Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

P_aul

Smugglerkowy Turniej League of Legends

Polecane posty

Raczej nie brakuje mi cojones (w Hiszpanii to "j" czyta się jak "h"), po prostu uważam się za zbyt słabego gracza do roli kapitana... Ale w sumie. Proszę wszystkie pojedyncze osoby (I implore you), które nie mają jeszcze drużyny, a chciałyby zagrać, o zgłaszanie się do mnie przez PW :)

EDIT:

Zapomniałem dopisać, ze chodzi o ludzi z EUNE :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze, mam złe wieści i dobre wieści.

Zacznijmy od złych - jeśli turniej Smugglerkowy ma się odbyć to musimy go rozegrać w przyszły weekend w całości. To oznacza, że terminarz podany wcześniej idzie do piachu, zapisy trwają do czwartku, w piątek opublikuję listę meczów. Mam nadzieję, że wszystkie już zapisane drużyny zdążą zaklepać sobie wolny czas na kilka gier w sobotę i niedzielę ;)

Druga zła wiadomość - mamy problemy z teamem moderatorskim. Jak przyszło co do czego to okazało się, że regularnie grają trzy osoby, w tym jedna (ja) ma problemy z kompem (wiesza się w losowych momentach :D). Może do czwartku uda się wystawić piątkę, ale nie mogę tego zagwarantować :/

A teraz wyjaśnienie czemu musimy przyspieszyć sprawę:

Enki na początku roku sugerował możliwość dużego turnieju pod patronatem CDA. Skontaktowałem się z nim w ramach turnieju Smugglerkowego i po niezbyt długich negocjacjach zaczęliśmy prace nad większym turniejem. Dlaczego Smugglerkowy nie może być jednocześnie turniejem CDA? Bo nie zdążylibyśmy rozegrać go przed Galą.

Przejdźmy jednak do konkretów - jutro pojawi się news na głównej oraz zostaną otwarte zapisy do Pierwszego Turnieju CDA w LoL. Zakładamy uczestnictwo maksymalnie 64 drużyn (ponoć Enki miał ponad 200 zgłoszeń) na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy". 8 najlepszych otrzyma nagrody ufundowane przez Riot Games (RP, skiny, championów). I teraz najlepsza część - drużyny które do momentu napisania przeze mnie tego posta (3 jak ostatnim razem patrzyłem) zarejestrowały się na SMG LoL są automatycznie zapisane do turnieju CDA. Oczywiście możecie zrezygnować, ale jeśli chcecie zagrać i powalczyć o nagrody to na pewno w turnieju będziecie i to na "dobrych" pozycjach (seedy też będą na bazie kolejności zgłoszeń). Mówiłem chyba, że warto zapisywać się jak najszybciej? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze chyba jednak uda się wystawić team moderatorów, uznaliśmy, że ktoś musi zająć zaszczytne ostatnie miejsce :D Po drugie przypominam, że zapisy nadal trwają, cztery drużyny to dość żeby rozegrać mini turniej, ale im nas więcej tym zabawniej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Vincernal

Gram wszystkim oprócz junglera (nudzi mnie i tyle), supportem nie ma rewelacji, reszta to mój żywioł.

Level: 30, ok. 600 winów na normal, na rankach mam ok. 1390 elo (żal, rosyjski premade w teamie i po grze).

Postaram się skombinować czas.

Chętnie wezmę udział w turnieju. Bez trolli, flejmu itp, gra się przyjemnie. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko - a nie mówiłem? Warto było się zarejestrować? Zarówno ja jak i redakcja lubimy nagradzać wiernych forumowiczów którzy zgłosili się do turnieju dla samej zabawy. Jakby ktoś jeszcze nie wiedział to trzy pierwsze drużyny, które zarejestrowały się przed ogłoszeniem turnieju CDA dostały na ten turniej dziką kartę i nie będą musiały przebijać się przez kwalifikacje. Zamiast tego w najbliższy weekend poćwiczą grę turniejową w pucharze Smugglerkowym.

Dodatkowe info - jeśli dostanę replaye z meczów to mogę puścić je w sobotę i niedzielę wieczorem na streamie z komentarzem. Sam będę nagrywał mecze Daleków, ale nie wiem czy chcę pokazywać szerszej publiczności jak moderatorzy (+redaktor) dostają po tyłkach od każdego :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quarci - poszukaj w tym temacie, sporo osób zgłaszało chęć gry.

Rejestracja zostanie zakończona dziś o godzinie 21:00. Macie jeszcze 2 godzinki by się zapisać. Jutro ogłoszę format i terminy meczów ;)

Poza tym w sobotę i niedzielę wieczorem będzie można obejrzeć na streamie powtórki najciekawszych meczów (o ile oczywiście drużyny podeślą mi replaye, jak nie to będą powtórki z meczów moderacji :P). Komentowane przeze mnie, może uda mi się zaprosić kogoś ciekawego do pomocy. Szczegóły (i godziny emisji) podam wkrótce ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@P_aul- ja mogę nagrać mecze, w których wezmę udział (beton) i potem Ci je podesłać. Tylko muszę sprawdzić czy recorder nadal mi działa, ale nie powinno być problemów najwyżej lekki update mnie czeka. Jakbyście ogólnie potrzebowali jakiejkolwiek pomocy przy którymś z turniejów to również z chęcią pomogę. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nasza drużyna swoje mecze rozpoczyna od godziny 16.

Tak zaplanowany jest dzień

Sobota:

16.00 - KP vs Btn (potwierdzony)

17.00 - KP vs KK (potwierdzony)

18:00 - KP vs CoS (potwierdzony, przełożony z niedzieli)

19.00 - KP vs CGD (potwierdzony)

Niedziela:

10:00 - KP vs YS (potwierdzony, przełożony z soboty)

13:00 - KP vs Dbl (potwierdzony)

16:00 - KP vs FL (potwierdzony)

KP vs OR

Proszę o potwierdzenie kapitanów tych drużyn czy te godziny pasują. Możecie inne mecze rozegrać wcześniej. My ze względu na prace/zajęcia nie damy inaczej rady.

O kontakt proszę do mnie lub do zastępcy allmana (J4R3K), a najlepiej do obu.

@edit 1

Drużyna Beton potwierdzona na godzinę 16.

Proszę o zgłoszenie się reszty drużyn!!!!

@edit 2

potwierdzenie meczu z CoS, YS i FL.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...