Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

micholes

Need for speed: Carbon

Polecane posty

Witam. Niedawno NFS-a Carbona zakupiłem. Normalnie zainstalowałem gierkę, zacząłem grać i... co jakiś czas mnie do pulpitu wyrzyca i daje komunikat w stylu: "Wystąpił problem z aplikacją ... i zostanie ona zamknięta"(dla jasności takie okienko z wyborem na dole czy wysyłać czy nie). Zaobserwowałem, że błąd występuje zazwyczaj, po filkmiku, kiedy do mojej drużyny dołącza się nowy członek. Sprzęt mam naprawdę wporzo, sterowniki pudełkowe, ale nowe, najnowszy directx, SP2. Kto pomoże, co jest przyczyną??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze jest GT3, a wlasciwie GT3 RS. Turbo tez jest, bo trainerem mozna go odblokowac (zreszta w katalogach gry znajdziesz).

Oto screen:

http://www.nfszone.com/uploads/stock_911t.jpg

Tu jest oficjalna lista samochodow:

http://en.wikipedia.org/wiki/Need_for_Speed:_Carbon

Jeszcze jeden ktorego nie moge odblokowac inaczej niz trainerem to Infinity G35.

Przejrzałem tą oficjalną listę samochodów. Wydaje mi się, że wszystkie te samochody są dostępne w wersji de-lux. Czyli wersji specjalnej - kolekcjonerskiej tej gry. Tak samo gdy wyszedł NFS:MW, a wraz z nim wersja specjalna NFS:MW Black Edition, to teraz jest podobnie - też jest wersja specjalna, w której znajdziesz P 911Turbo i inne takie parełki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Niedawno NFS-a Carbona zakupiłem. Normalnie zainstalowałem gierkę, zacząłem grać i... co jakiś czas mnie do pulpitu wyrzyca i daje komunikat w stylu: "Wystąpił problem z aplikacją ... i zostanie ona zamknięta"(dla jasności takie okienko z wyborem na dole czy wysyłać czy nie). Zaobserwowałem, że błąd występuje zazwyczaj, po filkmiku, kiedy do mojej drużyny dołącza się nowy członek. Sprzęt mam naprawdę wporzo, sterowniki pudełkowe, ale nowe, najnowszy directx, SP2. Kto pomoże, co jest przyczyną??

Może to wina SP2?? Ja nie mam żadnego SP. Według mnie zamulają kompa, a do gier to się w ogóle nie nadają :? .

U mnie na AMD sempron 2400+ 512 RAM DDR, radeona 9600Pro 1024*786 i na troche wyższych niż średnie detale gra śmiga aż miło:)

Szkoda że nie mam rozmazania :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam NFS Carbon oryginał zainstalowałem ją i od razu przeszedłem około 20% po czym ją wyłączyłem. Przy włączaniu zawsze ładuje sie save. Po załadowaniu pojawia mi sie napis że załadowano pomyślnie, klikam ok i wyrzuca mnie z gry do poziomu windows. Dzieje się tak za każdym razem. Zacząłem więc grę od początku, przeszedłem ok 5% wyszedłem z gry. Po czym ją włączyłem i znowu ten sam problem :/ Taka gra mija się z celem ponieważ zawsze muszę zaczynać od początku, a gdybym chciał przejść całą musiałbym mieć ja cały czas włączoną co też jest niezbyt wygodne. Napisalem do EA i powiedzieli ze bedzie na to patch. No i jest ale nie dziala :/ No to znowu do nich zacząłem pisać a teraz już nie odpowiadają.

Aha i bym zapomnial: na kompie mojego qumpla sie odpala normalnie. Czy moze to byc wina mojego kompa? Wszystkie inne gry smigaja mi normalnie. Tym bardziej to jest dziwne bo moj qumpel ma lekko przedpotopową maszyne. Moja to w skrocie: AMD Athlon 3000+, MSI K8N Neo4, 1GB RAMu, Radeon X800 GTO RX Winda XP+SP2. A i stery aktualne do wszystkiego. Format nie pomaga. Poradzicie mi coś na moj problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś ze starszymi sterownikami? Jeśli nie to spróbuj, gdyż w niektórych przypadkach okazuje się to bardzo pomocne. Do stracenia to już przecież nic nie masz(może poza odrobiną czasu).

Najpierw próbowalem na starszych i sobie pomyślałem że może potrzebne są nowe no więc zainstalowalem nowe. Tak więc i na starszych i na nowszych nie idzie. :( Thx za chęć pomocy :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! A mógłbyś podać adres tego patch'a? Czy po zainstalowaniu tego patch'a działają save'y z wersji "przedpaczowej"? I czy działa to na wersji polskiej?
linka do patch'a nie pamiętam ale wiem o tym co nieco. Save'y działają ale nie ma tam nowych samochodów :( Więc i tak musiałbyś przechodzić gre od nowa jeśli chcesz sie cieszyć nowymi samochodami.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, co trzeba zrobić by wygrać 2 fazę Canyon Race w pierwszym wyścigu 1v1 z Kenji? Zdawało mi się, że powinienem jako pierwszy dojechać do mety, tak też robię, jednak okazuje się że mam 0 pkt, tak samo jak przeciwnik i cała misja idzie się &^%^%&$ (...) Zdarzyło się tak już 3 razy. :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyścig ten składa się z dwóch etapów. W pierwszym gonisz, w drugim uciekasz przed przeciwnikiem. W wypadku 1 musisz utrzymywać się jak najbliżej rywala - im bliżej jesteś tym więcej dostajesz pkt. W 2 jest odwrotnie im większa odl. między tobą a rywalem tym mniej pkt. ma rywal. Po 2 etapach porównywana jest ilośc pkt., kto ma mniej przegrywa. Jeśli uciekający "odsadzi" goniącego zdaje się na 400m (nigdy mi się to nie udało :))wygrywa. Jeśli goniący wyprzedzi uciekającego i utrzyma przewagę przez 10s. wygrywa cały wyścig.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pojedynków w kanionie to to działa tak.

1 Etap:

- Przeciwnik jedzie przed tobą. Im bliżej jego samochodu jesteś tom szybciej na twoje konto naliczane są punkty. Wystarczy dojechać do mety. Możesz wygrać jeszcze na dwa sposoby: Wyprzedzić przeciwnika na 10 sek. ( nie odległość tylko jechać przed przeciwnikiem 10 sek),

przeciwnik wypada z toru. Uważaj aby: samemu nie wypaść, aby przeciwnik nie wyprzecił cię na odległość większą niż 110m. ( Ale jeśli ci się coś takiego stanie masz 10 sek. aby zmniejszyć dystans.), oraz aby nie uderzyć przeciwnika.(odejmuje to z twojego konta 5000 pnk.)

1 Etap:

- Startujesz przed przeciwnikiem. Im bliżej on jedzie tym szybciej są odejmowane punkty z twojego konta.Musisz dojechać do mety z co najmniej 1 pnk. ( w tym miejscu się pochwalę, że tylko z Dariusem ścigałem się na 2 etapy. Pozostałych bosów ograłem już w 1 Etapie. 8) )

Tu zasady przechodzą na twoją korzyść jeśli dystans osiągnie 110+, ty wygrywasz. Jeśli uderzysz przeciwnika, dostajesz 5000. Wady są taki, że nikt nie pokazuje ci drogi więc najlepiej co chwila spoglądać na mapkę.

UWAGA. Jeśli przeciwnik cię wyprzedzi, nawet na mniej niż 10 sek., nie masz szans. Odejmie ci to tyle pnk że za pupę nie wygrasz.

A teraz moje pytanie.

Przeszedłem całą karierę za pomocą Tiunów.Na koniec mam tekst od Nikki, że ukończyłem tryb kariery i że Bla Bla Bla... Odblokowujesz 5 samochodów w tym Audi lemans( które swoją drogą powinienem mieć w garażu( Darius na filmiku mówi ,, Kluczyki są w wozie")) Pozostałe 4 znalazłem( 2 w kl.3, 1 w 2 i 1 w 1) Ale audi nie umiem znaleźć ani w swojich samochodach, ani w garażu w karieże, ani w salonie samochodowym. Gdzie to kurde jest :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy chcesz być w lidze: najmniej postów - najwięcęj ostrzeżeń.

2. Jeśli gra byłaby płatna to z tego co wiem będzie to napisane na pudełku/w instrukcji/na ofocjalnej stronie gry. Poza tym żadko zdażają się gry które mają multi jako tryb dodatkowy i zo ten multi się płaci. Tryby multi stanowią podajże 2/6 gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klon-a ja mam podobny problem tyle ze raz po kilku minutach, raz po 30 sekundach a nawet po 30 minutach. Tyle ze nie wyskakuje mi zaden błąd tylko haps... i jestem na pulpicie. Ale jeszcze do tego dochodzi ze nie moge wlaczac tej gry jeszcze raz i innych gier takze bo gdy chce grac w Fife 07 to pisze mi ze nie mam akceleratora grafiki czy cos wiec musze zresetowac kompa a ja nie chce ciagle wlaczac i sie denerwowac gdy wygrywam wyscig z szefem gangu a mi tu sie wylacza do pulitu wiec prosze o jakąś poradę ???

PS:Mam najnowsze stery do karty graficznej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=ścigasz się z innymi kierowcxami w necie

Dokładnie tak. Są tam różne rodzaje wyścigów. Mnie najbardziej do gustu przypadł ten podobny do Lap Knockout z poprzednich części. Z tym że ostatni na okrążeniu nie odpada z gry tylko jego auto zamienia się w radiowóz policyjny. Wczoraj pograłem sobie troszkę i dzisiaj, ale jakoś mnie nie wciągnęło. Carbon na razie idzie w odstawkę, bo właśnie "zdobyłem" NBA 07.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz moje pytanie.

Przeszedłem całą karierę za pomocą Tiunów.Na koniec mam tekst od Nikki, że ukończyłem tryb kariery i że Bla Bla Bla... Odblokowujesz 5 samochodów w tym Audi lemans( które swoją drogą powinienem mieć w garażu( Darius na filmiku mówi ,, Kluczyki są w wozie")) Pozostałe 4 znalazłem( 2 w kl.3, 1 w 2 i 1 w 1) Ale audi nie umiem znaleźć ani w swojich samochodach, ani w garażu w karieże, ani w salonie samochodowym. Gdzie to kurde jest :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...