Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

Smugglerkowy Turniej Left 4 Dead 2

Polecane posty

Atrakcja z lekkim poślizgiem, ale jednak przybywa na łamy Forum Actionum ;) Do Smugglerków zostało jeszcze trochę czasu, ale - jak w przypadku League of Legends - zaczynamy świętować wcześniej. Oficjalnie zapraszam wszystkich graczy do sformowania drużyn i stanięcia w szranki w turnieju versusowym!

Terminarz:

- 15.10 - 28.10 - rejestracja drużyn

- 29.10 - 19.11 - rozgrywki

- 26.11 - finał

Trochę informacji na początek:

- Turniej jest tylko i wyłącznie zabawą, a nie bitwą o świętego Grala. Chodzi tylko i wyłącznie o zabawę ze znajomymi z forum (a czasami pochwalenie się swoim skillem :D)

- Versus, poziom normal, drużyny czteroosobowe (piąty jako rezerwista)

- Wszyscy uczestnicy muszą być zarejestrowanymi użytkownikami FA.

- Jeżeli będą jakieś nagrody to tylko symboliczne w postaci może rangi albo userbara. O materialnych upominkach możecie pomarzyć ;]

- Format turnieju jest uzależniony od liczby drużyn.

- W przypadku bardzo złej atmosfery otaczającej zabawę turniej zostanie zakończony ze skutkiem natychmiastowym a winowajcy "nagrodzeni" we właściwy sposób.

Chyba tyle. Ten temat będzie służył do zgłaszania chęci do gry (poszukiwanie chętnych do swojego teamu przykładowo), dyskutowaniu o turnieju a także w przyszłości komentowaniu minionych meczów. Temat do rejestracji drużyn wraz z regulaminem powstanie za chwilę, zaraz obok ;)

Słowem końcowym - nic mi nie wiadomo o planowanym teamie moderacji, ale może w następnych dniach sytuacja się zmieni.

Zapraszam wszystkich do zabawy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.4 Kampaniami turniejowymi są: Dead Center, Dark Carnival, Swamp Fever, Hard Rain, The Parish.

Do tego proponuje dodać wszystkie kampanie z pierwszej części Left 4 Dead czyli : No Mercy, Dead Air, Deth Tool i Blood Harvest. Proszę o wypowiedzenie się w tej sprawie każdego chętnego do tych turniejów, bo granie jedynie tych 5 kampanii jest bez sensu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.4 Kampaniami turniejowymi są: Dead Center, Dark Carnival, Swamp Fever, Hard Rain, The Parish.

Do tego proponuje dodać wszystkie kampanie z pierwszej części Left 4 Dead czyli : No Mercy, Dead Air, Deth Tool i Blood Harvest. Proszę o wypowiedzenie się w tej sprawie każdego chętnego do tych turniejów, bo granie jedynie tych 5 kampanii jest bez sensu.

Zgadzam się z Hautingiem. Powinny być wszystkie mapy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, przy okazji głosowania ludzie mogli by w sumie deklarować się czy są chętni do gry ;)

Po drugie, aby było oficjalnie i tak jak napisałem Dominikowi na Steamie - jeżeli większość będzie za kampaniami z jedynki to zobaczymy, nic nie obiecuję a jeszcze wcześniej przyda się skonsultować z resztą moderacji albo Komitetem. Poza tym kampanie z jedynki nie zostały włączone w poczet turnieju, bo pamiętałem, że część z nich była w miarę nowa i mogły zachować się jakieś bugi :)

Po trzecie, nastąpiła drobna edycja punktu 3.2. Wcześniejsza wersja nie przewidziała pewnego problemu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o mapy to ja proponuję aby każda mapa miała 5 rozdziałów. I takimi mapami nadającymi się na turniej są:

- Dead Carnival

- Hard Rain

- The Parish

- No Mercy

Te mapy są już dobrze znane, nie mają praktycznie żadnych bugów i mają po 5 rozdziałów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że zazwyczaj ta piąta mapa to nic innego jak bardziej rozbudowany finał. Poza tym wtedy liczba kampanii byłaby jednak za mała ;)

Co odpada na pewno i bezdyskusyjnie:

- Cold Stream - bo beta plus IMO patrząc pod kątem versusów przyda się jej jeszcze parę patchy na balans

- The Sacrifice - za krótka

- The Passing - tak samo jak wyżej

Na razie widzę, że większość chce kampanii z jedynki zatem zaraz pojawi się stosowny update do regulaminu (a także zmiana w drafcie ;)). "Zaraz" tutaj jest definiowane, w którym momencie forum wyjdzie ze stanu padaczki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tylko dopiszę, że chętnie bym se pyknął coś w tym turnieju. Jakby komuś się znalazło w teamie wolne miejsce, to bym mógł takiego tima uświetnić mym wielce szanowanym nickiem. Tyle tylko, że nie szukam pretendentów do Mistrzostwa Ustrzyk Dolnych, a raczej ekipy czerpiącej nieuzasadnioną radość z wyżynanaia zainfekowanych, tudzież glebowania ocalałych, bez zbędnego spinania się:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kampanie z jedynki to jak dla mnie nie najlepszy pomysł. Dziś forumowo graliśmy Krwawe Żniwa i finał ciągle jest nienaprawiony, bo jeszcze przed tankiem dostaje się 800 punktów. Nie wiem jak to jest w pozostałych, ale taka sytuacja może wpłynąć na wynik dość znacznie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że czas do rejestracji drużyn kończy się za osiem dni ;) Przyznam, że nie spodziewałem się aż takich problemów z aktywnością (mówi się trudno - za rok nie będzie powtórki), ale z drugiej strono skoro już pewien organizacyjny wysiłek został podjęty lepiej by było aby dało radę stworzyć jedną grupę na cztery teamy... ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o turniej, to prawie na 100% dojdzie jeszcze jedna drużyna, i jeśli ktoś dodatkowo będzie chętny może właśnie z ekipy Team Fun to będzie 6 zespołów. Ogólnie jednak jestem zdziwiony tym, że odkiedy ogłoszony został turniej, temat gry Versusów na FA... ucichł.

Wszyscy teraz poukrywali się i trenują po kryjomu? :tongue:

Odnośnie teamu właściwego, narazie u nas trwają pertraktację na temat nazwy drużyny, lecz jutro, najpóżniej pojutrze będzie już właściwa nazwam gotowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...