Skocz do zawartości

S.T.A.L.K.E.R. (seria)


RoZy

Polecane posty

Jakie będą godne uwagi?oczywiście te mody,mógłbyś wymienić kilka?

Wymienię tylko te globalne/fabularne i spolszczone. Z niektórymi są kompatybilne w całości lub częściowo mody graficzne. Narzędziowych nie opłaca się instalować.

ShoC:

-Tajne Ścieżki 2, najlepiej wersja Update Final

-Narodnaja Soljanka + DMX Mod

-Priboi Story (występuje w kilku wersjach, zalecam granie w Overhaul lub w Ukryte Zagrożenie)

-Powrót Szramy cz. 1

-obie części Lost World

-Dream Reader

-mody od Zaurusa - Apokalipsa, Poszukiwacze, Powinność: Filozofia Wojny

CS:

-Sigerous Mod

-Total Faction War

-Łowca Węży

-Bitwa o Zonę

-OGSM

-CS Rozszerzona Fabuła

-Random Mod

CoP:

-wspomniany wyżej Sigerous Jenot Edition z dodatkowymi teksturami i AtmosFear 3.0

-LTL v0.6

-Winter of Death 2.0 (mimo, że nie fabularny, to godny polecenia)

Do tego, jak już wspomniałem, można dodawać mody graficzne, jak Autumn Aurora do ShoC, Absolute Texture Packs do CoP, czy różne wersje AtmosFear.

Wszystko znajdziesz na forum Stalkerteam.pl

Edytowano przez koorchuck
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrałam wczoraj w Call of Pripyat i bez cienia wątpliwości stwierdzam, iż jest to najgorsza cześć serii, która plasuje się zaraz po Clear Sky.

Grałam chwilę i bardzo mi się nie podobało. Nie ma frakcji, w PDA nie ma prawie nic, taki bajer. Nie można targać trupa, znikają sprzęty. Ja zawsze pakowałam swoje zdobyte sprzęty i ciągnęłam za sobą trupa. Tutaj niestety tak zrobić nie można. Nawet nie można wrócić po swoje skarby, gdyż za chwilę znikają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pamiętam jak w ostatniej misji idąc do

elektrowni jądrowej

nie zaopatrzyłem się w leki przeciw promienne :D i miałem taką lipę, że to masakra :D a w dodatku nie miałem żadnego zapisu, do którego byłoby warto się cofnąć więc podjąłem wyzwanie i musiałem szukać po trupach leków :D A oni rzadko coś takiego mieli :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, nie zapomne również, jak pierwszy raz zagrałem w nocy, i na dodatek spotkałem mutanta poltergeist (chyba dobrze napisałem ), te dziwne wycia w podobnym dzwięku jak jakaś wichura, przyznam że lekko podskoczyłem jak wyszedł z tej swojej chałupy na mnie ;), ale potem śrut zrobił swoje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to zawsze czułem lęk jak sobie szedłem w jakimś pomieszczeniu (tunelu,piwnicy itd), kiedy było ciemno :D i po chwili usłyszawszy ten przerażający dźwięk zbliżającego się snorka obracałem się za siebie a tu nagle snork skacze mi na twarz :D Takie zdarzenie spotkało mnie morze ze 3,4 razy :D i to w pierwszej części, natomiast kolejne już mnie nie potrafiły w ogóle przestraszyć :P

:) :) :)

@Ewerquest :D o pancerzu to ty w ogóle nic mi nie mów bo kiedy poszedłem na ostatnią misję to był tak podziurawiony, że miałem spore kłopoty :) ...A najgorsze jest to, że w Stalkerze nie ściągniesz sobie pancerzu z trupa tak jak to idzie np. w Fallout:New Vegas i chyba w 3 jeśli się nie mylę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tak jest w grach, jak na początku pierwszy raz w nią grasz, to nie wiesz czy to skrypt czy jednak jakieś dziwadło zaraz cię przestraszy, u mnie też tak jest, za pierwszym razem jestem w niepewności, potem idę jak z górki, obojętnie czy to mutant leci na mnie wściekły czy inna kreatura, opróżniam cały magazynek póki nie padnie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...