Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

P_aul

Smugglerkowy Turniej League of Legends

Polecane posty

Co prawda do samych Smugglerków jeszcze daleko, ale już dziś rozpoczynamy pierwszą z atrakcji przewidzianych na tegoroczne wielkie święto FA. Zapraszamy wszystkich fanów gry League of Legends do walki o tytuł najlepszej drużyny Forum Actionum!

Terminarz (EDIT):

- 08.10 - 20.10 - rejestracja drużyn

- 22.10 - 23.10 - rozgrywki

Podstawowe info:

- Ten turniej to zabawa, a nie walka o złote kalesony. Nie traktujcie go zbyt poważnie! Chodzi głównie o dużo funu w walce z kumplami z forum (i udowodnienie że twój build/champion jest jednak najlepszy :D)

- Drużyny 5v5, Summoners Rift

- Gramy na serwerze EUNE. Wiem, że dużo użytkowników gra na EUW lub US, ale do rozpoczęcia gier jest równo trzy tygodnie, dość czasu by nabić 20 lvl :P

- Wszyscy uczestnicy muszą być zarejestrowanymi użytkownikami FA.

- W tej chwili jedynymi nagrodami są rangi forumowe, ale być może uda mi się zorganizować jeszcze jakieś niespodzianki ;)

- Format turnieju będzie uzależniony od liczby zgłoszonych drużyn.

W tym temacie można dyskutować o turnieju, zgłaszać się do gry (szukasz drużyny? szukasz gracza do swojej drużyny?), a w przyszłości również komentować mecze. Jeszcze dzisiaj powstanie również oficjalny temat do rejestrowania drużyn w którym zamieszczę regulamin.

Ostatnie info - w grze na pewno weźmie udział team moderatorów FA. Potwierdzony skład to w tym momencie Dracia, Felessan i Aiden. I tu pytanie do was - przede wszystkim jestem organizatorem. Czy pozwolicie mi dołączyć jako gracz do zielonej drużyny? :D

Zapraszam wszystkich do zabawy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czas zabrać się za przygotowanie drużyny. Tylko oby obyło się bez mas ludzi, które przybędą tu z polskiego "pożal się boże forum" LoLa.

@down

Tylko będzie masa kont stworzonych tylko by wziąć udział lub tych kont które zostały stworzone przy ogłoszeniu pierwszego turnieju z Riotem. Mogło by być wymagane konto ze "stażem", ale w sumie nie róbmy z tego forum jakiejś elity xD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mnie ktoś do teamu przygarnie, to czemu nie. :D

Main: tylko Irelia. Zresztą spójrzcie na staty na rankedach (na elo nie musicie ;)) - 10 wygranych, 4 przegrane, 140 killi, 53 deady, 146 asyst, 174 zabite miniony na grę.

Summoner: BhoroPL.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się zgłoszę, jak macie jakąś drużynę to chętnie się przyłącze, lvl oczywiście 30 prawie 400 winów na normalach.

Mogę zagrać wszystkim oprócz ad ranged carry, jest to jedyna rola której jeszcze nie ogarnełem ;p

Najlepiej czuję się w jungli, lubie też oftankować, jeśli będzie potrzeba mogę też supportować :)

Summoner: Kamporx jak coś to piszcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna rada - każdy kto szuka drużyny niech poda od razu swoją rolę (AP, AD, jungle, support, tank, bruiser...) i summoner name. Ponadto drużyny "same" się nie zrobią, weźcie na siebie odpowiedzialność zostania kapitanami i dobierajcie sobie kto wam się podoba z tego tematu :D

EDIT: aha, tu macie regulamin i temat do wrzucania drużyn:

http://forum.cdaction.pl/Turniej-LoL-temat...ny-t157904.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yea, forumowy turniej. Jako, że mam znajomych z tego forum bezpośrednio w LoLu, to nie szukam drużyny i nie napiszę kim gram itp. :P Myślę, że zorganizujemy jakiś team. Anyway: Świetna inicjatywa, myślę, wystarczy tylko roznieść mniej doświadczone drużyny i gites :P

Bo z tego co widzę, większość drużyn to będzie "zbieranina mniej lub bardziej doświadczonych graczy, którzy grali ze sobą mniej lub więcej razy :P"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli szukacie feedera do drużyny, to zapraszam. Lvl 30, staż około roku (z 2 miesięczną przerwą), Team Speak 3,

Zainteresowanych proszę o kontakt na xfire : raxusv

Mogę być graczem rezerwowym, z racji dużej ilości braku wolnego czasu :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie wymagamy "stażu na forum", ale że impreza jest forumowa i nagrody forumowe to chcemy żeby każdy uczestnik choć symbolicznie miał konto. Choćby po to by wrzucić screen ekranu pomeczowego jeśli kapitan zaniemoże :D Poza tym być może ktoś kto się zarejestruje zajrzy potem do tematu o LoLu (albo jakiegoś innego :D) i już zostanie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zagrałbym z kimś nowym, więc nie wypadałoby takiej okazji jak ten turniej opuścić. A więc zgłaszam się, nick jak na forum, gram w miarę regularnie od czasu wydania Galio.

Najwięcej zabawy sprawiają mi offtanki ale dobrze też sobie radze z ranged carry.

A więc chętnie poznałbym w LoLu i pograł z jakimiś forumowiczami, choćby i jakieś normal premade których po podziale serwerów mi brakuje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa na turniej US potem? Bo nagrody w postaci rang na forum ("expert league of legends" ? brzmi fajne ;D) są fajne, do tego chyba niezbyt kosztowne, a gracze się znajdą (tak myśle) :3 Albo nawet bez nagród, po prostu, żeby się jakoś zorganizować i sobie razem pograć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie spróbuje swoich sił. Jakby był ktoś chętny zebrać mnie do drużyny parę informacji :

-Postacie którymi mi się nieźle/dobrze gra : Brand, Gankplank, Malzahar, Xin, Malphite, Rammus, Amumu, Akali, Gragas, Leona, Vlad, Twich, Garen

-Nie jungluje ;-)

- Około 800 zwycięstw na normal

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do oglądania gier to nie sądzę by dużo osób miało kompy i net wystarczające do streamowania. Gdyby jakimś cudem observer mode wyszedł niedługo to mogę załatwić jakiś stream do co lepszych meczów (a propo jakby ktoś był zainteresowany to niech wyszuka PerfectReign na own3d.tv <- pomagam robić ten program ;))

Poza tym każdy (albo choć kapitanowie) może mieć włączony LoLReplay - taki programik do robienia reaplayów. Nie obciąża kompa, pliki ważą ze 3 mega więc łatwo je udostępnić no i będzie można obejrzeć mecze turniejowe jeśli inne metody zawiodą :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...