Skocz do zawartości
RoZy

S.T.A.L.K.E.R. (seria)

Polecane posty

Ten cały STALKER może być całkiem niezły. Jest on dla mnie nadzieją na powrót do klimatów takich jakie mieliśmy już okazję poznać w Falloucie. Bardzo "rajcuje" mnie takie łażenie po różnych ruinach, odkrywając ciekawe... zresztą nieważne. To będzie kawał dobrej gry :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcus1988
Ten cały STALKER może być całkiem niezły. Jest on dla mnie nadzieją na powrót do klimatów takich jakie mieliśmy już okazję poznać w Falloucie. Bardzo "rajcuje" mnie takie łażenie po różnych ruinach, odkrywając ciekawe... zresztą nieważne. To będzie kawał dobrej gry :!:

Uwierzę jak zobaczę wersję finalną (albo jakieś demo). Takie rajcowanie się trailerami i sceenami może skończyć się czkawką w postaci niestrawnej gry (jak Driv3r).

Have patience, folks ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech ten "wschodni klimacik"- kurne chaty, bloki z czasów breżniewa i zaporożce 8) .

Screeny są b.dobre tylko ciekawy jestem sprzętu który udźwignie grę przy takich detalach jak na screenie, ale chyba 1G Ram-u to minimum :?

Kiedy na 2-gim screenie zobaczyłem ciężarówkę, pomyślałem że twórcy coś zmienili sprawie samochodów...ale to chyba tylko pobożne życzenia :wink:

No i ciekawe czy można będzie wchodzić do dowolnego bloku/budynku?.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff...gorąco mi się zrobiło gdy te screeny zobaczyłem. Grafika prezentuje się wyśmienicie i wymagania pewnie będą sporę. Pozostaje mieć nadzieję że dzięki podziale świata gry na strefy to wymagania zmaleją do optymalnych :P

No i ciekawe czy można będzie wchodzić do dowolnego bloku/budynku?.
IMO raczej tak bo przecież będzie tu chodziło o szykanie różnych artefaktów. Czyli nie ma wyjścia, bo raczej na środku ulicy ich nie znajdziemy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy na 2-gim screenie zobaczyłem ciężarówkę, pomyślałem że twórcy coś zmienili sprawie samochodów...ale to chyba tylko pobożne życzenia

Tak, raczej z pojazdów korzystać nie będzie można, ale jakby autorzy gry zrobili nam taki "mały" prezencik... :D

Uff...gorąco mi się zrobiło gdy te screeny zobaczyłem. Grafika prezentuje się wyśmienicie i wymagania pewnie będą sporę. Pozostaje mieć nadzieję że dzięki podziale świata gry na strefy to wymagania zmaleją do optymalnych :P

Racja, wymagania mogą być "dosyć" wysokie :wink: , ale miejmy nadzieję że twórcy dobrze zoptymalizują silnik, no i jak wspomniałeś "podział świata na strefy" - może uratować posiadaczy "ludzkich" komputerów :P :twisted: .

No i ciekawe czy można będzie wchodzić do dowolnego bloku/budynku?.
IMO raczej tak bo przecież będzie tu chodziło o szykanie różnych artefaktów. Czyli nie ma wyjścia, bo raczej na środku ulicy ich nie znajdziemy.

Zgadzam się z tobą :D .

Screeny??? Eeee tam, lepsze krajobrazy widziałem w HL 2...

Chyba coś ci się pomieszało Stalker MIAŻDŻY Half Life' 2 graficznie no i ta swoboda - a nie tak jak w HL 2 gdzie loading'i były w sumie co chwilę :lol: . Trzymajmy kciuki za twórców :wink: , oby gra była tak dobra na jaką się zapowiada :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, raczej z pojazdów korzystać nie będzie można, ale jakby autorzy gry zrobili nam taki "mały" prezencik... :D

Mi tam aż tak bardzo nie zależy aby były jakieś pojazdy bo i tak nie będę ich używał. Przecież nie wjadę do domu samochodem aby czegoś poszukać. A nawet jeśli by były to i tak w Stalkerze większość czasu spędzilibyśmy na nogach. Pojazdy znalazły by tylko zastosowanie jeśli chcielibyśmy gdzieś dojechać lecz w sumie lepiej po drodze jeszcze gdzieś sobie zajrzeć. A więc jedyny pożytek z pojazdów to taki iż mogą one posłużyć jako deska ratunku w trakcie ucieczki przez mutantami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc jedyny pożytek z pojazdów to taki iż mogą one posłużyć jako deska ratunku w trakcie ucieczki przez mutantami.

Deska ratunku albo.....broń! :D

Przecież zawsze takim kamazem czy innym krazem można z powodzeniem wkręcić w kółka paru mutantów :twisted:

Oby tylko znowu nie przełozyli premiery....ale chyba wydawca i sami producenci mają dość, więc najprawdobodobniej ujrzymy Czarnobyl i okolice gdzieś na wiosnę. :)

Oby.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam aż tak bardzo nie zależy aby były jakieś pojazdy bo i tak nie będę ich używał. Przecież nie wjadę do domu samochodem aby czegoś poszukać. A nawet jeśli by były to i tak w Stalkerze większość czasu spędzilibyśmy na nogach. Pojazdy znalazły by tylko zastosowanie jeśli chcielibyśmy gdzieś dojechać lecz w sumie lepiej po drodze jeszcze gdzieś sobie zajrzeć. A więc jedyny pożytek z pojazdów to taki iż mogą one posłużyć jako deska ratunku w trakcie ucieczki przez mutantami.

Ja bym chciał żeby w grze znalazły się samochody. Jeśli teren gry byłby duży :twisted: to nie wiem czy chciałoby ci się wszędzie chodzić :wink: :?: . Jeśli twórcy zdecydowali się usunąć pojazdy z gry, to teren gry nie może być za ogromny :wink: , więc może usunęli samochody dlatego że musieli (ze względu na wymagania) zmniejszyć teren gry, a po zmniejszeniu przestrzeni samochody w cale takie potrzebne już nie były :?: . Tak czy inaczej gra na pewno będzie świetna, będzie oferowała duży (może nie gigantyczny ale na pewno też nie mały) otwarty teren gry i będzie przy czym spędzić mnóstwo czasu :D .

A dla tych co jeszcze nie wieżą (są tacy :?: :roll: :P ), że gra będzie genialna wywiad z jednym z twórców gry, który, zapytany "czy martwią się tym że przez liczbę opóźnień premiery ich gra jest porównywana do Duke Nukem: Forever", odpowiedział: "Gracze wybaczą nam wszystkie przesunięcia premiery kiedy położą ręce na grze i odkryją co ma do zaoferowania" :twisted: - zapowiada się wyśmienicie :D . A zapytany o wymagania gry, odpowiedział:

"Żeby móc przyzwoicie pograć, potrzebujesz procesora 2 GHz, 1 GB ram'u i GeForce 6800" :D . Jeśli tak naprawdę będzie, to wymagania będą względem grafiki malutkie :twisted: :wink: . Z ciekawych rzeczy warto wymienić że gra będzie miała 7 różnych zakończeń :!: Hmmm.... będzie się działo :twisted: . Wywiad pochodzi ze strony internetowej GamePro. Ja już nie mogę doczekać się premiery, która jest zapowiedziana na pierwszy kwartał tego roku :twisted: ,oby teraz wszystko dobrze poszło i premiera nie przesuneła się :D . Pozdro :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcus1988
Chyba coś ci się pomieszało Stalker MIAŻDŻY Half Life' 2 graficznie no i ta swoboda - a nie tak jak w HL 2 gdzie loading'i były w sumie co chwilę Laughing . Trzymajmy kciuki za twórców Wink , oby gra była tak dobra na jaką się zapowiada Very Happy .

Oby, bo screeny i sama gra to 2 różne bajki. Co swobody masz rację, bo te ciągle loadingi też mnie irytowały... A swodoba w S.T.A.L.K.E.R.? Oby tak jak w Oblivionie, Gothicu czy innym szacownym RPG :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko kiedy to wyjdzie
Cóż, cytując za gram.pl, gra ma mieć premierę 16 marca. Tego roku, jakby kto pytał. Inna sprawa, kiedy trafi do Polski...

Myślę że wyjdzie tak jakoś jak San Andreas 8) Czyli koło wakacji. Będzie można grać bez obawy że się szkołę zawali. Ale jak znam życie to się mylę i wyjdzie wcześniej. Oby...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy sobie czekać, prosić ale tej gry i tak się nie doczekamy. Miała wyjśc w zeszlym roku - nie wyszła, teraz mówią to samo co w poprzednich latach ale założe się, że do premiery tej gry nie dożyje!

P.S Jest to następny tytuł obok Mody na Sukces którego zakończenia (remiery) nie dożyje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założe się, że do premiery tej gry nie dożyje!

To co Ty planujesz że niedługo zginiesz? :shock: A poza tym to ja na Twoim miejscu bym się tak nie zakładał, bo na bank przegrasz :P

zapowiedź w CD ACTION nastroiła mnie do niej jak najbardziej optymistycznie i liczę na to, że gra okaże się hitem...

No przyznam że zapowiedź w CDA wlała we mnie sporo nadziei i teraz z niecierpliwością oczekuję Stalkera. I po raz kolejny powtórzę że wierzę że w tym roku dane będzie nam w niego zagrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na te screeny widzę... Polskę! I to w najlepszym jej ( jak dla mnie ) wydaniu. Ten domek na pierwszym screenie wygląda jak domek mojej babci :) Na jednym z obrazków widzimy także spore blokowisko. Widok ten do złudzenia przypomina mi ten, jaki mam za oknem mojego pokoju. Hehe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na te screeny widzę... Polskę! I to w najlepszym jej ( jak dla mnie ) wydaniu. Ten domek na pierwszym screenie wygląda jak domek mojej babci :) Na jednym z obrazków widzimy także spore blokowisko. Widok ten do złudzenia przypomina mi ten, jaki mam za oknem mojego pokoju. Hehe.

Tak samo było z HL2. Ale w tamtym przypadku było to trochę dziwne, bo dlaczego amerykańskie (bo europejskie to ono napewno nie było) miasto wygląda jak polskie?

No ale w przypadku STALKERA to nic dziwnego. Byłem na Ukrainie, osiedla są tam naprawdę podobne do tych rodzimych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby, bo screeny i sama gra to 2 różne bajki. Co swobody masz rację, bo te ciągle loadingi też mnie irytowały... A swodoba w S.T.A.L.K.E.R.? Oby tak jak w Oblivionie, Gothicu czy innym szacownym RPG :)

Najlepiej żeby było tak jak w Gothic'u 3 - czyli ekranów ładowania by nie było :P , ale wymagania mogłyby być wtedy kosmiczne :twisted: . W zupełności wystarczyłoby tak jak w Oblivionie :wink: .

Myślę że wyjdzie tak jakoś jak San Andreas 8)

Żeby tylko nie w takiej cenie jak SA :D :twisted: .

Czyli koło wakacji. Będzie można grać bez obawy że się szkołę zawali. Ale jak znam życie to się mylę i wyjdzie wcześniej. Oby...

Co tam szkoła :P Stalker ważniejszy :twisted: niech wychodzi jak najszybciej. Oby do wakacji wyszedł :D .

Możemy sobie czekać, prosić ale tej gry i tak się nie doczekamy. Miała wyjśc w zeszlym roku - nie wyszła, teraz mówią to samo co w poprzednich latach ale założe się, że do premiery tej gry nie dożyje!

Chyba się mylisz. Aktualna premiera wydaje się bardzo realna (no może jeszcze z ok. 2 miesiące się opuźni :P:wink: ). Wydaje mi się że premiera gry była tak często przesuwana dlatego że na początku chcieli za dużo rzeczy wepchnąć do gry (tak jak w Boiling Point) tylko w przeciwieństwie do autorów Boiling Point'a, woleli usunąć kilka rzeczy i wydać grę idealną :twisted: :D a nie zabugowanego po uszy niedorozwoja :lol: :twisted: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko nie w takiej cenie jak SA :D :twisted:
Nie no Stalker będzie zapewne nieco tańszy, gdyż nie jest to AŻ taka super produkcja jak GTA. Przynajmniej IMO.
Co tam szkoła :P Stalker ważniejszy :twisted: niech wychodzi jak najszybciej. Oby do wakacji wyszedł :D

Ano :P Komu o zdrowych zmysłach zależy na tym aby się dobrze uczyć prawda :) ?

Aktualna premiera wydaje się bardzo realna

Myślę że zarówno twórcom jak i nam już to wszystko się znudziło i wreszcie pokażą nam efekt swoje pracy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, cytując za gram.pl, gra ma mieć premierę 16 marca. Tego roku, jakby kto pytał. Inna sprawa, kiedy trafi do Polski...

Mała pomyłka (10 dni) :wink: premiera jest wyznaczona na 6 marca :D .

Nie no Stalker będzie zapewne nieco tańszy, gdyż nie jest to AŻ taka super produkcja jak GTA. Przynajmniej IMO.

Tak tylko powiedziałem :P na pewno będzie tańszy :wink: , myślę że powinien kosztować 99zł a w MediaMarkt możliwe że nawet 79zł :!: :twisted: . Rzeczywiście tak ruznorodną grą jak GTA:SA nie będzie, ale czy nie będzie tak samo "super" przekonamy się po premierze :D:wink: .

Co tam szkoła :P Stalker ważniejszy :twisted: niech wychodzi jak najszybciej. Oby do wakacji wyszedł :D
Ano :P Komu o zdrowych zmysłach zależy na tym aby się dobrze uczyć prawda :) ?

Właśnie nie za bardzo prawda :wink: , mi zależy na ocenach :twisted: . Tak tylko napisałem :twisted: :P .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że powinien kosztować 99zł a w MediaMarkt możliwe że nawet 79zł :!: :twisted: . Rzeczywiście tak ruznorodną grą jak GTA:SA nie będzie, ale czy nie będzie tak samo "super" przekonamy się po premierze :D:wink:

Ja już nie wiem co o cenie myśleć. Ale chyba obstawiałbym że będzie to około 120zł. No maksimum 130. Ale więcej już nie powinno być. A jeśli będzie to się dowiem że nie znam się na cenach gier :)

Właśnie nie za bardzo prawda :wink: , mi zależy na ocenach :twisted: . Tak tylko napisałem :twisted: :P .

To coś w tamtym poście dużo rzeczy napisałeś sobie "tak tylko" :P To ja powiem że mi na ocenach również zależy, choć wolałbym żeby gry były ważniejsze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że powinien kosztować 99zł a w MediaMarkt możliwe że nawet 79zł :!: :twisted: . Rzeczywiście tak ruznorodną grą jak GTA:SA nie będzie, ale czy nie będzie tak samo "super" przekonamy się po premierze :D:wink:

Ja już nie wiem co o cenie myśleć. Ale chyba obstawiałbym że będzie to około 120zł. No maksimum 130. Ale więcej już nie powinno być. A jeśli będzie to się dowiem że nie znam się na cenach gier :)

Nie no mi się wydaje że będzie kosztował - tak jak wspomniałem - 99zł, jestem prawie pewien tej ceny :wink: .

Właśnie nie za bardzo prawda :wink: , mi zależy na ocenach :twisted: . Tak tylko napisałem :twisted: :P .

To coś w tamtym poście dużo rzeczy napisałeś sobie "tak tylko" :P To ja powiem że mi na ocenach również zależy, choć wolałbym żeby gry były ważniejsze :)

Kto by nie chciał :P .

Czas przejść do głównego powodu dla którego napisałem tego posta :wink: - nowo znalezionych, klimatycznych screen'ów:

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Niektóre ze zdjęć chyba już się gdzieś pojawiły :wink: , ale ogólnie są to screen'y nowiutkie :twisted: i jak najbardziej warte zobaczenia :wink: . Pozdro :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zapierające dech w piersi screeny. A to głównie za sprawą fantastycznej grafiki i tego klimatu. Jednak gdy tak na nie patrzę to coraz bardziej martwię się że wymagania mogą być dość spore. I nie wiem czy mój komp da rade pociągnąć tą gierkę. Jeśli nie, to niezbędny będzie upgread, bo to grzech nie mieć tak długo wyczekiwanej gierki :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zapierające dech w piersi screeny. A to głównie za sprawą fantastycznej grafiki i tego klimatu. Jednak gdy tak na nie patrzę to coraz bardziej martwię się że wymagania mogą być dość spore. I nie wiem czy mój komp da rade pociągnąć tą gierkę. Jeśli nie, to niezbędny będzie upgread, bo to grzech nie mieć tak długo wyczekiwanej gierki :P

Tak... grafika, klimacik świetne :D a co do wymagań to już wsominałem:

"Żeby móc przyzwoicie pograć, potrzebujesz procesora 2 GHz, 1 GB ram'u i GeForce 6800"

To wypowiedź jednego z twórców gry :P , więc chyba mówi prawde :twisted: :roll: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...