Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

Gość Ksiądz666

no co, no co! :D troche humoru trza mieć, a jak :D niemniej jednak czuję się "wyróżniony" Dzięki Cardi :D .

A tak na serio - CO miałem napisać?? Właściwie nie dałeś mi nic do roboty - ot, stoje sobie bez mocy i tłum lampi się na mnie bez celu. Nie dałeś mi ŻADNEGO pola manewru - i stąd wziął się taki głupawy post (na zasadzie: głup[ie pytanie, głupia odpowiedź :D ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Xiądz jeśli chcesz to możesz być MG. Streszcze ci co się ostatniu działo:

Gracze natrafili na podziemne, nadmorskie państwo-miasto karłów krórymi rządził Smith. Po walce z jego ochroniarzami (Sata i Niści - karły nekromanci, bliźniaki czterojajowe) Smith uciekł a jego pałac runął. Po skonataktowaniu się z ruchem oporu okazało się że Smith porywa co grubsze karły, przerabia na Little-burgery i sprzedaje w sieci restauracki McSmith.

Wydaje mi się że jest to dobry początek dla nowego MG, a tę fabyłę można rozwinąć na wiele sposobów.

Tak więc dzisiaj uroczyście przechodzę do roli pospolitego gracza.

PS.Jak widze moje prowadzenie się spodobało. Bardzo mnie to zaskoczyło bowiem byłem Mistrzem pierwszy raz w życiu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wpadłem podrzucić pozdrowionka z Poznania... No właściwie z Bydgoszczy, ale... No sami wiecie. Ciągle czytam NS i jestem z Wami duchem!!! Salve :wink: Studiowanie jakoś idzie - tylko poczucie czasu jakieś takie mam zaburzone... Jeśli ma ktoś pytanie co do anglistyki or Poznania to zapraszam do korespondencji or gg 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huh (zimno! ;))

No cóż... Tak nieśmiale chcialbym prosić o możliwość prowadzenia NS w grupie komunistycznej... ze względu na ogólną niemrawość graczy w moim czasie nie zdołałem, nacieszyć się tym stanowiskiem ^^. Prosze szanowną Komisję o podjecie decyzji ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wiedze że mamy wybór. No demokracja postępuje.

Tak więc swój głos oddaje......k0nradowi!!!

!!!k0nrad na prezy...eMGiema!!!

I żeby żadnych jeży tam nie było!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Oki, w takim razie głosujcie. A chwilowo drużyna czerwonych zostaje zahibernowana :D .

Póki co - 1-0 dla Konrada.

PS. RADUJMY SIĘ!! Forum wstało po trzydniowej przerwie :D .

A tak wogule zauważyliście, że dawno nikt n NS nie doszedł??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w redakcji sialalala byłem w redakcji sialalala :D i najlepsze jest to że się mnie niewystraszyli sialalala :D więc jestem aż tak straszny że wpadli w KAtatonie sialalalala

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak:

Mi uleciała wena twórcza i wogóle nie mam pomysłów więc czukamy nowego MG.

Zgłosili się k0nrad,Xiądz i Stranger a nasz wątek jest zahibernowany.

Owwww...

W takim razie też zgłaszam moją. :D Nie wiem jak by mi poszło, ale bardzo chciałbym spróbować. :)

Byłem w redakcji sialalala byłem w redakcji sialalala i najlepsze jest to że się mnie niewystraszyli sialalala więc jestem aż tak straszny że wpadli w KAtatonie sialalalala

Lepiej opowiedz jak było. :) Już wiesz jak wygląda Smugg?? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiesz jak wygląda Smugg??

Napisałem mu kiedy bedę.... a on wtedy ukrył się gdzieś tak dobrze że redakcja mówiłą że niam go "jak zwykle" hmmmm ;D.....

Podejrzane nie ^^ za niedługo napisze relacje z tej "imprezy 15 minotowej"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burakowo rządzi^^ (Sorka, musiałem to napisać, jak ktoś nie wie o co chodzi - jego strata :D )

Hehehe, na razie Stranger przejmuje moje MG-owanie sesji, u mnie pokazuje się powaaażny brak czasu. Spodziewajcie się rzeźni...^^

Buehuehuehue, ale cię Stranger wkopałem, co?;p

Feo ty fuksiarzu, nie dość, że byłeś na Mysticku, to jeszcze odwiedziłęś tych pumpernikli w reaktorze... Daj chociaż te zdjęcia, które zrobiłeś kamerą ukrytą w(Nie mów!!! - Feo) :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe nic nie przeoczysz :D na jednym z watków ELd proponuje mi 500zł za wskanazie który to smuggie :D.... nawet udało mi się zobaczyć ssaka naczelego (zibiego) jak premykał ukradkiem po korytażyku ^^ jaki on słodki ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to mi chodzi... może był przebrany za budyń ew za modrzew ?

Może tam byl i naśmiewał się za moimi plecami przebrany za monitor LCD albo jakieś inne szatańskie urządzenie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...