Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

Smugglerkowy Turniej Left 4 Dead 2

Polecane posty

A może jednak KoA powalczy do końca? Trochę to dziwne. Hentai Survivors nie miało już szans na zwycięstwo, to się wycofało. Teraz KoA. To może mój team też się powinien wycofać? I Bat też, bo przecież pierwsze miejsce już w zasadzie na 99 % się nie zmieni. Przecież to tylko zabawa, nie ma co się poddawać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, lipę panowie robicie ot co. Niby zabawa a i tak nie ma to jak chwalić się swoim W/L ratio... pff, gdyby to jeszcze był jakiś turniej ESL to może bym zrozumiał :dry: Trudno, niech pozostałe trzy drużyny - jeśli nadal chcą się bawić - dograją mecze z reszty rund i po zliczeniu zwycięstw/punktów zostanie wyłoniony zwycięzca. Tyle, nie ma sensu przedłużać tej zabawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzców, szkoda że my jednak polegliśmy. Ogólnie nasze mecze przeciwko sobie zawsze jakoś składało się tak że traciliśmy pkt. w miejscach instantowych, około instantowych i Tankach. Dziura na Karnawale(2 razy z rzędu) szalone Czołgi z drugiej mapy na której ktoś z nas zawsze musiał ginać(brawo Hodaki :tongue: ) czy instant Chargem na finale Parafii który był mega dziwny i kompletnie niespodziewany.

Ogólnie rzecz biorąc fajnie że wogóle w czasie kiedy tak słabo z ludżmi do grania w Lefta powstał taki turniej. I to jeszcze praktycznie bez jakichkolwiek sporów. Jedyną łyżką dziegciu w tej beczce miodu jest fakt, że aż 2 ekipy z 5 wycofały się z turnieju.

Gra nasza w meczach 1 i 2 rundy wypadała bardzo dobrze, pomijając mecz na Parafii z Batonami. Tam były i mega faile, i docinki osobiste i ogólna patologia. Szczęście również nie raz zrobiło swoje, szkoda tylko że zabrakło go w meczu najważniejszym :smile: Ile to razy dziś uspokajaliśmy grę, żeby bardziej powoli i z rozwagą grać, co i tak kończyło się np. deadem Hodakiego na dziurze.

Jeszcze raz GZ dla ekipy Batonów. Obecnie jestem ciekaw, czy będzie jakikolwiek ruch w temacie Lefta 2 w Gramy w Sieci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... nie udało nam się wygrać, gratulacje dla zwycięzców ;) Chciałbym też podziękować drużynom, które grały razem z nami w tym turnieju, w szczególności dla drużyny Pawła, która jako jedyna wytrzymała do końca i fajnie, że mieliście swój honor ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co dziękować. W końcu liczy się zabawa i to właśnie dla niej się zapisaliśmy. Nie rozumiem podejścia "nic już nie zdziałamy, to po co marnować czas - rezygnujemy".

Jedyną łyżką dziegciu w tej beczce miodu jest fakt, że aż 2 ekipy z 5 wycofały się z turnieju.

No nie powiedział bym, że jedyną. Jest jeszcze druga łyżka, ale to już przemilczę.

Również gratuluję zwycięzcom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako organizator - pierwszy raz byłem w takich butach i mam nadzieję, że bardzo nie sfailowałem :P - dziękuję także wszystkich uczestnikom, nie ważne czy dotrwali do końca czy też nie za uczestnictwo i pokazanie, że nie zawsze liczą się nagrody materialne, ale dobra zabawa (choć miałem sygnał, że zgrzyt jeden był). Powtórki raczej nie planuję a turnieje jeśli będą, to w innych produkcjach.

To tyle. Pozwolę sobie temat zamknąć jakoś po północy i przenieść w ustronne miejsce :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...