Skocz do zawartości
COREnick

Kiedyś komercyjne, dziś dostępne za darmo.

Polecane posty

Czy gry z miesięcznym abonamentem zaliczają się do tego działu? Jeśli tak to znalazłem dwie gry RPG.

Shaiya jest grą, która posiadała miesięczny abonament (bodajże 23 zł.). W grze możemy dołączyć do dobrych lub złych mieszkańców krainy (więcej graczy wybiera zło).

Tera również miała abonament w wysokości chyba 30 zł miesięcznie. Teraz gra dostępna jest za darmo. Nie będę się o niej rozpisywał, ponieważ znam ją tylko z tytułu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sector

Shaiya przed zniesieniem abonamentu była pustkowiem, grało bardzo mało osób. Teraz gra jednak połowa gry jest przeludniona, a drugiej grozi opuszczenie, czemu? Bo wszyscy wybierają ciemną stronę, a na dobrej prawie nikogo nie spotykałem. Bynajmniej w wakacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do grona takich gier można, aczkolwiek nie w pełni doliczyć Minecraft. Można na stronie gry pograć w darmową wersję Classic. Chociaż z drugiej strony gra sama w sobie jest darmowa, po prostu konto potrzebne do legalnej gry kosztuje 8999 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było, ale Enclave jest dostępne za darmo. Żeby dostać klucz na steama wystarczy zarejestrować się tutaj i potwierdzić e-mail

@DOWN: Właściwie to nie ma ograniczenia czasowego tylko ograniczona ilość kluczy, no ale zanim Rozdadzą wszystkie ze 100 tysięcy kluczy to chyba każdy chętny użytkownik tego forum się załapie.

Edytowano przez Lemiru
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na GOLu można zgarnąć za friko Alan Wake - warunkiem jest posiadanie aktywnego konta premium VIP.

Jeśli ktoś nie ma konta premium VIP, to IMO nie warto go zakładać dla tej gry - była ostatnio w CDA, więc jeśli ktoś CDA kupuje, to na pewno ją ma. No i można ją za grosze odkupić od kogoś, kto CDA kupił a kodu grę nie wykorzystał. No i ostatnio widziałem AW w Carrefour za 9.99 i dodatek też.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...