Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stefan

Playstation 3, Xbox 360, Wii

Next-Geny  

510 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która konsolka rządzi?

    • Playstation 3
      298
    • Xbox 360
      181
    • Wii
      31


Polecane posty

jest kompatybilny z PS2 (a na to klasyków jest od groma).

Kompatybilny ( i to nie w 100%) jest tylko model z 60GB dyskiem ale ten model jest juz niemal calkowicie wyparty z rynku. Wiec ogolnie na dzien dzisiejszy PS3 wstecznie kompatybilne absolutnie nie jest.

4-5 to moim zdaniem co najmniej tyle można znaleźć godnych polecenia na polskim rynku (na rynkach zagranicznych jest ich znacznie więcej).

Jakie to rewelacje na PS3 nie dotarly do Polski? :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wybór jest prosty. Jeśli jesteś przeciętnym polskim zjadaczem chleba liczy się tylko X0. MivcroSoft ma najlepiej rozwiniętą kwaterę w Polsce co owocuję łatwym dostępem do wszystkich akcesoriów. Najlepsze gry wychodzą na X0, fajnie wygląda, ma najwygodniejszego pada, XBoxLive... Po prostu jest najlepszy i tyle :P Może nie ma innowacyjnego sterowania jak Wii ani wbudowanego Blu-Raya(można se dokupić, nie??) ale dla przeciętnego gracza wystarczy i zaawansowani też będą zadowoleni. Najlepszym rozwiązaniem jest to co zrobił Broxx czyli kupić i X0 i PS3 i PC... Ale skąd brać kasę na takie przyjemności... Pozostaje sprzedać duszę diabłu :devil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest kompatybilny z PS2 (a na to klasyków jest od groma).

Kompatybilny ( i to nie w 100%) jest tylko model z 60GB dyskiem ale ten model jest juz niemal calkowicie wyparty z rynku. Wiec ogolnie na dzien dzisiejszy PS3 wstecznie kompatybilne absolutnie nie jest.

>>> istnieje coś takiego jak emulator PS2 instalowany na PS3, który załatwia problem (a ja mam to szczęście, że mam wersję 60 GB)

fajnie wygląda, ma najwygodniejszego pada, XBoxLive

PS3 też fajnie wygląda (choć IMHO to jest najmniej istotne), mnie w łapie dużo lepiej leżą pady SONY, jasne co kto lubi, ale kształt i układ wywodzące się jeszcze w gruncie rzeczy z jedynki są bardzo ergonomiczne, no i SONY ma swojego store'a dostępnego również w Polsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydam parę tysięcy( ściślej do 2-3) żeby mieć maszynę uniwersalną do gier ale i pracy. Mocno wiąże z kompem przyszłość. Technikum informatyczne potem studia i jakiś biznes się rozkręci :D Dla mnie PC to platforma uniwersalna a gry to dla mnie już w sumie ciekawostka :P Chociaż moje ukochane SC i Lineage 2 wciąż siedzi na dysku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błeee jakieś fppy wysypały i tyle... Assasins Creed nie ma tego co miał PoP przy swej premierze, Heavently Sword tego co DMC, Motorstorm tego co Burnout, dla mnie to co było podczas PS2 jest narazie nie do pobicia, niech wrócą czasy w których tak często w grach nie strzelałem i się ścigałem, to może przyznam obecnej generacji, że dała radę- dla mnie to narazie wagon który strasznie długo się rozpędza i rozpędzić nie może...

mam X360, jednak ogromnie pdonieciłem się na pomysł zakupu NDSa- oby dodało mi to kopa ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aras dla mnie to najlepsza generacja ze wzgledu na te gry:

Bioshock

Mass Effect

Assassin's Creed

Metroid Prime: Corruption,

Call of Duty 4

DMC 4

Burnout: Paradise

Forza 2

Orange Box

GRAW 2

Uncharted

Ratchet

Darkness

Halo 3

Gears of war

W tak krotkim czasie dostalem 15 rewelacynych gier i drugie tyle przynajmniej bardzo dobrych. Jak dla mnie wypas.

A przeciez wiadomo ze za pare miesiecy dostane jeszcze MGS4 ktory mnie zmasakruje genialnym zwienczeniem mojej ukochanej serii ( ufam Kojimie ze tak bedzie) a poptem napewno zaserwuje nam cos Tema ICO!

Chlopaki z Naughty Dog machna nowego Jaka etc. Bedzie sie dzialo, cierpliwosci:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie co do MGS. Grałem tylko w pierwszą część(nie wiem czemu bo gra mi się piekielnie podobała) i mam pytanko odnośnie fabuły pozostałych. Z tego co pamiętam Metal Gear to był jakiś robot bojowy z rejli gunem (nie pamiętam pisowni :P), no i Solid Snake go chyba rozwalił w pierwszej części. Co on robi w pozostałych 2??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie co do MGS. Grałem tylko w pierwszą część(nie wiem czemu bo gra mi się piekielnie podobała) i mam pytanko odnośnie fabuły pozostałych. Z tego co pamiętam Metal Gear to był jakiś robot bojowy z rejli gunem (nie pamiętam pisowni :P), no i Solid Snake go chyba rozwalił w pierwszej części. Co on robi w pozostałych 2??

Dzizas Gofer zamilcz bluznierco :twisted: bierz sie za MGSa jeszcze raz jesli ci sie podobal a potem za MGS2 oraz czesc trzecia ale ta juz na Ps2:)

Ok, powiem Ci na szybko jak to jest. W dwojce Solid dziala w organizacji makjacej na celu sledzic i ujawniac wszelkie plany tworzenia nowych metal gearow ( MG to mechy mogace strzelac glowcami nuklearnymi na ogromne dystanse ) Po czesci pierwszej Rewolwer Ocelot spowodowal wyciek planow MG do globalnej sieci. Oczywiscie to tylko wstep ktory ma znaczenie tylko przez pierwsze kilka minut gry. Potem mamy jak to u Kojimy absolutnego fabularnego roller coastera. swiat staje na glowie co chwile, historia ma swoje drugie dno, ktore jest tylko przykrywka dla trzeciego dna a i ono to pikus w porownaniu z trzecim dnem... ktore zaraz okazuje sie tylko sludzeniem bo mamy dno czawrte itd. Ogolnie rewelacja! Jesli lubisz dobre, zakrecone i zaskakujace fabuly to powinienes poznac dokladnie ta serie.

Czesc trzecia to swoisty prequel. dzieje sie w pod koniec lat 60' mamy oczywiscie zimna wojne. Bohaterem jest Snake ale nie ten oczywiscie. Wcielamy sie w role genetycznego ojca Solid Snake'a czyli Big Bossa. BB to taki Lord Vader tej gry. Najpierw wielki bohater a potem wielki "zły" Zly nie tak calkiem ale to w koncu MGS i tu nic nie jest czarne lub biale. pamietam swego czasu na forum Outer heaven poswieconym serii MGS potrafilismy toczyc calo nocne dyskusje o bohaterach tej gry. Cos niesamowitego.

nadchodzacy MGS 4 wraca do Solid Snake'a i ma byc zwienczeniam serii rozwiazujacym wszystkie niewyjasnione watki. Kojima obecal nam zakonczenie " o ktorym mowic sie bedzie latami " :shock:

Nie mam powodow zeby mu nie wierzyc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Napisałes dużo a nic nowego się nie dowiedziałem. Pozostaje porzucić ukochane SC i mniej lubianego L2(generalnie wole SC ale rżnę w L2 dla dziewczyny :D) i poprowadzić Solida do zwycięstwa w bitwie o losy świata :D

P.S: Serie kocham, pierwsza gra na PSX jaką polubiłem (druga w jaką grałem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega nie mysli :( grał w jedną część a potem pisze że kocha całą serię, do teog ukończył ukochaną grę i za warszawską palmę nie wie o co w niej chodzi xD

Gofrze, nawołuje- skomplikuj się.

uczcie się dzieci języka, żeby wiedzieć w co gracie.

całkowite zbeszczeszczenie tej niesamowitej (bądź co bądź) serii

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj wszyscy wiemy że chodziło mi o grę a nie serię. Ja jako człowiek wielce rozkojarzony często strzelam takie gafy. Więc nie śmiejcie się tylko powiedzcie :P No ale jedynka genialna po prostu. Śmiało mogę powiedzieć że choć należała ona do pierwszej generacji konsolek SONY to przewyższa nawet niektóre z tej najnowszej :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto kupić PS3 i poczekać na wiele dobrych gier, które zaczynają już teraz wchodzić na rynek, ja wolałem xboxa 360 ale gdy usłyszałem o jego awariach i wielu problemach(głośność, rysowanie płyt), wolałem wydać pieniądze na ps3, znaczy w myślach wolałem bo kasy nie mam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fajne gry na PS3 trzeba jeszcze poczekać jakiś czas. Gdybym miał tak potocznie zwany "hajs" to bym brał tylko po to żeby zagrać w MGS4 i GT najnowsze. Co do tych wad X0 to chyba mowa o pierwszych wersjach konsoli jak przypuszczam.

A o Wii głucho...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pare pytanek w sprawie PS3. Otóż, jeśli chodzi o wersję 40Gb, to czy ona wystarczy mi jeśli będe tylko zapisywać stany gry?? Trudno mi dobrze sformułować pytanie, ale spróbuje. Skoro poprzednim konsolom wystarczały niewielkich rozmiarów karty pamięci, to czy gry na next geny potrzebują więcej miejsca, że są dyski o tak dużej pojemności ? Czy jest to też miejsce na inne rzeczy, np. gry pobrane z neta, itp ? W sprawie neta, czy jest on darmowy ? I jeśli chodzi o wsteczną kompatybilność, wersja 40 Gb, ma ją ? Nie miałem PS2 więc chce to nadrobić PS3 ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...