Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

FotoSmuggler

Polecane posty

Wileki szacun dla ciebie Smuggler <---dobrze napisalem? bo kiedys miales zal d ojednego gostka ze zle napisal twoj nik:) no wiec szacun za fotke z nowego coverka z zolnezem ktory rozdawal serduszka z wosp bardzo fajnie ci to wyszlo. ogolnie fajne fotki robisz ale niewszystkie tzn niewszystkie mi sie podobaja ale ogolnie bardzo dobrej jakosci i o roznorodnej tematyce z typu smieszne,powazne. niemyslales zeby ppzekazac je dalej niz tylko na cover dvd? pozdrawiam cala redakcje CDA. PS. strona www jst bardzo dobra ale pisma nieprzebije:P:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze powiedzieć że NA PRAWDE jestem pod wrażeniem pana umiejętności jak i ogolnie fotek :)

Sam zastanawiam się na kupnem jakieś cyfrowki, ale w necie jest tyle tego że sam już nie wiem. Jako że zajmuje się Pan fotografią, może doradziłby Pan jakiś sprzęcik do 800zł? Wszyscy na innych forach polecają to co mają, a ja potrzebuje jakieś obiektywnej opini.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby fajnie, ale nie sądzę aby te foty były tak "artystyczne" jak można wywnioskować z reakcji w tym temacie. To po prostu ciekawe sytuacje/ludzie uchwycone w odpowiednim momencie [beeep]istej jakości aparatem :P

Smuggler, ja tam koneserem nie jestem, ale jeśli chcesz mieć PRAWDZIWE opinie, a nie włażenie w dupe na forum to zrób inaczej. Wrzucaj te foty gdzieś w neta, oczywiście z innym nickiem. Tutaj nie masz ani grupy docelowej sztuki fotografowania oraz ani pół posta obiektywnej oceny bez zważania na to kto jest autorem fot.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby fajnie, ale nie sądzę aby te foty były tak "artystyczne" jak można wywnioskować z reakcji w tym temacie. To po prostu ciekawe sytuacje/ludzie uchwycone w odpowiednim momencie [beeep]istej jakości aparatem :P

Smuggler, ja tam koneserem nie jestem, ale jeśli chcesz mieć PRAWDZIWE opinie, a nie włażenie w dupe na forum to zrób inaczej. Wrzucaj te foty gdzieś w neta, oczywiście z innym nickiem. Tutaj nie masz ani grupy docelowej sztuki fotografowania oraz ani pół posta obiektywnej oceny bez zważania na to kto jest autorem fot.

Ej, ej. Ja osobiście do tego działu zaglądam, gdy odpalam płytkę, przeglądając cała zawartość i wybierając co ciekawsze rzeczy (pełniaki, bonusy etc.). Muszę przyznać że fotki Smugglera prezentują solidny poziom, lecz do profesjonalnych fotek mają się tak, jak Kaczyński do Giertycha (wzrostowo :P).

Ciekawie uchwycone momenty, naturalność, podsumowując - wiem, że nie stać Cię na w pełni profesjonalny sprzęt,

jednak robisz kawał dobrej roboty, która jak najbardziej zasługuje na skrawek miejsca na Cover DVD i naszego czasu zmarnowanego na ich przejrzenie.

PS. I niech ktoś tylko powie, że to nie jest obiektywna ocena... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam, aby fotosy wykonane przez Smugglera nie były profesjonalne..wystarczy zajrzeć na Digarta i zobaczyć, że profesjonalne zdjęcia właśnie tak wyglądają.. Widziałem już naprawdę wiele zdjęć i amatorskich i profesjonalnych i nieco o tym wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby fajnie, ale nie sądzę aby te foty były tak "artystyczne" jak można wywnioskować z reakcji w tym temacie. To po prostu ciekawe sytuacje/ludzie uchwycone w odpowiednim momencie [beeep]istej jakości aparatem :P

Exactly.

Smuggler, ja tam koneserem nie jestem, ale jeśli chcesz mieć PRAWDZIWE opinie, a nie włażenie w dupe na forum to zrób inaczej. Wrzucaj te foty gdzieś w neta, oczywiście z innym nickiem. Tutaj nie masz ani grupy docelowej sztuki fotografowania oraz ani pół posta obiektywnej oceny bez zważania na to kto jest autorem fot.

Rada spozniona o jakies 3 lata. :)

Ej, ej. Ja osobiście do tego działu zaglądam, gdy odpalam płytkę, przeglądając cała zawartość i wybierając co ciekawsze rzeczy (pełniaki, bonusy etc.). Muszę przyznać że fotki Smugglera prezentują solidny poziom, lecz do profesjonalnych fotek mają się tak, jak Kaczyński do Giertycha (wzrostowo :P).

A tak z czystej ciekawosci, zdefiniuj mi na czym polega PROFESJONALNOSC fotki, bo ty zdaje sie wiesz, a ja... nie. Serio.

Ciekawie uchwycone momenty, naturalność, podsumowując - wiem, że nie stać Cię na w pełni profesjonalny sprzęt,

Jak rozumiem zeby robic profesjonalne foty, to trza miec profesjonalny sprzet? Czyli jaki? Srednioformatowego Hasselblada za pol duzej banki? Czy moze wystarczy marny Canon Mark III za jakies 25.000? (bez obiektywow). I wtedy juz moje fotki BEDA profesjonalne?

Mam sprzet z kategorii "sem-pro", owszem. Ale to co mam jest z 10x lepsze od sprzetu, ktorym robiono fotki np. podczas II wojny swiatowej. Czyli wszyscy ci reporterzy tam TEZ nie byli zawodowacami, bo mieli KIEPSKI sprzet?

Sorry ale przekonanie, ze to sprzet tworzy fotografa dowodzi braku zrozumienia czym jest fotografia.

I zeby byla jasnosc - NATURALNIE nie mam siebie za profesjonaliste (czyli czlowieka, ktory zyje z tego, co robi) w fotografii i mym fotkom daleko od technicznej doskonalosci itd. Wiec sie o zarzut "nieprofesjonalizmu" nie obrazam. Ale powiem c itylko, ze prawdziwy fotograf z aparatem za 200 zl bedzie profesjonalista, a lamer ze wspomnianym Mrak III nadal bedzie lamerem, tyle ze z b. dobrym sprzetem w reku. To czlowiek i jego umiejetnosci

sa wyznacznikiem profesjonalizmu, nigdy sprzet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie oglądanie twoich fotek sprawia przyjemność :) . Często zdarza mi się ustawiać Twoje zdjęcia na tapetę. Od paru miechów niestety nie mogę tego zrobić, bo coś się w komputerku spaliło, jakoś nikomu nie chce się tam nawet zajrzeć... O naprawie już nie wspomnę. Korzystam z laptopa i nie narzekam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Captain

Ech... Niektóre zdjęcia smugglera który ma z 1-50 lat są gorsze niż kiepskie szczególnie z ostatniego numeru najmiej przypadły mi do gustu.

>>>To znaczy, ze tworze tak awangardowa sztuke, ze do niej nie dorastasz :P

Ale trafiają\ły się geniały artystyki zdjęciowej.

>>>Cholera.

I pytanko mogę też wam wsłać me zdjątka?

>>>Mozesz, tylko po co? Zebym ocenil? Ja nie czuje sie odpowiednia osoba do ocen cudzych fotek. Jest sporo sajtow itd. gdzie mozna pokazywac swe fotki i sluchac opinii ludzi na ich temat... chyba lepiej tam poslac?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kto lubi zdjęcia robić, na pewno równie bardzo ludzi oglądać zdjęcia wykonane przez innych...

Ja należę do takiej grupy ludzi, dla których oglądanie zdjęcia, to jak oglądanie obrazu... pod warunkiem, że i jedno i drugie jest nadzwyczajne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kto lubi zdjęcia robić, na pewno równie bardzo ludzi oglądać zdjęcia wykonane przez innych...

Ja należę do takiej grupy ludzi, dla których oglądanie zdjęcia, to jak oglądanie obrazu... pod warunkiem, że i jedno i drugie jest nadzwyczajne.

To i ogladam, ogladam. W Necie. Staram sie szukac zdjec naprawde dobryvh, zeby sie z patrzenia na nie czegos nauczyc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. To główna część hobby, aby uczyć się od bardziej doświadczonych w tym fachu, ale i samemu próbować. Dlatego ten dział (FotoSmuggler) powinien być kontynłowany. Aby pokazać nam (może nie zaraz bardzo dobre :P) dobre zdjęcia. Mnie ten koncik natknął, w pewnym sensie. Bo uświadomiłem sobie, że każdy, choć trochę, jest artystą. (Może nie zaraz artystą, ale jednak...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć( tylko proszę w skrócie :P ) skąd się wzięło to całe FotoSmuggler. Jak to się stało, że Smuggler jest najpopularniejszą postacią w CDA ? Czytuje CDA od niedawna ( 18 miesięcy) ale zauważyłem, że Smuggler nie gra w praktycznie w nic <_< przynajmniej takie wrażenie odniosłem :P pozdrawiam ps ktoś już złamał kod w którym zapisany jest nr gg Smugglera :blink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żartujesz? Nie wiesz dlaczego to Smuggler jest najważniejszy? To długa historia. :P

Ta najbardziej realistyczna odnosi się do metkownicy (jak nie wiesz o co chodzi przejrzyj artykuł "Deadline"). Podobno Smg zawarł pakt z mocami metkownicy. Kosztem jego wyglądu stał się pępkiem świata. Teraz to on ustala reguły tego świata, tylko niestety, metkownica zabroniła mu rządzić państwem :).

A FotoSmuggler? Pojawił się ot tak i... chyba się podoba. Jeśli nie wiesz o co chodzi w FotoSmuglerze, najwłaściwsze będzie zapytanie Smg na forum, pod tym tematem.

...A tak na serio:

Smugler prowadzi AR, które (jak wiesz) jest (chyba) najzabawniejszą częścią pisma. Nie potrzeba było długo czekać i Smg stał się obiektem plotek i domysłów. A jego skomplikowana osobowość zaintrygowała czytelników. Teraz Smg jest mentorem fanów i takim (patrząc przez pryzmat AR) naszym telefonem zwierzeń. (Czytaj: Gorącą Linią :)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AR nie czytam w ogóle :huh: ( poza kilkoma pierwszymi numerami które mnie do tego zniechęciły) jakoś mnie nie wciągnęło czytanie wypocin nastolatków i ludzi którzy na sile chcą być cool :blink: najśmieśniejszy wg mnie jest dział 'na luzie' ale każdy ma swoje 'widzi misie' Natomiast w większości porażkowy jest dział dotyczący testowanego sprzętu :( za takie rady to ja dziękuje :P np Saphire 3870 Toxic dostał znaczek power- śmiech na sali( dowolny 8800GT 512 zjada go na śniadanie a przy tym jest o wiele tańszy) Kongigurator natomiast miałby sens gdyby go np zamieszczać co jakiś okres. Dzięki za info o artykule na pewno poszukam.

ps Smuggler każdy gej jest okej :P chociaż ja tego zdania nie podzielam :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł. Zrób parę zdjęć w redakcji (między innymi twoja twarz i twoje koronkowe stringi). To jest o wiele ciekawsze niż to co fotografujesz.

Zboczencom mowimy twardo - NIE. A jako moderator sugeruje, ze kiedy nie masz nic sensownego do powiedzenia, to lepiej nic nie mow, lepiej na tym wyjdziesz.

Tak, i jeszcze żonę i powiedz czemu się nie ujawniasz... lol :lol:

Masz syndrom "czatowiska" czyli dopisujesz sie do praktycznie kazdej wypowiedzi. W innym watku zauwazylem, ze masz syndrom "jestem rzecznikiem CDA wiec wyjasniam czemu cos tam robia" [co gorsza twe wyjasnienie bylo totalnie bez sensu]. Sugeruje ci jako moderator, zebys zapanowal nad obydowam syndromami, bo skonczy sie to w koncu ostrzezeniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku myślałem (gdyż nie przeczytałem opisu na Cover-DVD), że w FotoSmugger będą fotki Smugglera (Tzn. przedstawiające jego postać). Czym prędzej wrzuciłem zdjęcia na dysk i zobaczyłem jakiegoś starego gościa. Już się przestraszyłem że to Smugg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...