Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stefan

Playstation 3, Xbox 360, Wii

Next-Geny  

510 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która konsolka rządzi?

    • Playstation 3
      298
    • Xbox 360
      181
    • Wii
      31


Polecane posty

Prince: Dysk jest na gry itp :P Gdzie Ci potrzeba 40GB na zapis gry :P Co do neta to chyba podłączasz kabelek telefoniczny tak jak net do kompa więc za neta płacisz. No ale co do usług internetowych to wygrywa XBox 360 i XBox Live. Co do kompatybilności to PS3 kompatybilne nie jest(chyba że masz specjalny emulator na konsoli zainstalowany) jak tam na dole pisało gdzieś, albo na górze zależy jak patrzeć.

Patryk666: Zraziłem się po pierwszych słowach. 256MB Ram-u i tylko dwa rdzenie... To już raczej jest dla hobbystów niz do używania potrzebne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro poprzednim konsolom wystarczały niewielkich rozmiarów karty pamięci, to czy gry na next geny potrzebują więcej miejsca, że są dyski o tak dużej pojemności ?
Next geny podłączasz do netu czyli ściągasz dema , filmy , tapety a czasem nawet całe gry .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pare pytanek w sprawie PS3. Otóż, jeśli chodzi o wersję 40Gb, to czy ona wystarczy mi jeśli będe tylko zapisywać stany gry??

Zależy od Ciebie. Na zapisy tanów gier to wystarczy. Nawet na instalki bo niektóre zrzucają na HDD troche plików.

Większość miejsca to muzyka, filmy, dema, trailery... to co z neta ściągniesz i z kompa przerzucisz. Tak więc jak jesteś rozrzutny to noże być zamało... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się że tylko 40GB dyski chyba można dokupić :P A i swoją drogą odpaliłem ostatnio Tekken-a 3 na starym zakurzonym PSX... Coż to jest za gra :D Szczerze mówiąc patrząc na możliwości i ich wykorzystanie nextgeny nijak się mają do PSX.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam stanąłem przed wyborem konsoli do gier - na dniach będę kupował PS3

jest ona konsolą lepszą niż XBOX a do tego ma lepsze gry

wypowiadam się bo miałem jakiś czas temu X360

a co do grafiki to proponuję zobaczeć Gran turismo Prologue oraz obejrzeć ten filmik :

http://www.gametrailers.com/player/21759.html

a co do dysku to 40gb wystarczy aż nadto do wszystkiego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz mówisz że X0 jest słabsze od PS3 ale dlaczego? My wymagamy argumentacji. To tak jak ocenianie wdzięków dziewczyn :P A swoją droga to do tych gier nie mogę się zgodzić z Tobą bo na PS3 jest ich dużo mniej i nie ma tak fajnych "Excluziwów" nie licząc MGS...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ona konsolą lepszą niż XBOX a do tego ma lepsze gry

wypowiadam się bo miałem jakiś czas temu X360

a co do grafiki to proponuję zobaczeć Gran turismo Prologue oraz obejrzeć ten filmik :

http://www.gametrailers.com/player/21759.html

Argumentacja 12-latka :/

Zaargumentuj lepiej, bo obecnie Twój post jeszcze mniej wnosi niż cytowany.

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem o co Ci chodzi. Każde dziecko uważa że coś jest lepsze bo "tak". A zwróć takiemu uwagę to szum i hałas. Nas drodzy państwo interesują suche fakty, plusy i minusy a nie tekst w stylu: "X0 miałem i jest złe, PS3 nie miałem ale będę miał i jest super git i w ogóle rzeka mlekiem i miodem płynąca poprzez wielki czekoladowe równiny z górami z lodów waniliowych z bitą śmietaną i wisienką" Przywołuję was panowie do porządku! Generalnie która konsola jest lepsza to kwestia gustu. Tutaj nie ma niestety 3DMarków i tym podobnych aplikacji które by nam pokazały co jest więcej warte.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz mówisz że X0 jest słabsze od PS3 ale dlaczego?

Na poprzedniej stronie masz moją argumentację :) Ale nikomu że tak właśnie jest nie zamierzam wmawiać.

Co do moy konsol to że akurat PS3 jest bardziej zaawansowany technicznie widać po specyfikacji. MA tylko jedną wadę - podobną jak Unix/linux. Ten ostatni choć lepszy niż windowsy to niedorównuje mu popularnością. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz no coś w tym jest. Ale generalnie ludzie kupują to co im każą =.= Rynek jest nastawiony na Windowsa i prosty użytkownik musi z niego korzystać bo trudno mu znaleźć zamiennik programu pod takiego linuxa. A z konsolami to już w ogóle kosmos bo większość gier wychodzi na X0 i te które miały być PS3 only dziwnym trafem też są na X0. Nie chcę nic sugerować ale w tej sprawie udział na pewno brały duże pieniądze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RoZy, specyfikacja niby na papierze lepsza ale w praktyce jakos tego nie widac. To juz nawet MGS4 nie wyglada jakos przelomowo a przeciez kazda poprzednia czesc podczas premiery stawala sie wrecz graficznym trend setterem.

Kurcze ja chce wreszczie jakiegos rewolucyjnego silnika do liczenia fizyki czy SI ktory w pelni wykozysta z 5 rdzeni Cella ( pozostale 3 na reszte gry )

Jak narazie mamy IMO 2 konkretne exclusivy na PS3 Ratchet i Uncharted, no i od biedy HS.

OBIEKTYWNIE rzecz biorąc wiekszosc najlepszych multiplatformerow na PS3 dziala i wyglada gorzej niz na X0. (Na sczescie w przypadku PES08 patch uratowal gre )

Ok, ostatnio poszla fama ze teraz bedzie sie robic inaczej, odwrotnie. Najpierw PS3 potem konwersja na X0 :lol:

Imo tak naprawde nie sama specyfikacja sprzetowa konsoli jest najwazniejsza co wewnetrzni deweloperzy i ich wspolpraca z teamami. No i oczywiscie narzędzia deweloperskie. To zawsze najlepiej widac po grach na ktorych Sony trzyma lape. Niesamowicie dopieszczony God of War na PS2 czy Uncharted na PS3. Jak narazie Sony wydalilo z siebie 3 konkrety na PS3 Wszystkie piekne ale typowe, sztampowe blockbustery

Z zapowiadanych na ten rok widze dla siebie kolejne trzy:/

Wniosek: Kupujac konsole next gen nalezy pzeznaczyc na nia ok 2700 pln. Konsola jaka nalezy kupic to PS360 :D

Tylko taki zestaw daje mozliwosc ogladania filmow na BR, grania w kilkanascie mocnych exclusivow rocznie i mozliwosc wyboru lepszych wersji multiplatformowych gier. Nie ma bata, PS360 albo nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale nie każdy może sobie na takie coś pozwolić. No i w sumie to ludzie krzywo patrzą na ludzi którzy mają u siebie TV w HD to co dopiero jak ktoś ma 2 Next-Geny... Sąsiedzi by mnie chyba zjedli... Ale generalnie rzecz biorąc to wybór konsoli zależy od tego jakie tytuły nas interesują. Więc najlepiej zakupić PC i po prostu poczekać na konwersję i odżałować w duchu te parę exów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RoZy, specyfikacja niby na papierze lepsza ale w praktyce jakos tego nie widac. To juz nawet MGS4 nie wyglada jakos przelomowo a przeciez kazda poprzednia czesc podczas premiery stawala sie wrecz graficznym trend setterem.

>>>IMO z upływem czasu będzie coraz lepiej. Grafika z X360 starzeje się w zastraszającym tempie. Nawet optymalizacja tu nie pomoże. Tytuły na PC będą wyglądać lepiej.

Jak narazie mamy IMO 2 konkretne exclusivy na PS3 Ratchet i Uncharted, no i od biedy HS.

>>>Nie no HS wygląda bajecznie. :) Ciekawi mnie też na której Burnout Paradise wygląda lepiej.

OBIEKTYWNIE rzecz biorąc wiekszosc najlepszych multiplatformerow na PS3 dziala i wyglada gorzej niz na X0.

>>>To akurat nie dziwne bo koderzy lepiej znają DX'a

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>To akurat nie dziwne bo koderzy lepiej znają DX'a
I to jest zaleta X0. W końcu nie chodzi o sam sprzęt ale także o to jak się ludzie starają żeby był atrakcyjniejszy. Biorąc przykład kuzyna wybrał on X0 bo miało fajniejsze reklamy <lol>
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze byłem zatwardziałym blacharzem, ale zaczynam zmieniać powoli zdanie.

kiedy pierwszy raz polazłem do empiku i zabrałem plasitkową gitarę dziewczynce ubranej w srebrno-niebieski strój z logiem x-boxa zakochałem się Guitar Hero (nie wiem której części). Moje wspaniałe rozważania o tym czy stać mnie na kredyt na ta konsolę przerwała moja lepsza połówka sprzedając mi... cios na otrzeźwienie. potem widziałem Gears of War i znów marzenia o X-Boxie wróciły.

niedawno znów polazłem do empiku i tym razem można było pograć na Wii - ALE MEGA ZABAWA (pod warunkiem, że grubasowi przed monitorem zabierze się pada zanim go przepoci). miałem okazję pograć w Baseball i Tenisa i uważam, że to pełen wypas móc się poruszać przed ekranem.

co do PS3 - fajnie wygląda ale dowiedziałem się od laski w typie Kelly Bundy odzianej w złoto-czarny służbowy strój "laski promującej sony", że nie jest kompatybilne w dół i część gier z PS2 może nie chodzić (a chciałbym pograć we wcześniejsze Burnouty, God of War, etc).

generalnie cholernie zazdroszczę konsolowcom - chciałbym mieć te estetycznie wyglądające pudełka postawione pod telewizorem, ale jak na razie kasiory brak.

chciałbym jeszcze tylko zapytać posiadaczy - czy jest sens kupowania Wii albo x-boxa 360 jeśli nie posiada się telewizora HD-ready lub Full HD tylko zwykły (hmm, analogowy??)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym jeszcze tylko zapytać posiadaczy - czy jest sens kupowania Wii albo x-boxa 360 jeśli nie posiada się telewizora HD-ready lub Full HD tylko zwykły (hmm, analogowy??)

_________________

Tak .Grafika będzie słabsza ale i tak ładna . Poza tym xbox'a 360 ( nie wiem czy Wii bo nie posiadam tej zabawki ;) ) można podłączyć pod monitor od kompa więc ma się już namiastkę HD :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej Wii, PS3 i X0 były tam dla tych panienek ;) A jak już mowa o możliwości grania w empiku to śmiech na sali. Poszedłem kiedyś kupić książkę no i grał jakiś dresik w Harrego Pottera. Potem mama mi coś pojęczała to poszedłem jej kupić harlekina (po ok 2-3h) a dresik dalej siedział i grał w HP... Śmiech na sali...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gofer, trzeba go bylo w piszczel kopac jak przechodziles obok.

exkudłaty, Jak masz monitor panoramiczny do kompa to lykaj bez zastanowienia Xboxa i kabel vga. Masz normalne hd ready wtedy i jeszcze kolorystyka piekna:)

Co do Wii to ta konsola w ogole nie obsloguje HD wiec gry lepiej wygladaja na starych TV niz na LCD lub plazmach. Ewentualnie tez mozeez podlaczyc Wii do monitora

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie też na której Burnout Paradise wygląda lepiej.

Już wiem. Widziałęm BP na X0 w jakimś Saturnie - IMO na PS3 wygląda znacznie lepiej :)

zawsze byłem zatwardziałym blacharzem, ale zaczynam zmieniać powoli zdanie.

>>>Hehe - ja już to mam za sobą.

co do PS3 - fajnie wygląda ale dowiedziałem się od laski w typie Kelly Bundy odzianej w złoto-czarny służbowy strój "laski promującej sony", że nie jest kompatybilne w dół i część gier z PS2 może nie chodzić (a chciałbym pograć we wcześniejsze Burnouty, God of War, etc).

>>>Myślę że sprzętową kompatybilność (czyli to co było wczesniej) króraś z poprawek przywróci :)

chciałbym jeszcze tylko zapytać posiadaczy - czy jest sens kupowania Wii albo x-boxa 360 jeśli nie posiada się telewizora HD-ready lub Full HD tylko zwykły (hmm, analogowy??)

>>>Wii to bez najmniejszego zająknięcia można wziąść Co do X0 to nie wiem. PS3 w zasadzie tylko do HD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Po mojemu to trzeba podłączyć jakieś urządzenie przechwytujące obraz między konsolą, a telewizorem/monitorem, ja mam na przykład magnetowid (choć nie używam go do nagrywania gejmpleji, mijałoby się to z celem, z sygnału analogowego nadal miałbym analogowy, takie podłączenie wymuszone było przez brak wolnych gniazdek w telewizorze), ale można nagrywarkę DVD (hmm... może z HDD), albo po prostu PC...

Innych pomysłów nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdziłem, że podrzucę wam trochę materiału do dyskutowania, który napisałem na innym forum. Jakby co nie jestem żadnym fanbojem, a zwykłym graczem. Mam Xboxa 360(którego teraz sprzedać się staram), więc znam tą konsolę dobrze.

Post j3drz3ja

Mam ostateczne podsumowanie. PS3 vs Xbox360. I zwycięzcą jest PS3. Dlaczego? Oto plusy:

- blu-ray(już oficjalnie wygrał z HD DVD, Warner Bros skupiają się wyłącznie na BR)

- jeden z najważniejszych plusów dla mnie. Odtwarza najnormalniej w świecie iso dvd(nagrane przez nas), jak i obsługuje wszelkie kodeki (można oglądać anime) i robić własne kolekcje zdjęć (xbox nie potrafił tego, co naprawdę mnie wkurzało)

- możliwość wymiany dysku twardego na jaki się chce (2'5cala wielkość dowolna) nie trzeba czekać, aż Microsoft się zlituje i zniży cenę swoich dysków 20 gb

- ps3 zaczyna juz nadrabiac straty (w grach) nowe wersje sytemu naprawiaja stare błędy i można do niego podpiąć co się chce bluetooth (nie tylko headset firmy microsoft etc.) ps3 ładuje to co masz i to jest czaderskie

- w ut3 mozesz grac jak na pececie (myszka + klawiatura, prawdopodobnie coraz więcej tytułów będzie kserowało te możliwości, więc nawet granie w strategię stanie się możliwe! jej)

- pozatym na ps masz DARMOWE usługi online... (nie jak w xbox live)

- na ps3 można przeglądać strony internetowe

- jest CICHA

- dużo pierdółek (fajny bajer z przeglądaniem zdjęć, niezłe visualization w mp3 playerze [najnormalniej w świecie widzisz Ziemie... masz w tle ostry widoczek])

- można zainstalować system operacyjny linuks ("oficjalny" to yellow dog linux, ale inne też działają, jak jesteś naprawdę obeznany z linuksem to możesz nawet emulować windowsa xp na ps3, ostro co?)

- możesz wrzucić jaki chcesz kabel do telewizora (albo hdmi albo component) nie musisz kupować nowej wersji konsoli do telewizora który np. nie obsługuje wejścia component.

- gry z czasem (jak już zaczną sensownie programować na cell procesorze) już wiadomo będą wyglądać lepiej niż na xboxie.

- szczerze mówiąc mając router i linuksa w ps3 można nawet olać peceta (jeśli na nim nie grasz), bo wszystko co trzeba jest na linuksie, chyba że naprawdę nie możesz się obejść z jakimś programem (i nie ma do niego zamiennika na linuksie) i to jest boskie

- utworzenie Playstation Polska (Microsoft Game Studios jak srało nadal sra na Polskę)

Jak widać dużo plusów znalazłem prawda? Co prawda Xbox też ma ich trochę, ale jest ich ZDECYDOWANIE mniej niż na PS3 (główne plusy Xboxa to achievementy, większa biblioteka gier, lepszy pad i to w sumie wszystko)

Ostatecznym zwycięzcą jest PS3

Post Blazeya

Hmmm... myślę, że trochę się zagalopowałeś, Jędruś. Większość rzeczy, które wymieniłeś to pierdoły, które (dla mnie) nie mają większego znaczenia. Co mnie obchodzi zmienianie tapetek, kodeki itp., itd. jeśli konsola ma mi służyć głównie do GRANIA. Tak jest, podstawową funkcją konsoli jest zapewnianie rozrywki w postaci gier. A przyglądając się tytułom na ps3 naprawdę nie widzę tam na razie żadnego tytułu, dla którego kupiłbym tę konsolę, tzw. system-sellerów. I nie interesują mnie gry wydane w Japonii, tylko w Europie, lub ewentualnie Stanach. Na Xboxa 360 inna sprawa - Mass Effect czy Lost Oddysey to bardzo dobre tytuły, dostępne (póki co) wyłącznie na Iksa. No i nie wierzę że pod konsolę Microsoftu nie da się podłączyć klawiatury i myszy.

Z zalet które wymieniłeś, przemawia do mnie tylko możliwość wymiany twardziela na inny, o dowolnej pojemności i darmowa gra przez sieć.

Według mnie PS3 to konsola, która może za rok czy dwa faktycznie będzie dużo lepszym wyborem, a na razie, Xbox 360 ma przewagę. Przewagę lepszych gier.

Post Switego

No i nie wierzę że pod konsolę Microsoftu nie da się podłączyć klawiatury i myszy.

Da sie.

Ale co z tego jak i tak nie dzialaja? :)

NOOO oczywiscie mozna kupic specjalny adapter Microsoftu za, bagatela, 200 zl. Ale i wtedy konsola zapewnia ograniczony support jedynie w dashboardzie. Fajnie, nie? :)

Z zalet moge dopisac to, ze ta konsola jest kompatybilna ze wszystkimi sprzetami dzialajacymi przez usb/bluetooth/wifi/ethernet/karty pamieci wszelkiego rodzaju. (czyt.: mozna podlaczyc webcamy, sluchawki, mikrofon etc jakiej tylko firmy chcesz, kiedy Microsoft wypuszcza za nieludzkie pieniadze coraz to nowe padoklawiaturki, kamery, headsety etc. I ludzie to kupuja, bo X360 nie supportuje innego sprzetu niz wydany przez Microsoft - NAAJS)

Post j3drz3ja

Hmmm... myślę, że trochę się zagalopowałeś, Jędruś.

Nie. Pokazałem ci, co jest lepsze niż w Xboxie. I wszystko się zgadza. Koniec kropka. W przewagach Xboxa napisałem przewagę ilości gier i inne, które pewnie widzialeś. Napisałem, co ma PS, a czego nie ma Xbox i zresztą twoje Wii (w większości) też. Oczywiście, że konsola ma służyć do grania, ale co... to że może obsługiwać system operacyjny dzięki czemu możesz wywalić komputer uważasz za wadę? Tak samo jak odtwarzanie avików na telewizorze HD itd? Dla mnie raczej miłe jest to, że konsola ma więcej opcji niż insert disc and play.

Nawet jeśli dla ciebie nie ma żadnych ciekawych gier na PS3 to dla mnie są i to się liczy :). Już mam małą grupkę tytułów w które bym zagrał na PS3 (a jak uda mi się jeszcze zdobyć PS z kompatybilnością wsteczną to nie ma o czym mówić). Burnout Paradise, UT 3, Ninja Gaiden Sigma i za tymi tytułami Devil May Cry 4, NBA Homecourt. Zanim uzbieram kasę na to już dawno wyjdzie Star Wars Force Unleashed(kwiecień), Alone in the Dark 4 (czy 5 nie wiem już sam[wiosna]) i wiele innych.

Post Blazey

Myślałby kto, że właśnie z konsolą Microsoftu nie będzie kłopotów pod względem klawiatury i myszy w grach - a tu niespodzianka.

Co do Gier, które wymieniłeś, Jędrku, to prócz Ninja Gaiden Sigma, wszystkie są też dostępne na Xboksa, prawda? Więc po co kupować nowy sprzęt, jeśli już teraz mógłbyś w nie zagrać?

Co do bonusów - gdyby PS3 miał opcję robienia tostów, to też byś się cieszył? :P

Chodzi mi tylko o to, że DLA MNIE, oprócz tego, że konsola pozwala mi grać w dobre gry, cała reszta to "Fiździmiździ", jakby rzekł G. Nie mówię, że to źle, że ma tyle bonusowych opcje, ale słuchać muzyki, oglądać filmy itp. itd. mogę nawet na moim kilkuletnim kompie :)

A poza tym aviki na telewizorze HD i tak raczej nie będą wyglądać zbyt pięknie.

Co do Wii to nieco inna bajka, ale rozbija się o to samo: "fun to play", jest na to ciągle sporo gier w które z wielką przyjemnością zagram, a których nie ma i nie będzie na żadnej innej konsoli. I tyle. W sumie, jak się zgodzisz na zmianę tematu na "konsole wszelakie", to bardzo chętnie napiszę coś więcej, a póki co - swoje zdanie wyraziłem. Na razie, z dwóch "wielkich" konsol, wolałbym mieć Xboksa, ale podejrzewam, że z czasem (może za dwa lata) PS3 zdobędzie przewagę. Zwłaszcza kiedy wyjdzie na nią Yakuza 3, która to gra zapowiada się wybornie :)

Post j3drz3j

Co do Gier, które wymieniłeś, Jędrku, to prócz Ninja Gaiden Sigma, wszystkie są też dostępne na Xboksa, prawda? Więc po co kupować nowy sprzęt, jeśli już teraz mógłbyś w nie zagrać?

A poza tym aviki na telewizorze HD i tak raczej nie będą wyglądać zbyt pięknie.

Do pierwszego odpowiadam. Dlatego zmieniam konsolę bo za 2 lata Błażeju, gdy już wszyscy będą wiedzieli że Xbox jest słabszy to go nie kupią za kasę którą teraz chodzi (i tak słabo, bo aukcję mi musiał ubezpieczać Gustaf...) Jest wystarczająco dużo dobrych tytułów na PS3, że z moimi pieniążkami i tak jest ich więcej niż mógłbym kupić. Więc temat gier w ogóle odpada, bo nie narzekam. Inna sprawa, że właśnie konsola przestaje już być czymś tylko do grania. (Tylko twoje Wii odpowiada starej definicji tego słowa [od SNES do PS2])

Odpowiadam na drugie. No po prostu bez sensu... Widziałeś Elfen Lieda na telewizorze HD i co wyglądał brzydko? Przypomnę że to była rozdzielczość avika 640x480 lub mniejsza i był tylko dobrej jakości(170mb na odcinek). Sam się zdziwiłem że na telewizorze HD nie było to bardziej rozmazane (widocznie jakiś upscalling jest w PS3)... a są już takie aviki, które są w rozdzielczości od 1280x1024 do wyższej (z większą głębią palety kolorów itd.), zresztą czy twój stary komputer odpala filmiki HD z Gametrailers? Nie? No właśnie...

[ Dodano: 18 Luty 2008, 07:25 ]

Co do Gier, które wymieniłeś, Jędrku, to prócz Ninja Gaiden Sigma, wszystkie są też dostępne na Xboksa, prawda? Więc po co kupować nowy sprzęt, jeśli już teraz mógłbyś w nie zagrać?

UT też nie ma na Xboxie i jak będzie wyjdzie w okrojonej wersji to raz, a dwa to nie będzię obsługiwał klawiatury i myszki (a jak mam kupować coklwiek microsoftu to dziękuję). No i nie będzie mnie stać, by grać online w jakąkolwiek z gier, które wymieniłem wyżej, a gdzie sens grania w burnouta, ut w singlu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Jędruś głupoty piszesz... Ależ Ty głupoty piszesz... Zgłoszę moję poprawki do każdego z twoich plusów. Lecimy:

:arrow: X0 też ma napędy tej technologii, można je dokupić

:arrow: konsola jest do grania a nie do oglądania zdjęć, nie ma chyba nikogo kto odpali konsole i tv i będzie sie gapił na fotki.

:arrow: popieram

:arrow: co do gier się nie zgodzę, zanim się rozpędzi to już wyjdzie następny XBox, co do sprzetu się zgadzam

:arrow: IMO wygodniej gra się na padzie, gdzieś myszy do X0 widziałem, klawiatura jest IMO zbędna

:arrow: popieram

:arrow: ja osobiście wole słyszeć jak maszyna pracuje

:arrow: generalnie to pierdoły tu napisałeś, do mp3 jest sprzęt grający a wizualizacji nikt normalny nie ogląda

:arrow: PS3 z linuxem jest słabszy od kompa sprzed lat kilku

:arrow: wcześniej się sprawdza wejście i dopiero kupuje konsole, poza tym są przejściówki

:arrow: może i będą ale do tego czasu będzie nowy xbox

:arrow: gadasz pierdoły w tym miejscu. linux na PS3 wykorzystuje jeden rdzeń i ramu ma za mało. PS3 nie zastąpi kompa

:arrow: nie orientuje się w tym zbyt dobrze ale koncern MS ma swoją siedzibę w Polsce

IMO patrząc na JAKOŚĆ a nie ILOŚĆ plusów wygrywa X0

Potem jeszcze napisałeś, że kupujesz PS3 bo za 2 lata wszyscy uznają wyższość PS3 nad Xboxem(360). Za 2 lata będą nowsze wersje PS3 pozbawione części z licznych wad i będzie nowy Xbox... Z jakiej racji UT3 ma być okrojone dla X0? Skąd taki wniosek? A i MS ma najlepsze myszy na rynku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- jeden z najważniejszych plusów dla mnie. Odtwarza najnormalniej w świecie iso dvd(nagrane przez nas), jak i obsługuje wszelkie kodeki (można oglądać anime) i robić własne kolekcje zdjęć (xbox nie potrafił tego, co naprawdę mnie wkurzało)
Xbox 360 również kotku ;) Już dawno temu xbox odtwarza divx wiem bo sam wiele filmów w tym formacie na nim obejrzałem :D
- możliwość wymiany dysku twardego na jaki się chce (2'5cala wielkość dowolna) nie trzeba czekać, aż Microsoft się zlituje i zniży cenę swoich dysków 20 gb
A co ty chcesz zrzucać na ten dysk ? Do dem , filmików , filmików i mp 3 20 giga wystarcza spokojnie .
- ps3 zaczyna juz nadrabiac straty (w grach) nowe wersje sytemu naprawiaja stare błędy i można do niego podpiąć co się chce bluetooth (nie tylko headset firmy microsoft etc.) ps3 ładuje to co masz i to jest czaderskie
PS3 jest czaderskie . Padłem xDDD Więcej takich argumentó proszę .
- w ut3 mozesz grac jak na pececie (myszka + klawiatura, prawdopodobnie coraz więcej tytułów będzie kserowało te możliwości, więc nawet granie w strategię stanie się możliwe! jej)
Kupujesz XFPS i już smigasz na klawie i myszy na XO . Tylko po co ?
- pozatym na ps masz DARMOWE usługi online... (nie jak w xbox live)
Tutaj się nie wypowiem bo nie wiem akie możliwości mają obydwie usługi . Dla mnie 60 euro rocznie za LIVE to niedużo więc nie płaczę ;)
- na ps3 można przeglądać strony internetowe
Imo tylko fajny bajer . Wątpię żebyś wiele czasu spędził na surfowaniu na swoim PS 3 .
- jest CICHA
Xbox przy oglądaniu filmów jest dość cichy a przy graniu w gry już świszczy tylko co z tego skoro i tak zawsze zagłusza go muzyka/dźwięki z gry ? No chyba że lubisz grać bez głosu
- dużo pierdółek (fajny bajer z przeglądaniem zdjęć, niezłe visualization w mp3 playerze [najnormalniej w świecie widzisz Ziemie... masz w tle ostry widoczek])
Kupujesz konsole żęby grać czy żeby zajmować się "pierdołami" ?
- można zainstalować system operacyjny linuks ("oficjalny" to yellow dog linux, ale inne też działają, jak jesteś naprawdę obeznany z linuksem to możesz nawet emulować windowsa xp na ps3, ostro co?)
Jedno pytanie . Co ci to tak na prawdę daje ? Co zrobisz sobie z PS3 PC ?
- możesz wrzucić jaki chcesz kabel do telewizora (albo hdmi albo component) nie musisz kupować nowej wersji konsoli do telewizora który np. nie obsługuje wejścia component.
Nie no tu to dowaliłeś. Przecież jak kupujesz XO dostajesz kabelek component jednak jeśli twój tv takie złącza nie ma podłączasz ten kabel pod wejście compsit (zamiast 6 wtyczek wpinasz 3 ) Jeśl jednak twój TV nie ma composit wraz z XO dostajesz przejściówkę na euro więc spokojnie sobie podłączysz .
- gry z czasem (jak już zaczną sensownie programować na cell procesorze) już wiadomo będą wyglądać lepiej niż na xboxie.
Ile już to słyszymy ?
- szczerze mówiąc mając router i linuksa w ps3 można nawet olać peceta (jeśli na nim nie grasz), bo wszystko co trzeba jest na linuksie, chyba że naprawdę nie możesz się obejść z jakimś programem (i nie ma do niego zamiennika na linuksie) i to jest boskie
Słuchaj stary genialny jesteś . Kupujesz konsolę żby zrobić z niej PC :/ żal.pl .
- utworzenie Playstation Polska (Microsoft Game Studios jak srało nadal sra na Polskę)
Mamy polski oddział M$ . Na razie jedyne czego w Polsce nie ma to oficjalnego LIVE ( za co M$ najchętniej bym udusił :D)
Jak widać dużo plusów znalazłem prawda?
BArdzo wiele na siłę typu łądne wizualizacje czy inne bzdury :/
Co prawda Xbox też ma ich trochę, ale jest ich ZDECYDOWANIE mniej niż na PS3 (główne plusy Xboxa to achievementy, większa biblioteka gier, lepszy pad i to w sumie wszystko)
Kolego zapamiętaj sobie jedno . KONSOLE KUPUJE SIE DLA GIER !!! A tych XO na razie nie brakuje. Jeżeli ty kupujesz konsolę dla linux'a , odtwarzacza mp3/foto oraz przeglądania stron w necie to mogę ci tylko współczuć . W sumie twój post odebrałem trochę jak posta człowiek który chce kupić ps3 jednak nie jest pewien więc sam przed sobą ten wybór sobie uzasadnia .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...