Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Gothic 2/Noc Kruka v2.

Polecane posty

Co to znaczy 'wersja kupiona na gram.pl'? Chodzi o platynową kolekcję? Bo jeśli tak, to ta gra ma wszystkie możliwe patche. Nie wiem jak to jest z extra klasyką, ale teorytycznie rzecz biorąc niczym nie powinny się różnić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wersje z CDA i z eXtra Klasyki Next i obydwie wersje niczym się nieróżnią. Opisz swój problem trochę dokładniej,

wymień jaki sprzęt posiadasz i czy coś zmieniałeś przed ponownym zainstalowaniem gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam drobną prośbę do tych co ukończyli Gothica II a mianowicie -Czy może mi ktoś streścić to o czym rozmawiają Bezimienny z Xardasem na statku po pokonaniu Smoka-Ożywieńca?Bo ukończyłem grę ale nie mam dźwięku(w normalnych dialogach mam włączone napisy,a w scenkach ich nie ma)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam drobną prośbę do tych co ukończyli Gothica II a mianowicie -Czy może mi ktoś streścić to o czym rozmawiają Bezimienny z Xardasem na statku po pokonaniu Smoka-Ożywieńca?Bo ukończyłem grę ale nie mam dźwięku(w normalnych dialogach mam włączone napisy,a w scenkach ich nie ma)

W skrócie

Xardas tłumaczył Beziemu, że jest wysłannikiem Innosa i teraz posiadł moc Beliara i że teraz wszystko się zmieni, ale głowy nie daję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego napisałem, gdyż nie wiedziałem. Wracając do poprzednich pytań, moja wersja Gothica to ta pierwsza, w dużym pudełku, pierwsza zpolonizowana itd. Mój sprzęt jest OK, znacznie przekracza wymagania, nic nie zmieniałem w sprzęcie, grałem w obu wersjach na tym samym komputerze. Chociaż, może jest racja w tym, że nie było żadnych patchy do Gothica, gdyż zainstalowałem niedawno GII z wersji ,,nie-z-CDA" i ani razu nie wywaliło. Dziwne, gdyż jeszcze pół roku wcześniej się psuło. Ale dzięki za pomoc, mimo wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gestath? To chyba ten, co uczy zbierania krwi i łusek od smoków? (swoją drogą jeden z łowców smoków stojących przy drzewie razem z Gornem w IV rozdziale też uczy tego co Gestath, ale nie pamiętam jego imienia). Gestath siedzi razem z Gornem w jaskini gdzieś przy moście prowadzącym do kamiennego smoka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedziesz szedł do kaminnego smoka i po drodze bedziesz mijac po lewej stronie ogniste jaszczury, a po prawej stronie bedziesz miec urwisko, to znaczy, ze musisz sie cofnac jakies 50 metrów i pojsc w lewo (schodząc z góry:) )obok sciany skalnej. i tam sobie bedą kolesie siedziec.

Niby miejsce oczywiste, ale łatwo ominac:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, otoz gram wlasnie w Gothica 2 z dodatkiem (ten z CDA), jestem bodajze w 3 rozdziale, zdobylem oko innosa i w tym momencie powinien z pomoca wkroczyc vatras, jednak on chce, zebym zalatwil dla niego zmiennika w miescie, wtedy bedzie mogl mi pomoc, jednak u zadnego z magow wody przebywajacych w ruinach nie mam takiej opcji dialogowej, czy mogliby pojsc i zajac miejsce vatrasa. Wypelnilem natomiast ich polecenia co do pozbierania trzech czesci pierscienia w kamiennych kregach, jednak saturas nie chce mi go oddac i pozwolic otworzyc portal, dopoki nie przyniose mu listu polecajacego od vatrasa, a z nim rowniez nie mam opcji dialogowej z tym zwiazanej! (dopiero po przyniesieniu listu bede mogl zostac czlonkiem wodnego kregu, poki co mam tylko pierscien od laresa) Jestem w kropce, bo nie moge kontunuowac ani fabuly z podstawki, ani z nocy kruka. Jakby ktos mial jakies rozwiazanie, bylbym rad. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz oddać pierścień Laresowi, potem wypełnić zadanie ze znikającymi ludźmi, wtedy Vatras przyjmie cię do WK i da ci list dla Saturasa.

Albo najpierw wykonać zadanie, a potem oddać pierścień Lasresowi. ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że z laresem równiez nie mam tego typu opcji odpowiedzi. A co do zadania ze znikajacymi ludzmi, to rozwiazuje sie je na "starym" terenie, w obrebie khornis? Bo byłem przekonany, ze zakonczenie tego bedzie, jak juz znajde sie po drugiej stronie wyspy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby ukończyć to zadanie musisz zabić Dextera, który znajduje się w wieży koło farmy Onara. Jeśli przyniesiesz mapę Khorinis piratowi Skipowi (znajdziesz go w zatoce na prawo od Khorinis - wskakujesz do wody na przystani i plyniesz w prawo) on narysuje ci gdzie jest Dexter. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby ukończyć to zadanie musisz zabić Dextera, który znajduje się w wieży koło farmy Onara. Jeśli przyniesiesz mapę Khorinis piratowi Skipowi (znajdziesz go w zatoce na prawo od Khorinis - wskakujesz do wody na przystani i plyniesz w prawo) on narysuje ci gdzie jest Dexter. :)

Tak, zgadza się, ale zaginieni ludzie znajdują się przecież w Jarkendarze, porwał ich Kruk, więc zadanie to kończysz dopiero idąc z Magami Wody przez portal i odnajdując ludzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...