Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

P_aul

Smugglerkowy Turniej League of Legends

Polecane posty

Ja także, poszukuje teamu, Nick na LoLu, taki sam jak tutaj czyli Hasiu, jak coś podaje gg 13278273. I najważniejsze info, gram Ryze, Veigarem albo Miss Fortun. Ale moją ulubioną postacią jest Ryze. Mam 15 poziom i 54 zwycięstwa. A tak swoja drogą, mógłby sie odbyć także turniej na Twieted Treelinie, :) jakos bardziej lezy mi ta plansza :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie w jaki sposób będzie wyglądało drzewko turniejowe. Single elimination, czy podwójna drabinka. Albo grupy.

Mam nadzieję, że zgłosi się też jak najwięcej zespołów. Zainstalowałem LoL recorder i jeżeli moja drużyna się zgodzi, to nagrania udostępnimy ^.^

@EDIT down:

YEA :D Będzie fajnie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już będę wiedział ile drużyn weźmie udział podejmę decyzję jaka będzie ostateczna forma turnieju. Opcje są dwie:

- faza grupowa + playoffy z pojedynczą eliminacją

- podwójna eliminacja

Skłaniam się ku pierwszej opcji, bo to oznacza, że każda drużyna będzie miała okazję zagrać więcej meczów, a przede wszystkim o to chodzi, żebyśmy wszyscy pograli i dobrze się bawili, aye? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł. Bardzo możliwe, że też się zgłoszę wraz z moim team'em, jednak trzeba ich wszystkich do kupy zebrać, co nie jest łatwe. ;)

EDIT

Oczywiście, jak ktoś zbiera team, to też się zgłaszam na chętnego. Mój lvl to 27, nick w LoLu - naczos1912. Co do postaci, które preferuję, to nie mam zbytnich ograniczeń, jednak najgorzej idzie mi w dżugli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś póki co mało zgłoszeń na turniej. Ja mam kłopoty techniczne z kompem (lubi się wieszać pod obciążeniem) więc skład teamu moderacji nie jest 100% pewny... Może żeby zachęcić was do rejestracji drużyn powiem tyle - warto zrobić to jak najszybciej. Nie mogę na razie zdradzić czemu, ale niezależnie jakie ostatecznie decyzje zapadną zarejestrowanie się możliwie wcześnie może przynieść nieoczekiwane profity ;) I nie piszę tak tylko po to, żeby rozruszać temat ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zgłoszeń widzę dość, tylko każdy czeka, aż kto inny się ruszy i go zaprosi do drużyny. Imo każdy kto chce, żeby ten turniej się odbył, powinien przejrzeć temat i skontaktować się z osobami na swoim poziomie. Piszę "każdy" ale podejrzewam, że nawet po tym apelu zaledwie kilka osób rzeczywiście to zrobi.... tylko że to już daje szansą na kilka drużyn. Czasu jest jeszcze sporo, ale do roboty warto sie wziąć już teraz ;)

Dlaczego jestem mocno przeciwny 3v3? Powód jest prosty - ta mapa jest fatalnie zbalansowana, niemal nie grywalna na turniejach. Podobnie jak w Dominionie niektóre postacie są na niej beznadziejne, podczas gdy kilka niemal gwarantuje zwycięstwo. Jeśli ktoś liczy na nieco szersze wyjaśnienie, czemu tak jest - "Tank" w tej grze jest zbalansowany w ten sposób, aby otrzymać przez kilka sekund obrażenia od 5 osób i przeżyć. W przypadku gdy otrzymuje obrażenia od trzech osób jest w stanie przeżyć dużo, dużo dłużej. Podobnie magowie są zwykle zbalansowani wokół konceptu, że swoim kombo zabijają najbardziej miękki cel a potem są przez kilka sekund bardzo słabi, przeciw 4 przeciwnikom. W przypadku 3v3 przeciwników zostaje dwóch. Dominion ma identyczny problem, mimo że drużyny są pięcioosobowe to większość walk rozgrywana jest 1v1, 2v2. Tym samym championi którzy potrzebują pomocy tanka i suportu by zmaksymalizować wypust obrażeń są bardzo słabi.

Na koniec dodam, że Riot oficjalnie ogłosił, że Summoners Rift zawsze będzie główną mapą i to wokół niej wykonywane będą wszelkie zmiany. Inne mapy zawsze będą miały problemy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...