Skocz do zawartości

Warcraft (seria)


Gość kabura

Polecane posty

eheh dokladnie "co ja bede sie meczył przy fabule nirch inni zrobia ja przejde i jest ok..." ale ja to sie juz zabrałem za robote ale... po 2 dniach nic z tego nie wyszło (widocznie nie mam weny :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam chciałem zrobić w Starcrafcie kampanie do Władcy Pierścieni. Frodo byłby zerglingiem, aragorn marinesem, gandalf templarem... ekhm, no nic, chyba dobrze, że projekt upadł. :mrgreen:

Ja taki jestem w edytorach - słomiany ogień, a potem mi się odechciewa. To nie dla mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA robiłem kiedyś kampanie do SC normalnie full wypas 36 misi (po 12 na ażdą ze stron) ciekawa fabuła... nazywała się Blade of Armageddon...

Ale twardy padł i owoc 3 miesięcznej pracy diabli wzieli :(

Już nigdy jej nieodtworzyłem nie miałem już do tego sserca......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA robiłem kiedyś kampanie do SC normalnie full wypas 36 misi (po 12 na ażdą ze stron) ciekawa fabuła... nazywała się Blade of Armageddon...

Ale twardy padł i owoc 3 miesięcznej pracy diabli wzieli :(

Już nigdy jej nieodtworzyłem nie miałem już do tego sserca......

Jejku, to sie nazywa pech.

I tak to dobrze przyzyles, niektorzy do teraz by sie z depresji nie wyleczyli... Gratulacje! :D

Wiecej takich ludzi, precz z materialistami (sama siebie przeganiam :wink:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczołęm myśleś nad fabułą kampani do war 3..... wiecie mnóstwo nowych jednostek :D

(olbrzymy uruki hobbici noldorowie :D )

tylko nie przelazłem jeszcze całego war 3 to jeszzce człkiem fabuły nie mogę stworzyc.........

a zze zdobyćiem Frozena może być klopot.......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee WarCrafta III przeszedłem 2 razy w tym 1 kompletnie bez kodów... a co do frozen throne ja JUZ MAM problem ze zdobyciem :(((( noo aloe mysle ze we wrzesniu spełni sie moje marzenie (:P:D) o zagraniu w Frozen Throne... :D:D

P.S: hehe jakby mi sie owoc 3 miesiecznej przcy zechlał to bym normalnie ro********** w h** kompa normalnie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feanor, wyślij mi wszystkie kampanie do SC jakie sam zrobiłeś, a ja w nie zagram i w zamian konstruktywnie skrytykuję :D

PS Jakby mu wsadzić w łapy edytor jednostek do SC (gdyby coś takiego istniało), to przerobiłby hydraliska na deathclawa.>>> I nie mów, że nie mam racji :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że ja strasznie lubie wprost uwielbiam robić nowe jednostki do gier....... jednak nie jest to łatwe...... taką jednoste trzeba pare godzin (dni!) szlifować aby nie byla zbyt moca ani słaba słowem równo wyważona.... i miałą sens.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją najpotężniejszą jednostką jaką zrobiłem jest Dwugłowy smok...... przerobiona himara.... 2 razy większa ma ze 7500 życia i atakiem obiera śrenio 100hp...... a że obszar ataku nie jest mały :D oraz że sama jego obecność na polu walki wyzwala ciepło że jednostki w promienu 50 metroof od niego otrzymują obrażenia :D ma taki fajny czerwony kolor......

Kurka znowu nie rosszyfrował faktycznie 1 moją jednostą był Feanor :D i jego Noldor Honor Guards :D ( power armor rulez .... mam zamiar zrobić ludziki w power armor do Warcratf :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hulka nima spry.......

ale ze spidim mogłby byś problem :D może kiedyś zrobie Smugglera :D

Wiekliego potężniego strasznego WIEŚNIAKA :D (bez obrazy Smg :>)

A ludziki z bractwa stali można zrobić bardzo łątwo :D bierzemy golema modyfikujemy kolory, rodzaj ataku i wielkość oraz oddzywki :D i mamy coś AP podobnego co gada jak powiedzmy kawależysta i strzela z czegoś co robi Bum....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe juz załapałes a wiec nie pozostaje mi nic innego powiedziec oprocz: Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm... :D powinnna to być hmmmmm gigantyczna zaba hmmmmmmm obrazenia Chaos conajmniej 170-270 hmmm regeneracja enegii bez zadnych bunusow 100pktsek hmm..... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...