Skocz do zawartości
Gość kabura

Warcraft (seria)

Polecane posty

Jaka jest wasza ulubiona rasa

w Kampanii - mroczne elfy, jakoś dla mnie były najbardziej wymagającą rasą , poza tym drzewa bojwe uruk-H... tfu, znaczy Starożytni Obrońcy, których da się przemieszczać wymiatali (jak zresztą wszystkie elfie budowle) :) No i fabuła, z Łowcą Demonów szczególnie (sry, nie pamiętam jak on się zwał)

A tak prywatnie to chyba nieumarłymi, jakoś najdłużej nimi przegrywam ;) Ale że w rozgrywke sieciową grałem kilka razy tylko i klęski moje wielkimi były to nie wiem za bardzo tak naprawde ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest wasza ulubiona rasa :?:

Moją ulubioną byli ludzie (jak w każdej cRPG albo RTS zresztą :D ). Potem orkowie, nieumarli a na samym końcu elfy. Jakoś nigdy nie lubiłem grać elfami, ni ma to jak duży i ciężki młot a nie jakaś tam magia :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieumarli to rasa najlepiej wybalansowana jeśli chodzi o jednostki no i ma bardzo wiele wspólnego z Zergami ze StarCrafta co powoduje iż od razu przypadli mi do gustu. :) Aczkolwiek nocne elfy, rasa na tyle orginalna że jesteśmy zmuszeni trochę dłużej pokombinować nad nią niż innymi. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją ulubioną rasą byli nieumarli. Grało się nimi dość przyjemnie i nie miałem jakiś problemów z ich kampanią. Najmilej wspominam misje kiedy wysyłalem do bitwy duże ilości "mięsa" nieumarłych a oni niszczyli wszystko po drodze ;). Poza nimi dobrze sięgrało ludźmi a i Orkowie nie byli źli i właściwie mogę postawić te trzy rasy na pierwszym miejscu. Najmniej polubiłem Nocnych Elfów, bo to jakoś nie moje klimaty. Każda rasa znajdzie swojego fana a mi najbardziej odpowiadali Nieumarli, Orkowie i Ludzie (wspólnie na pierwszym miejscu :)) a Nocni mnie nie przekonali. Tyle :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że elfy. Grało mi się nimi zdecydowanie najlepiej. Mieli najfajniej pomyślane wieżyczki - Prastarych Obrońców. Poza tym moją ulubioną jednostkę - Druidów Szponów (tych, co się w niedźwiedzie zamieniali). CAłósci dopełnia prosty system leczenia - wystarczy podejżś do studni i życie jest zregenerowane. Drugie miejsce zajmują na równi orkowie i ludzie. Najgorzej grało mi się nieumarłymi. Dlaczego? Bo tak :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiona rasa, jeżeli chodzi o mój gust: Nieumarli :wink:

Fajnie wyglądają, niezłe odgłosy i mechanikę gry

Ulubiona rasa, jeżeli chodzi o kompanię: Nocne Elfy

Taka najbardziej mistyczna z kompani, zwłaszcza w dodatku

Ulubiona rasa do multi: Orkowie

Wiadomo :wink: brutalna siła i łatwizna w prowadzeniu :D

Ulubiona z rasa z tych które nie mają swojej kompanii(ale np. grało się nimi epizodycznie, albo po prostu żyją w tamtym świecie): Krwawe Elfy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ulubiona rasa:Orkowie

Każdą rasa mi dobrze idzie, ale jednak orkowie najbardziem mi przypadli do gustu.

Ulubiona z rasa z tych które nie mają swojej kompanii(ale np. grało się nimi epizodycznie, albo po prostu żyją w tamtym świecie): Krwawe Elfy

Nie martw się,w Warcrafcie 4(kieeedy to beeędzie...) są duże szanse że Krwawe Elfy będą osobną rasą :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się,w Warcrafcie 4(kieeedy to beeędzie...) są duże szanse że Krwawe Elfy będą osobną rasą :wink:

Ojjjjojjjojj tylko kiedy będzie ten Warcraft IV :?:

Bo wiadomo, że Blizz nie poda co teraz robi(Wyjątek- wow i jego coroczne < :evil: > dodatki)

Ciekawe co oni teraz tam kombinują :wink: .....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się,w Warcrafcie 4(kieeedy to beeędzie...) są duże szanse że Krwawe Elfy będą osobną rasą :wink:

Ojjjjojjjojj tylko kiedy będzie ten Warcraft IV :?:

Bo wiadomo, że Blizz nie poda co teraz robi(Wyjątek- wow i jego coroczne < :evil: > dodatki)

Ciekawe co oni teraz tam kombinują :wink: .....

CormaC pisał w niusach na głównej stronie CDActiona, o zakupie przez Blizz technologi Havoc 4, oczywiście nie znaczy to, że chłopaki teraz pracują nad jakimś FPSem. Bo havoca już widzieliśmy w Comapny of Heroes, czy wielu innych RTSach...

Ja bym wątpił w wydanie przez Blizzarda teraz gry w świecie WarCrafta - temat bardzo wyeskpalotwany... Konkurecnja wśród Hack'n'Slash'ów również jest bardzo mocna więc ja bym stał przy tym projekcie StarCraft Ghost który niby miał być i go nie ma, a jak nie SC:G to zupelnie nowy tytuł w tym świecie. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądze o Warcraft 3? Świetna gierka! Szczerze powiem,że ani razu mnie nie nudziła. Poświęciłem trochę czasu na jej przejście,lecz nie żałuje tego:) Po jej zakończeniu zająłem się edytowaniem map,a żeby na nich było ciekawie,to wciskałem w nie jak najwięcej wojowników:) Gra wybitna!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popieram mi też się nigdy nie nudziła, wręcz byłem maniakiem tej gry

nie odstępowałem kompa od rana do nocy. Można by nawet powiedzieć że ta gra nawet w pewnym sensie uzależnia :shock: :shock: :shock: .Ale naszczęście oderwałęm się od tej gry :):) izaczełem grać w Lineage II.ALe warcraft 3 jest perełką blizzarda i zasługuje na to. POZDRO

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Precz z piractwem!Kupiłem jakiś czas temu W3 Frozen Throne.Nie miałem wtedy jeszcze neta, więc przeszedłme sobie kampanię single player i pograłem w potyczke. Świetna gra, doskonala kampania itp.itd. Pewnego dnia, gdy już maiłem Nartostrade TP, postanowiłem znów zainstalować W3 z zamiarem próby zagrania przez internet. I co???Nic!Bo ktoś już sobie gra na moim serialu i nie mogę wejść, bo ktoś inny już go używa...I gdzie tu sprawiedliwość??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Blizza. Najpierw prześlij mail'a z opisem swojego problemu. Później zapewne poproszą o Key + zdjęcie pudełka + zdjęcie instrukcji + zdjęcie paragonu (lub innego dowodu zakupu), ew. fotkę Key'a. Kiedy prześlesz im te niepodważalne dowody sprawa powinna zostać załatwiona 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całą pewnością pożyczyłeś WarCrafta koledze, a że cd-key jest na pudełku to i mógł go sobie zarejestrować na swoje konto.

U Blizza. Najpierw prześlij mail'a z opisem swojego problemu. Później zapewne poproszą o Key + zdjęcie pudełka + zdjęcie instrukcji + zdjęcie paragonu (lub innego dowodu zakupu)

To nie jest dużo - w Steam'ie prócz tego wymagają jeszcze dopłaty 10$

Są jeszcze dwa sposoby gry w WarCrafta 3 na BattleNet.cie:

:arrow: wchodzisz na servery NetCraft, gdzie zbierają się panowie z kopiami zapasowymi

:arrow: Zgadujesz się z jakimś innym graczem WC3 i korzystacie we dwóch z jednego cd-keya. :)

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjjjojjjojj tylko kiedy będzie ten Warcraft IV :?:

Bo wiadomo, że Blizz nie poda co teraz robi(Wyjątek- wow i jego coroczne < :evil: > dodatki)

Ciekawe co oni teraz tam kombinują :wink: .....

Na Warcrafta 4 musimy raczej baaardzo długo czekać, bo pierwszeństwo przed nim ma Diablo 3(w końcu trzy warcrafty już były,do tego jeszcze WoW, a więc z robieniem kolejnej gry w świecie Warcrafta sobie twórcy na razie podarują), albo <tamtadadam!> Starcraft 2 :)

Chociarz raczejbym stawiał na kolejnego Diabolka :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że kontynuacja Warcrafta jako RTS-a jest narazie niemożliwa, gdyż fabuła jest cały czas kontynuowana w updatach do WoW-a. Wydaje mi się, że Blizz zamierza zrezygnować z Warcrafta jako z RTS-a a za sztandarowy produkt z tego gantunku wziąć sobie StarCrafta. Jako kolejną grę obstawiam Diablo 3... a puźniej SC2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się w koncu pokonać Illidana w tej walce o Lodowy Tron, zajeło mi to godzinę i pietnaście minut. Po prostu nie było łatwo ale w końcu po 3 dniach przymierzania się udało zwycięzyć z ów szarańczą. Natomiast teraz już pozostają orkowie 2 i 3 akt, bo pierwszy szybciutko przeszedłem i musze powiedzieć, że było to dla mnie miłe zaskoczenie iż podjęto w nim taką konwencje cRPG... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wywiadach z ludźmi z Blizza można wyszukać jedynie info, iż chcą zająć się kolejnym MMO w jednym z dwóch pozostałych uniwersów (Diablo lub Starcraft) 8)

Phi, a w jakich to wywiadach? Możesz podać namiary bo nie chce mi się wierzyć w takie cóś. Bo Blizz nigdy nie zdradza tak o nad czym teraz pracują...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że kontynuacja Warcrafta jako RTS-a jest narazie niemożliwa, gdyż fabuła jest cały czas kontynuowana w updatach do WoW-a. Wydaje mi się, że Blizz zamierza zrezygnować z Warcrafta jako z RTS-a

Pan chyba upadł na głowę, jak mi się zdaje.W WoWie zdarzenia nie wpływają tak znacząco na świat Warcrafta-ot wciąż mamy tą samą sytuację-Arthas walczy z Sylvanas o Loarderon,Orkowie buszują w Kalimdorze, a ludzie i ich kumple siedzą u siebie.To że krwawe elfy dołączą do hordy a draenei do przymierza równie dobrze da się zobrazować w Warcrafcie 4.

Co nie zmienia faktu,że najprędzej zobaczymy Diablo 3 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już to World of Diablo. Pomyśl jak spec od marketingu. Po co robić kultowe Diablo 3, kontynuacje hitu, skoro mozna zrobić kultowe i dochodowe World of Diablo. Przeniesienie uniwersum Diablo bedzie proste, zrobią grę taką jak wow, i kolejne miliardy polecą do kieszonki. Więc nie mamy co liczyć na Diablo 3 single player.

A raczej nie zrobią Warcrafta 4 jako RTSa, bo jakiś czas temu ktoś z Blizzarda wypowiedział się że swoje gry będą kontynuować najprawdopodobniej jako MMORPGi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że kontynuacja Warcrafta jako RTS-a jest narazie niemożliwa, gdyż fabuła jest cały czas kontynuowana w updatach do WoW-a. Wydaje mi się, że Blizz zamierza zrezygnować z Warcrafta jako z RTS-a

Pan chyba upadł na głowę, jak mi się zdaje.W WoWie zdarzenia nie wpływają tak znacząco na świat Warcrafta-ot wciąż mamy tą samą sytuację-Arthas walczy z Sylvanas o Loarderon,Orkowie buszują w Kalimdorze, a ludzie i ich kumple siedzą u siebie.To że krwawe elfy dołączą do hordy a draenei do przymierza równie dobrze da się zobrazować w Warcrafcie 4.

Co nie zmienia faktu,że najprędzej zobaczymy Diablo 3 8)

Źle Ci się zdaje. Wydarzenia w WoW, w updatach, a teraz w WoW BC zmieniają wiele rzeczy znacząco. Jak choćby śmierć Kel'Thuzada, powrót Legionu itp. Wydarzenia są przełomowe.

Co do tego, że Blizz "podobno" powiedział o tym iż kontynuacje Diablo i SC również będą MMORPG to jest to zwykła spekulacja. Nic takiego nie było i raczej wątpię, że (w każdym razie jeszcze przez ładnych kilka lat) przeniosą wszystkie swoje gry na płaszczyznę MMO. Byłoby to nieopłacalne (bo kto ma czas na granie w 3 MMORPG-i? i kase żeby za nie płacić) bo tylko jedna z nich mogłaby zdobyć graczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...