Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

Smugglerkowy Turniej Left 4 Dead 2

Polecane posty

Postaram się tak to zrobić, żeby rozpiska była zaraz po zakończeniu zapisów (23:59, 28.10.2011 ;)), nawet jeśli miałbym ją wstawić w środku nocy ;] Zresztą zakładając, że nagle liczba drużyn się nie zwiększy to stworzenie tabelki rozgrywek nie powinno nastręczać problemów. A nawet jeśli to zawsze mam jedną pomocną osobę, do której mogę zwrócić się o radę ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black, tak z ciekawości, jaki masz pomysł na rozgrywki przy założeniu, że ostanie się tylko te 4 drużyny? Każdy z każdym i potem 1-4 i 2-3 i finał i mecz o 3 miejsce? Czy pozostaniesz tylko przy każdy z każdym i zwycięzcą zostanie drużyna, która będzie miała najlepszy bilans?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza opcja, ew. z drobną zmianą, ale jeszcze nie pewną i podaną w swoim czasie ;) Głównie chodzi o to czy skoro już się zapisaliście i poświęcacie czas to chcecie się nacieszyć mini turniejem i trochę meczy rozegrać czy mieć to za sobą jak najszybciej. Z drugiej strony nie ma co sztucznie przedłużać przy takiej frekwencji acz wierzę, że będziecie się dobrze bawić ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę listę już i mam kilka pytań :P

1."<screen przedmeczowy>"

Ma to wyglądać tak że uruchomię konsolę i wpiszę komendę "status" i wtedy ss zrobić ?

2. "Runda x - Team y:y Team (np Runda 1 - abc 1:0 def)"

Np. Runda1 - Team xxx <tu podać wynik?> : <tu podać wynik?> Team yyy . Chodzi mi o to czy dobrze wstawiłem wyniki ?

3. "<screen pomeczowy>"

Wystarczy sam wynik ?

4. Czemu jako jedyni mamy po dwa mecze w rundzie 1 i 3 ? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to wydaje mi się, że sporo tych gier jak na dwa tygodnie. Jednym będzie pasować w weekend innym w tygodniu. Może być ciężko. Sam jutro nie będę mógł grać (urodziny kolegi - nic nie poradzę), ale mam nadzieję, że reszta teamu będzie w gotowości. :tongue:

@down: Co za różnica, skoro i tak gracie tylko w co drugiej rundzie. Zresztą, myślę, ze to i tak chodzi o to, że każdy ma zagrać z każdym, więc kolejność meczów nie jest chyba tak ważna jak dobranie terminów aby każdemu pasowało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma to wyglądać tak że uruchomię konsolę i wpiszę komendę "status" i wtedy ss zrobić ?
Ma być screen z lobby gdzie widać na czacie jak kapitanowie drużyn wypisują kampanie jakie odrzucili (przy okazji będzie widać jaka została wybrana ;)). Draft opisałem szczegółowo w regulaminie więc wszystko IMO powinno być jasne. Poza tym dodam raz jeszcze, że wszelkie spory będę rozsądzał tylko na podstawie screenów więc dobrze będzie mieć kogoś z Frapsem chociażby albo innym narzędziem ;]

Np. Runda1 - Team xxx <tu podać wynik?> : <tu podać wynik?> Team yyy . Chodzi mi o to czy dobrze wstawiłem wyniki ?
Ta, np. KoA 1:0 WW (dobór drużyn przypadkowy :P). Dokładnej liczby punktów z całego versusa nie należy wstawiać. Za to można i należy je uwiecznić na screenie.

Wystarczy sam wynik ?
Jako screen pomeczowy i owszem, tylko do tego służy ;)

Ogólnie to wydaje mi się, że sporo tych gier jak na dwa tygodnie. Jednym będzie pasować w weekend innym w tygodniu.
Cztery gry w jednym, cztery w drugim - naprawdę tak wiele? Zresztą wiadomo, że coś może człowiekowi wypaść i jeśli ze względu na problemy z życiem osobistym mecze z pierwszego tygodnia meczowego - który notabene już się zaczął ;) - nie zostaną rozegrane to drugi tydzień będzie przesunięty w czasie. Naturalnie jeśli będzie do tego powód ;]

@UP Nie dziennie. Dokładny termin ustalają między sobą kapitanowie, ja tylko zasugerowałem kto z kim ma się spotkać. Jeżeli komuś pasuje wszystkie mecze zagrać w ten weekend to OK, jak ktoś zagra pierwszy mecz w niedzielę a drugi dopiero w środę też pasuje - wszystko w ramach jednego tygodnia meczowego (od soboty do piątku).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mariusz Saint świetny pomysł, jestem za :P Zastanawia mnie też fakt czy te mecze będą rozgrywane tylko w formie takiej jak w temacie oficjalnym było napisane, czyli czy będzie tylko tyle vs? Bo jeżeli tak to jest to stanowczo za mało sądziłem, iż z każdym teamem zagramy przynajmniej 2 razy, bo jak wiadomo czasem można mieć gorszy dzień, grać na mało lubianej kampie czy też mieć lagi i później taki wynik ma decydować o całości?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugestia: może kapitanowie ustają przed spotkaniem jaką grają kampanię i napiszą to tutaj? Odpada uciążliwy proces targowania się w lobby i robienia z tego screenów.
Ale właśnie po to był wprowadzony draft, żeby a) wprowadzić element strategiczny, b) uniknąć sytuacji gdzie obie ekipy nie mogę się dogadać w kwestii kampanii. Pierwotnie miałem zamiar zostawić to graczom, ale podejrzewałem najgorsze i skończyło się na tym. Jeżeli kapitanowie obu ekip nie będą mieli nic przeciw aby ustalić kampanię bez draftu to OK, ale nie narzucam tego całej reszcie :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz, o którą bym was poprosił ;) Jeżeli wyświadczacie mi już przysługę i przyjemność zrobienia tabeli wyników to czy moglibyście umieszczać tam także liczbę rozegranych meczów? Byłoby to miłe ułatwienie dla całościowego zorientowania się w sytuacji ;] Z góry wielkie dzięki i życzę dalszych miłych pojedynków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tabelkach nie musicie już uwzględniać drużyny HS z racji oddania pozostałych meczy walkowerem :)

Troszeczkę spóźniony, ale ogłaszam, że wszystkie mecze rundy I zostały rozegrane i teraz szykuje się pora rewanżu. Deadline rozgrywek mija 19 listopada. Dziękuję za uwagę ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...