Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Camilo

Dla miłośników RPG

Polecane posty

NIE. Jest co najmniej 10 lepszych systemow RPG.

Np "Dzikie Pola" żeby długo nie szukać, oczywiście jak ktoś lubi "te" klimaty... Na uwagę zasługuje ciekawy bestiariusz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np "Dzikie Pola" żeby długo nie szukać, oczywiście jak ktoś lubi "te" klimaty... Na uwagę zasługuje ciekawy bestiariusz...

Dzikie Pola... czy ja wiem :P. Na pewno jako lepsze systemy wymienilbym:

1) WFRP

2) Zew C.

3) Mutant Chronicles

[btw: czy wyszlo w ogole cos takiego, bo jesli nie, to zmarnowalo sie takie zajefajne uniwersum :/ ]

4) Vampir

5) Shadowrun

..... i moglbym jeszcze dlugo wymieniac. 'DP' nie lubie, moze ze wzgledu na awersje do Sienkiewicza :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3) Mutant Chronicles

[btw: czy wyszlo w ogole cos takiego, bo jesli nie, to zmarnowalo sie takie zajefajne uniwersum :/ ]

Na oficjalnej stronie producenta (?), jest jego logo a w tle jakiś obrazek z "kronik", z resztą o ile się nie myle to ten produkt (only on-line) jest jeszcze w produkcji. FiDu, a w Dark Eden grałeś?;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnej stronie producenta (?), jest jego logo a w tle jakiś obrazek z "kronik", z resztą o ile się nie myle to ten produkt (only on-line) jest jeszcze w produkcji. FiDu, a w Dark Eden grałeś?;)

Mi chodzilo o to, czy wyszedl RPG w swiecie 'kronik'. A grac to gralem, zarowno w Doom Troopera, jak i Dark Eden czy Warzone. I musze powiedziec, ze Eden z tej trojki jest najgorszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągnąc wątek Wiedźmina: graliście może w Wiedźmin Gra Wyobraźni ? Warty jest zachodu ?

Sorry, ze sie powatarzam, ale rzeczywiscie Gra Wyobrazni nalezy do raczej slabszych niz lepszych systemow. Tym bardziej mnie to mierzi, bo pole do

popisu dla tworcow bylo ogromne (taki swiat jak stworzyl AS po prostu trudno zepsuc... ale (na przykladzie genialnego :P filmu/serialu i rpga) widac jednak mozna. Nie twierdze, ze gra wyobrazni jest fatalna... po prostu za slabo wykorzystuje drzemiacy w Wiedzmaku potencjal... a poza tym dosc szybko nuzy (male pole do popisu dla MG, ograniczenia wynikajace z tworzenia postaci itp. itd.).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś wie jak tam idą pracę nad grą Wiedźmin? Bo na stronie CDP nic nie znalazłem! :(

I nic dziwnego, bo na razie Red Studio (goscie od Witchera) nawet wlasnej strony nie maja (a jak maja to chetnie poznam adres :P)! Ludzie juz zaczynaja sie niecierpliwic bo sprawa jako zywo przypomina DNF (tyle ze goscie 3D Realms chociaz skriny pokazali, a ci nawet tego nie :evil: ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[bry]--> do DNF to nie masz ich co porównywać! Przecież wiedzmin powstaje(chyba) dopiero od roku, a możę nawet mniej!

Dobrze prawisz - powstaje do roku... a jeszcze nie pojawily sie zadne skriny... Tak zaawansowany silnik tworza, ze jest dopiero w fazie obrobki? Po prostu brak JAKICHKOLWIEK szczegolowych danych na ten temat nie najlepiej swiadczy o gosciach od PR tam pracujacych. Nawet jak pilnie sie strzeze jakiejs tajemnicy to czasem wypuszcza sie chocby strzepy danych... aby dac ludziom powod do spekulacji lub pewne spekulacje ograniczyc. W tym przypadku spekulacji jest az za wiele...

... co nie zmienia faktu, ze z rumiencami na gebie czekam na wydanie gry umieszczonej w, badz co badz - moim ulubionym uniwersum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki: Feargus Urquhart opuścił BIS. Szanse na Fallouta 3 oscylują w okolicach zera :=(

Ską wiesz, że to zrobił? Przecież to katastrofa! A już myślałem, że wyjdzie Fallout 3! Widać marzenia nie zawsze się spełniają! :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Frostknight

No to trochę mi dobiliście nastrój. A tak dobrze się zapowiadała gierka... z takim utęsknieniem i wyczekiwaniem jej wypatrywałem...a tak to chyba będę musial się zadowolic poprzednimi częściami i Tacticsem. Chociaż może jednak coś na kształt cudu się zdarzy i jakoś sobie poradzą... OBY :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sadzicie o tym rpgu??. Po ogladniecu wszystkich dotychczasowych tralierow dochodze do w niosku, ze to bedzie pozycja obowiazkowa i ze ta gra napewno zagosci wsrod zbioru gier na mojej polce. :)

Eee... a o jakiej grze mówisz? Bo ja jakoś z tego co napisałeś nie mogę tego wywnioskować! :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeeeeee..... no właśnie, o jakim RPG-u mowa ? Bo jeśli o Tibii, to do niej nie ma trailerów. Chyba, że chodzi o Golden Land. Jeśli tak, to ja myślę, że to super giera będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam LionHeart zaś... Hm, pożyjemy, zobaczymy.

nie wiem jak wy ale ja ma jakoes czuja do rpgow :). I mysle, ze to bedzie tytul godny uwagi, a dla fanow sagi Baldus Gate'a pozycja obowiazkowa :). Takiego samego czuja KOTOR'a, nie moge sie juz doczekac :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Frostknight

Zapomniane Światy? A co powiesz o imperium Cyrodiil(patrz wszystkie części The Elder Scrolls)? Taki ogromny świat, tyle się w nim dzieje, możesz też oderwać się od jakichkolwiek misji i po prostu pozwiedzać sobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość arti-fex

Jak myślicie, kiedy powstanie gra cRPG, która naprawdę przypominałaby normalne RPG ? Tzn, chodzi mi o 'swobodę' w działaniu. O (w miarę) pełną swobodę. Ja myślę, że najwcześniej za 5-7 lat, jeśli wogóle jest to wykonalne (gra bez ograniczeń)... Ale pomażyć zawsze można :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, kiedy powstanie gra cRPG, która naprawdę przypominałaby normalne RPG ? Tzn, chodzi mi o 'swobodę' w działaniu. O (w miarę) pełną swobodę. Ja myślę, że najwcześniej za 5-7 lat, jeśli wogóle jest to wykonalne (gra bez ograniczeń)... Ale pomażyć zawsze można :-)

Taka gra powstanie dopiero wtedy, kiedy bedziemy mieli do czynienia ze sztuczna inteligencja. Bo programisci nie sa w stanie przewidziec kazdego ruchu kazdego gracza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Frostknight

Sądzę, że najszybciej do czegoś takiego zbliżą się MMORPGi. Nawet dzisiaj każdy gracz może się zachować zupełnie nieprzewidywalnie...przynajmniej dla innego gracza. Zresztą papierowe RPG też są temu bliskie. A z drugiej strony: wyobraźcie sobie co by było, gdyby naszemu zawodnikowi w trakcie bitwy nagle bardzo mocno zachciało się...pójść na stronę :)(JAK REALIZM, TO NA CAŁEGO :wink: ). Byłoby to trochę uciążliwe. Ale może dojdziemy kiedyś do growego Matrixa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...