Skocz do zawartości
Gość Razomak

Dark Souls (seria)

Polecane posty

Tak te cyferki koło paska z życiem i staminą to ilość posiadanego człowieczeństwa.

Cyferki rosą losowo poprzez zabijanie niektórych przeciwników i bossów.

Możesz także sam podnosić ilość człowieczeństwa używając humanity souls.

Ilość Człowieczeństwa Lewy Góry Róg.

Humanity

Dusze Humanity

Dusze

Edytowano przez HanPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HanPL Uszy wypadają z krukodemonów w namalowanym świecie :-) Ewentualnie możesz mnie ponawiedzać i pozabijać, nie pogniewam się. Moje steam id to xcd2. Wiecie gdzie najlepiej postawić znak, żeby po pomagać graczom na 90 lvl'u? Trochę za dużo przylvlowałem :-P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xcd2

Właśnie sprawdzałem na wiki i tak jak mówisz dropi z krukodemonów, ale ponoć drop rate słaby chociaż brakuje mi chyba z trzech par uszu i jest lev 2 i spell wymagany do aczika "Prayer of Maiden " więc może się przejde do malowanego świata i pofarmie.

Potem już pozostanie tylko farm 70 par oczu śmierci dla Gravelord X_X

Edytowano przez HanPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xcd2

Jak 90 lvl to już teoretycznie możesz pomagać ludziom z SL100, którzy robią New Game+ (tak jak ja na przykład biggrin_prosty.gif).

Czyli w zasadzie te miejscówki gdzie pomoc ludzie lubią brać/dawać bo dużo dusz pada, czyli np. Sif, Anor Londo, malowany świat (to nie wiem czemu nawet, chociaż ludzi widuję. nie tylko do pomocy tongue_prosty.gif), może nawet sage albo centipede w demon's ruins.

Ale teraz najbardziej na topie jest DLC - Artorias i Manus.

Do tego przy ognisku przy Artoriasie (parafia oolacile) się dzieje dosłownie wszystko tongue_prosty.gif nie ustoję 5min bez najazdu/ataku (Darkwraith FTW), ataku gravelorda, walki o smoczą łuskę. Tylko upiorów zemsty brak jakośbiggrin_prosty.gif

Edytowano przez Gumon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gumon Haha, akurat wczoraj szturchałem przypadkowych ludzi rapierem przy tym ognisku, bo nikt mnie nie chciał przyzwać do Artoriasa :-P Teraz kończę zbierać piromancje i powoli zabieram się za cudy, więc potrzebuje pomóc jeszcze jednej osobie, żeby dostać się do Sunbros, w wiarę nie chce dodawać, bo build zepsuje. Dodaj mnie do Steam -xcd2, albo gfwl Juliusz666, pomogę z jakimkolwiek bossem, wersję PC kupiłem dla multi, a nikt mnie przyzwać nie chce :-/

Edytowano przez xcd2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xcd2

haha, Juliusz666 widziałem wczoraj znak przy Artoriasie. Próbowałem przyzwać ale coś nie wszedł biggrin_prosty.gif Z rzeczy które mi zostały to w zasadzie Manus (ale nie chcę robić bo pvp) i lordowie poza 4 Królami. Wyślę zapro, jak będziesz jeszcze potrzebował to zapraszam.

Edytowano przez Gumon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracza Rosjanina bardzo łatwo jest wezwać i w druga strone tęz dobrze działa ale z kims kto jest innej narodowosci nie udało mi sie wezwać ;/ a bardzo potrzebuje konkretnej pomcy by stłuc czarnego smoka i odciaic mu ogon. Obejrzałem juz kilka filmikow jak to zrobić ale nie daje rady ;/ jeszcze tak zrobiłem ze nie uda mi sie pozyskac pierscienia nijja ;/

Jak ktos jest chetny to pomoge mu z innymi bossami mam aktualnie 97 lv

steam lordgraver GFLW lordvangurd

Edytowano przez Lordgraver
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończę Dark Souls po raz drugi. Tym razem starałem się pokonać wszystkich bossów, ale cóż przed Gwynem został mi jeszcze Manus i jest to najtrudniejszy boss w grze. Dziwne ataki, których trudno uniknąć, magia, a pomoc Sifa sprowadza się do skakania po arenie i nie robienia niczego. Żadnego phantoma nie dorwałem.

Edytowano przez Postrach22
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Suteq No pewnie, że pomogę tylko żeby się przyzwać nie może być dużej różnicy między lvlami. Powiedz jak zaczniesz grać, to stworzę sobie nową postać. Chociaż z LordGraver'em próbowaliśmy się przyzwać parę razy i nie mogliśmy, więc nie jestem pewien. Wczoraj na przykład też nie wychodziło, a za 2 minuty przyzwał mnie ktoś inny z USA i to z 5 razy pod rząd. Nie mam pojęcia jak to działa.

@HanPL Gratulacje :-) Teraz tylko zacząć sobie wymyślać wyzwania, albo grzebać w opisach przedmiotów.

@Postrach22 Ataki Manusa można spokojnie przyjąć na tarczę (ja mam heather shield +14 i wystarczy), a przed magią najłatwiej używać silver pendanta. Sif pomaga tylko odwracając uwagę, co daje więcej okazji do bezpiecznego ataku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie możesz robic to na szczurach pod wywerna lepiej załorz pierścien w kształcie weża( znajdziesz go w sens fortes) zwiekszy szan se na upuszczenie humanity. Co do najzadow moze u kapłana velki ( po zabiciu w pierwszy dzwon sie pojawia ) kupić księge winnych i lub u cór chaosu zakupic liste członkow i dokonać najazdu za pomaganie innym tez doataniesz huamnity.

Edytowano przez Lordgraver
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biały steatytowy rysik bodaj, ale nie jestem pewien.

Gdzie dokładnie można kupic item do pisania wskazówek dla innych graczy? Szukałem gdzieś zaraz po tym, jak ptak zabrał mnie z początkowej lokacji, ale chyba ślepy jestem, a jeśli to gdzieś tam, to z ogromną chęcią się wrócę, nabiję trochę dusz i będę liczył na humanity z plusików za podpowiedzi smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RIP1988 U handlarza w Undead burg'u, za 500 dusz (pomarańczowy rysik).

@suteq Ja pogram, oczywiście jak uda nam się przyzwać, bo multi w tej grze jest...dziwne. Jak ma humor to działa :-P Tylko ostatnio jestem na chodzie w dziwnych godzinach.

Edytowano przez xcd2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie od początku, rysik dostaje się od NPC po przejściu kawałka gry. Stawiasz znak dzięki któremu ktoś przyzywa Cię do swojej gry. Żeby widzieć znaki innych graczy musisz być w ludzkiej formie (zwykle jesteś trupkiem), ale wtedy jesteś narażony na inwazje. W świecie innego gracza nie da się leczyć flaszkami, gdy host wypije jedną to i tobie dochodzi trochę życia. Można przyzwać osoby z lvl'em +/- 10%twojego lvl'a+10, czyli mając 20 lvl, możesz przyzywać kolesi od 8 do 32. Nie da się przyzwać kogoś w miejscu gdzie główny boss został już pokonany. Zwykle przyzwanie kolegi to katorga, bo większość czasu nie można znaleźć jego znaku, a jak już się znajdzie, to wyskakuje "summoning failed..." i się klika po 10 minut w kółko aż zadziała...

Edytowano przez xcd2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...