Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

FotoSmuggler

Polecane posty

Jestem jak najbardziej ZA kontynuacją tego kącika. Przynajmniej mogę zobaczyć jak tam u Was we Wrocku wygląda :)

A jestem ciekawa jak tam wygląda, bo być może w przyszłości tam pojadę, odwiedzę redakcję (i popełnię morderstwo na moim drogim koledze) ;) btw, nie pojmuję tego kolegi, jest Waszym fanemi i mieszka we Wrocławiu, a jeszcze nigdy nie był w Waszej redakcji :) cóż.

A Ty Smugg, rób zdjęcia, rób ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kącik jest napradę dobry i warto go kontynuowac. Uwazam ze zdjecia Smugglera są naprade swietne. Widac ze robil je wytrawny fotograf. Mam jedną propozycje a mianowicie mozna dodac kilka zdjec nie tylko z Wroclawia

Zasponsoruj mi jakas wycieczke :). Ja robie fotki tam, gdzie zyje, a ze zyje we Wrocku... :)

Czase gdzie wyjade ale nie za czesto...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasponsoruj mi jakas wycieczke :). Ja robie fotki tam, gdzie zyje, a ze zyje we Wrocku... :)

Czase gdzie wyjade ale nie za czesto...

Hmm... z tą wycieczką to wcale nie jest taki głupi pomysł. Biorąc pod uwagę status CDA w Polsce oraz otoczkę wokół Ciebie, to gdybyś na przykład zrobił, że się tak wyrażę, tournee po polskich szkołach, to pewnie w niedługim czasie koszta wycieczki by się zwróciły, a nawet jeszcze przyniosłaby ona zyski :D.

EDIT: właściwie to nie wiem, czemu akurat po szkołach, ale jakoś tak mi się napisało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tournee po polskich szkołach, to pewnie w niedługim czasie koszta wycieczki by się zwróciły, a nawet jeszcze przyniosłaby ona zyski

@UP

O tak, niech wszyscy dowiedzą się kim jest Smg. Jestem za.

@TOPIC

Jestem za kontynuacją.. Zdjęcia są super (wiadomo, że nie wszystkie, nie przesadzajmy), niejodnokrotnie trafiały na mój pulpit.. :P

Najbardziej lubie takie.. hm.. o niczym, niesprecyzowane. Nie o ludziach, nie o zwierzętach.. Po prostu przedmioty dziwnie wyglądające, albo osobliwe ułożone.. Naprawde, gz umiejętności, drogi Smg.

Pozdrawiam, Howgh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć fajny dział tylko szkoda że nie ma chociaż jednego zdjęcia z tobą w roli głównej:):P

Ja robie zdjecia, a nie pozuje do zdjec. Powiem wiecej - NIENAWIDZE jak mi ktos robi zdjecia. :) A to dlatego, ze na kazdym wychodze idiotycznie, zawsze jakas mina, grymas, czy cien na twarzy albo inna cholera... nie, zdecydowanie wole byc po tej drugiej stronie aparatu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robie zdjecia, a nie pozuje do zdjec. Powiem wiecej - NIENAWIDZE jak mi ktos robi zdjecia. :) A to dlatego, ze na kazdym wychodze idiotycznie, zawsze jakas mina, grymas, czy cien na twarzy albo inna cholera... nie, zdecydowanie wole byc po tej drugiej stronie aparatu.

Rozumiem cie mam ten sam problem :lol: Nienawidze gdy ktos robi mi zdjecia. Ostatnio zapisalem sie na konkurs fotograficzny i pocykalem kilka fotek. Nawet fajne wyszly :P A tak po za tym powtórze jesszcze raz FOTOSMUGGLER powinien byc kontynuowany

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... Po co cykać fotki sobie, skoro mogą wyjść thebeściarskie, przedstawiające miasta piknej Polski... :lol: Ja of course jestem za tymi fociami. Są sweet, a ja lubię oglądać takie fajne zdjątka... ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że na coverze miejsca mało.. ale czy nie dałoby rady tam zamieszczać fotek w formie tapet ?

Tzn takich większych troszkę ;) mam na myśli 1280x1024.

Od 1,5 roku interesuje się fotografią (głównie krajobrazów i makro), znam wiele stron oferujących bardzo ładne tapety... ale te w Twoim wykonaniu Smugg są często "inniejsze", tzn nietypowe, ciekawe, z tym czymś, co nadaje im oryginalności. Tak trzymać !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą. Od dłuższego czasu obserwuje kącik i jestem pod ogromnym wrażeniem. Czasem myśę sobie, że Smuggler nie jest w stanie już zaskoczyć mnie czymś nowym, nietypowym, a tu proszę. Faktycznie takie tapetki to byłoby coś

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą. Od dłuższego czasu obserwuje kącik i jestem pod ogromnym wrażeniem. Czasem myśę sobie, że Smuggler nie jest w stanie już zaskoczyć mnie czymś nowym, nietypowym, a tu proszę. Faktycznie takie tapetki to byłoby coś

Szczerze mowiac nie chce mi sie specjalnie zmiejszac fotek do tapetowego rozmiaru (te z kacika sa po prostu podgladowkami do prezentacji w Necie) ale jak chceta to pare zawsze moge tak dorzucic - albo bede wrzucal w oryginalnym rozmiarze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm, ja mam cyfrówkę HP Photosmart R507, ale technika, kurde, idzie do przodu w zastraszającym tempie, i juz musze nowy kupować.? :(:(:(:(:(:(

Odnośnie do tematu, to widzę, że większość ludu(wszyscy) na forum, którzy odpowiadali(mam nadzieje, że reszta ludu też :])

znają się, jak prona obróbce zdjęć :P

P.S.

Do jakich zdjęć najlepiej używać sepii.? ; )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam, kiedy Smg się pomyli i przez przypadek, robiąc zdjęcie na przykład motocyklu, jego postać odbije się w wypolerowanych częściach :P a tak poza tym, to na pewnym zdjęciu widać jakąś postać i czerwoną migawkę aparatu ;)

Fotosmuggler MUSI być, o. Koleżance dzisiaj pokazałam parę zdjęć ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zostaje...musi zostać...sam jeśli mam odrobinę czasu biore aparat (Lumix FZ 50) i wyruszam w teren popstrykać...super sprawa...

Jeśli chodzi o tourne dla Smugglera to naprawde nie jest głupi pomysł...pracuje w pewnym biurze podróży (znanym napewno we Wrocławiu, bo nasze autokary są tam codziennie na dworcu PKS ok. 15:55 i 21:30, a w nazwie mają pewnego słynnego żeglarza), i taka 3 dniowa objazdówka po niektórych krajach Europy to nie są aż tak duże pieniądze...niech każdy wielbiciel Smugglera da po piątaku...to podejrzewam że jeszcze zostanie na to żeby fotki z wycieczki każdemu nagrać na płytke z autografem i wysłać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem wrazen - kontynowac ten dzial na plytkach, czy nie ma sensu?

A jesli tak - to dlaczego tak i dlaczego nie? :)

Zdecydowanie tak,ponieważ:1.Wroclaw widzialem na żywo ostatnio jakieś 20 lat temu 2.Robisz fajne,ciekawe zdięcia3.Lubię koty (mój się zwie Zaraz) i kilka fotek kotów zrobionych przez Ciebie zdobilo mój monitor 4.Czasem też pstrykam,ostatnio bylem w Jurze Krak - Częst i przybylo mi trochę zdjęć ruinek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...