Skocz do zawartości

Dark Souls (seria)


Gość Razomak

Polecane posty

Great Scythe ma lepsze skalowanie, przy +14 dostaje A do zręczności, ma większy zasięg i da się zbuffować. Przy lifehunt scythe trzeba nosić albo bloodbite ring, albo blood shield, żeby nie krwawić razem z przeciwnikiem. Mi się bardziej podoba zwykła z wyglądu, ale to już kwestia gustu :-)

Edytowano przez xcd2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaliczyło mi aczika za dobre zakończenie. Najciekawsze jest to, że "the Dark Soul" mam zaliczone. Zacząłem nową grę i polazłem do katakumb po wielką kosę. Całkiem fajnie się tym ciacha smile_prosty2.gif

Edytowano przez xcd2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety gra ma zbugowane osiągnięcia. Mi za pierwszym razem nie zaliczyło aczika za zabicie Sifa i za zabicie Priscilli. Za drugim razem poszło bez problemu. Tak samo miałem problem z osiągnięciem za piromancje, gdyż wpadł, po czym przy kolejnym uruchomieniu gry aczik byl zablokowany, lecz piromancje miałem wszystkie. Dopiero gdy zacząłem grę pyromantą, od razu w celi wpadł ostatni aczik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde zrobiłem sobie postać, która używa tylko magii dusz. To jest nienormalne Orn & Smough padi za 1 razem, nie mogłem uwierzyć. Potem Strażnik Sanktuarium, jedyny boss który sprawiał mi jakieś kłopoty to Artorias bo był w stanie unikać włóczni dusz. Najbardziej rozwalił mnie najeźdźca... Padł od jednego strzału.

Edytowano przez Postrach22
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie ta gra wkurza... Chyba nie dam rady teraz pokonać tych dwóch mend... Raz to mnie bachodzą z obu stron i kombos. Innym razem którychś z nich wali mi kombosa składającego się z jednego ciosu, do momentu aż zdechnę. Innym razem dostaję cios przez przeszkodę terenową - oczywiście ja tak nie mogę, ale kto by się tym przejmował. I wiele, wiele innych kretynizmów...

Najlepsze jest to, że jak pokonam chudego (raz mi się tylko udało) to grubas potrafi zwariować. Wali we mnie tylko szarszą z uderzeniem. Jak jedną- dwie uniknę to resztą będzie naparzał aż zdechnę... Normalnie mnie krew zalewa.

Filmiki o walkach z nimi są bezużyteczne. Gracze na tych filmach mają do czynienia z debilami bo u mnie ci przeciwnicy zachowują się 10x bardziej agresywnie. Są to może filmy przed jakimiś patchami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znak przyzwania jest na schodach gdy idziesz od kowala.

Spróbuj takiego sposobu jak ja zrobiłem. Najpierw rozwal malego, potem zaciągnij dużego do kolumny i ganiaj się wokół niej. Ja mając halabardę gdy ten robił atak tyłkiem na glebę, odsuwałem się i potem zanim się pozbierał wykonałem jeden cios. Tak pokonałem ich za pierwszym razem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za późno :3 Jak udało mi się przyzwać gościa to pokonanie było już banalnie łatwe. Kosa ma tak olbrzymie DMG, że zjadało się ich momentalnie. Oczywiście musieli uczepić się tamtego "mięska armatniego".

Jednak mam teraz inny problem. Gdzie mogę ulepszyć broń na 11 i wzwyż.

Poszedłem do Setha i mnie pokonał więc wylądowałem w jakimś więzieniu... Go trzeba z odległości rozwalać czy co?

Są jakieś pierścienie zwiększające zdobywane dusze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo... Wolę mieć jak najmniej takich "wyzwań". Co mnie czeka w krainie lawy?

Bardzo stylowy strój. Dodaj do niego kosę, a będziesz wyglądał jak sam ŚMIERĆ! Polecam ok.gif

Ogólnie lawowe klimaty są super łatwe, szybkie, przyjemne i gorące. Niby są mobki, które na początki gry były bossami, ale pewnie jesteś tak wykokszony, że będziesz dzielił i rządził. Niby co chwilę jest boss fajt, ale po ogarnięciu Chudego i Grubego oraz Czterech Króli teraz będą się przeciwnicy sami przewracać. Ostatni bossik to już w ogóle kpina, tak łatwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CrixDoomsday A byłeś już w krainie z DLC? Żebyś tylko nie ominął jej przed końcem gry.

Musisz zabić hydrę w darkroot basin, potem wrócić do ogniska albo zreloadować grę. Idź na koniec jeziorka, zabij złotego golema i uratuj Dusk. Na początku Duke's Archives z kryształowego golema wypadnie pęknięty wisiorek. Wróć się z nim do miejsca gdzie był złoty golem, żeby cofnąć się w czasie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się udaje w tamte rejony niedługo, nie zapomnij o jakimś źródle światła, weź cast light albo sunlight maggot, lampa nekromanty też powinna wystarczyć. Do czegoś tam będzie potrzebne światło :-) Hehehe, ja idę do roboty dopiero o 22:00. Pozdrawiam.

Pytanie do publiczności: Na którym lvl'u powinienem robić DLC?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Archiwów na razie zrezygnowałem i po dotarciu do ogniska po więzieniu poleciałem do Demonicznych Ruin, gdzie wszyscy bossowie już leżą. Głównie dzięki zamianie Claymore'a +10 na Halabardę Czarnego Rycerza +5. Przy sile 35 różnica w obrażeniach kolosalna i dwóch bossów z lawy padło jak muchy. Teraz zaliczę Lost Izalith i chyba lecę do Tomb of Giants, bo tego, gdzie iść w archiwach wciąż nie obczaiłem i kręcę się w kółko :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebny mi jakiś ładny miecz z dobrym skalowaniem siły. Nie musi być najlepszy, aby ładnie wyglądał z mosiężnym setem. Jakieś pomysły? Great Sword of Artorias wygląda nieźle, ale nie chcę pakować w inteligencję i wiarę.

Edytowano przez xcd2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...