się prince of persia dany ostatnio w CD-A się bardzo tnie. zdziwiłem się bo normalnie w skyrim gram na dość wysokich wymaganiach. podaje dane mego komputera:

windows xp

Intel core duo CPU

ATI Radeon HD 4800 series

Pamieć Ram 3.25

i też mam napisane że mój komputer spełnia wszystkie wymagania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się. U mnie "POP" też się trochę przycina, ale nie jest tragicznie. Ukończyłem właśnie grę, ale ciekawi mnie, dlaczego lekko klatkuje mimo tego, że w launcherze pisze, cytuję: "Twój system spełnia wszystkie minimalne i zalecane wymagania. Możesz bez problemów grać w grę". Chcę też powiedzieć, że kiedy pożyczyłem od kolegi oryginalnego Assassin's Creed'a to także tak pisało, a gra jednak nie chodziła idealnie.

Parametry mojego komputera:

Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4400+ 2.31 GHz

Pamięć RAM: 2,5 GB

Karta graficzna: NVidia GEFORCE 9400gt galaxy 1 GB

Jeśli ktoś wie o co chodzi, bardzo proszę o odpowiedź. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączcie AA, synchronizację pionową, zbędne aplikacje działające w tle.

Na moim laptopie też leciuteńko chrupie (przy otwartych przestrzeniach i widoku na duże obszary), choć laptop spełnia wymagania. Ale to dlatego, że sprzęt tytanem wydajności nie jest, a wysokiej jakości tekstury mogą lekko zmulić sprzęt.

Sprzęt mój to:

Intel Core2Duo T6500 @2,1GHz

3 GB RA DDR3

GeForce 130M 512MB

Windows 7 Professional 64bit SP1

Seagate 500GB (dokładnego modelu nie podam, ale dość przyzwoity dysk, niedawno zresztą zmieniany)

Trzyletni laptop. Nie oczekujcie cudów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że wybaczycie odkop... ;)

Mam ten sam problem. Kupiłem wydanie premierowe gry (nie załapałem się, jak było w CDA), mam kompa dość słabego, jednak z tego co widzę ogólnie wymagania spełnia... Mój sprzęt:

AMD Athlon II X2 240 Proccesor

4 GB Ram (jednak ze względu na ograniczenie przez XP-ka ogólnie jest 3.3)

GeForce 8200

Windows XP

Jestem kompletnym laikiem i nie wiedziałem jak sprawdzić te gHz, jednak z tego co kojarzę to coś koło 2,8

Gra tnie, oczywiście. Zmieniałem wszystko na low, ale ta gra ma taką grafikę że na low wygląda wręcz brzydko, zreszta też tnie. Najnowsze sterowniki. Ogólnie wiem, że komputer bardzo słaby, jednak myślałem że jeszcze pogram, bo 'can you run it' tak mówiło, no ale...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...