Skocz do zawartości

Gothic 3


marshall_91

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Gralem w gothica dzisiaj, oswobodzilem gothe z gornem, wracam na ten posterunek orkow a oni mnie gonia z toporami :)

pozniej poszedlem do faring, przed i w samym miescie kilkanascie orkow zaczyna mnie nawalac...

I tu moje pytanie, czy to jest normalne? Wykonywalem misje dla buntownikow, reputacje u orkow mam 2 :)

ps. niektorych orkow/najemnikow wystarczy ze raz uderze mieczem a oni gina :/, a po ktoryms wczytaniu gry juz byli 'normalni'

pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zadanie z tego miasta, które słynie się artektami. Muszę iść na północ do ruin i znaleźć tam artefakt. Fajnie, że na północy są jakieś ruiny :/. Jedyne co znajduje to kopalnia złota, obóz Ivana, dalej jest rzeczka, potem pole i w końcu góry gdzie jest skalny Troll. A dalej...jest wodostpad. Czyżby ten orc wymyślił sobie te ruiny? :/ A może twórcy lub tłumacze gry nie potrafią odróżniać kuerunków świata i chodziło im o ruiny, które są na północnym zachodzie gdzie to przebywa smok ze swoimi skarbami. Więc jak to jest?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie kupie jakieś leprze wyposazenie niż ognisty miecz ?? i jakiś hełm i tarcze leprzą niż tarcza czaszki??

Helm mozesz wziasc w miescie Gelden lezy na stole w domku szamanow.

Tarcze hmm przejdz sie do przeleczy na pustynie bedzie tam Paladyn renegat zabij go i masz tarcze. Co do miecza to nie wiem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smok: fajnym mieczykiem jest miecz wenzela :) W jaskini na południe od montery, strzeżony przez stray wolves zdaje się :D Oprócz tego polecam ci własnoręczne wykucie bastard sworda ;]

Co do hełmu to w grze są chyba tylko 3:

-hełm pierwszego paladyna o którym napisał Bielo,

-hełm Ejnara znajdujący się w jego grobowcu w Nordmarze :P

-korona Adanosa, jeden z pięciu artefaktów, znajduje się w świątyni Al Shedim

Co do tarczy to nie mam pojęcia :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Run nie znajdziesz. Dlatego poniewaz Xardas zniszczyl magie runiczna. Mozesz sie czarow nauczyc i poprostu je zapamietac. Gorn jest niedaleko Gothy w obozie orkow. Milten w klasztorze magow ognia w Nordmarze. Diego jest na pustyni Varant w tym pierwszym miasteczku jak sie wchodzi od przeleczy.Lester jest przy ruinach po drodze do Mora Sul (czy jakos tak :) )

Miecz ognisty zadaje najwiecej obrazen a jest tani...mimo to nie jest najlepszy i w grze spotkasz jeszcze lepsze miecze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego miecze droższe mają mniej obrażeń?? chyba najleprzy miecz to ognisty miecz?? bo zadaje najwięcej obrazeń

Nie, nie jest to najlepszy miecz w grze. Ale prawda jest taka, ze jest zdecydowanie za mocny. Dziwne, ze nie poprawili tego w patchach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KODY DO GRY

(...)

Give - otrzymujesz przedmiot specjalny

God - nieśmiertelność

Invisibility - niewidzialność

Kill - wszystkie cele są martwe

Teach all - otrzymujesz wszystkie umiejętności

Spawn - Wyświetlenie wszystkich wrogów i przedmiotów specjalnych

dlaczego gdy wpisuje <teach all> to znika mi siła życie itd. :?: jak można podbić w górę te statsy :?:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jakiegos sposobu żeby przywrócić ten savey albo naprawić??

Aha i co zrobić w pliku konfiguracyjnym żeby usunąć bug z saveyami i zwiększyć szybkość zapisywania i wczytywania?? ktoś w tym temace już o tym wspominał i podawał stronke forum ale niezbyt to rozumem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem: niemoge odnaleźć ostatniego pucharu ognia .Nawet poradnik z CDA mi nie pomógł . Są jakieś kody na ten puchar?

Pamiętam, że przez pewien bug w grze nie można miec "uczciwie" 12 pucharów ognia. Jest jednak sposób na obejście tego:

Gdy będziesz w Monterze i zagadasz do jednego z niewolników na wykopaliskach(poprosi o zwolnienie z pracy), to zamiast najpierw iśc do jego szefa, pobij tego niewolnika i zabierz mu puchar z ekwipunku. Potem jak go już zwolnisz, to dostaniesz jeszcze jeden puchar za wykonanie misji. Oczywiście nie wiem czy to działa, jezeli już wykonałeś to zadanie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mejzor: statsy znikają bo tak twórcy ustawili :P Podobnie w Gothicu 2 gdy wpisywałeś cheat na worek złota, zabierało ci 100 exp :). Te staty możesz normalnie podnieść zdaje się, ale ja mam lepszy sposób :twisted:

INSTRUKCJA:

-zaopatrujesz się w miksturę bądź jakikolwiek przedmiot zwiększający daną statystykę (np. mikstura siły, zdrowia; starożytne tabliczki itp.)

-wchodzisz w ekwipunek naciskając

-klikasz na przedmiot wspomagający :)

-obserwujesz stat który ma się zwiększyć. Gdy się zwiększy, wciśnij szybko (uwaga: jeśli używasz tabliczek, wciśnij po tym jak wiedza wzrośnie o 10, ale zanim spadnie o 5)

-Gotowe! Statystykę masz podniesioną, a przedmiot nadal w ekwipunku (sic!). Oczywiście możesz powtarzać ile dusza zapragnie :D

@Smok: -Nie ma sposobu by naprawić ten save.

- Tutaj masz adres http://www.gothic.phx.pl/forum/index.php?showtopic=39254 .

Po prostu zrób tak jak jest tam napisane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam takie pytanko. Gdzie znajdę świątynie pradawnych?? Muszę tam zaprowadzić niewolnika ... jego imię coś na O... w tej świątyni jest jakis ziomal na literke T, do którego muszę go zaprowadzić. I mam takie pytania jeszcze:

1. Moja reputacja w miastach Ben Erai(115), Lago (90). Czy mimo że wybiłem te 2 miasta (bo nikt nie mógł mnie nauczyć w nich walki dwoma broniami ) uda mi się zyskać 75% poparcia u assasynów? mam 40 lvl i nie chec grać od nowa, postaram się coś zdziałać, i czekam na odpowiedź. Jeszcze kilka misji do zrobinie mam więc może się uda. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mejzor: statsy znikają bo tak twórcy ustawili :P Podobnie w Gothicu 2 gdy wpisywałeś cheat na worek złota, zabierało ci 100 exp :). Te staty możesz normalnie podnieść zdaje się, ale ja mam lepszy sposób :twisted:

INSTRUKCJA:

-zaopatrujesz się w miksturę bądź jakikolwiek przedmiot zwiększający daną statystykę (np. mikstura siły, zdrowia; starożytne tabliczki itp.)

-wchodzisz w ekwipunek naciskając

-klikasz na przedmiot wspomagający :)

-obserwujesz stat który ma się zwiększyć. Gdy się zwiększy, wciśnij szybko (uwaga: jeśli używasz tabliczek, wciśnij po tym jak wiedza wzrośnie o 10, ale zanim spadnie o 5)

-Gotowe! Statystykę masz podniesioną, a przedmiot nadal w ekwipunku (sic!). Oczywiście możesz powtarzać ile dusza zapragnie(...)

a nie ma czegoś takiego jak kod edit abilities w G2 :?: byle nie na F2 bo mi wtedy gra do windowsa wychodzi :x I mam jeszcze jedno pytanko:dlaczego na konsoli (~) mam czarny obraz i nie widać literek :?: Pisze bo to utrudnia mi wpisywanie kodów, i nie raz potrafi to wkurzyć :!: :evil:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam takie pytanko. Gdzie znajdę świątynie pradawnych?? Muszę tam zaprowadzić niewolnika ... jego imię coś na O... w tej świątyni jest jakis ziomal na literke T, do którego muszę go zaprowadzić. I mam takie pytania jeszcze:

1. Moja reputacja w miastach Ben Erai(115), Lago (90). Czy mimo że wybiłem te 2 miasta (bo nikt nie mógł mnie nauczyć w nich walki dwoma broniami ) uda mi się zyskać 75% poparcia u assasynów? mam 40 lvl i nie chec grać od nowa, postaram się coś zdziałać, i czekam na odpowiedź. Jeszcze kilka misji do zrobinie mam więc może się uda. :D

Swiatynia pradawnych to po prostu swiatynia w Mora Sul. Jak jeszcze tam nie byles to z mora sul idz na poludnie i ja znajdziesz. a jesli juz ja otworzyles i zabiles kalesha to nie masz po co tam juz isc.

Zle zrobiles że wybiles Ben Erai bo byl tam gosc ktory dawal Ci zadanie za ktore miales +15 do reputacji assasynow i ktorego nie da sie wykonac jak on nie zyje ale ciagle mozesz miec jeszcze 75 reputacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...