Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

P_aul

Smugglerkowy Turniej League of Legends

Polecane posty

nie3e, oraz reszta YS - to że byliście lepsi jest niezaprzeczalne, ale tak się zastanawiam, na ile nie trafiliśmy z banami? Bo po meczu mam wrażenie, że dostaliście dokładnie taki comp jak chcieliście :D

Każdy z nas gra tylko i wyłącznie na swojej pozycji i ma opracowane po kilka postaci, więc jak się jedną zbanuje, drugą zabierze to zostaje do gry powiedzmy jakieś 4-5 innych. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, ze dalismy wam jedna z najlepszych mozliwych dla was kombinacji. Kazdy wasz champion mial dobre CC... Zakladajac, ze zbanowalibysmy Irelie, Nocturna i Cait, o co bardzo usilnie prosilem moja druzyne, co byscie wzieli?

Wydaje mi sie, ze te postaci, zwlaszcza Noc, byly dla tego zwyciestwa dosc kluczowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak już pomijając dyskusje o tamtym meczu (przyznam że najgorętsze dyskusje po nim nastąpiły :D) kilka spostrzeżeń po pierwszym dniu:

- Żałuję, że nie zdążyłem zebrać IPków na Jannę, przynajmniej w jednym meczu to był oczywisty wybór supporta :/

- Nie spodziewałem się, że uda nam się pewnie wygrać z CGD. Spodziewałem się trudnej walki i dopuszczałem porażkę, a tu dzień zaczął się dużo lepiej :D

- Nawet w przegranych meczach dobrze się bawiłem. Ogólnie świadomość grania turnieju dodaje rywalizacji smaczku.

- Szkoda, że poziom mimo wszystko jest mocno rozrzucony. Jeśli chodzi o skill to daleko nam jeszcze do KP i YS (gratki chłopaki, nie mogę się doczekać waszego meczu jutro :D)

- Mam nadzieję, że jak już się skończy zamieszanie z oficjalnym turniejem nakręcimy kolejny taki miniturniej dla forumowiczów, bo zabawa jest naprawdę świetna.

Dziękuję wszystkim dzisiejszym przeciwnikom za mecze, nie mogę się doczekać jutra =)

A jak tam wasze przemyślenia?

Dodatkowe info:

Mecze Smugglerkowe będą streamowane! Za ok godzinę (tj. od 21) pod tym adresem:

http://www.own3d.tv/perfectreign

Puszczę co najmniej jeden mecz (wciąż czekam na drugi replay) oraz zrobię krótkie podsumowanie dnia ;) Być może pomoże mi Felessan, żebym nie musiał sam gadać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie spodziewałem się, że uda nam się pewnie wygrać z CGD. Spodziewałem się trudnej walki i dopuszczałem porażkę, a tu dzień zaczął się dużo lepiej :D

No cóż, nam (albo mi tylko :icon_confused: ) szkoda, że daliśmy się tak łatwo pocisnąć :/. Moim zdaniem Theodena nam brakowało ;). Ale cały team zagrał dosyć nędznie, także cóż, miejmy nadzieję, że następnym razem damy radę zagrać lepiej. Trochę to też wina sporego zamieszania z AbradAbem, któremu komp wysiadł cały i formata musiał robić. Ale dzięki na razie turniej leci nawet, nawet, mieliśmy okazję nawet zagrać z teamem KP i wiemy na jakim poziomie teraz stoimy. Także ciekawe doświadczenie IMO i można się sprawdzić.

P. S. Brakuje jakiś wyników od Nas?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, ze dalismy wam jedna z najlepszych mozliwych dla was kombinacji. Kazdy wasz champion mial dobre CC... Zakladajac, ze zbanowalibysmy Irelie, Nocturna i Cait, o co bardzo usilnie prosilem moja druzyne, co byscie wzieli?

Wydaje mi sie, ze te postaci, zwlaszcza Noc, byly dla tego zwyciestwa dosc kluczowe.

Przy banie Nocturna, picknięty zostałby Lee Sin albo Gangplank. W przypadku Irelii mógłby być Sion, Cho'Gath albo Udyr. W przypadku Caitlyn to pewnie Ashe albo Vayne. Wszystko zależy od sytuacji w jakiej się znajdziemy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do moderatorów: czy będą przewidziane jakieś nagrody za osiągnięcia(np. najwięcej killi w turnieju i wtedy dodatkowy tytuł na forum, np. Seryjny zabójca)? Od razu mówię - oglądam stream i możecie tam odpowiedzieć :tongue: .

A i muszę pochwalić team moderatorów, bo przeciwko nim rozegrałem najsłabszy mecz jak dotąd(zginąłem 2 razy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że świetnie trafiliście z banami :] Nawet kruzd zaskoczony był, że nie zbanowaliście Akali i od razu ją wziął. Potem świetny pick ryze i nie mogłem już nic zdziałać rammusem. Anyway. GG chłopaki powodzenia w dużym turnieju.

@DOWN: No to przypadkowo wybrałeś kontrę na rammusa ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym się całkowicie zgodzę. Za bardzo kusiłem los, kiedy była z początku diametralna różnica w posiadanym hp. Głupie podejście doprowadziło do tego, że niemalże mieliśmy tą samą ilość. Gdybyś trafił q, to padłby frag dla waszej drużyny. No cóż, głupi ma szczęście ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, turniej jeszcze trwa, wciąż kwestia 3 miejsca jest otwarta... Niemniej krótkie podsumowanie:

1. Szkoda, że dziś padło tyle walkowerów, myślę, że kilka teamów wciąż mogło powalczyć o poprawę pozycji.

2. Poziom graczy był bardzo rozrzucony, a mimo to kwestia pierwszego i trzeciego miejsca okazała się nie być oczywista. To chyba dobrze ;)

3. Drużyna moderatorów zagrała dużo lepszy turniej niż się spodziewałem, udało nam się wygrać kilka meczów, przegraliśmy te, w których przeciwnik był dużo lepszy technicznie... wreszcie z Betonem zagraliśmy najbardziej wyrównany mecz ze wszystkich i mimo niekorzystnego wyniku jesteśmy zadowoleni z naszej postawy :D

4. Większość meczów została rozegrana w naprawdę świetnej atmosferze... przemilczę ten jeden czy dwa w nieco gorszej :P

Reasumując... nie wiem jak wy, ale ja chcę więcej. Jak już się skończy turniej CDA to pomyślę by znowu zorganizować coś forumowego, tylko dla zabawy i bez nagród. Mam nadzieję, że znajdzie się kilku zainteresowanych powalczeniem z Dalekami ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także z chęcią wziąłbym udział w kolejnym turnieju, aczkolwiek nie ma w tym żadnego sensu . Bo jak się okazało, to wszystkie drożynę to sami starzy wyjadacze, którzy zdobywają kille niczym Geralt sihilem. Chciałbym więc podział na jakieś lvl aczkolwiek pewnie to niemożliwe ze względu na ilość drużyn. Aaa żeby nie było nie obrażam się o to, poprostu trzeba zwołac hanze z 30-tymi lvelami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...