Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

micholes

Need for speed: Carbon

Polecane posty

Siema ! ja mam NFS Carbona w polskiej wersji językowej i mi śmiga bez żadnych zaciachów w rozdziłace 800na600 w wysokich detalach na Sempronie 3000+ i 512 Ramu i GeForce 6200 256 MB RAM

daj sobie cienie na min. i ci będzie śmigać na 1280 X 1024

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z uruchomieniem gry!!!! Gra zainsatlowała sie bez zadnego problemu ale jak ja uruchamiam to pokazuje sie czarne tło na 2 sekundy i potem komputer mi sie restartuje i tak za kazdym razem gdy chce ja uruchomic prosze pomuszcie HELPP :cry: :cry: A mam sprzeta taki:

Radeon X1600Pro 256Mb

Pentium 4 CPU 2,66 mhz

512 DDR2 RAM

:(:(

Ja tak miałem (też mam 512 RAM) jak wyłączyłem pamięć wirtualną. Nie mogłem włączyć gry, wczytywała sie gra , później czarny ekran i do pulpitu. Spróbuj powiększyć pamięć wirtualną, jak jest opisane wyżej - to powinno pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na moim (nowym) kompie będzie działał - na najwyższych detalach itp.?

* Intel Pentium D 820 (S775) 2.80 GHz (2x1MB cache) BOX

albo...bo jeszcze nie wiem... :?

* AMD Athlon 64 3500+ BOX (Socket AM2) Orleans

* Galaxy Geforce 7600GS 256MB HDTV&DVI (500/1400 1.2ns) (PCI-E)Zalman

* GoodRam DDR2 1GB 667Mhz

* Seagate 250GB Barracuda 7200.10 (16MB, Serial ATA II)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O shit... A ja zainstalowałem Carbona, gralem dlugo, lecz musialem zrobic formata. Tuz przed formatem "dla jaj" uruchomilem program do wpisywania cd-keya. Wpisalem, programik sie wylaczyl a ja ochoczo wlaczylem gre. Jakiez bylo moje zdziwienie, kiedy okazalo sie, ze nie mozna wczytac mojego save'a! Czy to ma z tym jakis zwiazek?

Kuźwa, a mialem 90%... Prosze o odpowiedz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo dziwny problem. Przeszedłem gierkę 1 raz i chciałem zacząć grać po raz drugi. Gra oczywiście się uruchamia i działa jak należy, ale gdzieś wcięło wszystkie filmiki! Normalnie były a teraz nie ma. Zainstalowałem giere 2 raz, wywaliłem poprzednie sejvy i wciąż to samo nie ma filmików. Ani przy uruchamianiu gry (intro), ani podczas rozgrywki. Help.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj ją odinstalować i zainstalować na nowo, powinno pomóc. Może instalowałeś ściagnięte z interntu spolszczenie. Kolega tak zrobił i nie miał filmików, później musiał zmieniać tytuły plików z fimami czy coś...To pirat jest okrótny :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem przecież, że instalowałem na nowo i nic nie pomogło :( Mam oryginalną wersję i ściągałem do niej spolszczenie. Tylko filmiki zniknęły jeszcze zanim je zainstalowałem. Ale spróbuję jeszcze raz bez spolszczenia. THX.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas zatrudnienia jednego z ludzi do mojego zespołu, zauważyłem, iż ten osobnik ma możliwość obniżania dachu w menu autosculp. Problem polega na tym, że nie widzę tam żadnej opcji, którą mógłbym się posłużyć do obniżenia tego dachu. Czy ktoś może mi pomóc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obniżanie dachu występuje tylko w samochodach typu Muscule car.

Ja mam taki problem:

Często w najmniej oczekiwanych momentach wywala mnie do windowsa. Normalnie można szajby dostać gdy w trudnym kanionowym pojedynku nagle gra się wyłancza. Posiadam oryginalną wersję gry. Aktualizowałem sterowniki do karty graficznej, płyty głównej i nic to nie dało. Co mam zrobić?

Z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam NFS Carbon ale grafika wyglada tak jak negatyw. (odwrocenie kolorow). Duzo tłumaczy to ze mam NVIDIE GeForca 2 MX/MX 400. Ale moze da sie cos z tym zrobic??

Czekam na Propozycie

P.S Zmiana karty graficznej... juz to gdzies słyszałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam NFS Carbon ale grafika wyglada tak jak negatyw.

Spróbuj zainstalować nowsze/starsze sterowniki do karty graficznej. Ja też tak miałem i zainstalowałem nowsze, a teraz ładnie wygląda i żadnych negatywów w kolorach.

Jaka masz karte graficzna??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Save'y są w "Moich Dokumentach" - jeśli je stamtąd kopiowałes i tam wgrywałeś spowrotem to powinny działać. Jak zgraleś z innego folderu to raczej nie są save'y. Jeśli zgrywałeś z "Moich Dokumentów" i nie działaja spróbuj stworzyć w grze nowy profil, który będzie się tak samo nazywał jak stary, zapisać gre, wyłączyć i nadgrać pliki z save'ami. Ja tak kiedyś robiłem z MW i zadziałało...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam o takiego PC:

AMD Duron 800Mhz podkręcone na 920Mhz

Nvida Geforce 2 Mx 400/400 32 mb

640 RAM

Po kliknięciu na ikonę wyskakuje mi błąd Windowsa.

Czy to wina mojej starrrrrruśienkiej karty graficznej?

Czy Carbon pujdzie na Geforce 3

A jak tak to ęde mugł zmienić kartę graficzną na Nvide Geforce 3

bez zmiany płyty głównej. (Czy mają taki sam port?)

EDIT: Na ostatnie pytanie mam już odpowiedż :tak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eheh Nie zmieniaj karty z najgorszej na gorszą. Sprawdz jakie masz wejscie pod karte graficzna (AGP x1 x2 x4 x8 , PCI, PCI-Express) i znajdz w Allegro. komputroniku badz google karte graficzna odpowiadajaca wymaganiom gry.

Ale jaka karte mozna podłączyćdo jakiego złącza i czy twoja płyta główna posiada takie złącze to wiecej sie dowiesz na forum w Forum "Sprzęt".

http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php...&start=4275

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem :

mam geforce2 mx 400 i nfs sie włącza, za to wszystko jest takie pokwadracikowane :lol: w czcionkach każda litera wygląda jak jednolity kwadrat i nie da sie ich rozczytać zresztą tak samo jest z każdym z elementów gry- każdy jest kwadratem o innym odcieniu szarośći

jak już po omacku uda mi sie włączyć wyścig to otoczenie jest zbudowane z w/w kwadratów koloru szarego, droga jest szara ( ciemniejsza ) a auta całe białe

PO PROSTU nie ma textur :(

mam celerona 1,7 380 RAM i geforce 2 mx :( wiem , że nie jest wspierany, ale .....

pomimo tego, ze nie ma textur gra sie bez najmniejszych przycinek , płynniej nić nfsmw :!: :!: :!:

prosze o pomoc-wskazanie jakiegoś patcha/porade/instrukcję

Wiem, że kilka osób napisze-kup se lepszy sprzęt .....hmm łatwo powiedzieć :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...