Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

micholes

Need for speed: Carbon

Polecane posty

Ja szukam pomocy z każdej strony z moim problemem. Mianowicie tną mi sie strasznie gry, choć nie powinny. A Carbon mnie doprowadził do ostateczności. Działa mi tak, że jedna sekunda to w rzeczywistości dwie, nawet trzy. Tak sie nie da grać...Na najniższych, na średnich i na wyskoich działa tak samo źle. A kupilem oryginał i to straszliwie boli...Mój sprzęt to:

-procek - CELERON 2600

-RAM - 512 DDRAM 300MHz

-grafika - GeFORCE 6600

-dysk twardy - SAMSUNG 120 GB

-karta dźwiękowa SB AUDIGI 4

Może ktoś ma podobny problem. W innych grach to aż tak nie przeszkadza jak w samochodówce. A oprócz tego CARBON RZąDZI!! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co byś poradził? Robiłem nawet format niedawno i nie pomogło...Nie mam pojęcia co robić. Mam win XP professional z service packiem 2.

a sterowniki i dx? ewentualnie może jakiś program obciążać twój system więc upewnij sie czy w tle nie szaleje jakiś ciężki programik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że RAMu troche malo...ale kupować mi sie nie opłaca, niestety (chociaż chcialem). Na wakacje bede wymieniał kompa i zbieram kazdy grosz. A wszelkie programy w tle wylanczam, robie co moge a i tak sie tnie...Ja mam coś nie tak z kompem po prostu, a kolega (to mnie zbulwersowało chyba najbardziej) który ma kompa z prockiem 1000, 256 SD RAM i Radeonem 9550 twierdzi, że mu na "medium bez shaderów" płynnie dziła. Dzięki za rady, ale chyba bede musial wymienić szybciej kompa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wjedziesz w niebieską smugę, którą za sobą zostawiają, zwiększa ci się prędkość.

btw. Może znalazł już ktoś rozwiązanie na niby odblokowywane upgrady??

Bo nie mam odblokowanego żadnego upgrade'a z gry online, a powinienem mieć 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam pomocy z każdej strony z moim problemem. Mianowicie tną mi sie strasznie gry, choć nie powinny. A Carbon mnie doprowadził do ostateczności. Działa mi tak, że jedna sekunda to w rzeczywistości dwie, nawet trzy. Tak sie nie da grać...Na najniższych, na średnich i na wyskoich działa tak samo źle. A kupilem oryginał i to straszliwie boli...Mój sprzęt to:

-procek - CELERON 2600

-RAM - 512 DDRAM 300MHz

-grafika - GeFORCE 6600

-dysk twardy - SAMSUNG 120 GB

-karta dźwiękowa SB AUDIGI 4

Może ktoś ma podobny problem. W innych grach to aż tak nie przeszkadza jak w samochodówce. A oprócz tego CARBON RZąDZI!! :D

Zdefragmentuj dysk lub zrób totalny format (niewiem jak on tam sie profesjonalnie nazywa), który trwa dosyc długo ale czysci kompletnie twardziela :D

Ja bede tez musial takie cos zrobic bo nawet gry co wyszly w 2000 roku maja przycinki lekkie a chodzi normlnie szybko ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rade, chyba tak właśnie zrobie - format to najlepsze rozwiazanie. Powyłanczałem też WSZYSTKO co mogłem i dziala lepiej. Działa tak opłakanie tylko, gdy jade w kolumnie 8 - 12 wozów. Mam podbite dwie dzielinice i gram z zapałem dalej.

Czy ktoś wie, kiedy (przy ilu procentach gry) odblokowuje się jakieś "super samochody". Bo maja Brera już jest troche przywolna, a szkoda mi kasy na Astona DB 9. Chciałbym kupić sobie Lamborghini albo Koenigzegga CCX...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam pomocy z każdej strony z moim problemem. Mianowicie tną mi sie strasznie gry, choć nie powinny. A Carbon mnie doprowadził do ostateczności. Działa mi tak, że jedna sekunda to w rzeczywistości dwie, nawet trzy. Tak sie nie da grać...Na najniższych, na średnich i na wyskoich działa tak samo źle. A kupilem oryginał i to straszliwie boli...Mój sprzęt to:

-procek - CELERON 2600

-RAM - 512 DDRAM 300MHz

-grafika - GeFORCE 6600

-dysk twardy - SAMSUNG 120 GB

-karta dźwiękowa SB AUDIGI 4

Może ktoś ma podobny problem. W innych grach to aż tak nie przeszkadza jak w samochodówce. A oprócz tego CARBON RZąDZI!! :D

Zaktualizuj sterowniki do karty graficznej i dźwiękowej i zainstaluj najnowszą wersję DirectX 9.0c October 2006.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam troche inny problem. A mianowicie gdy instaluje gre i właczam nagle jest jakby cichy trask (?) w cd-romie pojawia sie niebieski pulpit i komputer sie restaruje. Kumple mowią że to może byc problem z windowsem wiec nie wiem czy mam zrobic reinstal.

Moj sprzęt to:

AMD Athlon 3000+, 1 GB ram, Microsoft Windows XP wersja z 2002 + service pack 2.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie...czy w Carbonie jest tez coś tak przykrego (przynajmniej dla mnie) że bez kierownicy sobie nie pogram?

Moje pytanie wciąż aktualne, może to głupie ale mi na tym zależy. W NFS2 Underground była taka opcja że bez kierownicy (ew. joysticka ale kto tym da radę jeżdzić :P ) jest naprawdę ciężko klawiaturą (w zasadzie dało się tylko na najmniejszym lvl a i tak łatwo niebyło, powodem był słaba zwrotność auta przy zakrętach, a w opcjach tego niedało się zmienic) grać więc się pytam czy taka opcja jest też w NFS Carbon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carbon działa pylnnie bez żadnych zaciachów na 512mb ddr2/533mhz gf6600 z 265mb ram i itnelpentium d 2x2,66 przy 800x600 full opcje graficzne dx9.0c i najnowsze stery do karty. wczytuj sie szybko i wychodzi z gry szybko mozna by zec ze PRAWIE jak na NO2.

PS nie polecam celeronow i sempronow do gry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich .

Jak widac mam problem z gra NFS:C ,a problem jest taki ze po zainstalowaniu gry wlanczam ja i pojawia misie czarny ekran i po uplywie 3 sec resetuje mi kompa i tak jest za kazdym razem jak wlanczam NFS Sad nawet w Demo tez tak mam , i nie mam pojecia co robic , prosze o pomoc i dziekuje ps.

moj komp to

Rodeon XTX1900

Procek 64 4.0

1giga ramow

i wedlug mnie powina gra pojsc ale czemu nie dziala ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze aż mnie dziwi że macie takie kłopoty z tą grą. Na moim sprzęcie (Celeron 2GHz, 512 Ram i GF Fx5200 128 MB) gra chodzi płynnie. No nielicząc jednego momentu jak przekraczam w wyścigu 100 km/h to sie lekko podwiesza na 2 sekundy. Ale wymiota jest to fakt, mam co do niej tylko 2 uwagi: Dlaczego zlikwidowali DRAGI???? przecież to były najlepsze wyścigi (jak dla mnie); i dlaczego taka krótka - przeszedłem całą w 2 dni i czuje mały niedosyt. Auta też niezłe jeździłem RX8, RX7, Suprą, i Skylinem. Suprą można przejść praktycznie całą 4 dzielnice, ale na wyścig z Dariusem zainwestujcie w coś lepszego niż Skyline ( jeździłem go tyle razy że znałem trase na pamięć, i mogłem w międzyczasie popijać herbatke :):) )bo tym swoim Audi R8 zapier.... jak poparzony, Doradzam Lamborgini Murcielago albo SLR McLaren :D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...