Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stefan

Playstation 3, Xbox 360, Wii

Next-Geny  

510 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która konsolka rządzi?

    • Playstation 3
      298
    • Xbox 360
      181
    • Wii
      31


Polecane posty

Eeee jeśli mój kumpel,fan PS twierdzi ,że PS3 jest słabe i nie ma żadnych wielkich gier na nią to raczej mi nie pasi ta konsola. W dodatku jedno GT 5 nie zmusi mnie do tej konsoli zaś Xbox będzie miał TDU2 itd. Bardziej mi odpowiadają tytuły Xboxa. Jest tańsze w dodatku - Xpremium z PGR4 za 1399 :)

PS3 nie jest slabe, ma naprawde porzadne gry (które w dużej części na PC nie wyjdą - vide chociazby Uncharted [cudo! :) ]), oblsuge blu-ray, bluetooth, odbiornik wi-fi, sixaxisa i funkcje remote (mozesz sobie puszczac multimedia i zdjecia z konta przez siec :) ).

A TDU2 bedzie i na Xa i na PS3 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie schowajcie argumenty do szuflady ,bo u mnie problem jest rozwiązany :lol: Starszy jak usłyszał o konsoli do TV to stwierdził ,że:

"jeszcze mi będziesz grał na tym telewizorze!?". A więc mój pomysł umarł w zarodku... :P

Może za parę lat jak stanieje ,a TV spowszednieje... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie rozwaliłeś RoZy ^_^

Starszy jest nie do ruszenia z tematem gier. Na swoim laptopie to czasami między pracą pogrywa w pasjansa najwyżej :P

Wiesz dla niego wizja ,że podpinam giercowanie pod jego świeżutki, wychuchany TV byłoby profanacją i aktem terroru. Nie jest w stanie myśleć o tym jak o sprzęcie "rodzinnym" (trochę mnie to bawi ,bo w chacie prócz mnie nikt by nie grał :twisted: ) Jak chciałem wytoczyć swoje argumenty to stwierdził:" ja już skończyłem dyskusję, nie ciągnij tego tematu..." :wink:

Eeee tam kompa mam więc nie narzekam. Wiadomo ,im więcej sprzętu do giercowania tym lepiej ale może jak TV będzie już "normalny",Xbox 360 stanieje to może wtedy przeprowadzę kontrofensywę. :)

P.s. Chociaż jak patrzę na te 42 cale i wyświetlanie przez nie wiadomości to trochę myślę jakby to było pykając w TDU lub Forzę 2... Ech

8) Czas pokaże...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.s. Chociaż jak patrzę na te 42 cale i wyświetlanie przez nie wiadomości to trochę myślę jakby to było pykając w TDU lub Forzę 2... Ech

8) Czas pokaże...

A nie mozesz odlozyc d skarpety i sam sobie kupic X0 (nawet uzywanego) i podalaczac do TV kiedy nikt nic nie oglada?

BTW: Nie kumam PO CO twoj ojciec kupil HDTV skoro nie pod konsole lub odtwarzacz BR? Czyli np PS3??? No nie mow mi ze kupil HDeka 42 cale do ogladania TV w SD :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie trochę odbiegające od tematu: opłaca się jeszcze kupić Playa 2?
jasne play 2 + crt (któy kosztuje teraz grosze) w pokoju = lot of fun ;)

Adie13 hłehłe miękki jesteś . Po prostu kup i konsole i koniec przecież tato ci ja przez okno nie wywali .

PS3 nie jest slabe
borxx chyba masz jakiegoś magicznego xboxa 360 bo mój z każdym kolejnym dniem sprawia że coraz bardziej mam ochote go rozwalic młotem i kupić ps3 . Dlatego ps3 nie jest słabe ;)

Jak można było wypuścić na rynek tak słabo wykonaną konsolę? Choć słabo wykonaną to za małe słowo ( ja nie przeklinam ;) . )

No bo jak nazwać konsole która wyje jak odkurzacz , grzeje się jak piec a na dodatek po raz 2 porysowała mi grę ??? (nie ruszałem nią) . Normalnie żal.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: borxx

Starszy kupił TV ,bo w starym popsuł się kineskop. Tylko dlatego. :wink:

Ja z konsolki nie zrezygnuje :P W święta może wpadnie trochę kasy to się pomyśli na własną rękę. Powiedzcie mi jeszcze czy zapowiadają się jakieś obniżki w cenach na święta lub po? Czy warto kupować gołego Xboxa i doposażać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto kupować gołego Xboxa i doposażać?
jaśniej proszę .W co niby doposażać ??

Po tym co zafundował mi mój "kochany" to raczej nie radzę ci xbox'a kupować :wink: .

Powiedzcie mi jeszcze czy zapowiadają się jakieś obniżki w cenach na święta lub po?
nic mi o tym nie wiadomo . Obiło mi się tylko o uszy że jakieś pack'i mają być ale co jak gdzie to ja nie wiem :scratch:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STERN-odstraszasz zupełnie niepotrzebnie od zakupu X360. Owszem,jakiś odsetek konsol jest wadliwy,ale naprawdę psucie się X-ów to temat przesadzony, ja mam mojego od paru miechów i żadnych problemów nie miałem. To, że tobie się psuje,nie znaczy,że wszystkim. Poza tym wciąż PS3 przegrywa pod względem ilości atrakcyjnych tytułów. Możecie sobie pomarzyć,że to się zmieni z czasem..ale nie ma do tego 100% pewności.

Po pierwsze-jak kupować to X-a to wyprodukowanego nie wcześniej niż w listopadzie 2006 roku (ja mam z października...),ponoć pierwsze modele były bardzo wadliwe.

Po drugie-dbać o nigo,ale bez przesady. Najważniejsze jest to,żeby stał w odpowiednim miejscu,na odpowiednim podłożu :)

Moim zdaniem naprawdę na dzień dzisiejszy nie opłaca się kupowac innej konsoli niż X360. Sytuacja PS3 jest taka sobie. Neutralnym wyjsciem jest poczekac i zobaczyc jak sie sprawy potoczą..ale szkoda życia.

I wcalę nie mówię,że X jest idealny. Płatne Live doprowadzic moze do szału,w PS3 masz bezpłatny dostęp do grania online. Od ciebie zależy wybór...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jojek dobrze prawi a Stern niepotrzebnie sieje zamet i tyle. Po pierwsze jak ktos kupuje teraz X0 to kupuje juz nowe modele z nowym napedem i poprawionym chlodzeniem oraz z dodanym gniazdem hdmi. X0 mial i ma swoje wady ale konsole kupuje sie dla gier a pod tym wzgledem x0 rzadzi i tyle. Wielka biblioteka swietnych gier i duzo konkretnych zapowiedzi na przyszly rok.

PS3 jak narazie to:

- porty z X0 wygladajace i dzialajace w wiekszosci slabiej niz na X0

- 3 konkretne exclusive titles ( Ratchet, Uncharted, HS ) gdzie HS wcale jakims wielkim wypasem nie jest.

I wcale nie bedzie lepiej bo 3rd party developers maja problemy z programowaniem przekombinowanej struktury sprzetowej PS3 a sony jak narazie ponoc wcale nie pomaga.

Pomagaja za to "swoim" developerom co zaowocowalo TRZEMA konkretnymi grami w ponad rok po premierze konsoli.

Łał brawo!!! tak ludzie nie kupujcie X0, kupujcie Wait Station 3!!!

Po co macie grac w Dead Rising, Bioshocka, Gearsy, Orange Boxa, Ace Combata, Naruto, Mass Effect, Blue Dragona, Forze, PGRa, Eternal Sonate, Halo3, Perfect Darka, Condemned, Crackdowna i wieeeeele innych lepiej kupic PS3 i czekac na platne demo Gran Turismo :lol:

Nie twierdze ze nie warto kupowac PS3, twierdze ze na dzien dzisiejszy warto miec OBA next geny a samego PS3 jak dla mnie... nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem,jakiś odsetek konsol jest wadliwy,ale naprawdę psucie się X-ów to temat przesadzony,
dziwne że mój padł po 2 miesiącach. Miałem pecha ?
To, że tobie się psuje,nie znaczy,że wszystkim
owszem . Po prostu napisałem ci się dzieje z moim . Z resztą wszyscy moi kumple mają X'a i na razie tylko jednemu jeszcze nie padł .TA konsola tak czy siak choć raz do serwisu powędruje . Tylko kwestia czasu kiedy po 2 miesiącach czy 2 latach .
Po drugie-dbać o nigo,ale bez przesady. Najważniejsze jest to,żeby stał w odpowiednim miejscu,na odpowiednim podłożu
potwierdzam . Najlepiej na podłodze z dużą ilością przestrzeni wokół .NIGDY NA DYWANIE aha i raczej lepiej żeby stał pionowo . Przynajmniej u mnie wtedy napęd tak nie skrzypił .
Jojek dobrze prawi a Stern niepotrzebnie sieje zamet i tyle.
nie sieję zamętu tylko do szału doprowadza mnie fakt że sprzęt za 400euro zjeb#$ się po 2 miesiącach przy okazji nieszcząc 2 gry . Fajnie nie? M$ szukał oszczędności nie tam gdzie trzeba i wyszło : głośne grzejące się pudło o mizernej jakości wykonania . Widział ktoś z was pastę termoprzewodzącą z xbox'a ? Zal.pl dla mnie cena mogłaby być wyższa ale żeby produkt był dopracowany a nie typowy 'made in china"

POdsumowując Xbox 360 ma genialne gry które dają na prawdę dużo zabawy . Jedyne co szwankuje co jakość . Na szczęście jest długa gwarancja więc Jakoś to przeżyć można .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tak osobiscie jestem ciekaw, czy RZECZYWISCIE jest taka akcja z X-pudlami ze co trzecie z nich pada ? :D No bo tak wynikalo z jakiegos tam badania firmy co je naprawia. Niedawno gdzies je wlasnie widzialem. No i ja jestem ciekaw czy to naprawde prawda ze takie badziewia to sa (pod wzgledem usterek) ?? Bo juz nawet mam 1k zl akurat na ten nowy zestaw Arcade z X'em za 999zl, tylko nie wiem czy warto jak sie potem bede ***** (powiedzmy ze denerwowac) z tym sprzetem ? :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo tylko niedoróbek to warto kupić xbox'a 360 dla Bioshock'a , GoW , PGR 4 i jeszcze paru innych . Mi się trafiła zjeb&ana konsola ale mimo to nie żałuje .

Na pewno nie warto kupować arcade no chyba że nie będziesz podłączał do netu (ciekawe co se ściągniesz na te 256mb) a kable ci nie przeszkadzają

czy RZECZYWISCIE jest taka akcja z X-pudlami ze co trzecie z nich pada
nie wiem czy co 3 ale pada ich dużo . Głównie z racji RRoD ale wysyłasz do microsoftu a za 21dni masz nowiuśkiego xboxsika w domku więc looz

Patrz kilka postów wcześniej na moje podsumowanie . Konsola jest niedorobiona ale mimo wszystko warto bo gry ma bardzo fajne .Pzdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam

Konsola ma czasem małe problemy ale mimo wszystko warto bo gry ma bardzo fajne .Pzdr

PS: Jutro przyjeżdża do mnie kurier tralala . Mam nadzieje że dostanę nową konsolę ;) . Data produkcji mojej to wakacje 2006 czyli shit :/ . marzy mi się zeby mi zamontowali napęd BenQ :roll: bo samsung jest średni

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejaho! Ostatnimi czasy zaplanowałem sobie kupno 360-tki na grudzień/święta. Pytać czy się opłaca to nie muszę, wystarczy mi garść informacji z pisma o konsolach. Tylko że mam dylemat, czy jest sens pchać kasę w premium/elite czy wystarczy mi arcade? Stwierdzam że dysk mi nie potrzebny gdyż sprzęt nie będzie podłączony do internetu. Jest jeszcze jakieś zastosowanie dysku wyłączając internet? I jeszcze jedno, prosił bym o doradzenie mi jakiegoś taniego i dobrego telewizora do owego sprzętu. Wybrał bym coś, ale że na telewizorach się kompletnie nie znam to nie chce ryzykować. Ogólnie TV max do 1.500zł. I nie koniecznie to musi być kobyła, ponieważ głównie będę grał sam. :) I przy okazji, na co obecnie najbardziej czekacie z gier na 360-tke? Pytam się, ponieważ nie jestem pewien co do obecnych premier :oops:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie da sie np podlaczyc monitora lcd do X-360 ? Moze sa jakies przejsciowki na DVI, to by taniej i praktycznie wyszlo. Mozna by sobie postawic X-Boxa kolo biurka i podlaczyc ten sam monitor co do kompa. No ale nie wiem. Jak myslicie ? :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejaho! Ostatnimi czasy zaplanowałem sobie kupno 360-tki na grudzień/święta. Pytać czy się opłaca to nie muszę, wystarczy mi garść informacji z pisma o konsolach. Tylko że mam dylemat, czy jest sens pchać kasę w premium/elite czy wystarczy mi arcade? Stwierdzam że dysk mi nie potrzebny gdyż sprzęt nie będzie podłączony do internetu.

Szczerze? Nie kupuj X0 z takim nastawieniem. Nie podlaczajac sie do Live'a tracisz naprawde wiele i nie mam tu na mysli tylko grania online. Gamer Tag, powoli rosnaca reputacja, zapelniajaca sie friend lista, znajomi z calego swiata ktorzy zapraszaja cie do gier gdy tylko pojawisz sie online, itp itd. Ze juz o demach czy XLA nie wspomne. Naprawde Live to podstawa w tej konsoli i przemysl jeszcze dokladnie swoj pomysl z olaniem netu.

A co do wyboru modelu to lykaj PREMIUMA!

A nie da sie np podlaczyc monitora lcd do X-360 ? Moze sa jakies przejsciowki na DVI, to by taniej i praktycznie wyszlo. Mozna by sobie postawic X-Boxa kolo biurka i podlaczyc ten sam monitor co do kompa. No ale nie wiem. Jak myslicie ?

Odp masz wyzej. oczywiscie ze sie da a nawet jakosc obrazu bedzie lepsza niz na nie jednym HDTV. wazne by moniek byl panoramiczny. Mimo wszystko nalezy jednak pamietac ze to nie do konac to samo co 37-42 cale i wygodne wyrko:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Nie kupuj X0 z takim nastawieniem. Nie podlaczajac sie do Live'a tracisz naprawde wiele i nie mam tu na mysli tylko grania online. Gamer Tag, powoli rosnaca reputacja, zapelniajaca sie friend lista, znajomi z calego swiata ktorzy zapraszaja cie do gier gdy tylko pojawisz sie online, itp itd. Ze juz o demach czy XLA nie wspomne. Naprawde Live to podstawa w tej konsoli i przemysl jeszcze dokladnie swoj pomysl z olaniem netu.

Chętnie bym podpiął X'a do netu, tylko że problemem jest to że jest on zbyt wolny. Wręcz bardzo wolny. To tylko łącze satelitarne (odbiór) z GPRS'em (wysyłanie). Więc, chociaż nie wiem jakbym chciał to granie online mi odpada, ale gdyby coś się w tej materii zmieniło, to zawsze można dokupić dysk :)

A co do wyboru modelu to lykaj PREMIUMA!

A szczerze mówiąc, jest jakaś różnica pomiędzy Premium a Arcade? Bo Premium ma dysk, a arcade tylko kartę pamięci i chyba więcej różnic nie ma...

Za 1.500 nie kupisz zadnego TV HDReady ktory oplacaloby sie w ogole podlaczyc do X0. Za 1500 zeta kupisz za to swietny monitor panoramiczny 19- 22 cali ktory po podlaczeniu do konsoli kablem VGA da Ci jakosc obrazu lepsza niz nie jeden TV za ok 3 tysiaki.

Model godny polecia? ASUS VW192s Cena ok 700 zeta:)

O, bardzo chętnie. Ale wolał bym coś z 22" albo chociaż 21".

Najwazniejsze premiery sezonu jesien/zima juz byly. Najwazniejsze must have'y tego okresu to:

Bioshock

PGR4

Halo 3

Orange Box

Assassin's Creed

Call of Duty 4

Mass Effect

Guitar Hero 3

Rock band

I lista rezerwowa na swieta:

Eternal Sonata

Ace Combat 6

Naruto: Rise of a Ninja

Kane & Lynch

Jak widac jest w co grac a jesli ktos ma jeszcze zaleglosci w postaci wczesniejszych gier na X0 to juz w ogole masakra

Halo 3 <- Słyszałem że nie ma tutaj co podchodzić bez Live'a, bo ponoć single jest strasznie słaby... Bądź nawet go nie ma

:shock:

Guitar Hero 3 <- Tutaj z kolei nie ma co podchodzić bez gitary. A koszt gry z gitarą to około 350 zł. Więc tyle co gitara akustyczna, mając wybór skusił bym się na prawdziwą :)

Podsumowując: Gry po singlu to też dobra rzecz. Mass Efect czy PGR4 to właściwie must have'y które miażdżą :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dysk sam jest drogi. Arcade ma jeszcze plytke z 5 grami z Xbox Live arcade. Ja mimow szystko wzialbym na Twoim miejscu w MM zestaw premium+ PGR4 za 1399.

Halo 3 ma singiel [beeep]isty:) Kampania jest naprawde mega dynamiczna, widowiskowa i gruwalna.

W Mass Effect gram wlasnie teraz. Skonczylem Assassina i zabralem sie za ME. Malo moge narazie powiedziec o grze po za tym ze nowy system dialogow to strzal w 10! Po za tym filmowosc i grafa rozbia konkretne wrazenie :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dysk sam jest drogi.

Przed chwilą znalazłem na allegro dysk 120 Gb za 389zł, więc nie tak strasznie drogo.

Swoją drogą, jestem ciekaw jak wygląda Kane & Lynch :) Z recenzji w piśmie o konsolach twierdzą że grafika stoi na bardzo wysokim poziomie, choć opinia ludzi którzy grali w to na 4X" telewizorze z Full HD jakoś nie wydaje mi się zbyt rzeczywista. Mało kogo stać na taki telewizor i mało kto go ma, więc dlaczego by nie mogli podpiąć na chwilę do takiego właśnie monitora i wtedy wydać, np. dwa werdykty? Troszeczkę to drażni, ale cóż ja mogę... :) I właśnie moim osobistym faworytem z tej listy co podałeś broxx, jest właśnie Mass Effect. Głównie dla tej gry zamierzam kupić X0, a reszta to tylko dodatki :wink: Właśnie, mógłbyś przybliżyć troszkę ten nowy system dialogów? Pytam, bo właściwie nic o nim nie wiem, a recenzja mnie ominęła :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...