Skocz do zawartości

Assassin's Creed 3


Bethezer

Polecane posty

  • Odpowiedzi 579
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Cóż, Animus sam w sobie jest niezwykle istotną częścią fabuły, która mnie osobiście podoba się bardzo i daje mi ogromne pole do domysłów oraz przypuszczeń... niemniej z tego względu ciężko przypuszczać, że nagle Ubi postanowi z niego zrezygnować i odnaleźć jakąś inną metodę opowiedzenia historii z dawnych wieków ;] BTW. odrobinę zirytował mnie ostatni news na temat trzeciej części - wedle numeracji ;p - i wypowiedź jednego z gości pracujących nad grą o lenistwie co do przystosowania gry do klawiatury i myszki. Słucham? Zrobili to już w czterech poprzednich odsłonach i nagle robi się z tego problem? :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

No poprzedniego dyrektora zwolnili to następny przyszedł i zrobił taki bałagan. W sumie i tak chciałem kupić pada, ale nie w takich okolicznościach.

Obczajałem prawde w ACII i usłyszałem coś dziwnego. Obiekt 16 mówił w grupie 14. o tym, że jest najpierw gdzieś tam, potem w operze , a na końcu mówi, że jest na polowaniu w lesie. Być może to dotyczyło connora, bo on polował na zwierzyne, a poza tym ma powrócić prawda w ACIII.

Ciekawe, czy to ma jakiś związek ze sobą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spike217

Już w Revelations był jakby nieżywy. Clay stał się częścią Animusa, niby zniknął razem z wyspą na końcu Revelations, ale mógł też w jakiś sposób przejść do Desmonda lub wywrzeć spore piętno na jego świadomości. Dodatkowo Prawda nie musi pochodzić od szesnastki, a od tych, którzy przyszli wcześniej.

Nie mam Revelations, więc nie miałem okazji zobaczyć Lost Archivies.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już kilka (w tym moje własne) porównań nowości w ACIII do elementów w Red Dead Redemption. W obu tych grach znaleść można polowanie, lasso, dość podobne realia, okazjonalne pomaganie przechodniom, podobne też może być używanie tomahawku i może niektóre tryby w multi. Mi to osobiście pasuje, Red Dead Redemption uważam za drugą najlepszą grę w jaką kiedykolwiek grałem. Połączenie wymienionych wyżej elementów z elementami AC będzie conajmniej ciekawe. Dobry też może być system walki - zakładam, że nowy silnik pozwoli na tworzenie większych grup przeciwników. Na pewno będzie dynamiczniej i będzie więcej możliwości, nie nazwał bym tego uproszczeniem jak niektórzy w komentarzach.

Wielka szkoda, że gra nie toczy się w Rosji po rewolucji październikowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do obiektu 16 to glify w brotherhood i ACII stworzył podczas "samodzielnych" sesji w animusie w budynku Abstergo. On to zrobił w "ciele" Ezio, więc mógł również wcielić się w Connora i zrobić w Ameryce płn.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol.

a to nie było tak, że serwer animusa był jeden i zmiany we florencji jednego obiektu rzucały się na inne

LUB

16 był uwięziony w animusie, więc mógł swobodnie grzebać w jego kodach i np. wygenerować coś na ścianie. zrobił to już po swojej rzekomej śmierci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej prawdopodobna jest ta druga opcja :D Niekoniecznie uwięziony, ale generalnie

Szesnasty

był strasznie eksploatowany i dosyć szybko dały o sobie znać skutki uboczne co w ostateczności pewnie doprowadziło do załamania nerwowego itd., chyba po prostu

ratował swój umysł uciekając do głębi Animusa

i trawiąc resztę czasu na nauce jak sam wspomina na początku Revelations ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście druga opcja wydaje się mądrzejsza. przy czym może nie był eksploatowany, a po prostu wpadł na ten sam problem co desmond - zamazały mu się granice pomiędzy epokami i wolał żyć w animusie (gdzie chyba chwilę spędził, patrząc na to ile umiał zrobić).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o grafikę, to wygląda nieźle. Szczególnie biorąc pod uwagę dość wczesny etap produkcji. Interfejs się zmienił, dość znacząco, ale to w końcu Animus 3.0. :P Mam tylko nadzieję, że to żadna historyczna bitwa, bo coś mało żołnierzy jest. :D No może poza ostatnim screenem, ale to może być zwykły stats. Teren wygląda w miarę realistycznie. Mało tu równin, gotowych pod swobodną uprawę zbóż czy innych roślin. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pierwszy raz przeglądać te screeny odrobinę się zdziwiłem, bo jednak jakość grafiki była gorsza niż w poprzednich częściach, ale skoro to ze streama, pewnie alfa wersji to raczej będę spokojny :D Nowy HUD wygląda nieźle choć zmiany są raczej kosmetyczne, fajnie, że występuje naprawdę wiele postaci na raz w jednej bitwie ;] Może jeszcze nie tysiące, ale nadal wygląda to bardzo w porządku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się osobiście nie podoba nowy interfejs gry. Jest taki... GTA-owy (?). Pasek życie jest na około minimapy co w porównaniu kwadracików z "dwójki" lub brotherhooda tudzież pionowych paseczków w objawieniach jest okropne. Jakie macie zdanie na temat TEGO elementu hud'u?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Miła odmiana, nie powiem, w Revelations, nie grałem, ale z tego co słyszałem, jest bardzo podobny do Brootherhoda. Wreszcie przeniesiemy się z metropolii. I to dla mnie największy plus. No i będzie można ulepić bałwana ze śniegu :laugh: . Ten teaser też bardzo klimatyczny :cool: . Do tego masa nowinek i nowości. Widać, że chłopaki z Ubisoftu się postarali :wink: . Ale nie powiem, że to najlepsza część serii dopóki, rzecz jasna nie zagram. Ale to nie w tym roku :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby mnie czymś zachęcili do nowego Asasyna, bo bo Brotherhoodzie, któy był na 8 i Revelations, który był na 6 i całe jajco wyjaśniał oczekuję czegoś nowego i wciągającego, żeby się nie zanudzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym, żeby nowy Asasyński Kodeks był zwyczajnie dobrą i wciągającą grą z dobrym zakończeniem historii Desmonda.

Teraz myślę, że można się spodziewać "złego" zakończenia. To znaczy -

data końca świata rzeczywiście staje się datą końca świata, anomalie słoneczne niszczą powierzchnie Ziemi - nie ma zmiłuj, Majowie przewidzieli ten koniec, więc jako zakończenie ACIII (choćby alternatywne) jak najbardziej pasuje. Teoria końca świata według Majów jest zresztą absurdalna, mój kalendarz na 2011 rok kończył się na sylwestrze, a końca świata nie było, po prostu zmieniłem kalendarz, Majowie by tego nie zrobili? Nagle się mówi o końcu świata według Majów, bo ci dawno wyginęli? Pewnie za mało wiem i bzdury mi wychodzą.

Liczę na możliwość wybrania złego zakończenia. A wy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że takie wybiorą, choć muszę przyznać, że nie zastanawiałem się nad tym wcześniej. Byleby nie było takie jak zakończenie jedynki bo wyrzucę komputer na wysypisko, a pudełko z grą wrzucę do sedesu i spuszczę wodę.

@Suteq

Bez przesady, Brootherhod nie był grą, przy której można się nudzić. :icon_twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...